Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2004., 10:56   #21
Quote:
IlijaChvorovic kaže:
Znači, u principu se slažeš da je Titova garda ipak bila nešto, za ove kasnije ''gardiste''
Je, za one vase, srpske 'gardiste' je Titova garda bila zakon uglavnom zbog toga sto su je cinili vecinom Hrvati. Jebiga, Hrvate se biralo u Titovu gardu iz vise razloga. Prvo Hrvati su u prosjeku 5 centimetara visi od Srba i oku su ugodniji. Drugo, ako ih se nedaj boze nesto pita onda ce ipak uspjeti odgovoriti jerbo Hrvati ne samo da su generalno pametniji nego su bili par stoljeca pod Austrougarskom (gdje se iz razbibrige islo u kazalista), a ne pod Turcima (di se iz razbibrige jebavalo ovce i razapinjalo na kotac). Trece, ali ne najmanje vazno, Hrvati su kroz povijest pokazali zavidne ratnicke vjestine i hrabrost uspjesno se obranivsi od znatno jacih neprijatelja dok su srpski 'borci' jaki jedino protiv nenaoruzanih baba, a kad ih se stisne onda ili daju dupeta ko Turcima pa postanu bolji Turci od Turaka samih ili cela vojska udari masovnu bezaniju (pa cak i plivaju bez obzira sto ne podnose vodu) kao protiv Nijemaca.
IMF Levi karabatak is offline  
Old 08.07.2004., 12:31   #22
Quote:
IMF Levi karabatak kaže:
Je, za one vase, srpske 'gardiste' je Titova garda bila zakon uglavnom zbog toga sto su je cinili vecinom Hrvati. Jebiga, Hrvate se biralo u Titovu gardu iz vise razloga. Prvo Hrvati su u prosjeku 5 centimetara visi od Srba i oku su ugodniji. Drugo, ako ih se nedaj boze nesto pita onda ce ipak uspjeti odgovoriti jerbo Hrvati ne samo da su generalno pametniji nego su bili par stoljeca pod Austrougarskom (gdje se iz razbibrige islo u kazalista), a ne pod Turcima (di se iz razbibrige jebavalo ovce i razapinjalo na kotac). Trece, ali ne najmanje vazno, Hrvati su kroz povijest pokazali zavidne ratnicke vjestine i hrabrost uspjesno se obranivsi od znatno jacih neprijatelja dok su srpski 'borci' jaki jedino protiv nenaoruzanih baba, a kad ih se stisne onda ili daju dupeta ko Turcima pa postanu bolji Turci od Turaka samih ili cela vojska udari masovnu bezaniju (pa cak i plivaju bez obzira sto ne podnose vodu) kao protiv Nijemaca.
Čooooovječe, kako je tebi dobrooooo!
Na čemu si? uups pardon previsoko za Srbina, evo novi
 
Old 08.07.2004., 14:21   #23


Dobar si ti pajdo. Sam jos da nam priznas kako ti Juga bila draza od Srbije samo zato sto je bila Velika Srbija, a ne obicna Srbija ko ova sad.
IMF Levi karabatak is offline  
Old 08.07.2004., 17:40   #24
Zaista sam pomislio da si pod uticajem ''jednog opijata'', a sad kada sam još jednom pročitao, ubijeđen sam da istovremeno ''kombinuješ'' više njih!

