Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li u bosanske piramide?
Da 281 37.27%
Ne 387 51.33%
Nemam mišljenje 86 11.41%
Glasovatelji: 754. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2006., 15:13   #101
Quote:
danci kaže:
Evo ljudi mi jučer vodili veliku raspravu pa zaključili da ne mogu samo Bosanci imati piramidu. Sjetišmo se da u Hercegovini imamo dva brda ko jednakokračni trokut jedan je kod Ljubuškog,a drugi tamo blizu Bova (općina Široki Brijeg) pa evo mogi bi i mi kopat ko zna da se samo oni ne hvale. Nažalost nemam sliku. Pa šta mislite da se i mi organiziramo lopate u ruke pa kopat ili još bolje platimo ove nadničare Bosance da kopaju
A tek da vidiš kamene blokove oko Jelse...
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 17:01   #102
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
A tek da vidiš kamene blokove oko Jelse...
a ko ste vi,pa to je sve nase,mislim svaki pedalj Bosne je Bosnjacki
AlBundy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 18:00   #103
Quote:
AlBundy02 kaže:
a ko ste vi,pa to je sve nase,mislim svaki pedalj Bosne je Bosnjacki

Ošo nam Bundy na kvasinu! Valjda su to ta piramidalna zračenja. Umirem od straja za rođake u Otočcu!
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 00:06   #104
Quote:
AlBundy02 kaže:
a ko ste vi,pa to je sve nase,mislim svaki pedalj Bosne je Bosnjacki
Aha.

Reci to u Banjaluci.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 00:19   #105
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 00:30   #106
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Ipak će ovo biti najtočnije:

...................................
................

-Sunca ------Mjeseca--------Zmaja

pa ja sam skroz zaboravio na ovu temu .. što ima novo? jesu iskopali što? samo da ne iskopaju vešmašinu od Gorenja jer će im dokuriti Joras sa Jelinčićem; tukaj je dežela!
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 03:59   #107


eto sta su iskopali!
AlBundy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 05:17   #108
Quote:
AlBundy02 kaže:
.da li je moguce da je Bosna bila sjediste jedne drevne civilizacije koja je stara dvanaesttisuca godina.

da li je moguce da su Bosanci/Bosnjaci pra-oci svih naroda u Europi
Ne samo da je Bosna kolijevka civilizacije nego su Bosnjaci, Bosanci, Muslimani ili kako se vec u kojem periodu i pod cijom vlascu zovu - prije dvanest tisuca godina vozili svemirske brodove a Visoko je dobilo ime bas po tomu - netko je uslijed lansiranja uzviknuo VISOKOOOOO i tako je ostalo Visoko. Cak i u bibliji pise o tome, samo, nekome je pasalo pa umjesto Velikog Bosanca/Bosnjaka izmislili tam nekakvog Isusa koji je hodal po vodi i ozivljaval umrle, a o gorespomenutim dogadjajima nema niti spomena. Ali sve je lijepo napisano. Pogotovo na plocama koje su pronadjene i to na jeziku koji nitko nikada nece moci protumaciti. Taj isti kojemu nije pasalo da se zna da su Bosnjaci/Bosanci zapravo praljudi je dosel i zatrpal najvece piramide na svijetu sa zemljom i suhim liscem. Pa nek si ljudi misle.

Ljudi nisu postali od majmuna nego od Bosanaca.
georgeWtheNuclear is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 09:09   #109
Quote:
georgeWtheNuclear kaže:
Ljudi nisu postali od majmuna nego od Bosanaca.


Prvo su nastali Bosanci, pa amebe i bičaši...
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 09:34   #110
Evo citam i nemogu da vjerujem koja ljubomora se javlja kod ljudi koji jednostavno to nemogu da dozive kod sebe. Neznam samo zasto? Jel to toliko mrzite bosance da nemozete da povjerujete da se to desava bas kod nas. Navikli su neki ljudi da kod nas vlada mrznja i rat. Pa ljudi stanite na noge, nesto se i kod nas desava. Mi svugdje hvalimo hrvatsko more, a vrlo dobro znamo da za 100 € manje mozemo da idemo u solun, turkish, ostale extra destinacije po svijetu. Cnn je radio pricu, dovoljno govori o zainteresovanosti medija oko svega toga. To sto se sjatilo par "strucnjaka" koji sem slika i neznaju kako izgleda piramida ( sto je uhodan sistem i kod nas, i u hrvatskoj da se radi posao samo radi para ) izjavilo da se tu nista ne nalazi je samo jedna velika ljubomora. Iskreno i ja sam skeptican oko svega toga, al mi je drago da se tako nesto veliko i pozitivno desava kod nas, a bila J***na varka


Mislimo pozitivno!! I nemojte biti ljubomorni...

