Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2004., 14:43   #21
Quote:
Krcko_X kaže:
Ma bi oni, ali im nešto teško skupiti pare za dolazak u Hrvatsku iz tih svojih Kanada, Australija, Švabija...
Evo, meni se prijete već tri godine što preko foruma što preko mailova, jedan biser je čak rekao da će me tužiti ( tip živi u Austriji, moš mislit), pa ništa...
Tjah, teška tlaka ta pečalba. Težak li je život u tuđini... Malo se ižive tu, preko foruma gdje se jedino mogu praviti facama, pa onda natrag pušiti kurčeve i lizati dupeta svojim kapitalističkim gazdama. Tužan je to život, nije za zajebanciju.
ma krcko..ako si prije godinu dvije pratio politiku na global.netu onda se sigurno sjećaš lika pod nickom "domoljub" .....furao je sličicu tuđmana u sigu....e taj domoljub ti je tommy gad aka mahatma propagandi aka uncle fucker...to je taj tužan slučaj...
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 14:44   #22
Re: Re: Najveće pljuge foruma.

Quote:
Insider kaže:
A tek ona s listom gradskog HNS-a i frustriranim starim pederom koji je...koji ono....38 na listi.....ha, ha...podružnica Siget....
insider...mikić mali...a kako je u beogradu? i kako to da se javljaš iz srpskog glavnog grada? što ti tamo kao veliki rvat radiš..?

pazi što pišeš!
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 14:54   #23
Quote:
Uncle Fucker kaže:
A što se ti koji ***** kurčiš momčiću? Evo, ako ti je toliko stalo da se s nekim nađeš ja sam tu, prijavi se na pm, pa ćemo se dogovoriti, vrlo lako vjeruj mi. A da ja tebe ili penixa (oliti ironsidu) tražim, ma daaaaj molom te, siromak mali , taman nemam pametnija posla. A i da se vidimo ne bih te natukao jer sam u principu protivnik nasilja, a i što se tiče pojave malo bi se iznenadio. Brankici sam nudio više puta da se nađemo pa se uvijek usrala, a vidim da dogovara "sastanke" i s drugim diskutatnima pa ne dolazi.

P.S. Od mene nitko nije saznao ničiji identite, a ako nečiji i znam, to ne zloupotrebljavam osim u zajebanciji... Dapače, da saznam da je netko od "mojih" natukao penixa, tebe ili nekog sličnog zbog postanja ovdje, osobno bih ga natukao. Ok?
Koji si ti luzer čovječe. Evo što ću ti ja reći krajnje dobronamjerno: malo razmisli o sebi, o tome da potražiš kakvu stručnu pomoć. Koliko sam ja imao priliku primjetiti, a imao sam, ti si ovdje najviše onaj koji poseže za prijetnjom fizičkim nasiljem drugim forumašima, najčešće kad te sjebu u nekoj diskusiji, a nije ti strano ni kurčenje poznanstvima s poznatima. Samo onoliko koliko sam ja pročitao, vidio sam da pišeš kako poznaješ Thompsona, Škoru, bageraša Rojsa, Gotovinu....pa jebote, koji su to kompleksi?
Sve ovo me navodi na zaključak kako si duboko traumatizirana, iskompleksirana i frustrirana osoba, najvjerojatnije fizički inferiorna koja taj svoj nedostatak riješava na jednom ovako anonimnom mjestu siguran kada znaš da te svoje "prijetnje " nećeš nikada imati priliku ostvariti, jer, budimo realni, vrlo je mala vjerojatnost da se itko tko ovdje piše, susretne uživo. Vrlo teško je ishoditi da se susretnu istomišljenici s foruma, a kamoli osobe koje nemaju ama baš ništa zajedničkoga.
Zato ne seri. Ja da i susretnem nekog od vas govana uživo, ne bi ga dirao, jer u govna ne diram. Princip, jebiga. Neću da prljam ruke, niti riješavam probleme fizičkim nasiljem, premda bi mogao.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 14:56   #24
Re: Re: Re: Najveće pljuge foruma.

Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
insider...mikić mali...a kako je u beogradu? i kako to da se javljaš iz srpskog glavnog grada? što ti tamo kao veliki rvat radiš..?

pazi što pišeš!
Ajme što si se ti nema naljuuuutilalallalaaaaa



Doće JAAAAAJOOOOOOO
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 15:01   #25
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
ma krcko..ako si prije godinu dvije pratio politiku na global.netu onda se sigurno sjećaš lika pod nickom "domoljub" .....furao je sličicu tuđmana u sigu....e taj domoljub ti je tommy gad aka mahatma propagandi aka uncle fucker...to je taj tužan slučaj...
Kako se ne bi sjećao? To je onaj luzer što je imao "prvu spamer-free hrvatsku postaju" (tako je naime, nazvao svoj forumčić otvoren kod ezboarda) na kojoj je, pazi sad ovo - preventivno banao Velebita i Popaja.
Umislio si je da je neki veliki špijun koji će ući u trag svim "anti-hrvatskim elementima" na hr-forumima. E ako to nije za žaliti, onda ne znam što je.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 15:15   #26
Meni je najveći pljuger bil onaj lik (iz Đubrave ) kaj je optužil Vucu i Brankeca za urotu i, ak se dobro sjećam, atak na njega, odnosno njegovu NOVU, pun kjurac ojra vrijednu vozilicu. A Brankec je branil Vukašina iz svih oružja. To mi jedan od povijesnih momenata Foruma.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 15:16   #27
Quote:
Krcko_X kaže:
Kako se ne bi sjećao? To je onaj luzer što je imao "prvu spamer-free hrvatsku postaju" (tako je naime, nazvao svoj forumčić otvoren kod ezboarda) na kojoj je, pazi sad ovo - preventivno banao Velebita i Popaja.
Umislio si je da je neki veliki špijun koji će ući u trag svim "anti-hrvatskim elementima" na hr-forumima. E ako to nije za žaliti, onda ne znam što je.
da, to je on

zamisli, bio je uvjerio onog poglavnika da mu da moderaturu na HDZ forumu, zatim je podmuklo išao nazivati HDZ središnjicu i tužakati poglavnika (jer je poglavnik navijao za sanadera, a domoljub je pašalićev fan)
nako toga mu je zbrisao sve postove na forumu....zamisli podmuklog idiota?!

e da, sad kad je domoljub aka tommy gad vidio da je pašalić prošlost, priklonio se sanaderu....

fakat jadnik...
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 15:21   #28
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Meni je najveći pljuger bil onaj lik (iz Đubrave ) kaj je optužil Vucu i Brankeca za urotu i, ak se dobro sjećam, atak na njega, odnosno njegovu NOVU, pun kjurac ojra vrijednu vozilicu. A Brankec je branil Vukašina iz svih oružja. To mi jedan od povijesnih momenata Foruma.
naravno da sam ga branio jer smo i ja i neonazi vuco bili optuženi od tommy gada da smo mu sjebali auto, a ja se sa vucom ili tim tzv. insiderom nisam nikad dopisivao.
iako sasvim privatno mislim da vuco zaslužuje doživotni izgon iz RH jer je antiustavni element nisam pokvaren da pljujem po njemu za nešto za što znam da nije kriv.

što dokazuje moj integritet i veliku objektivnost
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 15:41   #29
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Meni je najveći pljuger bil onaj lik (iz Đubrave ) kaj je optužil Vucu i Brankeca za urotu i, ak se dobro sjećam, atak na njega, odnosno njegovu NOVU, pun kjurac ojra vrijednu vozilicu. A Brankec je branil Vukašina iz svih oružja. To mi jedan od povijesnih momenata Foruma.

Ajme, pa to ti je bila prva faza ovog zajeba o kojem je UF otvorio temu . Vuco i ja smo djelovali u kompi, a insider nismo niti vuco niti ja nego jedan naš pajdo. Inače, čisto btw, pročitaj prepisku u linku iz uvodnog posta ove teme, kujice naša , a da su postovi istiniti mogli su se uvjeriti i neki čestiti ljevičari tu, sa IMFa, kojima je insider dao pass da pogledaju brankičine PM-ove.


To je provala stoljeća!
__________________
Ovdje bi trebalo stajati potpis. Cenzura ga je izbrisala iako nikome nije smetao. S njime je konacno otisla i legendarna brankica, slava joj.
Tommy Gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 15:46   #30
Quote:
Tommy Gun kaže:
Ajme, pa to ti je bila prva faza ovog zajeba o kojem je UF otvorio temu . Vuco i ja smo djelovali u kompi, a insider nismo niti vuco niti ja nego jedan naš pajdo. Inače, čisto btw, pročitaj prepisku u linku iz uvodnog posta ove teme, kujice naša , a da su postovi istiniti mogli su se uvjeriti i neki čestiti ljevičari tu, sa IMFa, kojima je insider dao pass da pogledaju brankučine PM-ove.


