Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2004., 11:50   #41
Quote:
Kosmarac kaže:
Dakle ajmo malo tuci proverene negativce,na to si se pokusao vaditi? Pa gde je onaj filozof koji je vazio za primer tolerancije? Potvrdjuje se staro pravilo da se karakter ocituje tek na poziciji moci.
Sad se i tebi počinjem čuditi... A i tendencioznosti u interpretaciji mojih riječi... Zbog čega ne čitate moje postove u kontekstu, već bjesomučno čupate izjave van, i interpretirate ih po svojem ćefu. Jesam li stavio "srpski narod" pod navodnike? Jesam li? Jesam li se kroz skoro godinu i pol pisanja na forumu odavno deklarirao kao čovjek kojemu nacionalnost kao odrednica bilo kojeg čovjeka nije na prvom mjestu, niti se čovjeka po tome može suditi?

Ali što to znači? Da neću javno izreći činjenice? Reci ti, da li je srpska agresija 90'te manje ili veće zlo od grupe hercegovačkih mafijaša koja se instalirala na neke pozicije u Zagrebu, recimo? I gdje sam ja to igdje uvrijedio narod i naciju kao takvu? Hoću li uvrijediti Hrvate ako kažem da je "hrvatski narod" imao crnu mrlju na svojoj prošlosti u obliku NDH i rasnih zakona iste?

Kakva tendenciozna i pretenziozna lupetala postajete, to je čudo jedno... Pogle samo onu bajki što nosi u sigu...
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 11:52   #42
I sto vi bako mislite da moderatore treba bolit cjuna sto vrlo pucanstvo misli o njima??? Pa nije ovaj forum prchija forumasa!! Zna se tko postavlja moderatore i cije misljenje se broji.

A forumasi kom se ne svidja mogu po puticku za prislino odvedenom rahmetli Brankicom.


Heh, uvijek ce bit forumasa........
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 11:54   #43
Quote:
obelix kaže:
Kakva tendenciozna i pretenziozna lupetala postajete, to je čudo jedno
Krv nije voda, prijatelju.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 11:56   #44
Quote:
Phil Lynott kaže:
Krv nije voda, prijatelju.
To ja nigdje i nikada nisam osporio. No, to ne znači da treba stigmatizirati cijeli narod zbog toga i nabijati apsolutnu kolektivnu krivnju, zato sam i stavio srpski narod pod navodnike.
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 12:01   #45
Quote:
obelix kaže:
To ja nigdje i nikada nisam osporio. No, to ne znači da treba stigmatizirati cijeli narod zbog toga i nabijati apsolutnu kolektivnu krivnju, zato sam i stavio srpski narod pod navodnike.
Ne kazem da ih treba stigmatizirati. Samo velim da te ne bi trebale cuditi reakcije pojedinaca.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 12:08   #46
Quote:
Phil Lynott kaže:
Ne kazem da ih treba stigmatizirati. Samo velim da te ne bi trebale cuditi reakcije pojedinaca.
Iskreno da ti kažem, čude me. Čudi me takva izuzetna tendencioznost u interpretaciji. Da sam upotrijebio konstrukciju da je "hrvatski narod" nanio puno zla nevinim Srbima, vjerovatno ne bi nitko skočio, i ona (bolje da se ne izrazim što ) Ententini to ne bi stavila u sig...

Užasni dupli standardi, užasna hipokrizija, užasna moralna slika.
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 12:11   #47
Quote:
obelix kaže:
To ja nigdje i nikada nisam osporio. No, to ne znači da treba stigmatizirati cijeli narod zbog toga i nabijati apsolutnu kolektivnu krivnju, zato sam i stavio srpski narod pod navodnike.


jedino di pašu navodnici je sljedeća konstatacija:


"obelix - moderator"...



želim ugodno lamentiranje na temu placebina ložnica, kurati paževi primjereno galeriji likova: vukota&phil&triperaš = primitivno kreveljenje + sirove doskočice ...







revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 12:14   #48
Quote:
revolution kaže:
jedino di pašu navodnici je sljedeća konstatacija:


"obelix - moderator"...



želim ugodno lamentiranje na temu placebina ložnica, kurati paževi primjereno galeriji likova: vukota&phil&triperaš = primitivno kreveljenje + sirove doskočice ...


A ti tuko, ne štrajkaš?
Triper K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 13:38   #49
Quote:
obelix kaže:


Užasni dupli standardi, užasna hipokrizija, užasna moralna slika.
znaš što je meni u cijeloj priči s ludonjama na forumu jedino užasno?

to što ih ti doživljavaš ozbiljno

gle, obelix.. ti si inteligentan, školovan i načitan čovjek.. a s druge strane, ponekad bi i nepismeni seljak koji je cijeloga života samo balegu prebacivao s jedne strane livade na drugu, bolje vidio neke stvari od tebe.. u stvari, mislim da znam u čemu je problem, nedostaje ti širina slike... previše se zadubiš u teorije i detalje i onda potpuno zaboraviš stati i pogledati stvar iz malo dalje perspektive...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 13:43   #50
Ljevicarsku bagru sjeba moderator ljevicar.
 
