Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2008., 15:12   #261
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Evo ga moja današnja promjena - Sva sam si fuj zbog pms-a, ali kosa je važna



Upload Photos with PicTiger
Baš ti je lijepa!!!!
__________________
Enjoy the simple things in life!
Kejt 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 21:43   #262
Vanessa Hudgens



nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 21:53   #263
marion cotillard
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 23:25   #264

wow boja
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 09:32   #265
Quote:
Coco Vanilla kaže: Pogledaj post
postoji li ijedna smeđa boja koja nama nesretnima sa crvenim pigmentom neće povuć narančasto ili crvenkasto već baš smeđe..
prokleti odsjaj...
isprobala sam keune,loreal,shwarzkop..nema kaj nisam i sve,ali sve koje nisu tamno smeđe ( crne!!!) mi ispadnu crvenkaste.. fuj
a ja si baš želim tu običnu smeđu,ne crnu ni crvenkastu nijansu
E Coco, ovo kao da sam ja pisala..Identičan problem imam, zadnja 2 puta sam stavljala Keune kaveno srednje smeđu (koja kao ne potiče tak crveni pigment),ali meni kosa definitivno povukla na crveno,kad tog nesretnog pigmenta imam toliko u kosi.Još kad nema sunca ok izgleda,ali kad je sunce.Ne znam, mislim da nam nema baš pomoći.Sljedeću planiram uzeti Keune zlatno srednje smeđu, ali vidjet ću..Rekla mi je bila teta u Keune dućanu da umiješam u farbu malo pepeljaste boje, da će se manje vidjeti crvenilo.Nisam još probala,možda budem,ali ne očekujem više promjene od ničeg
Ticia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 20:12   #266
lipoj curi sve lipo stoji!!!
višnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 20:12   #267
lipoj curi sve lipo stoji!!!
višnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 10:32   #268
Ljudi kako ne kužite da svi preljevi imaju crveni pigment! ! ! Ja sam godinu i pol stavljala plave pramenove, pa sam godinu dana intenzivno radila na plavoj platinastoj boji što sam i postigla i onda mi je to sve dosadilo i htjela sam nešto prirodnije, da ne oštećujem kosu, da koristim 6% hidrogen, da bojam kosu jednom mjesecno ili svakih mjesec i pol, da mi se kosa oporavi, da vise ne budem opterecena izrastom (što je na platinasto plavoj očajno..2 tj. super, a 3. jedva čekaš da prođe da ga obojiš), sve u svemu htjela sam biti prirodna i onda sam počela stavljati tamno, tamno smeđe pramenove koji su se naravno svakim pranjem ispirali jer sam imala presvijetlu podlogu...nakon što sam drugi put ponovno stavila pramenove bilo je ok, nisam bar vise bila prebijela Nakon nove godine sam odlučila otići kod svoje frizerke i obojati se u jednu smeđu nijansu (što sličnijoj mojoj prirodnoj) i tako je i bilo... Frizerka mi nije stavljala boju s crvenim pigmentom jer je rekla da ako se opet jednog dana odlučim na pramenove ili nešto sličnije da ću se jako, jako teško riješiti tog crvenog pigmenta...smiješala je 3 vrste profesionalnih boja Matrix i dobro mi natopila kosu (imam jako dugu i gustu kosu tako da se pomučila )...ispala mi je super boja, najbolje mi je ispala pri korjenu gdje je kosa najzdravija, a na ovim dole mrtvim dijelovima su mi naravno izbijali plavi pramenovi...Rekla mi je da nakon toga (2-3.mj.)moram svaki mjesec bojati kosu da mi kosa upije tu boju i potpuno pokrije te plave pramenove koji izviru... Rekla mi je gdje da kupim te tri profesionalne boje Matrix, da kupim 6%hidrogen, kako da mješam, koliko da držim...i tako sam i napravila, nakon nešto malo više od mjesec dana sam se opet obojala, pramenovi još izviru, ali manje... Naravno da mi se boja svaki put ispire kad perem kosu...koristim čitavu linji za smeđu kosu i kosu perem svaka 4 dana... Koliko sam prije bila opsjednuta plavom kosom i kako da postignem baby platinastu blonde toliko sam sada opsjednuta smeđom bojom.... za 2 tj. idem kod frizerke na šišanje vrhova...moram joj reći da kad sam drugi put obojala čitavu kosu da su mi ispucali vrhovi (nije zdravo bojati svaki mjesec čitavu kosu) pa ću je pitati što savjetuje...
zna_što_želi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 17:11   #269
Quote:
zna_što_želi kaže: Pogledaj post
Ljudi kako ne kužite da svi preljevi imaju crveni pigment! ! !
Molim vas da me neko razuvjeri

i ja sam opsjednuta smeđom bojom. mrzim mrzim mrzim taj crveni pigment.
čak sam pala na nečije uvjeravanje da golden brown od l'oreala ne baca na crveno. naravno da imam crveni odsjaj.
tako sam tužna
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 08:52   #270
ja bi tako htjela lijepu smeđu boju s smeđim ne crvenim odsjajem. Zadnji put sam se farbala s keune bojom i ona je ok, mislim da nakon još jednog farbanja neću imat crveni odsjaj
__________________
29.01.2010. :-)
frutabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 09:09   #271
Quote:
frutabel kaže: Pogledaj post
ja bi tako htjela lijepu smeđu boju s smeđim ne crvenim odsjajem. Zadnji put sam se farbala s keune bojom i ona je ok, mislim da nakon još jednog farbanja neću imat crveni odsjaj
Koja nijansa?Ja se isto farbam s keune, zadnji put stavila kaveno srednje smeđu, i lijepa je,ali ipak mi je malkice povukla na crveno jer imam stvarno jaki pigment u kosi, tak da mislim da mi nema pomoći.Sljedeći put planiram u tu boju umiješati malo pepeljaste, čula sam da tada manje povuče na crveno
Ticia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 11:38   #272
pomozite miii...

