Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 15:52   #3241
Baš, ja ne živim s mamom pa mi 240g iz hrane nije lagan zadatak, a ni ekonomičan.

Inače ganjam 250g.

Ne treba nikom više od 2.5g/kg btw, i to na defki. Na masi će i 2g bit dosta.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:32   #3242
Quote:
Brlj4 kaže: Pogledaj post
Inače je unijeti 240g proteina iz hrane pičkin dim. Pogotovo ako si 17-ogodišnjak na maminoj spizi pa pičkaraš po doma ako neki dan ne bude mesina za ručak. A i ako bude morat češ je poprilično pojest.

U najboljoj situaciji, nakon što si se odvažio svako jutro macnut 5 jaja i za svaku večeru pojest pola kile posnog (ni jedno ni drugo nije lako), ostaje ti samo pojest još pola kile pilećih prsa za ručak ili možda 700g svinjskog vrata ako mama taj dan odluči raditi svinjetinu.

Uz te solidne količiune hrane bi morao ubacit još bar 300g ugljikohidrata i bar ono 50g masti. Laganica.... Pogotovo ako je uz svinjetinu krumpir kojeg onda moraš pojesti 1,9kg da bi nadoknadio ugljikohidrate jer tko lud jede rižu ili tjesteninu uz vratinu...
Pa nemam bas sanse unijeti 240g bjelancevina po danu tako da sigurno cu se potruditi unijeti sto vise ali 240 necu ni priblizno dosegnuti, probat cu sto vise natrpat pa do kud ide
RadioActiveMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:55   #3243
Poanta mog posta je da je s wheyem lakše. Ako si ga moš priuštit, samo daj.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:01   #3244
Quote:
Brlj4 kaže: Pogledaj post
Poanta mog posta je da je s wheyem lakše. Ako si ga moš priuštit, samo daj.
Aha, sad kuzim
RadioActiveMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:32   #3245
Ali definitivno uobziri ovo što je Melodic rekao. Mlad si, teraš masu... 2g/kg lean mase je dovoljno. Ak si lean nekih 70kg znači da ne moraš ni pikat preko 150g proteina na dan. Jbt ja kad sam krenuo s 27 sam jeo u vrh glave 100g dnevno pa se lihepo vidjela razlika nakon 6 mjeseci a di ti sa 17.

Sent from mTalk
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:50   #3246
Quote:
Brlj4 kaže: Pogledaj post
Ali definitivno uobziri ovo što je Melodic rekao. Mlad si, teraš masu... 2g/kg lean mase je dovoljno. Ak si lean nekih 70kg znači da ne moraš ni pikat preko 150g proteina na dan. Jbt ja kad sam krenuo s 27 sam jeo u vrh glave 100g dnevno pa se lihepo vidjela razlika nakon 6 mjeseci a di ti sa 17.

Sent from mTalk
Ahaa hvala ti puno, ne vjezbam dugo pa mi je doata nepoznanica no uglavnom onda cu si probat naganjat vise bjelancevina iz hrane i jos malo od suplementacije i to bi mi trebalo biti to, zakon ste ljudi
RadioActiveMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 04:43   #3247
I probaj ne brojat 1g proteina iz haribo bombona, nek to bude 80% kvalitetna hrana, 20% junkaj i uživaj.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 08:16   #3248
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
I probaj ne brojat 1g proteina iz haribo bombona, nek to bude 80% kvalitetna hrana, 20% junkaj i uživaj.
Hahahahaahah bas, ne jedem cesto junk, najcesce prek vikenda kad je mali predah
RadioActiveMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 14:40   #3249
Quote:
RadioActiveMan kaže: Pogledaj post
Ahaa znaci dovoljno mi je samo puno jesti, a moram li onda paziti sta jedem tipa da poslje vjezbanja gledam da jedem nesto sa sadrzi vecu kolicinu bjelancevina ili nije bitno sta jedem? Hvala na odgovoru
Ne trebaš puno jesti nego jedeš samo onoliko koliko ti treba.
Proteini su proteini. Ne trebaš se zamarati iz kojih izvora ćeš ih unositi u koje vrijeme. Ali biti ćeš silom prilike prisiljen birati određene namirnice iz razloga što ćeš jedino preko njih dobiti odgovarajuću količinu proteina a da kalorijski ne pređeš u debeli plus. Drugim riječima, iako Pizza i čevapi imaju proteine, imaju ih premalo s obzirom na količinu kalorija. Kada bi njima pokušao unijeti dovoljno proteina unio bi puno više kalorija nego što ti je potrebno. Rezultat je debljanje.
Vjerovatno ne želiš biti mišićavi prasac na kojem se mišići ne vide od sala!?

