Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2006., 17:04   #101
pa dobro, svi vide tog bilića osim mene gdje? pa dajte malo opišite ga, jel stvarno tako visok kako izgleda na ekranu? otkrijte mi nešto, pliz
rosario is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 20:06   #102
joj eto se veceras pokusavamo sparkirat, dragi i ja, on spazi mjesto i da zmigavac, a iza njega neka koka se pokusava ugurat i da i ona zmigavac i krene se uparkiravat. on je kao malo krenuo unazad da joj da do znanja da ju nece pustit, i tak su se malo natezali dok ona nije skuzila da smo mi prvi dosli. a zna se, tko prvi - njegovo parkirno mjesto.

i onda nas krene obilazit, kad smo se mi vec sparkali i dok nas je prolazila vidim kak psuje sa svojim crveno nalicenim napumpanim cubama - iris androsevic, naravno.

joj, sad me vise nitko nemre uvjerit da je cura simpa. bljak!
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 22:16   #103
Quote:
iwchy kaže:
Saracevica i Jovica se nisam ni sjetila pored Djoleta a uredno ih vidjala..sta u Vipu u Zd, sta u Olympicu..
al Djole je i meni fali..
nis..moramo drugo ljeto opet na Pag..
meni su svi naši rukometaši . vidjela sam ih ja skoro sve, fotkala se, imam i autograme iz mladosti. pričao mi je dečko da mu je Džomba govorio kako mu žene nevjerojatno otvoreno upadaju i nude sex te kako mu je to . ma Džomba je najbolji!
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 23:41   #104
Quote:
rosario kaže:
pa dobro, svi vide tog bilića osim mene gdje? pa dajte malo opišite ga, jel stvarno tako visok kako izgleda na ekranu? otkrijte mi nešto, pliz
Bilić ljetuje u istom mjestu gdje i ja... i ispijamo jutarnju kavu (ako ja slučajno se probudim oko 10 i stignem do birca) u istom kafiću. On se sjedne, gleda rivu i čita novine, ne hebe ga živa sila, giga se... Što se izgleda tiče.... zaista je visok i jako zgodan
ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 23:48   #105
Inače, zaista sam vidjela skoro sve hrvatske fensi-šmenci zvjezdice... ima li netko neku posebnu želju pa da mu ispričam dogodovštinu???

Ali evo, sinoć Pink... žena je prezgodna (barem meni), ima super ten i super glas, a i čini mi se fanny!
ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 02:45   #106
ja sam vidio..arnolda...fakat je covjek velik...
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 16:26   #107
Quote:
ninana23 kaže:
Bilić ljetuje u istom mjestu gdje i ja... i ispijamo jutarnju kavu (ako ja slučajno se probudim oko 10 i stignem do birca) u istom kafiću. On se sjedne, gleda rivu i čita novine, ne hebe ga živa sila, giga se... Što se izgleda tiče.... zaista je visok i jako zgodan
aaaj sad mi je još teže
rosario is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 10:58   #108
Jeste vidjeli kako Doris Dragović čita poslanice i molitve vjernika nedjeljom na misi u 19.00 u Gospe od zdravlja?
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 11:00   #109
Mislim, ne vidim ništa loše u tome ali ipak mislim da ona čita samo da bi se vidjelo da je ona tamo. Tako sam sinoć sjedila iza nje, žena jezika nije uvukla, cijelu misu je pričala!
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 11:32   #110
Quote:
tough_cookie kaže:
joj eto se veceras pokusavamo sparkirat, dragi i ja, on spazi mjesto i da zmigavac, a iza njega neka koka se pokusava ugurat i da i ona zmigavac i krene se uparkiravat. on je kao malo krenuo unazad da joj da do znanja da ju nece pustit, i tak su se malo natezali dok ona nije skuzila da smo mi prvi dosli. a zna se, tko prvi - njegovo parkirno mjesto.

i onda nas krene obilazit, kad smo se mi vec sparkali i dok nas je prolazila vidim kak psuje sa svojim crveno nalicenim napumpanim cubama - iris androsevic, naravno.

joj, sad me vise nitko nemre uvjerit da je cura simpa. bljak!