imala sam čokoladno smeđu boju kose i puklo me nešto da si stavim plave pramenove...uglavnom da ne objašnjavam previše...došla sam 90%-tna plavuša zbog glupe frizerke...kosa mi je užasna..kad se ju perem i stavim sampon,masku dođe kao žvakaća i kida se nenormalno..ali kad je takvu osušim fenom i natrackam s tim revitalizirajućim sranj... opet malo kao da dojam da je čvrsta ali što je najgore boja je užasna....htjela bi se što prije prebaciti na neku tamniju smeđu ali neznam kad bi to mogla s obzirom da je prošlo 5 dana od tog zajeba u frizerskom.....bojala bi si sama kosu ali se bojim da mi ne otpadne sve kosa......užas...nemogu više ovakva hodati gradom...
m_i_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 12:03   #273
neznam dal ste pročitale ali na ovim loreal feria bojama piše da je za prirodnu , a ne obojanu kosu(i to piše u kutiji, na onom papiru a ne izvana), dakle- ako si ju mislite stavit a već ste se prije farbale mogle bi ispast svakako. ja sam ispala narančasta.. katastrofa!!!!!!!! bila sam smeđa, a htjela sam samo par tonova svjetliju!
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 17:36   #274
Quote:
m_i_a kaže: Pogledaj post
imala sam čokoladno smeđu boju kose i puklo me nešto da si stavim plave pramenove...uglavnom da ne objašnjavam previše...došla sam 90%-tna plavuša zbog glupe frizerke...kosa mi je užasna..kad se ju perem i stavim sampon,masku dođe kao žvakaća i kida se nenormalno..ali kad je takvu osušim fenom i natrackam s tim revitalizirajućim sranj... opet malo kao da dojam da je čvrsta ali što je najgore boja je užasna....htjela bi se što prije prebaciti na neku tamniju smeđu ali neznam kad bi to mogla s obzirom da je prošlo 5 dana od tog zajeba u frizerskom.....bojala bi si sama kosu ali se bojim da mi ne otpadne sve kosa......užas...nemogu više ovakva hodati gradom...
neče ti ništa otpasti. samo stavljaj smeđu koja u sebi ima primjese zlatne, npr. zlatno svjetlo smeđu, zlatno smeđu itd.,jer bi ti sa pepeljastim smeđim moglo ispasti zeleno
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 14:43   #275
...ofarbala sam se u smeđe i boja je ispala super ali kosa i dalje uništena...barem se manje vidi kad je tamnija... hvala !!
m_i_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 17:15   #276
kako umanjit ispiranje smeđe boje?
ja sam bila boja meda, i ovo je vec neki treci put da sam se pofarbala u skroz tamno smeđe (prva 2 puta preljev, zadnji put bas farba, kod frizerke) i opet mi se zacas ispere postane neka misja smedja...
cesto perem kosu, sigurno svaka dva, tri dana, al bas tako brzo..? mogla bi se farbat svaka dva tjedna...

jel stvar u farbi koju koristi u salonu (revlon) ili da se probam jos jednom ofarbat, mozda ovaj put bude bolje..?
bojim se da ne unistim kosu od tolikog farbanja...
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 17:20   #277
Quote:
ketty blue kaže: Pogledaj post
kako umanjit ispiranje smeđe boje?
ja sam bila boja meda, i ovo je vec neki treci put da sam se pofarbala u skroz tamno smeđe (prva 2 puta preljev, zadnji put bas farba, kod frizerke) i opet mi se zacas ispere postane neka misja smedja...
cesto perem kosu, sigurno svaka dva, tri dana, al bas tako brzo..? mogla bi se farbat svaka dva tjedna...

jel stvar u farbi koju koristi u salonu (revlon) ili da se probam jos jednom ofarbat, mozda ovaj put bude bolje..?
bojim se da ne unistim kosu od tolikog farbanja...
moraš se nekoliko puta ofarbati u tamno smeđe da ti uhvati. svakih otprilike 2-3 tjedna.ja sam bila tamno smeđa, a isto sam išla iz plave i trebalo mi je otprilike 5 puta da se ofarbam i tek onda se prestala ispirati.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 17:37   #278
jel se moze ikako i ako da kako dobit ovakva smedja boja?

a ovo je moja sadasnja prirodna boja - klik (slikano je u zatvorenom prostoru ali takva je, mozda malo svjetlija na suncu)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 18:19   #279
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
jel se moze ikako i ako da kako dobit ovakva smedja boja?

a ovo je moja sadasnja prirodna boja - klik (slikano je u zatvorenom prostoru ali takva je, mozda malo svjetlija na suncu)
Baš ti je dobra boja Koja je to farba?

Ova na fotki mi je bezveze, izgleda nekako isprano Tvoja boja je ljepša
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 18:21   #280
ova moja je prirodna a ova na slici vuce na pepeljasto ali meni se bas dopada
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.