Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2010., 13:19   #1741
hello strijelci!

rodjena sam 22.11. po nekim horoskopima sam strijelac, a po nekim skorpion.

moze li mi neko ko se kuzi u te stvari reci koji sam ja znak?

hvala
__________________
medicine woman
Joellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 14:47   #1742
Quote:
Joellie kaže: Pogledaj post
hello strijelci!

rodjena sam 22.11. po nekim horoskopima sam strijelac, a po nekim skorpion.

moze li mi neko ko se kuzi u te stvari reci koji sam ja znak?

hvala
a koje si godine rodjena , gdje i u koliko sati? mislim da kad se izradi natalna karta vidi se
Hello is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 14:49   #1743
Quote:
Lucky2311 kaže: Pogledaj post
Ja samo prehlađena, ali nekako sam bolje.. osjećam priliv energije.
pocela sam i ja bit bolje zadnja 2 dana, oce to oce
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 20:56   #1744
Ide i meni nabolje
Maky993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 22:39   #1745
ja čekam da vaga prođe.......baš mi ne paše to mi je najdosadniji period (vaga mi pada u 6. kuću) i sve me u njoj maltretira (a tu su mi i saturn i pluton)...baš naporan i dosadan period....
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 23:24   #1746
Meni je strijelac umetnut u 6.kuću ,ne osjećam ni strijelca ni blizanca u svom natalu
__________________
Moja natalna karta:

http://de.tinypic.com/r/t5je52/5
Vega_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 23:41   #1747
Quote:
Vega_21 kaže: Pogledaj post
Meni je strijelac umetnut u 6.kuću ,ne osjećam ni strijelca ni blizanca u svom natalu
ne znas sta propustas
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 14:26   #1748
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
ne znas sta propustas



vidim ti si moja kombinacija škorpija-strijela

osnivam fan klub na astroprenemagalici, dođi
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 19:37   #1749
meni se pri kraju 9. mj dogodio prekid veze s jednim rakom ( 2,5god je trajala) . Moja mana/vrlina je i to sto sam iskrena, ali jako, mozda ponekad i previse pa to zna povrijedit ljude, al gledam to sa strane da bar znaju na cemu su sa mnom.
na natalnim kartama mi nazalost nitko ne odgovara

sto mislite koji bi meni znak idealno pasao ( ja sam strijelac, podznak ovan)??
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 20:47   #1750
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
meni se pri kraju 9. mj dogodio prekid veze s jednim rakom ( 2,5god je trajala) . Moja mana/vrlina je i to sto sam iskrena, ali jako, mozda ponekad i previse pa to zna povrijedit ljude, al gledam to sa strane da bar znaju na cemu su sa mnom.
na natalnim kartama mi nazalost nitko ne odgovara

sto mislite koji bi meni znak idealno pasao ( ja sam strijelac, podznak ovan)??
Nemoj se ljutiti, ali mislim da bi ti pasala tvoja slika u ogledalu. Dakle,nadji nekog strijelca sa podzakom u ovanu.
Imat cete dinamican zivot koji ce vas oboje zadovoljiti, brzo cete paliti i gasiti jedno drugo (u erotskom smislu) i imat cete iste vrijednosti u zivotu, te na taj nacin, necete nikog drugog povrijediti osim same sebe.
Pretrcat cete svoj zivot u sekundi i poslije necete uopce shvatiti gdje ste sve bili i sto ste sve radili, a sve zbog toga sto profil strijelca i ovna nema snage da se suoci s nicim drugim osim onim sto ce se tek dogoditi. Jer za sve drugo osim toga, treba VELIKA petlja.
Drugi uce na svojoj povijesti, ovan i strijelac nikad ne nauce i stalno ponavljaju iste greske u svim oblastima zivota. Egoizam je toliko naglasen u ovoj kombinaciji da svako vrijeme posveceno necemu drugom osim "ja volim samo sebe svog jedinogsebe", je za njih cisto gubljenje vremena.