Dobro znamo sta je jedna od 10 bozijih zapovjedi!!!

NE budi ljubomoran!


A to sprdanje od strane par pravih "nacionalista" je na ovom djelu foruma standardno.
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 09:36   #111
I da, ti delitant ako poznajes istoriju onda trebas da znas kad je Bosna postojala , bivsa jugoslovenska republica danas poznatija kao Hrvatska nije bila ni imenom izmisljena a prostorno....... da ne pricam.

Ovo naravno nema ni secunde nacionalistickog "akcenta" na sve ovo, al kad bas ujedas....

Respect za sve Prave Hrvate!! i hrvatice naravno
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 09:51   #112
Navodno su one piramide u Egiptu bile Bosancima vikendice.
krix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 10:02   #113
Ne bi želio vrijeđati ili što god.. al zanima me kako će odreagirati AlBundy i njemu slični fundamentalisti (koji vrijeđaju Hrvate (u drugim raspravama)) kad kojim slučajem otkopaju tu piramidu, a u njoj isklesani hrvatski grbovi itd itd..
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 10:15   #114
MAh moj kruskens, pun mi je k ovdje u bosni tih nacionalista, ima ih... Al ima vishe normalnog svijeta koji je normalan, a ne opterecen nacionalizmom. Ko da mu nacionalizam daje hljeb u usta.
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 10:17   #115
Nije loše biti nacionalist, u pozitivnom smislu što (pozitivna) riječ "NACIONALIST" i znači (provjeriti rječnik), al AlBundy nije nacionalist, već kreten.

A ima ih više.. na više strana
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 10:21   #116
Kao i ovaj ljubomorni Diletant


ajmo mi na lhcc
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 10:23   #117
Quote:
pepeljara kaže:
Kao i ovaj ljubomorni Diletant
neznam.. ja znam jalnuškog već duže i čini mi se dobar čovjek koji ne trpi kretene (albundy).
Ako sam u krivu, jebiga.


Quote:
pepeljara kaže:
ajmo mi na lhcc
A baš odlazim van.. iman posla tako da se vidimo tek.. u utorak
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 10:24   #118
Batlantida

A da nije (B)atlantida.... Pa se u bespucima povijesne zbiljnosti izgubilo ono "b"?
__________________
Nemam potpisa.
samoborec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 10:57   #119
Quote:
pepeljara kaže:
I da, ti delitant ako poznajes istoriju onda trebas da znas kad je Bosna postojala , bivsa jugoslovenska republica danas poznatija kao Hrvatska nije bila ni imenom izmisljena a prostorno....... da ne pricam.

Ovo naravno nema ni secunde nacionalistickog "akcenta" na sve ovo, al kad bas ujedas....

Respect za sve Prave Hrvate!! i hrvatice naravno
Ne seri i čitaj povijest koju preporučuješ drugima da je čitaju. Bosna jest stara ali ovaj tvoj feces od bivše jugo republike danas poznatije kao RH je njesra i pokazuje te kao zadriglog bh nacionalistu a pričaš da ti je pun kua nacionalista. Uostalom bosanski kraljevi o kojima pričaš su ionako hrvatsko plemstvo ali to je manje važno. Pogledaj malo kad su bili hrvatski kraljevi ako hočeš pošteno. Nadalje, kaj se piramida tiče, to je najobičnija izmišljotina jednog amatera, piramide ne nastaju izvan vremena i prostora a ljudi koji proučavaju to vrijeme i prostor o kojem se ipak nekog vraga zna na takve stvare niti ne troši vrijeme. Druga priča je to kaj to treba BH nacionalistima poput tebe za promociju vlastitih stavova, sve isto kao i u svim zemljama balkana. Znanost je protiv...to gore po znanost. Kad se amateri-zanesenjaci uhvate pod ruku sa nacionalistima eto ti krasnog amalgama. Nagledao sam se toga ovdje, nagledao u onim srpskim sranjima a sad eto i BIH. Svi ste isti.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 11:37   #120
Quote:
AlBundy02 kaže:
...
eto sta su iskopali!

velim ja da tam neceg ima. samo ceg.
ovo definitivno nisu srednjovjekovne iskopine kakve se nalaze u ovim krajevima.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.