Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 07:39   #1141
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Ja sam u 17om tjednu imala krvarenje isto zbog preniske posteljice, al kasnije se digla i sad je na ok mjestu. Ali morala sam strogo strogo mirovati i stavljati utrice.

Slušajte doktora, ako kaze strogo mirovanje, nema junačenja.
meni isto kaže ništa to sad nije strasno jer je maternica cista i plod odlican i vec je 12 tjedan pa kao otprotniji oni tad al sve jedno evo vi sve koje ste to prosle znate onaj osjecaj vidjet krv i to svejzu
ja san u šoku vec dva dana sva san u panici
iako san na uzv vidila da je plod dobro i sve to opet odma mislis najgore pošto sam ovo ljeto prezivila spontani sva san još grozno stresna
cak san dobila i normabele)
mislit ce te lude zene majko mila ali jace je od mene,da je bar imat doma uzv pa gledat bebu svaki dan ono jel ok i to haha
drzite se cure drage i hvala svima na savjetu
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 07:46   #1142
Nitko normalan ne misli da si luda.
Postoji baby doppler kojim mozes slusati bebine otkucaje, ja sam ga imala i bila sam puno mirnija, spasio mi zivce.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 07:56   #1143
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
Nitko normalan ne misli da si luda.
Postoji baby doppler kojim mozes slusati bebine otkucaje, ja sam ga imala i bila sam puno mirnija, spasio mi zivce.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
morat cu i ja to naruciti
da li imate preporuku gdje najbolje uzesti
nisam bila ovakva s prvom trudnocom a sad poslje spontanog sve mi je onda ajde isla na dva tri pregleda sve super i nisam htjela nikome ni rec i u pon kazem na poslu a kad ono krv navecer okeeeey nema mjesta opustanju haha
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:05   #1144
Quote:
modiana kaže: Pogledaj post
meni isto kaže ništa to sad nije strasno jer je maternica cista i plod odlican i vec je 12 tjedan pa kao otprotniji oni tad al sve jedno evo vi sve koje ste to prosle znate onaj osjecaj vidjet krv i to svejzu
ja san u šoku vec dva dana sva san u panici
iako san na uzv vidila da je plod dobro i sve to opet odma mislis najgore pošto sam ovo ljeto prezivila spontani sva san još grozno stresna
cak san dobila i normabele)
mislit ce te lude zene majko mila ali jace je od mene,da je bar imat doma uzv pa gledat bebu svaki dan ono jel ok i to haha
drzite se cure drage i hvala svima na savjetu
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
Nitko normalan ne misli da si luda.
Postoji baby doppler kojim mozes slusati bebine otkucaje, ja sam ga imala i bila sam puno mirnija, spasio mi zivce.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
i ja sam imala ranije spontani, tako da sam se izbezumila kad sam vidjela krv. s tim da kod mene nije bila obična krv, nego baš mlaz mla.

ali sam se smirila kad su mi rekli da je sve ok i odlučila sam slušati doktore i sve upute koje mi daju.

jako mi je puno tad pomogao baby watcher jer tad još nisam osjećala bebine pokrete, pa me to smirivalo.

ja sam s njihove original stranice naručila, ali vidi po njuškalu ili drugim ljekarnama, kasnije sam saznala da je neka online ljekarna imala akciju pa sam mogla jeftnije proć da sam malo bolje istraživala.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:16   #1145
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
i ja sam imala ranije spontani, tako da sam se izbezumila kad sam vidjela krv. s tim da kod mene nije bila obična krv, nego baš mlaz mla.

ali sam se smirila kad su mi rekli da je sve ok i odlučila sam slušati doktore i sve upute koje mi daju.

jako mi je puno tad pomogao baby watcher jer tad još nisam osjećala bebine pokrete, pa me to smirivalo.

ja sam s njihove original stranice naručila, ali vidi po njuškalu ili drugim ljekarnama, kasnije sam saznala da je neka online ljekarna imala akciju pa sam mogla jeftnije proć da sam malo bolje istraživala.