Sa ovom kombinacijom je najbolje biti prijatelj i poznanik ili rodbina. Biti partner mze samo onaj strijelac sa istim podznakom.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:10   #1751
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
meni se pri kraju 9. mj dogodio prekid veze s jednim rakom ( 2,5god je trajala) . Moja mana/vrlina je i to sto sam iskrena, ali jako, mozda ponekad i previse pa to zna povrijedit ljude, al gledam to sa strane da bar znaju na cemu su sa mnom.
na natalnim kartama mi nazalost nitko ne odgovara

sto mislite koji bi meni znak idealno pasao ( ja sam strijelac, podznak ovan)??
majchy...molim te zanemari ovaj odgovor od sizim, jer osim zlobe u njemu ništa drugo nećeš naći...

potražila sam tvoju natalnu na temi i evo sada ju gledam
zaključak je:
da na prvu ti si prava vatrena djevojka, fajterica i žestoka, no više aspekata i pozicija u tvojoj karti govori o istaknutoj zemljanoj kvaliteti

započela bih sa suncem koje je u konukciji sa saturnom...što je odamh 'uzemljenje' na prvu, i ti si jedna odgovorna djevojka, zrelija od svojih vršnjaka, zanimaju te neke dublje strane života, što se vidi iz krcate osme kuće
no svejedno si pravi punokrvni strijelac sa strelicom podignutom visoko u nebo, u 9. kući su ti i maštoviti neptun i genijalnu uran, moguće da ćeš završiti dva faksa

venera u jarcu u 10 kući govori dalje o tvojoj trezvenoj ambiciji, šarmantna si, druželjubiva, ali ne na ljigav (baci sisu da se igramo) način

mjesec je pak u djevici...to je jednako važna točka horoskopa kao i sunce i podznak
analitična si i kritična, najviše prema sebi pa prema ostatku svijeta,,vrlo vjerojatno imaš jako malo pravih prijatelja koje moguće znaš još od 'pelena'

i na posljetku konjukcija marsa i plutona u domicilu škorpionu, govori o tvojoj strasti i borbenosti koju bi čak istaknula kao najbitniju točku u tvom natalu, em ti je mars vladar ascedenta i jer tako nešto se rijetko rađa...i nije čudo što su ti ta dva planeta smještena u 7. kući, kući partnerstva...to je ono što ti očekuješ od svog partnera
ispod tvoje vatre na prvu, trezvenosti i odgovornosti na drugu, nalazi se jedan jako strastveni i borbeni duh, koji teži za potpunom predajom

malo ljudi će doprijeti do te točke u tvom karakteru, dobro je sakrivena...rijetki su oni koji će izdržati kroz sve 'zamke' i varke koje im serviraš (ovo ne mislim da manipuliraš, nego da su to tvoji nesvjesni obrambeni mehanizmi)

alescuzamen: treba ti netko hrabar i strastven, pravo muško...
koje će cijeniti tvoju vatru (sunce i podznak) i tvoj strah (djevica i jarac)

nije čudo što te privukao rak, jer on je vjerojatno stimulirao tvoj mjesc i mars, bacao opoziciju na venneru, što je iznimno privlačan aspekt, padao ti je vjerojatno u 4. kuću ili blizu IC-a (kojeg je datuma on rođen) što znači da ti je prirastao odmah, 'gađao' te u samu srž tvog bića
ali očito je bio preslab...

bik, po mom, bik s nečim u blizancu i venerom u raku, bi tebi bio idealan...

ili varijacije, ovan s blizancom i ribama...varijacija ima koliko hoćeš, nemoj se fiksirati i tražiti znak i podznak imaš jaku intuiciju i pored svake osobe i sa zatvorenim očima znaš jel ti paše ili ne, slušaj to...

__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:58   #1752
zvonka hvala na odgovoru, prvi put mi netko je procitao natalnu i sama ne mogu vjerovati koliko se vidi iz toga. Uvijek imam neki obrambeni zid i gadjam strelicama pa ko mi vrati istom mjerom smatram da bi bio ugodno drustvo. Prijatelja imam malo ( iskrenih naravano ,na prste jedne ruke mogu nabrojati) poznanika jako puno.
Znam da nije sve u horoskopu , znam da se ljudi i partneri ne traze po tome, al ono sad kad mi je raspoloženje malo down, trazim neku slamku spasa i kao neko opravdanje da ipak ima necega u tome.puno ti hvala jos jednom

@ Slizim, ti ocito nisi upoznala pravog strijelca i doprijela do njega jer ti nije dozvolio i nisi bila toga vrijedna. Zivot zivim punim plucima, tocno znam gdje sam bila i sto sam postigla jer mi je to vrlo vazno u zivotu
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 22:58   #1753
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
sad kad mi je raspoloženje malo down, trazim neku slamku spasa i kao neko opravdanje da ipak ima necega u tome. puno ti hvala jos jednom
pa i ima nečeg u tome, ima puno, barem nama koji smo tu na ovom podforumu
ali način na koji si pitala je onako dosta ziheraški (hehe, gle čuda) samo to sam htjela reći

sad će jupiter u ovna
i sve će biti lakše, bar nama strijelcima....pogotovo tebi kojoj je tu i natalni jupiter i podznak
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 23:45   #1754
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
meni se pri kraju 9. mj dogodio prekid veze s jednim rakom ( 2,5god je trajala) . Moja mana/vrlina je i to sto sam iskrena, ali jako, mozda ponekad i previse pa to zna povrijedit ljude, al gledam to sa strane da bar znaju na cemu su sa mnom.
na natalnim kartama mi nazalost nitko ne odgovara

sto mislite koji bi meni znak idealno pasao ( ja sam strijelac, podznak ovan)??
Ja sam također strijelac, podznak ovan
Meni osobno odgovara partner u znaku ovna ili blizanca, možda bi
idealna bila kombinacija ovna sa podznakom blizanca ili obratno