Quote:
IMF Levi karabatak kaže:
Je, za one vase, srpske 'gardiste' je Titova garda bila zakon uglavnom zbog toga sto su je cinili vecinom Hrvati. Jebiga, Hrvate se biralo u Titovu gardu iz vise razloga. Prvo Hrvati su u prosjeku 5 centimetara visi od Srba i oku su ugodniji. Drugo, ako ih se nedaj boze nesto pita onda ce ipak uspjeti odgovoriti jerbo Hrvati ne samo da su generalno pametniji nego su bili par stoljeca pod Austrougarskom (gdje se iz razbibrige islo u kazalista), a ne pod Turcima (di se iz razbibrige jebavalo ovce i razapinjalo na kotac). Trece, ali ne najmanje vazno, Hrvati su kroz povijest pokazali zavidne ratnicke vjestine i hrabrost uspjesno se obranivsi od znatno jacih neprijatelja dok su srpski 'borci' jaki jedino protiv nenaoruzanih baba, a kad ih se stisne onda ili daju dupeta ko Turcima pa postanu bolji Turci od Turaka samih ili cela vojska udari masovnu bezaniju (pa cak i plivaju bez obzira sto ne podnose vodu) kao protiv Nijemaca.

Legendo!
Samo ipak uspori, život je samo jedan, a ti izgleda baš pretjeruješ...
Ma ne serem ti..., iskren dobronamjeran savjet...
 
Old 08.07.2004., 18:32   #25
Quote:
IlijaChvorovic kaže:
Zaista sam pomislio da si pod uticajem ''jednog opijata'', a sad kada sam još jednom pročitao, ubijeđen sam da istovremeno ''kombinuješ'' više njih!


a sta je on to iskombinovo u svom textu, tj. sto ne odgovora istini??
__________________
*****
Vilim C. is offline  
Old 08.07.2004., 19:25   #26
Quote:
IMF Levi karabatak kaže:
Je, za one vase, srpske 'gardiste' je Titova garda bila zakon uglavnom zbog toga sto su je cinili vecinom Hrvati. Jebiga, Hrvate se biralo u Titovu gardu iz vise razloga. Prvo Hrvati su u prosjeku 5 centimetara visi od Srba i oku su ugodniji. Drugo, ako ih se nedaj boze nesto pita onda ce ipak uspjeti odgovoriti jerbo Hrvati ne samo da su generalno pametniji nego su bili par stoljeca pod Austrougarskom (gdje se iz razbibrige islo u kazalista), a ne pod Turcima (di se iz razbibrige jebavalo ovce i razapinjalo na kotac). Trece, ali ne najmanje vazno, Hrvati su kroz povijest pokazali zavidne ratnicke vjestine i hrabrost uspjesno se obranivsi od znatno jacih neprijatelja dok su srpski 'borci' jaki jedino protiv nenaoruzanih baba, a kad ih se stisne onda ili daju dupeta ko Turcima pa postanu bolji Turci od Turaka samih ili cela vojska udari masovnu bezaniju (pa cak i plivaju bez obzira sto ne podnose vodu) kao protiv Nijemaca.
Sta jes jes, ja znam dosti Albanaca sta su bili u Titovoj gardi
OrangeC2 is offline  
Old 10.07.2004., 00:09   #27
Post I ja sam video Tita marsala...

