Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2009., 16:56   #1
Sin me promatra kao seksualni objekt

Pozdrav !!!

Razmišljala sam dugo gdje da ubacim ovu temu, pa sam se odlučila ovdje. Imam 41 godinu, i sina od 17. I neugodan problem, stid me i ovako preko foruma to napisat.

Naime, jučer, negdje u ovo vrijeme sam došla s posla, oko sat vremena ranije nego inače. Kada idem prema vratima prolazim kraj prozora od sinove sobe. I dok sam prolazila zatekla sam njega kako drka, ali u "slobodnoj" ruci je držao moje gaćice i mirisao ih. Odmaknula sam se lagano prema nazad i vratila se za 20-ak minuta. On nije skužio da sam ga ja vidjela.

Pitanje je kako se postaviti prema takvom djetetu. Imao je on djevojke, normalan je, izlazi van, ima društvo i sl. Ali od jučer uvijek kad ga vidim prva pomisao je to da me doživljava kao seksualni objekt. Da pokušam sve to zaboravit ??? Da mu kažem da sam ga vidjela pa da popričamo ???

Bilo kakav savjet je dobrodošao. Hvala unaprijed
bubba_ri is offline  
Old 08.02.2009., 17:21   #2
Mene to baš i ne čudi. U tim godinAma je nagon strašno jak.Uzeo je prvo što mu je bilo dostupno.
Pretpostavljam da su gaćice bile upotrebljavanje a ne čiste.
Trebalo bi mu indirektno i vrlo obazrivo natuknuti da su mamine gaće samo mamine.
A kako se on inače ponaša prema majci i dal je to moglo biti namjerno izazivanje, vjerujem da ne.
tamarix is offline  
Old 08.02.2009., 17:22   #3
ovo mi zvuči nevjerojatno....

a kako znateda su gačice bile vaše
možda su mu bile od cure a samo su nalik vašima....
Starija Sestra is offline  
Old 08.02.2009., 17:27   #4
Quote:
tamarix kaže: Pogledaj post
Mene to baš i ne čudi. U tim godinAma je nagon strašno jak.Uzeo je prvo što mu je bilo dostupno.
Pretpostavljam da su gaćice bile upotrebljavanje a ne čiste.
Trebalo bi mu indirektno i vrlo obazrivo natuknuti da su mamine gaće samo mamine.
A kako se on inače ponaša prema majci i dal je to moglo biti namjerno izazivanje, vjerujem da ne.
Da bile su upotrebljivane. A što se tiče ovog drugog dijela pitanja...

Primjetila sam ja nekoliko puta da mi gleda u grudi i sl., ali to mi nije bilo previše neobično. Davao je komplimente u vezi mog izgleda, ali nisam očekivala da je došlo do ovdje.

@Sestra; Sigurna sam da su moje, karakterističnog su izgleda, a i kasnije sam ih našla tek na dnu korištenog veša, a poprilično sam sigurna da su bile na vrhu, jer su tek jučer promjenjene prije posla.
bubba_ri is offline  
Old 08.02.2009., 17:28   #5
Quote:
tamarix kaže: Pogledaj post
Trebalo bi mu indirektno i vrlo obazrivo natuknuti da su mamine gaće samo mamine.

RoyalJelly is offline  
Old 08.02.2009., 17:29   #6
aha......
Starija Sestra is offline  
Old 08.02.2009., 17:30   #7
Quote:
tamarix kaže: Pogledaj post
Trebalo bi mu indirektno i vrlo obazrivo natuknuti da su mamine gaće samo mamine.
Upravo i razmišljam dali da to učinim, jer na koji god način da mu kažem, vjerojatno će skužit da sam ga zapazila, a kako će se onda osjećat neželim ni razmišljat...
bubba_ri is offline  
Old 08.02.2009., 17:31   #8
i nek si traži druge
tamarix is offline  
Old 08.02.2009., 17:32   #9
nije bas ugodno .....to............Ali pokusacu ti dat jedan savijet sad se trebas postavit tako da on Osijeti da mu nisi bliska( ) a da nisi ni drska jedan tijedan pa ces vidjet onda reakcije po ........................kojim trebas dalje radit.
pavoxx is offline  
Old 08.02.2009., 17:32   #10
Quote:
bubba_ri kaže: Pogledaj post
Upravo i razmišljam dali da to učinim, jer na koji god način da mu kažem, vjerojatno će skužit da sam ga zapazila, a kako će se onda osjećat neželim ni razmišljat...
ajme pa nema valjda pet godina da mu objašnjavaš da su to samo tvoje gače pec pec ne to dirati
RoyalJelly is offline  
Old 08.02.2009., 17:32   #11
A druga mogućnost sve to zaključavat u svoju spavaću sobu,
a da li mama ima muža?
tamarix is offline  
Old 08.02.2009., 17:34   #12
Quote:
RoyalJelly kaže: Pogledaj post
ajme pa nema valjda pet godina da mu objašnjavaš da su to samo tvoje gače pec pec ne to dirati
Ne kužiš, mogu mu ja reć da to neradi više, ali će onda on skužiti da sam ga ja uhvatila kako ih dira i sl. Jer nemogu mu samo tako bez razloga doć' i reć da mi ne kopa po vešu