Iz tog razloga biraš hranu koja ima više proteina po težini kao što su pileća prsa, pureća prsa, nemasna svinjetina, posni sir i sl.

Ima i drugih razloga zašto birat hranu koju sam naveo. Mogao bi jesti i salame od pilećih i purećih prsa ali one su pune soli i raznih konzervansa koji su na duže staze štetni. Previše soli između ostalog ugrožava tvoj izgled jer veže za sebe vodu koja će te vizualno činiti debljim nego što jesi.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:37   #3250
Pozdrav,
dajte mi neki link dobre trgovine unutar EU za nabavku dodataka prehrani. Vitamini, CLA, L Karnitin ..
Uzimao sam do sada sa iHerb, ali kako je van EU sve mi carina ocarini pa to i ne ispadne baš tako jeftino.

Hvala imaprijed na svakom linku.
daribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:11   #3251
Quote:
daribor kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
dajte mi neki link dobre trgovine unutar EU za nabavku dodataka prehrani. Vitamini, CLA, L Karnitin ..
Uzimao sam do sada sa iHerb, ali kako je van EU sve mi carina ocarini pa to i ne ispadne baš tako jeftino.

Hvala imaprijed na svakom linku.

Volim uzimat stvari od https://shopbuilder.hr/
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 00:59   #3252
Quote:
Nercjeger kaže: Pogledaj post
Naravno da nije, to je bacanje novaca.

Ako na svojih 80 kg uneseš dnevno barem 240 grama proteina whey ti ne treba. Čuvaj lovu za more.
240 grama proteina
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:07   #3253
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Volim uzimat stvari od https://shopbuilder.hr/
Kako se toga nisam sjetio Uzimam stalno od njih Elasti Joint i nije mi ta stranica pala na pamet Hvala.
daribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:13   #3254
Quote:
daribor kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
dajte mi neki link dobre trgovine unutar EU za nabavku dodataka prehrani. Vitamini, CLA, L Karnitin ..
Uzimao sam do sada sa iHerb, ali kako je van EU sve mi carina ocarini pa to i ne ispadne baš tako jeftino.

Hvala imaprijed na svakom linku.
healthmonthly.co.uk
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:44   #3255
Ima li tko od vas iskustva sa B complexom od Natural Wealtha?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:43   #3256
Bio sam protiv tih dodataka prehrani, zadnjih pola godine sam se trudio jako puno oko prehrane bogate proteinima , jeo sam prosjek 4-5 jaja ujutro ili 0,5kg posnog sira , 4-5 banana dnevno , jako pune tjestenine , rize , krumpira i tjestenine , piletine itd. Napocetku je bilo vidljivih rezultata , sada je sve stalo , vise od ovoga ne mogu jest, pocelo mi se gadit to prenatrpavanje , pocele su mucnine i proljevi i ne znam sta vise . Nadam se da ce mi taj prah pomoc i kolko ga smijem uzimat dnevno , svako drugacije mi kaze , zelim se normalno hranit opet , da jedem pristojne kolicine hrane za svoju kilazu.
Silvaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:07   #3257
Whey i kikiriki maslac dušu dali za dostizanje željenog kalorijskog unosa.

E ali daj zabrijte onu ekipu koja je prije proteine uglavnom dobivala iz mlijeka. Znao sam naići na stare threadove po stranim forumima di ekipa dere po 3l mlijeka na dan.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 18:34   #3258
Je li netko uzimao Ostarine?
Rezultati?
Koji proizvođač?

Hvala....

može i PM... ne znam kakvo je stanje u HR s tim
__________________
NON MOLLARE MAI
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 18:18   #3259
Da li ima smisla uzeti ON Serious mass gainer ?

Jel ima kakve koristi od toga ?
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:48   #3260
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.