Mislim da ne postoji strijelac koji nema "problem" sa svojom iskrenošću
Hugholina Grant is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 04:07   #1755
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
zvonka hvala na odgovoru, prvi put mi netko je procitao natalnu i sama ne mogu vjerovati koliko se vidi iz toga. Uvijek imam neki obrambeni zid i gadjam strelicama pa ko mi vrati istom mjerom smatram da bi bio ugodno drustvo. Prijatelja imam malo ( iskrenih naravano ,na prste jedne ruke mogu nabrojati) poznanika jako puno.
Znam da nije sve u horoskopu , znam da se ljudi i partneri ne traze po tome, al ono sad kad mi je raspoloženje malo down, trazim neku slamku spasa i kao neko opravdanje da ipak ima necega u tome.puno ti hvala jos jednom

@ Slizim, ti ocito nisi upoznala pravog strijelca i doprijela do njega jer ti nije dozvolio i nisi bila toga vrijedna. Zivot zivim punim plucima, tocno znam gdje sam bila i sto sam postigla jer mi je to vrlo vazno u zivotu
pozdrav svima, eto kasni nocni sati, ja nemogu spavati pa listam forum. nova sam na forumu, i sad pokusavam sto je vise toga procitati. naisla sam na maichino pitanje i tu sam zastala i pažljivije sve procitala jer sam i ja nedavno imala prekid duge veze i isto sam kao majchy trazila "slamku spasa" i "opravdanja" u horoskopu. Neznam kako je majchy prekinula sa rakom (dali je on prekinuo ili ona), i u kakvim su bili odnosima (kakav je bio on i ona), ali u mom slucaju do prekida je doslo zajednicki (dogovorno), jer smo se u zadnje vrijeme jako odvojili. e sad sve bi bilo ok, da ja nakon nekog vremena nisam pocela shvacati sto je on meni ubiti znacio, koliko je puta bio tu za mene i napravio lijepe stvari za mene, iskreno me volio, i da je decko kao on rijedak dragulj. puno stvari sam kod njega uzimala zdravo za gotovo i mozda ga cak i nisam dovoljno cijenila sto je mozda i veci dio razloga prekida. nazalost, kad sam shvatila sto sam odbacila bilo je prekasno. naime, on je nakon prekida stvarno pokazivao zelju da se pokusa popraviti odnos i bio je spreman vise paziti na neke stvari ali moja prokleta tvrdoglavost je to sprijecila. ono sto ubiti želim reći je da ljudi moraju manje gledati horoskop i vise slusati srce, jer on i ja smo imali savrsenu dugu vezu prije prekida i sumljam da je nakon toliko vremena srece presudio horoskop. Iskreno cijenim zvonkuu i njena znanja, ali smatram da horoskop nemoze objasniti ljubav. beskorisno je imati 2 znaka koja se u teoriji slažu ako je jedna od tih osoba budala koja vara (govorim iz iskustva), ne cijeni, nema tolerancije i nije spreman na kompromis i nije spremna uloziti trud u obnavljanje veze nakon padova kojih ima u svakoj normalnoj vezi. Mislim da horoskop nemoze odluciti dali ce dvoje ljudi uspjeti u vezi ili ne. cak i da se spoje dvoje ljudi razlicitih znakova, mislim da ce npr. kucni odgoj, drustvo i ostalo imati puno veci utjecaj od horoskopa i da takvi ljudi mogu uspjeti bez problema. sada bih dala sve da imam priliku pokusati popraviti vezu s njim, jer je on stvarno toga bio vrijedan. pruzio mi je sve sto sam ikad zamisljala od neke veze.