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 13:55   #51
Iako sam zadnjih 5-6 godina uglavnom samo čitao, od danas do 10/8 niti jedan klik više na podforum politika. S.F. - S.N.
acid high is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 15:14   #52
Quote:
Phil Lynott kaže:
I sto vi bako mislite da moderatore treba bolit cjuna sto vrlo pucanstvo misli o njima??? Pa nije ovaj forum prchija forumasa!! Zna se tko postavlja moderatore i cije misljenje se broji.

A forumasi kom se ne svidja mogu po puticku za prislino odvedenom rahmetli Brankicom.


Heh, uvijek ce bit forumasa........
Da li bi ih trebala boliti ili ne, JA to ostavljam njima.
Svak je "svoga tela gospodar"

Bio jednom jedan podforum zvan Motel.Ljudi došli s Hineta, bilo velikog prijateljstva i tako.... Odjednom počelo zaj*** ovog moderatora, onog... (ne ulazim UOPĆE tko je bio kriv a tko prav, moderatori ili određena grupa ljudi) i moderatori odlazili, jedan, po jedan, da bi na kraju ostala samo imena na crti.I podforum se osuo jadno, jerbo su otišli i forumaši u velikom broju!

Ovaj, Luda kuća, se vjerojatno neće osuti, ali o moderatorovoj osobnoj volji (ukoliko ne krši neka opća pravila) ovisi želi li ostati iako nije poželjan ili ne.JA bih se skinula sama.Iz jednostavnog razloga: što ja, pokušavam sugovornika ubijediti, ali ako ne ide odustajem.

A moram priznati da mi moderiranje na Politici nije baš sasvim jasno.Kao ni razlozi zatvaranja ili NEzatvaranja nekih tema.Isto tako i bananja.Međutim, svatko valjda ima neke svoje kriterije.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 16:22   #53
Quote:
acid high kaže:
Iako sam zadnjih 5-6 godina uglavnom samo čitao, od danas do 10/8 niti jedan klik više na podforum politika. S.F. - S.N.
Štete kurcu.
Etna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 17:17   #54
Exclamation

tu se u potpunosti slažem s drugaricom PBE….i zbilja smatram da nije potrebno da se zamarate štrajkom…jer radi se o karakternim protuhama koje se ne može ni u RL a kamoli u VL stabilizirati…ovaj forum je bezbroj puta pokazao svoje pravo lice…naravno riba smrdi od glave…tako da za st®anje na ovom forumu prvenstveno snosi krivicu drug Anderlon…a ovi sitni papčići i ljige (čast rijetkim, ali zaista rijetkim iznimkama) koji poslušnu volontiraju na moderatorskim mjestima a kojima je foruma jedino mjesto gdje mogu ostvariti neostvarene snove iz RL nisu vrijedni nikakve žrtve niti sekiranja…no, poštujem svačiji izbor, tako da mi na kraju ne preostaje ništa drugo negoli da Vam poručim:
«Dragi forumaši u štrajku: JEBITE IM MAJKU!!!»
Comandante Che is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 20:21   #55
Obelix

Tek sam sada vidjela da si ti Brankecu dao TRAJNI BAN! Razlog?

Zato sto je Exeru opsovao mater… a posto je to vec i prije radio(forumasima u zaru diskusije spominjao uzu obitelj), odlucio si da ban bude permanent.

Na Bajkicin komentar o tome kako Phil ni opomenu nije zadobio za isto, a kamoli ban, nego si samo ispravio njegov post… ti nalazis opravdanje za njega i opet patronizirajuce ukazujes kako Bajki odbija primjetiti kontekst u prijetecim postovima od forumasice Placebo i Philovom vriedjanju uze obitelji ostalim forumasima… ustvari napisao si kako je njegovo vrijedjanje bilo blago

Ako uzmemo u obzir prijasnje kocijasenje(kopajuci po starim postovima) forumasa Phila, doci cemo do zakljucka da nitko do sada nije spominjao tudje matere i nabijao ih na svoj desnicarski ***** kao on…samo cu konstatirati da si jebeno jebeno nedosljedan, licemjeran i nadasve jadan!!!!!!

Quote:
Ovo je radi opetovanosti te uvrede, koja je preniska da bi se tolerirala, čak i u Ludoj kući, i [b]radi nekih stvari, koje radi principa o privatnosti dojava, ne mogu iznositi u javnost.
znaci priznajes da privatno surujes sa desnokrilasima i Placebo!