hvala puno na odgovoru
ma evo kako slusam i kolegice i njihova iskustva i druge vidim da je vise manje to miljun žena proslo(mislim na krvarenje u trudnoci)samo eto opet ponavaljam nakon pontanog mi je i normalna trudnoca stres a kamoli i ovo sve drugo.
a tako sam se i ja odmah malo smirila kad san vidila bebu i kad je doktor reko da nije nista strasno
samo povecat utrice i da ce bit sve ok
idem baš potrazit taj uredaj jer mislim da ce uvelike me smirit cim cujem da mi je beba dobro
joj cure svašta ti mi prođemo ha?
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:20   #1146
Quote:
modiana kaže: Pogledaj post
hvala puno na odgovoru
ma evo kako slusam i kolegice i njihova iskustva i druge vidim da je vise manje to miljun žena proslo(mislim na krvarenje u trudnoci)samo eto opet ponavaljam nakon pontanog mi je i normalna trudnoca stres a kamoli i ovo sve drugo.
a tako sam se i ja odmah malo smirila kad san vidila bebu i kad je doktor reko da nije nista strasno
samo povecat utrice i da ce bit sve ok
idem baš potrazit taj uredaj jer mislim da ce uvelike me smirit cim cujem da mi je beba dobro
joj cure svašta ti mi prođemo ha?
ti imaš jednu bebu pa znaš da je vrijedno toga. mene je u jednom trenutku straha i ludila uhvatila pomisao da zašto ljudi imaju djecu kada kroz toliko strahova moraju prolaziti

samo ne treba dopustiti tim crnim mislima da predugo traju. izbaciti to iz sebe, i onda dalje pozitivno.

da, svakakve komplikacije su česte, i češće nego mislimo, i na kraju sve bude ok.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:25   #1147
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ti imaš jednu bebu pa znaš da je vrijedno toga. mene je u jednom trenutku straha i ludila uhvatila pomisao da zašto ljudi imaju djecu kada kroz toliko strahova moraju prolaziti

samo ne treba dopustiti tim crnim mislima da predugo traju. izbaciti to iz sebe, i onda dalje pozitivno.

da, svakakve komplikacije su česte, i češće nego mislimo, i na kraju sve bude ok.
uuuuuuu pucalo i mene svasta
da definitivno odustajem i da imam jedno ali vrijedno ali opet se misim šta ima lijepšeg nego malo dijete u kuci
i znas sta jos kad sam prvi put rodila imala san 23 godine i mogu ti rec da brate mili o nicem ja nisam razmisljala s pet tjedana vec svima rekla koda sam mislila da moze doc do spontanog i ista slicnog a sad 6 godina kasnije i nakon prezivljenog spontanog sve mi je ali doslovno sve
cekala sam taj 12 tjedan da bi uopce ikom i rekla o straha i panike
neznas apravo sta je gore haha bit full cool ili baš ovako oporezan;(

kako se ti Scissors sad osjećaš ?jesi li mirnija ?jel bebica ok?
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:37   #1148
Quote:
modiana kaže: Pogledaj post

kako se ti Scissors sad osjećaš ?jesi li mirnija ?jel bebica ok?
ja sam se smirila isti dan kad su me otpustili s hitne, a od tad je prošlo već 3 mjeseca. sad ulazim u 31. tjedan.

nema puno koristi od živciranja. stalno čitam i istražujem, ali vjerujem i onome da se beba osjeća bolje ako se mama osjeća smireno, tako da si ne dopuštam duge trenutke živciranja i paničarenja. sad sam skroz opuštena i mirna, ko da nikad nikakvih problema nije bilo.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:55   #1149
Ja sam pak na u serijama luda
Između pregleda sam ok, al kako se pregled bliži tako moja ludost kulminira. Pogotovo ak na pregledu neko neš kaže, tamo di normalni nebi paničarili, ja sam luda. Onda se opet smiri. I tak ćemo vjerojatno u krug do poroda
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 10:01   #1150
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ja sam se smirila isti dan kad su me otpustili s hitne, a od tad je prošlo već 3 mjeseca. sad ulazim u 31. tjedan.

nema puno koristi od živciranja. stalno čitam i istražujem, ali vjerujem i onome da se beba osjeća bolje ako se mama osjeća smireno, tako da si ne dopuštam duge trenutke živciranja i paničarenja. sad sam skroz opuštena i mirna, ko da nikad nikakvih problema nije bilo.