A mama je sretno razvedena
bubba_ri is offline  
Old 08.02.2009., 17:34   #13
To sto ona zakljuca svoj ves nece promijeniti cinjenicu da je on vidi kao seksualan objekt.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 08.02.2009., 17:37   #14
To što je drkao je normalno iako tebi neugodno ko majci,sexualni naboj je vrlo jak i teško ga je kontrolirati,to što je učinio sa čaćicama i nije u redu,ja bih ga malo promatrala na tvome mijestu i onda ako primjetim neke čudne stvari dalje u njegovom ponašanju svakako bi mu rekla ...a kada mu budeš rekla njemu će biti vrlo vrlo neugodno,pozelenjeti će od srama,tako da bih ja i radi njega pričekala koji dan da vidim kako će to ići dalje i naravno u međuvremenu promatrala dali su mi gaćice još uvijek na mijestu...pa onda tek razgovarala
leptirica 2 is offline  
Old 08.02.2009., 17:38   #15
Ma shvatit će on da mama tu postavlja neke granice.
A i mislila sam da je slobodna,ja bi mu malo češće trubila da imam ljubavnika, biranim riječima naravno.
A ako treba i direktno reći to tako ne ide i tačka.
Ma najbolje bi bilo da se jave muški ja mislim da oni ne vide dalje od poriva a špogotovo u tim godinama.
tamarix is offline  
Old 08.02.2009., 17:38   #16
Quote:
bubba_ri kaže: Pogledaj post

A mama je sretno razvedena
aha, pa u čemu je onda problem ?
RoyalJelly is offline  
Old 08.02.2009., 17:39   #17
Quote:
bubba_ri kaže: Pogledaj post
Pozdrav !!!

Razmišljala sam dugo gdje da ubacim ovu temu, pa sam se odlučila ovdje. Imam 41 godinu, i sina od 17. I neugodan problem,stid me i ovako preko foruma to napisat.

Naime, jučer, negdje u ovo vrijeme sam došla s posla, oko sat vremena ranije nego inače. Kada idem prema vratima prolazim kraj prozora od sinove sobe. I dok sam prolazila zatekla sam njega kako drka, ali u "slobodnoj" ruci je držao moje gaćice i mirisao ih. Odmaknula sam se lagano prema nazad i vratila se za 20-ak minuta. On nije skužio da sam ga ja vidjela.

Pitanje je kako se postaviti prema takvom djetetu. Imao je on djevojke, normalan je, izlazi van, ima društvo i sl. Ali od jučer uvijek kad ga vidim prva pomisao je to da me doživljava kao seksualni objekt. Da pokušam sve to zaboravit ??? Da mu kažem da sam ga vidjela pa da popričamo ???

Bilo kakav savjet je dobrodošao. Hvala unaprijed
Zašto je tebe stid???Kakva osjećanja to još izaziva??Di ti je muž u toj priči??Šta se ne bi prvo konzultirat trebala s njim???Ipak je to vaš sin...Kako imaš neugodan problem o kojem dugo razmišljaš,a tek jučer ga otkrila...ne vjerujem da je drkao tik uz prozor....al imaš rendgenski vid????Ko zna čije su to gaćice.....nemoj si laskat...jel si redovito na servisu...Tvoje pitanje je kako se postavit prema takvom djetetu???Pravo pitanje je :Jel on uopće više dijete??
Možebit falša tema....a možda je mamina PROJEKCIJA.....

Zadnje uređivanje ždralexandrijka : 08.02.2009. at 17:49.
ždralexandrijka is offline  
Old 08.02.2009., 17:41   #18
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
Zašto je tebe stid???Di ti je muž??Kako imaš neugodan problem o kojem dugo razmišljaš,a tek jučer ga otkrila...al imaš rengenski vid???ne vjerujem da je drkao tik uz prozor....Ko zna čije su to gaćice.....
Možebit falša tema....a možda je mamina projekcija.....
NE vjerujem da žena laže,valjda zna što priča,neznam zašto ali imam feeling da je tema istinita
leptirica 2 is offline  
Old 08.02.2009., 17:46   #19
Dobro ste reagirali.
Nipošto mu nemojte reći, napravićete puno više štete nego koristi.
Nastojte ga što više zaposliti i ne provodite slobodno vrijeme sa njime.
S vremenom usmjeriti će se prema svojim normalnim objektima
pantigana is offline  
Old 08.02.2009., 17:46   #20
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
Zašto je tebe stid???Kakva osjećanja to još izaziva??Di ti je muž u toj priči??Šta se ne bi prvo konzultirat trebala s njim???Ipak je to vaše dijete...Kako imaš neugodan problem o kojem dugo razmišljaš,a tek jučer ga otkrila...ne vjerujem da je drkao tik uz prozor....al imaš rendgenski vid????Ko zna čije su to gaćice.....
Možebit falša tema....a možda je mamina projekcija.....
Kao što rekoh, razvedena sam sretno. A što se ostalog tiče, osjećaj stida me uhvatio istog trena čim sam to ugledala, sram me popričati s nekim oko toga.

@Royal: Ajde bježi tamo
bubba_ri is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.