Drugarice i drugovi,
Neumitna je smrt otela iz naše sredine druga Tita. Otela ga je nakon jednog neobično plodnog života, a ipak gotovo usred izuzetne stvaralačke aktivnosti jednog radničkog borca i državnika, borca za slobodu radničke klase i radnih ljudi, borca za bolje odnose među ljudima, narodima i državama.
Nema nikakve sumnje da će za naše narode, za narode i narodnosti Jugoslavije, ovo stoljeće biti označeno Titovim imenom i da će rezultati njegovog djela ostati trajni.
Na ovom našem tlu, historija je obilježena neprekidnom borbom narodnih masa protiv socijalnog i nacionalnog ugnjetavanja, protiv feudalne tlake i kapitalističke eksploatacije, protiv zavojevačkih planova i interesnih sfera. Tito je, predvodeći naš revolucionarni pokret, kao nitko prije njega umio pokrenuti i organizirati naše narode i narodnosti i povesti ih u odsudni, pobjedonosni boj za ostvarenje vjekovnih oslobodilačkih težnji.
Stvaranje čvrste socijalističke zajednice ravnopravnih naroda i narodnosti, samoupravljanje radnih ljudi, bratstvo i jedinstvo, vlastiti put socijalističkog razvoja, nesvrstavanja i druge velike tekovine naše socijalističke revolucije svjedocima su veličine i značaja Titovog djela.
Lenjin je u ovom stoljeću otvorio proces pobjede socijalizma i socijalističkih revolucija u svijetu i postao i ostao simbol toga vremena i tih procesa. Titovo je djelo snažno pridonijelo svjetskom procesu socijalizma u suvremenim uvjetima. Tito je zacrtao osnovice odnosa među socijalističkim zemljama i pokretima, te pokrenuo proces stvaranja novih društvenih i državnih odnosa u svijetu. Tako je njegova djelatnost prešla granice Jugoslavije, a on - kao ličnost - ušao među najsvjetlije likove današnjice u svijetu. Njegovo ime jeste i ostat će i među oznakama suvremene epohe čovječanstva.
Jedna je velika epoha u historiji čovječanstva našla u Titu svoga čovjeka, čovjeka koji ju je shvaćao i koji je njene probleme gigantskom snagom vodio k rješavanju.
Otuda njegov ugled među ljudima i među narodnim masama širom svijeta, među prijateljima i među neprijateljima.
Opraštajući se danas i ovdje fizički od njega, mi mu u ime svih naših organizacija, u ime naših radnih ljudi želimo odati priznanje i zahvalnost za sve ono što je činio i učinio - i nad uspomenom na njega čvrsto obećati da ćemo svim našim silama nastaviti ići putem koji nam je on ukazao i za kojega nas je osposobljavao.
 
Old 10.07.2004., 12:01   #28
Re: I ja sam video Tita marsala...

Quote:
IlijaChvorovic kaže:
Drugarice i drugovi,
Neumitna je smrt otela iz naše sredine druga Tita. Otela ga je nakon jednog neobično plodnog života, a ipak gotovo usred izuzetne stvaralačke aktivnosti jednog radničkog borca i državnika, borca za slobodu radničke klase i radnih ljudi, borca za bolje odnose među ljudima, narodima i državama.
Nema nikakve sumnje da će za naše narode, za narode i narodnosti Jugoslavije, ovo stoljeće biti označeno Titovim imenom i da će rezultati njegovog djela ostati trajni.
Na ovom našem tlu, historija je obilježena neprekidnom borbom narodnih masa protiv socijalnog i nacionalnog ugnjetavanja, protiv feudalne tlake i kapitalističke eksploatacije, protiv zavojevačkih planova i interesnih sfera. Tito je, predvodeći naš revolucionarni pokret, kao nitko prije njega umio pokrenuti i organizirati naše narode i narodnosti i povesti ih u odsudni, pobjedonosni boj za ostvarenje vjekovnih oslobodilačkih težnji.
Stvaranje čvrste socijalističke zajednice ravnopravnih naroda i narodnosti, samoupravljanje radnih ljudi, bratstvo i jedinstvo, vlastiti put socijalističkog razvoja, nesvrstavanja i druge velike tekovine naše socijalističke revolucije svjedocima su veličine i značaja Titovog djela.
Lenjin je u ovom stoljeću otvorio proces pobjede socijalizma i socijalističkih revolucija u svijetu i postao i ostao simbol toga vremena i tih procesa. Titovo je djelo snažno pridonijelo svjetskom procesu socijalizma u suvremenim uvjetima. Tito je zacrtao osnovice odnosa među socijalističkim zemljama i pokretima, te pokrenuo proces stvaranja novih društvenih i državnih odnosa u svijetu. Tako je njegova djelatnost prešla granice Jugoslavije, a on - kao ličnost - ušao među najsvjetlije likove današnjice u svijetu. Njegovo ime jeste i ostat će i među oznakama suvremene epohe čovječanstva.
Jedna je velika epoha u historiji čovječanstva našla u Titu svoga čovjeka, čovjeka koji ju je shvaćao i koji je njene probleme gigantskom snagom vodio k rješavanju.
Otuda njegov ugled među ljudima i među narodnim masama širom svijeta, među prijateljima i među neprijateljima.
Opraštajući se danas i ovdje fizički od njega, mi mu u ime svih naših organizacija, u ime naših radnih ljudi želimo odati priznanje i zahvalnost za sve ono što je činio i učinio - i nad uspomenom na njega čvrsto obećati da ćemo svim našim silama nastaviti ići putem koji nam je on ukazao i za kojega nas je osposobljavao.
Krcko_X is offline  
Old 10.07.2004., 17:45   #29
Quote:
i nad uspomenom na njega čvrsto obećati da ćemo svim našim silama nastaviti ići putem koji nam je on ukazao i za kojega nas je osposobljavao.
Sta jes jes, daleko smo dogurali
OrangeC2 is offline  
Old 10.07.2004., 17:57   #30
Quote:
OrangeC2 kaže:
Sta jes jes, ja znam dosti Albanaca sta su bili u Titovoj gardi

