Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2004., 23:06   #41
Quote:
Levat kaže:
ma jel taraba
Aha, a baš mi pade na pamet da ti možda i ne znaš što je taraba.
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:08   #42
jel to ono što su enobeovci preskakali kada su išli kokošarit
Levat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:11   #43
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Biti peder je svagdje sramotno. Oprosti, stari, ali moram te jos jednom razocarati. Tvoj "zivotni stil" nije zivotni stil, vec devijacija najgore vrste.

Ali sto bi ti znao o sramoti? Umrit ces a da to nikada nisi osjetio. Ne zato sto si bezgresan, vec zato sto ni u stare dane nemas muda priznati ono sto jesi. Djubre od covika.

A vidis ovoga sto se smije. On ce tebe naslijediti, i nastaviti di su stare, ofucane partizanske pedercine, stali.

A Vi si i dalje umisljajte da primiti ga u guzu od brkatog cetnika, nije sramotno.

Evo vidiš, sad je najedamput biti peder sramotno, pa onda nemoj biti peder, pa neće biti sramotno. Škapulaj se Juana Lopeza i nađi kakvog komada da te liječi.
A ovaj gore, naslijedit će tebe, a ne mene jer i on je, iako balava, ipak samo ljigava pederčina.
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:13   #44
Quote:
Levat kaže:
tebi biti konkurencija?? nikad

da, fakat
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:13   #45
Quote:
Ironside kaže:
Evo vidiš, sad je najedamput biti peder sramotno, pa onda nemoj biti peder, pa neće biti sramotno. Škapulaj se Juana Lopeza i nađi kakvog komada da te liječi.
A ovaj gore, naslijedit će tebe, a ne mene jer i on je, iako balava, ipak samo ljigava pederčina.


LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:18   #46
Quote:
Ironside kaže:
Evo vidiš, sad je najedamput biti peder sramotno, pa onda nemoj biti peder, pa neće biti sramotno. Škapulaj se Juana Lopeza i nađi kakvog komada da te liječi.
A ovaj gore, naslijedit će tebe, a ne mene jer i on je, iako balava, ipak samo ljigava pederčina.
Odjebi........nek ti kaze nesto ovaj balavac.......naslijedio ja nekog ili ne....ljubavi ja u svakom trenutku mogu tvoju partnericu izjebati ko kravu, bez da joj platim cuge i bez da ju vozikam i bez da mi ona nesto sere.....remember that......ali ne brini se, izbjegavam gabore.....ipak sam visokoestetska kategorija
exer_s&r is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:19   #47
Re: Re: desničari na IMF pretrpjeli gadan poraz

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:


A dojucer IMF je bio u rukama "hercegovacke mafije."



Chucky, manija si glavom.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:20   #48
Quote:
exer_s&r kaže:
Ma daj....ajde se malo smiri......necu ja nikog naslijeđivati.....samo mi je bas super citati ovakve izraze kao sto je konkubinat i sl.......
A ne da mi se sad raspravljati o zivotnom stilu i takvim stvarima....imas svoje misljenje i to je ok....ali to je samo tvoje, a u svijetu i u hrvatskj se desavaju promjene......jos ce se "pederi" i hvatati pred tobom, a morat ces sutjeti.....a u mozgu.....OLUJA.....
Spajicu, budi peder. Tvoje i Feniksovo pravo.

U Hrvatskoj i u svijetu se ne desavaju nikakve promjene. Mediji i politika je full pederizirano.

Ali mediji i politika se cesto kose s stajalistima i svjetonazorima obicnoga naroda.

Npr, ako mislis da se na HRTu vrte filmovi s gay sex-om da je to znak nekakve promjene u Hrvatskoj i u svijetu, onda se grdno varas.

Obicni narod ce vas smatrati pederima i devijantima, uvijek. To neces ni ti ni Feniks promijeniti.

A sutnja? Sorry, ja cu tebi uvijek reci da si peder. Feniksu takodjer.

Razni liberali bi skocili i vikali bi "homofobu, kako mozes tako?"

A razlika izmedju mene i njih: ja Vas smatram pederima i devijantima, oni vas isto smatraju pederima i devijantima ali to kriju, ja od toga nemam nista, oni od toga grade karijere.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:22   #49
Ljudi...ovo nije tema povezana sa gay tematikom pa bi molio da se prekine s tim.....a btw nitko od vas ne zna jesam li ja gay ili ne, jer nitko od vas nije legao sa mnom u krevetic.....tako da to ne stoji............a svoje sexualne interese mi ne pada na pamet dijeliti s ostatkom anonimusa........
exer_s&r is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:25   #50
Quote:
exer_s&r kaže:
Ljudi...ovo nije tema povezana sa gay tematikom pa bi molio da se prekine s tim.....
Cim se Ironside pojavio, pederizirala se tema.