Da si je sama kupila taj auto, imala bi malo više poštovanja prema drugima koji voze Ovako ga je dobila na poklon od jebača, ali je pri tome zaboravila da joj nije kupio i svako parkrino mjesto koje zaželi
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 11:44   #111
Quote:
tough_cookie kaže:
joj eto se veceras pokusavamo sparkirat, dragi i ja, on spazi mjesto i da zmigavac, a iza njega neka koka se pokusava ugurat i da i ona zmigavac i krene se uparkiravat. on je kao malo krenuo unazad da joj da do znanja da ju nece pustit, i tak su se malo natezali dok ona nije skuzila da smo mi prvi dosli. a zna se, tko prvi - njegovo parkirno mjesto.

i onda nas krene obilazit, kad smo se mi vec sparkali i dok nas je prolazila vidim kak psuje sa svojim crveno nalicenim napumpanim cubama - iris androsevic, naravno.

joj, sad me vise nitko nemre uvjerit da je cura simpa. bljak!

Ja sam se isto borila za mjesto s Mijom Kovačić i onim njenim dlakavim momkom patuljkom. Nabio crnu kapicu na glavu, sjeo u onaj poluautić i ide meni ulijetat. Ma marš!
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 13:22   #112
Quote:
tough_cookie kaže:
joj eto se veceras pokusavamo sparkirat, dragi i ja, on spazi mjesto i da zmigavac, a iza njega neka koka se pokusava ugurat i da i ona zmigavac i krene se uparkiravat. on je kao malo krenuo unazad da joj da do znanja da ju nece pustit, i tak su se malo natezali dok ona nije skuzila da smo mi prvi dosli. a zna se, tko prvi - njegovo parkirno mjesto.

i onda nas krene obilazit, kad smo se mi vec sparkali i dok nas je prolazila vidim kak psuje sa svojim crveno nalicenim napumpanim cubama - iris androsevic, naravno.

joj, sad me vise nitko nemre uvjerit da je cura simpa. bljak!


ta riba mi je strašno antipatična ono ja-sam-predivna-i-buzz-off
stalno je po tim fensi događanjima a nemam pojma ko je, sigurno neka kvazi manekenka
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 13:41   #113
Od naših sam bila u doticaju sa više poznatih. Među najnormalnijim su Danijela Trbović, Antonija Blaće, Aleksandra Mindoljević, Maja Šuput...
Najšmizlastiji Ana Rucner i Lana Klingor.

Od stranih - imala se priliku upoznat i slikat sa Debbie Harry. Zena legenda.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 02:46   #114
skoro svi su vidjeli vlatku pokos

e pa vidjeh ju i ja preko nekoliko puta
uglavnom se prešetavala s malom lanom i dadiljom. jednom prilikom se izderavala na klinku na cvjetnom. ono, zla maćeha. u bundi

oliver nekoliko puta, uvijek pijan ko majka

gibo pričala s njim u par navrata, duša od čovjeka

mucalo

josipa pavičić prije i nakon operacija. gadna bila gadna (p)ostala.
prije operacija vodila neki koncertić u jednoj pripizdini. u pidžami. valjda je mislila da je to ubercool

vanna na gl. kolodvoru. loš ten. totalno prosječna. a takva je i kad se zrihta

iva jerković na kiosku. lijepa. al kad progovori
china_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 19:59   #115
evo danas, anju šovagović-despot, koje umišljeno prepotentno snobovsko gjubre
rosario is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 23:32   #116
danas bilića..pa i nije neš previsok..il se meni čini
pišekicu al sam isprobavala čizme pa baš i nisam obratila pozornost na nju
i anju alavanju..bla
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 23:32   #117
neki dan na kavi ona dosadna iva balaban. stalno ju vidjam.

ono, ja se ne kuzim u modu, priznajem (i pritom se posipam pepelom) ali koji klinac je ona neka tamo trendseterica. primjerice, to jutro je cijelo vrijeme sjedila na kavi u zatvorenom s vunenom kapom na glavi. wtf?

nekad mi se kao nesto slatko obuce ali vecinom izgleda ko fashion-victim-klaun.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 00:40   #118
Quote:
plasibou kaže:
danas bilića..pa i nije neš previsok..il se meni čini
pišekicu al sam isprobavala čizme pa baš i nisam obratila pozornost na nju
i anju alavanju..bla
ma di si ga vidla, reci, pliz

i ja isto nisam obraćala pozornost na pišekovu,a masu puta sam ju vidla, jednom smo stajale tik jedna do druge, nisam ju ni pogledala, a ona u mene cijelo vrijeme buljila valjda je mislila da ću je tražit autogram, fak of
rosario is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 00:49   #119

kod importane galerie
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 01:04   #120
Quote:
plasibou kaže:

kod importane galerie
pa stalno sam tamo.. eto, danas ću dežurat cijeli dan
rosario is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.