Albanaca?.. misljiš, kao prodavalji su sljadoljed? ilji?
Spawn is offline  
Old 10.07.2004., 18:03   #31
Quote:
Spawn kaže:
Albanaca?.. misljiš, kao prodavalji su sljadoljed? ilji? [/B]
Ilji.

PS: kao da gardistima ne treba sladoled
OrangeC2 is offline  
Old 10.07.2004., 18:24   #32
A ja sam ILjIJA!
 
Old 10.07.2004., 18:44   #33
Quote:
IlijaChvorovic kaže:
A ja sam ILjIJA! [/B]
Sumnjiv si ti meni
OrangeC2 is offline  
Old 10.07.2004., 18:49   #34
Quote:
OrangeC2 kaže:
Sumnjiv si ti meni
A ti bi mogao da budeš ''ljimunada''
A što sumnjiv?
 
Old 10.07.2004., 18:55   #35
Quote:
IlijaChvorovic kaže:
A ti bi mogao da budeš ''ljimunada''
A što sumnjiv?
pusti ga, vitaminko ne podnosi limunade....konkurencija....
SvogaTelaGospodar is offline  
Old 10.07.2004., 19:03   #36
Quote:
IlijaChvorovic kaže:
A ti bi mogao da budeš ''ljimunada''

A što sumnjiv? [/B]
[/QUOTE]

Ti to meni prijetis da ces me prerezat na pola, iscijediti do zadnje kapi i onda utopiti u casi vode!!!

I jos se cudis zasto si mi sumnjiv!!!
OrangeC2 is offline  
Old 10.07.2004., 19:04   #37
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
pusti ga, vitaminko ne podnosi limunade....konkurencija....
Ma limuni su ok....samo nek su sta dalje od mene

Smrde. Kiselo.
OrangeC2 is offline  
Old 10.07.2004., 19:07   #38
Quote:
OrangeC2 kaže:


Ti to meni prijetis da ces me prerezat na pola, iscijediti do zadnje kapi i onda utopiti u casi vode!!!

I jos se cudis zasto si mi sumnjiv!!!
[/QUOTE]
PovLJačim prethodno rečeno!
A od čega je ona ''boza''
 
Old 10.07.2004., 19:12   #39
[QUOTE]IlijaChvorovic kaže:
[B]Znači, u principu se slažeš da je Titova garda ipak bila nešto, za ove kasnije ''gardiste''


... reko' ti da ih ne viđe...
a ito tako viđeh arkana , doduše na slici i odma san se zaljubila , a kad kapetan dragan izleti u novinan , nova ljubav ...
nego zaboravih svilanovića on mi nekako naj faca - cigo , cigo...
anita33 is offline  
Old 10.07.2004., 19:14   #40
Re: I ja sam video Tita marsala...

Quote:
IlijaChvorovic kaže:
Drugarice i drugovi,
ma kako ti se da za ove zvizdarije lomit prste...
anita33 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.