To je provala stoljeća!
ja mislim da je provala stoljeća informacija koja je docurila iz provjerenih izvora:

ti, tommy gade, nam se javljaš iz SRCA-e, dakle državne institucije....

a insider nam je javlja iz hrvatskog veleposlanstva u beogradu, srbija.....zgodni stavovi za državnog djelatnika...ts,tsts....

interesantno jelda?


to je provala

a što se tiče tih mojih navodnih PM-ova, bio si više puta zamoljen da ih objaviš na IMF-u ali nekako nisi uspio
možda zato jer ne postoje?
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 15:49   #31
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
a što se tiče tih mojih navodnih PM-ova, bio si više puta zamoljen da ih objaviš na IMF-u ali nekako nisi uspio
možda zato jer ne postoje?
Jel' ti to Mo hoćeš reći da TG laže? On, oličenje iskrenosti?
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 15:50   #32
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
ja mislim da je provala stoljeća informacija koja je docurila iz provjerenih izvora:

ti, tommy gade, nam se javljaš iz SRCA-e, dakle državne institucije....

a insider nam je javlja iz hrvatskog veleposlanstva u beogradu, srbija.....zgodni stavovi za državnog djelatnika...ts,tsts....

interesantno jelda?


to je provala

a što se tiče tih mojih navodnih PM-ova, bio si više puta zamoljen da ih objaviš na IMF-u ali nekako nisi uspio
možda zato jer ne postoje?

Pa eno ti kompilacije , samo slijedi LINK iz prvog posta ove teme. A mnogi su se uvjerili, lijevi i desni, da je zaista riječ o tvojim PMovima!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 16:32   #33
Quote:
Krcko_X kaže:
.
Zato ne seri. Ja da i susretnem nekog od vas govana uživo, ne bi ga dirao, jer u govna ne diram. Princip, jebiga. Neću da prljam ruke, niti riješavam probleme fizičkim nasiljem, premda bi mogao.
A čuj ovog dečko se ufurao da bi se netko zbilja išao s njim obračunavati
Momak si pokušava dati na važnosti
Ne brini se krcko -prcko tko bi još išao prljati ruke sa nedojebanim vukovarskim srbinom prečaninom
erector is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 16:52   #34
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
ja mislim da je provala stoljeća informacija koja je docurila iz provjerenih izvora:

ti, tommy gade, nam se javljaš iz SRCA-e, dakle državne institucije....

a insider nam je javlja iz hrvatskog veleposlanstva u beogradu, srbija........






e da im znaju poslodavci

a da im šapne ptičica ?
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 17:05   #35
Quote:
erector kaže:
A čuj ovog dečko se ufurao da bi se netko zbilja išao s njim obračunavati
Momak si pokušava dati na važnosti
Ne brini se krcko -prcko tko bi još išao prljati ruke sa nedojebanim vukovarskim srbinom prečaninom
Prpa, a?
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 17:17   #36
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Pa eno ti kompilacije , samo slijedi LINK iz prvog posta ove teme. A mnogi su se uvjerili, lijevi i desni, da je zaista riječ o tvojim PMovima!
...mislim spika je ono ...
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 18:42   #37
Quote:
revolution kaže:
...mislim spika je ono ...
ha čuj...naši momci rade za RH i onda sa radnog mjesta bljuju najgore nacionalističke i rasističke poruke...negdje sam pročitao da je to kažnjivo?

a pogotovo kad se uzme u obzir da se insider javlja iz veleposlanstva RH u beogradu, srbija......
a tommy gad iz SRCE-a....ts,ts,ts.....
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 18:53   #38
Talking

Quote:
Tommy Gun kaže:
Ajme, pa to ti je bila prva faza ovog zajeba o kojem je UF otvorio temu . Vuco i ja smo djelovali u kompi, a insider nismo niti vuco niti ja nego jedan naš pajdo. Inače, čisto btw, pročitaj prepisku u linku iz uvodnog posta ove teme, kujice naša , a da su postovi istiniti mogli su se uvjeriti i neki čestiti ljevičari tu, sa IMFa, kojima je insider dao pass da pogledaju brankičine PM-ove.


To je provala stoljeća!
Come on, pričam ti priču. Sad ste se pomirili, pa prodajete fore kak je ono bila zayebancija. In your dreams!
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 18:58   #39
Re: Re: Re: Re: Najveće pljuge foruma.

Quote:
Uncle Fucker kaže:



Doće JAAAAAJOOOOOOO
Levat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 19:13   #40
Jel se sjećate kada se Brankica ponižavala i ulizivala po Politici da ju se izabere za moderatora
Levat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.