Zanimljivo kako Onvki i ekipa nisu zadobili trajni ban kad su objavili prava imena i prezimena Brankeca i Fenixa…. Nadasve Zanimljivo?
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 20:29   #56
Što više čitam ovu žgadiju sve mi je Obelix draži
Levat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 20:31   #57
Quote:
obelix kaže:


Užasni dupli standardi, užasna hipokrizija, užasna moralna slika.[/COLOR]
...iliti "ljevica" IMF-a
Levat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 21:00   #58
[QUOTE]obelix kaže:
[B][COLOR=darkblue]

Quote:
Placebo si mogla nazvati rasistom, jer kaže da se romska djeca segregiraju zbog nepoznavanja jezika... A kad Brankec kaže da su se Hercegovci dojebali u Zagreb, i da zagađuju taj grad (u tom smislu), onda reakcija izostaje...
to samo pokazuje koliko si povrsan u citanju starih topika...

ja sam vise puta opomenula Brankeca oko njegove retorike i par puta sam mu napisala da zvuci rasisticki.... na to nisi naletio? dobro, bude te What potsjetio, on je tu duze... on mi je jednom napisao dok sam branila Brankeca... da kak ga sad branim, a prije neki dan sam ga nazvala rasistom...

Niti si dovoljno dugo ovdje da bi poznavao Vukovarcev opus... on je prije puno vise pisao nego sada... nikada se nije izdvajao jakom desnicraskom i fasistickom retorikom poput ostalih desnicara... on je vise patriota, koji ne voli Srbe... i to razumijem i postujem... jebi ga covjek dolazi iz Vukovara.... i nije da se bas nesto previse kurcio s time da je on iz Vukovara... osim sto mu je ta ocigledna 'samoreklama' u nicku, pa nije ni potrebno...ali ni meni nisu promakli neki njegovi postovi gdje s omalozavanjem pise o Zagrebu... s obzirom da je Vukovar sada FREE... ne kuzim zasto i dalje zivi u Zg.... e to ne razumijem i ne postujem.... mislim da Brankec isto tako misli... ali to nije bas tako srocio... covjek mu je neopravdano zatvorio topik i Brankec se osjecao free da ga zvrijedja... i to kuzim... ne opravdavam, ali kuzim...

no sto zelim napraviti ustvari..je povuci paralelu izmedju Brankecovog otvorenog negodovanja o tome kako mu "kamenjarcine" zagadjuju njegov grad svojim desnicarenjem, zadrtim mentalitetom i kriminalom...ma nazovimo ovaj moj euphemism rasizmom, kako hoces...i perfidnog i suptilnog rasizma jedne ugledne forumasice i patriotkinje Placebo...ustvari za mene jedne obicne spletkarosice i muljatorice...

meni je ovo njezino sto puta gore... bas zato sto Brankeca mnogi ni ne shvacaju ozbiljno barem ne njegove izljeve o Hercegovcima... ali nacin na koji nama nasa ugledna desnicarka i patritokinja, ugledna gradjanka RH, svojom suptilno izgradjenom retorikom i damskom elokventnoscu objasnjava kako...iako ona nema nista protiv Roma, ipak nije bas dobro ni za njih da pohadjaju istu skolu sa bijelom hrvatskom djecom...

e to je meni... onaj pravi 21. century (nevidljivi) rasizam...

Phil koji zagovara premjestanje svih gradjana RH, a koji su srpske nacionalnosti ili su simpatizeri 'komunjarske' ideologije na poseban otok, bi trebao uciti od majstorice Placebo.... ovak samo zvuci kao alkos beskucnik, koji na trgu propovjeda neke svoje islahpljele vizije koje prozilaze iz dana dok je jos drkao na njemacke oficire gledajuci partizanske filmove na svom crno-bijelom koncar TV...u svojoj maloj bjednoj skucenoj garsonjeri i mrzeci susjeda Srbina zato sto isti film gleda u boji....i nitko ga ne smatra za ozbac... ustvari on je malo benigno stvorenje naspram majstorice Placebo.... ma Goebbels bi joj kapu skinuo...
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 21:33   #59
koji se brankica ova Palka javlja... i tako mjesečno ostavi dva posta ovdje i nijedan suvisao
Levat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 21:55   #60
Kakav štrajk??
Šta lupate??
Ko će držat' položaje sedmicu dana??
Nema štrajka, to se ne pika, već nazad na liniju!
Pičke jedne dezerterske!

...Ispred kuce nasi ljudi stoje spremni da se bore
Hladne cijevi samo cekaju znak
Crni momci ispred grada su upalili motore
Oni ostavljaju plameni trag

U nama vrijeme se mijenja
I svi su opet spremni da se bore za san
U nama vrijeme se mijenja
Sa barikada reci cemo: NO PASSARAN
...
__________________

...I have a dream that one day this nation will rise up and live out the true meaning of its creed. We hold these truths to be self-evident that all men are created equal...

Što sam reka, reka sam. I to je to.
OZNA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.