Idi malo u rikverc i vidi.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:27   #51
tjah...buah... ranjenici preživjeli.. Spajsi malo priošetao, ništa naš' nije... malo prinjuškao jest...al' doš'o i "Sanitet" (Wuco s kvačicama)

i sad ranjenici prigovaraju Spajsiju jer je zakasnio

Quote:
Ma daj....ajde se malo smiri......necu ja nikog naslijeđivati.....

tko zna uopće o čemu oni...zbore??


da se zaključiti da je (ah, zar opet) iskrslo pitanje rodnosexualnih prava

Quote:
ja Vas smatram pederima i devijantima, oni vas isto smatraju pederima i devijantima ali to kriju, ja od toga nemam nista, oni od toga grade karijere.

no, po svmeju sudeći, riječ je ovdje I O IMOVINSKOJ KORISTI....




revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:29   #52
Drugarice revolušn....pa jesi ti normalna????

Ne pada mi napamet se zajebavati s ranjenicima jer sam upravo "nalakirala" noktiće.......da se zaserem???
exer_s&r is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:40   #53
Quote:
exer_s&r kaže:
Drugarice revolušn....pa jesi ti normalna????

Ne pada mi napamet se zajebavati s ranjenicima jer sam upravo "nalakirala" noktiće.......da se zaserem???
pa da, takvi ste "vi".. jebeš ranjenike, a mooji noooktii???

osim toga, kaj nisi znal da si moreš naljepit one, plastične?
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:42   #54
Quote:
revolution kaže:
pa da, takvi ste "vi".. jebeš ranjenike, a mooji noooktii???

osim toga, kaj nisi znal da si moreš naljepit one, plastične?
Ti plastični su za ljubitelje narodne muzike
exer_s&r is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:46   #55
Quote:
exer_s&r kaže:
Ti plastični su za ljubitelje narodne muzike
spajso, daj se ne zašprehavaj z manon... vidi di su ti ovi "tvoji"...

skrbi ih malo... jebote
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 23:57   #56
Quote:
revolution kaže:
spajso, daj se ne zašprehavaj z manon... vidi di su ti ovi "tvoji"...

skrbi ih malo... jebote
Bronxy je otisao na pedikuru jerbo je zbog vojnickih cizmica, koje su btw nekoliko brojeva manje, jadna unistila svoje lijepe nogice.....

Levat, koji je ozbiljno ranjen na bojnom polju se oporavlja uz prelistavanje najnovijeg broja men's healtha i na sve načine pokušava shvatiti kako to da izgubi pivski stomak u 30 koraka, tu i tamo prelista i Vouge, cisto da vidi sto nam novog sprema Gaultier....inace, oporavak je nadasve zamjetan....hvala na pitanju....porucuje da vas sve voli i da svi podjednako snosimo krivicu za zlo koje nas je snaslo........

Vuco, koji je inace bio vozac sanitetskih kola, je napustio brigadu i sad na sve nacine pokusava pronaci clanove banda "Frankie goes to Hollywood" te planira revival gay-disca kao glazbene forme koja se po njemu nepravedno marginalizira........postao je pacifist

A ja.......ja se dosadjujem u svojoj viletini koju mi je u nasljedstvo ostavila stara partizančina Ironside i pokusavam da pljugom zadrzim dusevni mir....jedem jagode sa slagom i ubijam se u sampanjc, Brut,........tu i tamo ukljucim Tv.......i cekam da se brigada ponovo oformi......nema naznaka za to
exer_s&r is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 00:09   #57
Quote:
exer_s&r kaže:
Bronxy je otisao na pedikuru jerbo je zbog vojnickih cizmica, koje su btw nekoliko brojeva manje, jadna unistila svoje lijepe nogice.....

Levat, koji je ozbiljno ranjen na bojnom polju se oporavlja uz prelistavanje najnovijeg broja men's healtha i na sve načine pokušava shvatiti kako to da izgubi pivski stomak u 30 koraka, tu i tamo prelista i Vouge, cisto da vidi sto nam novog sprema Gaultier....inace, oporavak je nadasve zamjetan....hvala na pitanju....porucuje da vas sve voli i da svi podjednako snosimo krivicu za zlo koje nas je snaslo........

