Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2004., 19:22   #41
Quote:
Levat kaže:
Jel se sjećate kada se Brankica ponižavala i ulizivala po Politici da ju se izabere za moderatora
zašto poniženje?

pa ja sam se jedini javno i otvoreno javio za izbor za razliku od nekih koji su za tu funkciju molili i pušili cyber qrac moderatorima preko PM-ova (cveba, storytelj, soylent itd..).

ja sam za otvorene direktne izbore za moderaturu, a ne kao što je bilo do sada tajno...po nekom boktepitaj kojem kriteriju...

i još nešto, da se biralo direktno i otvoreno - pobjedio bih...hehehe...za razliku od vas smradova...
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 19:31   #42
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
i još nešto, da se biralo direktno i otvoreno - pobjedio bih...hehehe...za razliku od vas smradova...


Haaa, cuj. Ja sam bio spreman tebi dati glas. Da napokon postanes moderator, pa da ti se ostvari silna zelja za pretvaranjem ovog uspjesnog foruma u svoju private prciju.

Jebe se meni, a i drugima za ovaj forum --nije jedini. Ali moras razumiti i admine i vlasnike, oni zele uspjeh, a ne Brankica.hr, di ce se iskljucivo skupiti bolesnici poput tebe, Feniksa i krcka.

I tako propadne tvoj san o moderiranju na Politici. Ali Bronx ce i ubuduce, ako dodje do toga, biti spreman tebi dati glas...

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 19:36   #43
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Ali moras razumiti i admine i vlasnike, oni zele uspjeh, a ne Brankica.hr,
misliš da im je ovo "uspjeh"?? osim posjećenosti - što je uspjeh?

puštati uvrede i najprimitivnije ispade žuči, bijesa i mržnje?? jel to??

puštati da se svaka druga ok tema (a ima ovdje stvarno odličnih tema) upropasti nesuvislostima (namjernim?)

razvijati ovakvu "kulturu dijaloga" kao što vlada ovdje.. puši ***** štraco, majmune, pičko retardirana, četnici, izdajice...bla bla..


pa na što to liči???

revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 19:40   #44
Quote:
revolution kaže:
misliš da im je ovo "uspjeh"?? osim posjećenosti - što je uspjeh?

puštati uvrede i najprimitivnije ispade žuči, bijesa i mržnje?? jel to??

puštati da se svaka druga ok tema (a ima ovdje stvarno odličnih tema) upropasti nesuvislostima (namjernim?)

razvijati ovakvu "kulturu dijaloga" kao što vlada ovdje.. puši ***** štraco, majmune, pičko retardirana, četnici, izdajice...bla bla..


pa na što to liči???

Naravno da im je forum uspjesan.

Uvrede, primitvni ispadi, zuc, bijes, mrznja, dolazi sa svih strana, a ne samo s jedne, kako bi neki od vas s tkz. "ljevice" htili prikazati stanje na forumu.

One teme koje valjaju, nikad ne propadnu. Ocekivati da nece biti nesuvislih komentara tu i tamo, i sto-sta jos, je nerealno.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 19:45   #45
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:

Uvrede, primitvni ispadi, zuc, bijes, mrznja, dolazi sa svih strana, a ne samo s jedne, kako bi neki od vas s tkz. "ljevice" htili prikazati stanje na forumu.

dolaze, da! jer je to ovdje modus vivendi... a to ne valja!

pa dovraga, jel se tako ljudi i u RL razgovaraju? osim u krčmetinama??

ne, naravno... zato nek se u LK ispuhuju ventili..
Politika nek bude neko mjesto koje na nešto liči..a moderatori nek rade svoju zadaću.

i vlasnik i admin mogu bit sretni i treptat okicama.

---

inače kakite vi koliko hoćete...ali
stg bi bio sasma cool mod.. premda slutim da bi me korio ili banao čim bi zinula o...imp..kap... superpower

revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 19:47   #46
Quote:
revolution kaže:
Meni bi STG isto bio cool moderator.