uuuuuu 31 tjedan juiiii supericka o pa to je sad vec super.SRETNO TI ZELIM OD SVEG SRCA JOS OVO MALO))
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 10:02   #1151
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Ja sam pak na u serijama luda
Između pregleda sam ok, al kako se pregled bliži tako moja ludost kulminira. Pogotovo ak na pregledu neko neš kaže, tamo di normalni nebi paničarili, ja sam luda. Onda se opet smiri. I tak ćemo vjerojatno u krug do poroda
tako sam i ja
cas cvjetaju sve ruže čas potonule sve lađe haha
to tako valjda mora bit)
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 10:10   #1152
Quote:
modiana kaže: Pogledaj post
tako sam i ja
cas cvjetaju sve ruže čas potonule sve lađe haha
to tako valjda mora bit)
Ma to su hormoni, nije do nas
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 10:16   #1153
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Ma to su hormoni, nije do nas
vjerovatno
sretnoooooo
javim ishod kad idem na pregled
rekao mi ako ne stane krvarenje dodi u pon ako ne onda radovno za tri tj
al se mislin i privatno cisto da budem mirna
pa se javim sta se dalje desavalo
(za sad krvi vise nema)
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 11:07   #1154
Quote:
modiana kaže: Pogledaj post
vjerovatno
sretnoooooo
javim ishod kad idem na pregled
rekao mi ako ne stane krvarenje dodi u pon ako ne onda radovno za tri tj
al se mislin i privatno cisto da budem mirna
pa se javim sta se dalje desavalo
(za sad krvi vise nema)
Sretno i javi
Meni je nakon tog većeg izljeva još neko vrijeme krvarilo malo. Bili su to više ko tamnosmeđi končići i razmak između njihovog uočavanja mi je postajao sve veći dok nisam skužila da ih već dugo nisam vidjela :kuca u drvo:

bit će sve ok.
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:19   #1155
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Sretno i javi
Meni je nakon tog većeg izljeva još neko vrijeme krvarilo malo. Bili su to više ko tamnosmeđi končići i razmak između njihovog uočavanja mi je postajao sve veći dok nisam skužila da ih već dugo nisam vidjela :kuca u drvo:

bit će sve ok.
i meni nakon te krvi bilo jutros dva tri ta kao koncica i sad vise evo nista nek tako i ostane joj
malo me boli trbuh ali ništa strasno.bit ce sve ok
hocu javit cu svakako
sretno i Vama svima u nastavku
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:06   #1156
evo me
nakon proslotjednog krvarenja od dva dana tj dan ipo danas malo smeckasto na gacice vise kao iscjedak ma stvarno malo ali ja kao ja ne prepuštam ništa slucaju(iako je gin rekao da se to moze cistiti i do tjedan ipo dva)idem danas u 13.45 privatno na pregled
drzite cure fige da sve prode ok
a stresa majko ej
ako ne boli trbuh i to zasto nemam nikakve siptome ako boli ono ko pred menzis zasto sad boli ugl u mene kako god okrete nevalja nikako:=)
moje dr ime je panika
(danas sam 12+4)
javim ishod
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 16:21   #1157
Bila.
Sve odlicno bebolino u akciji sto posto.
Pao kamen sa srca
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:29   #1158
Quote:
modiana kaže: Pogledaj post
Bila.
Sve odlicno bebolino u akciji sto posto.
Pao kamen sa srca
Jeeee
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:29   #1159
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Jeeee
hvala ti)
je je lakse se dise
idemo dalje
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:51   #1160
jutro
evo jutros opet kafenkasti iscjedak al bas tamno kafeni vjerovatno ostatak od proslog tjedna nije krv nego bas kafeno
sve jedno nije ugodno
mislim prosli tjedan sam bila privatno i rekao mi je da nije iskljuceno da se ponovi još(jucer i malo tvrda stolica pa mozda i to)
popodne cu na pregled svom gin i vjernovatno u bolovanje
iako radim uredski mirni posao morat cu ocito ostati kuci jer se ovo ponavlja
sad sam 13+6..
pozdrav svima
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.