Vuco, koji je inace bio vozac sanitetskih kola, je napustio brigadu i sad na sve nacine pokusava pronaci clanove banda "Frankie goes to Hollywood" te planira revival gay-disca kao glazbene forme koja se po njemu nepravedno marginalizira........postao je pacifist

A ja.......ja se dosadjujem u svojoj viletini koju mi je u nasljedstvo ostavila stara partizančina Ironside i pokusavam da pljugom zadrzim dusevni mir....jedem jagode sa slagom i ubijam se u sampanjc, Brut,........tu i tamo ukljucim Tv.......i cekam da se brigada ponovo oformi......nema naznaka za to

dobro dobro, osim ovijeh poznatih detalja (osim kaj sam zabrinuta za Bronxa , a obavijestili smoi HRW.. jebiga..procedura a amerima .... ) ... imaš ti šta konkretno? mislim, di vam je zapovjednik? di su mozgovi? jel to sve pobjeglo ili je - ovako opsukrno kako si opisao - po žbunju negdje ??

i kaj to znači Vuco je "inače bio vozač"?? jel ovo neka zajebancija???

ovo s "viletinom", ok, to kužim da je propaganda, to je jasno... nastojiet ući u trag čija je...

čuj, za sad ne možemo o tome..a i nebitno je...sad je pitanje - di su ranjenici...po ovome kako si opisao, oni su obezglavljeni, poročni i nikakve discipline.. Human Rights Watch se već , jebote, raspitivao o Bronxovim stopalima, evo sad im šaljemo dopis...
to je formalnost... uh
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 00:12   #58
Quote:
exer_s&r kaže:
Odjebi........nek ti kaze nesto ovaj balavac.......naslijedio ja nekog ili ne....ljubavi ja u svakom trenutku mogu tvoju partnericu izjebati ko kravu, bez da joj platim cuge i bez da ju vozikam i bez da mi ona nesto sere.....remember that......ali ne brini se, izbjegavam gabore.....ipak sam visokoestetska kategorija
Istisni akne, obriši nos i otresi perut, ti pederčiću i možeš izjebati samo kravu, jer ona je dovoljno samilosna da ti da. Visokoesteski kreten!
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 00:26   #59
Ti bi dugarice revolušn mozgove......

E pa reci cu ti......mozak svih operacija je prdilica.....ali s njom se cujemo jednom tjedno, u točno određeno vrijeme, preko video-linka, sa skrivene lokacije....njen identitet, kao i spol, ali pretpostavljamo da je muskarac, jer zene su nistkoristi i ovo je mens only club, su nam nepoznati......

brnxyeva stopala su ok, pedikerka Mara ima malo problema kako obraditi dvrenu petu, ali Bronx sve to stoički podnosi...kako i priliči junaku imotske krajine.......jako se ponosimo s njim

A ti hjumensi i vočevi su nelegalne organizacije i sluze samo kao paravan beskompromisnim komunističkim silama.......

Ona viletina nije propaganda...prema zakonu istospolne zajednice naslijedio sam predivnu kucicu......ironside je kao zasluzna partizancina dobio lijep objekt koji je sad moj.

Poruci ironside-u da i dalje nemam perut, akne kao sto on zna nikad nisam imao, a nosić tu i tamo obrisem
I dalje sam neodoljiv i jaaaaaaaaako charity raspolozen.....sve njegove bivse ljubavi, kako muske tako i zenske sam zaposlio na poljoprivrednoj komponenti imanja, jer mi ih je sramota drzati u kuci kao poslugu........uplaši se poštar i onaj dečko što donosi mlijeko svaki put kad ih vide, pa sam ih morao malo izolirati.........i dalje vole ironside-a.......neki se ponekad bude u znoju.......razlog nepoznat
exer_s&r is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 00:45   #60
Quote:
exer_s&r kaže:
Ti bi dugarice revolušn mozgove......

E pa reci cu ti......mozak svih operacija je prdilica.....ali s njom se cujemo jednom tjedno, u točno određeno vrijeme, preko video-linka, sa skrivene lokacije....njen identitet, kao i spol, ali pretpostavljamo da je muskarac, jer zene su nistkoristi i ovo je mens only club, su nam nepoznati......
o mein gott... sve skup...

Quote:
brnxyeva stopala su ok, pedikerka Mara ima malo problema kako obraditi dvrenu petu, ali Bronx sve to stoički podnosi...kako i priliči junaku imotske krajine.......jako se ponosimo s njim
ne sumnjam(o)..


Quote:
A ti hjumensi i vočevi su nelegalne organizacije i sluze samo kao paravan beskompromisnim komunističkim silama.......
a??

Quote:
Ona viletina nije propaganda...prema zakonu istospolne zajednice naslijedio sam predivnu kucicu......ironside je kao zasluzna partizan
ovo moram pogledat u šifrarnik..

Quote:
Poruci ironside-u da i dalje nemam perut, akne kao sto on zna nikad nisam imao, a nosić tu i tamo obrisem
a ovo kužim i bež šifri... dakle, ne znaš di je koji od tvojih ( Poruci ironside-u da i dalje nemam perut )...

dakle naše podatkovlje bijaše točno (zarad preciznog predviđanja i proračuna) ( kao sto on zna nikad nisam imao )...

predajem se, sve ću vam reći...( a nosić tu i tamo obrisem )...


u jebote.... nemam ja ovlasti za ovo...

ček malo
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.