evo sad sam se izjadala i mogu ic spavati.
laku noc svima.
Ivana
ivka12345678 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 10:41   #1756
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
zvonka hvala na odgovoru, prvi put mi netko je procitao natalnu i sama ne mogu vjerovati koliko se vidi iz toga. Uvijek imam neki obrambeni zid i gadjam strelicama pa ko mi vrati istom mjerom smatram da bi bio ugodno drustvo. Prijatelja imam malo ( iskrenih naravano ,na prste jedne ruke mogu nabrojati) poznanika jako puno.
Znam da nije sve u horoskopu , znam da se ljudi i partneri ne traze po tome, al ono sad kad mi je raspoloženje malo down, trazim neku slamku spasa i kao neko opravdanje da ipak ima necega u tome.puno ti hvala jos jednom

@ Slizim, ti ocito nisi upoznala pravog strijelca i doprijela do njega jer ti nije dozvolio i nisi bila toga vrijedna. Zivot zivim punim plucima, tocno znam gdje sam bila i sto sam postigla jer mi je to vrlo vazno u zivotu
Cuj, mila, nije to napisano sa ciljem da te uvrijedi ili da je to kako nastupate ovan i strijelac nuzno lose. To je priroda tih znakova i ona cini da su oni takvi.
Upravo sam napisala (mozda malo netakticno na svoj nacin) ali bi ti zaista bas pasala ova vatrena kombinacija.
Zasto?
Jer cete jedno drugo dobro razumjeti i volit cete iste stvari, sto je jako vazno niti jedno od vas nece se osjetiti sa tim brzim ritmom pregazeno ili ostavljeno.
Probaj, pogledaj kako se ponasaju ljudi s tvojom kombinacijom i da li te privlace. Normalno ovo bi bio eksperiment na duzi period, ali interesantan, sto ces moci provjeriti.
Strijelci imaju obicaj da u svakom komentaru unaprijed zauzmu stranu (jer nemaju vremena promisliti), ali im ja to ne zamjeram jer stalno sam sa njima kao kolegicama, rodbinom, prijateljima. Oni se brzo odljute i idemo dalje.
Srijelci koje je poznajem znaju da nezgodan nastup nije nuzno neko zlo s predumisjajem, da je pozadina vaznija. A savjet je dobronamjeran, probaj.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 15:23   #1757
Cure,ja vam se isto pridružujem Strijelac sam,podznak ovan!Potpisujem ono što ste rekle,ponekad imam "problema"sa svojom iskrenošću
Inače sam u vezi sa duplim škorpionom.Kao što mi je već netko rekao,to je burna veza,ali se u temelju slažemo!
Veoma jaaaaako me zanima opis moje natalne karte,molila bih nekoga ako mu se da ukratko pojasniti.
Evo,ovo je moja natalna karta : http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...Ac-u1285095855