Ne bi vise posjetio ovaj forum, sto je sasvim u redu. A nisam jedini.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 19:51   #47
tip je dno dna.... apsolutni mraaak
Levat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 19:51   #48
LJBB

uu ovo more zazvučat i kao ucjena ..

a valjda nije tak
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 19:54   #49
Re: LJBB

Quote:
revolution kaže:
uu ovo more zazvučat i kao ucjena ..

a valjda nije tak
Nikakva ucjena. Jednostavno vise ne bi posjetio ovaj forum. A ne bi ni drugi. A takvih je jako puno.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 19:55   #50
Quote:
Levat kaže:
tip je dno dna.... apsolutni mraaak
Slime.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 21:44   #51
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:


Haaa, cuj. Ja sam bio spreman tebi dati glas. Da napokon postanes moderator, pa da ti se ostvari silna zelja za pretvaranjem ovog uspjesnog foruma u svoju private prciju.

Jebe se meni, a i drugima za ovaj forum --nije jedini. Ali moras razumiti i admine i vlasnike, oni zele uspjeh, a ne Brankica.hr, di ce se iskljucivo skupiti bolesnici poput tebe, Feniksa i krcka.

I tako propadne tvoj san o moderiranju na Politici. Ali Bronx ce i ubuduce, ako dodje do toga, biti spreman tebi dati glas...

ih...vide ljutog kako mu nije pravo...ljuti se ljuti...pače prijeti kako će uteč ako ne bidne kako ljuti oće...maj vej or hajvej poručuje ljuti na žužulovskom engleškom




ej..

seljane

seljančiću...hvala ti na obećanom glasu..podsjetit ću te kada izbori dođu...
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 21:50   #52
Quote:
ih...vide ljutog kako mu nije pravo...ljuti se ljuti...pače prijeti kako će uteč ako ne bidne kako ljuti oće...maj vej or hajvej poručuje ljuti na žužulovskom engleškom
Meni je uvik pravo. Di vidis da se ja pritim? Samo sam rekao sto bi napravio ukoliko bi ti postao moderatorom.

Ne mogu reci za sigurno sto bi drugi napravili, ali vjerujem da bi i oni napustili forum.

Quote:
seljančiću...hvala ti na obećanom glasu..podsjetit ću te kada izbori dođu
Psihicu, imas moj glas. Neces me morat podsjetiti. Samo neka se zadovolji jos jedan umobolni megalomanijak, zvani Brankec.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:08   #53
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
...maj vej or hajvej poručuje ljuti na žužulovskom engleškom



 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:09   #54
Re: Re: LJBB

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Nikakva ucjena. Jednostavno vise ne bi posjetio ovaj forum. A ne bi ni drugi.

Da. Pod ovim nickom !

 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:12   #55
Re: Re: Re: LJBB

Quote:
Nezakcij kaže:
Da. Pod ovim nickom !

Pod nijednim, Zuzulka, pod nijednim.

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:13   #56
LJBB

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Pod nijednim, Zuzulka, pod nijednim.

Zna ona to, i panika je hvata
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:17   #57
Re: Re: Re: Re: LJBB

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Pod nijednim, Zuzulka, pod nijednim.


Ne zaboravi pokupit Perditu .



 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:19   #58
Re: Re: Re: Re: Re: LJBB

Quote:
Nezakcij kaže:
Ne zaboravi pokupit Perditu .



Necu.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:26   #59
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Come on, pričam ti priču. Sad ste se pomirili, pa prodajete fore kak je ono bila zayebancija. In your dreams!
Sorry lipoto... ali tu si foru popušila.

No, nema veze, to barem pokazuje da je bila dobra. Kaj se tiče nesretne Brankice... ona je popušila i puno jeftinije, na primjer onu s moderaturom, a i tu se smo se kao zakačili.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:32   #60
Talking

Quote:
Vuco kaže:
Sorry lipoto... ali tu si foru popušila.

No, nema veze, to barem pokazuje da je bila dobra. Kaj se tiče nesretne Brankice... ona je popušila i puno jeftinije, na primjer onu s moderaturom, a i tu se smo se kao zakačili.
Ma vjerujem ja tebi, ljubavi - znaš da je ljubav slijepa.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:15.