I da,kako se u njoj vidi dugoročno moj odnos sa škorpionomPozz svima!
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 17:52   #1758
Slizim ti jednostavno ne možeš shvatiti strijelca, koliko god se trudila, ne razumješ tu silnu energiju niti NEMIR kojeg on osjeća u sebi.. u određenim razdobljima.. nisu sve osobe iste.. neki su melankolici i flegmatici... neki kolerici.. strijelac kao i svi vatreni je kolerik.. obilje snaga i energija koja kola u njemu, upravlja njegovim bićem zbog čega su njegove reakcije ponekad neumjerene. Nikada nisam upoznala strijelca koje je do te mjere zaljubljen u sebe.. to više vrijedi za lavove.. većina pripadnika strijelaca je izrazito sramežljiva no kad se uhvate nečega što vole u tome doslovno izgaraju zbog čega i postižu rezultate. To što se vole smijati čini ih šarmantnima.. izrazito imaju snažnu komunikaciju, jel pogađaju bit. Tu i tamo zaleti im se brbljanje kad nalete na dosadniji znak, ćisto da malo dignu atmosferu..
Ja sam osobno uvijek zbog tog svog nemira patila.. nitko ga nije znao razumjeti, a kao dijete bila sam izrazito hiperaktivna.. smiriti me bilo je gotovo nemoguće.
Zato stvarno ne lupetaj.. i okani se..
Lucky2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 19:43   #1759
Quote:
Lucky2311 kaže: Pogledaj post
Slizim ti jednostavno ne možeš shvatiti strijelca, koliko god se trudila, ne razumješ tu silnu energiju niti NEMIR kojeg on osjeća u sebi.. u određenim razdobljima.. nisu sve osobe iste.. neki su melankolici i flegmatici... neki kolerici.. strijelac kao i svi vatreni je kolerik.. obilje snaga i energija koja kola u njemu, upravlja njegovim bićem zbog čega su njegove reakcije ponekad neumjerene. Nikada nisam upoznala strijelca koje je do te mjere zaljubljen u sebe.. to više vrijedi za lavove.. većina pripadnika strijelaca je izrazito sramežljiva no kad se uhvate nečega što vole u tome doslovno izgaraju zbog čega i postižu rezultate. To što se vole smijati čini ih šarmantnima.. izrazito imaju snažnu komunikaciju, jel pogađaju bit. Tu i tamo zaleti im se brbljanje kad nalete na dosadniji znak, ćisto da malo dignu atmosferu..
Ja sam osobno uvijek zbog tog svog nemira patila.. nitko ga nije znao razumjeti, a kao dijete bila sam izrazito hiperaktivna.. smiriti me bilo je gotovo nemoguće.
Zato stvarno ne lupetaj.. i okani se..
STo se tice komuniciranja nije vazno samo pogadjanje biti necega. I nijemi i gluhonijemi ljudi mogu pogoditi i shvatiti bit neke situacije ali su onemoguceni da reagiraju zato sto su nijemi ili gluhonijemi. Neki ljudi isto tako shvacaju bit al nisu u stanju prezentirati na pravi nacin drugim ljudima ono sto su mislili reci.
Dakle, dosli smo do pravog problema strijelca. Toliko osebujan karakter, vatra unutra, zelja da se pomogne cijelom svijetu, izgaranje za svojim interesima, i onda, kada dodje vrijeme da se komunicira s nekim i da se to prenese ili pak objasni neka njegova potreba ili da se on ukljuci negdje gdje se desavaju stvari koje ga interesiraju, dolazi do nemogucnosti komunciranja. Strijelac smatra da je dovoljno da bude direktan u jednom momentu a cijelo vrijeme se ponasa samozatajno, ne moze biti shvacen uopce ozbiljno. Zasto? I kada bi ga covjek shvatio ozbiljno, strijelac svoje interese mijenja svaki cas i nije dosljedan ni samom sebi, toliki je nemir u njemu.
Komuniciranje kao problem sam vidjela kod najmanje 10 strijelaca koje dobro poznajem sa svim vrstama profesija: ljekari,biolozi, tajnice, policajci, profesori, sudije, itd. itd.
I onda, ljutnja, kako smo mi svi ostali pokvareni, dvolicni, kako ne posujemo direktan pristup, kako imamo duple standarde za iste stvari????????
Moj problem (akoje to uopce problem) je sto previse dobro poznajem strijelceve mehanizme obrane kada je u pitanju komuniciranje, pa se ne ljutim. Neki drugi se ljute i ne razumiju.
Na forumu smo da otkrijemo kako da razumijemo jedni druge bar na astroloskoj razini.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 21:46   #1760
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
STo se tice komuniciranja nije vazno samo pogadjanje biti necega. I nijemi i gluhonijemi ljudi mogu pogoditi i shvatiti bit neke situacije ali su onemoguceni da reagiraju zato sto su nijemi ili gluhonijemi. Neki ljudi isto tako shvacaju bit al nisu u stanju prezentirati na pravi nacin drugim ljudima ono sto su mislili reci.
Dakle, dosli smo do pravog problema strijelca. Toliko osebujan karakter, vatra unutra, zelja da se pomogne cijelom svijetu, izgaranje za svojim interesima, i onda, kada dodje vrijeme da se komunicira s nekim i da se to prenese ili pak objasni neka njegova potreba ili da se on ukljuci negdje gdje se desavaju stvari koje ga interesiraju, dolazi do nemogucnosti komunciranja. Strijelac smatra da je dovoljno da bude direktan u jednom momentu a cijelo vrijeme se ponasa samozatajno, ne moze biti shvacen uopce ozbiljno. Zasto? I kada bi ga covjek shvatio ozbiljno, strijelac svoje interese mijenja svaki cas i nije dosljedan ni samom sebi, toliki je nemir u njemu.
Komuniciranje kao problem sam vidjela kod najmanje 10 strijelaca koje dobro poznajem sa svim vrstama profesija: ljekari,biolozi, tajnice, policajci, profesori, sudije, itd. itd.
I onda, ljutnja, kako smo mi svi ostali pokvareni, dvolicni, kako ne posujemo direktan pristup, kako imamo duple standarde za iste stvari????????
Moj problem (akoje to uopce problem) je sto previse dobro poznajem strijelceve mehanizme obrane kada je u pitanju komuniciranje, pa se ne ljutim. Neki drugi se ljute i ne razumiju.
Na forumu smo da otkrijemo kako da razumijemo jedni druge bar na astroloskoj razini.
Stvarno se ne želim svađati, a još manje pametovati.. ako misliš da ih znaš onda ok to je tvoje mišljenje.
Lucky2311 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.