Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2008., 05:10   #1
Dečki, što mislite da žena želi reći kad kaže da se želi vidjeti s vama nasamo?

Jasno ko sunce!Jedno posve prosto pitanje...pa me zanima sto pomislite,VI DECKI,kad vam zenska kaze,A JEL MOZE DA SE VIDIMO NA SAMO?Ajd recimo cak da je kava u pitanju...ali sto vam to daje na znanje???
AFRODITA69 is offline  
Old 21.12.2008., 07:31   #2
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
Jasno ko sunce!Jedno posve prosto pitanje...pa me zanima sto pomislite,VI DECKI,kad vam zenska kaze,A JEL MOZE DA SE VIDIMO NA SAMO?Ajd recimo cak da je kava u pitanju...ali sto vam to daje na znanje???



Uf, shit reći će mi da joj se sviđam:rofl
arubi is offline  
Old 21.12.2008., 07:55   #3
Quote:
arubi kaže: Pogledaj post
Uf, shit reći će mi da joj se sviđam:rofl
Ili to, ili ce da ti kaze da je ostavis na miru sa svojim proganjanjem.
GlasRazuma is offline  
Old 21.12.2008., 09:42   #4
Ne mozes tako postaviti topic, jebemu.

Bitan je vas odnos inace... kako to mislis - na samo?
U kakvom drustvu se inace vidjate da je sada potrebno naglasiti na samo?
I bilo bi dobro da nam napises zasto ti tip uopce treba na samo. Mislim, ok.... vjerojatno bi ga pojebala kasnije , ali svejedno nam to napisi da ti znamo dati odgovore.

Joooo-j , dodje mi da ovaj cas zatvorim topic zato sto nije dobro postavljen.
Nemojte vise postavljati ovakve topice... ili lijepo ispricajte pricu (bitan je kontekst, bitan) i recite sto vas zanima... ili topic nemojte postavljati uopce.

A sad, Afro... cekamo tvoje odgovore na pitanja pa cu ti mozda editirati uvodni post, vidjet cemo.
LaTiTeA is offline  
Old 21.12.2008., 13:01   #5
To znači da joj treba nešto popravit ili treba pričat o nekoj usluzi koju bi joj tip triba napravit
opti is offline  
Old 21.12.2008., 13:25   #6
Vjerovatno ženska želi da ti objasni nešto,ili te zadovolji (znaš kako)
nar.kO is offline  
Old 21.12.2008., 13:35   #7
pa ja bi pomislio da se radi o nečem ozbiljnom... ovisi o odnosu s tom osobom; usluga, savjet, problem, a i to šta kazete simpatije...
__________________
And you'll be my duchess, my duchess of prunes...
Duke Of Prunes is offline  
Old 21.12.2008., 14:31   #8
heh zadnji put je to bio odjeb, makat s tom recenicom prek telefona sam imao sasvim ugodnih veceri....
__________________
gathering storm
hive_cluster is offline  
Old 21.12.2008., 14:37   #9
Da se vidite na samo? Kakva korist od svega ako se nemate prilike viđati na samo i ako cura mora to naglašavati
zeljko_ri is offline  
Old 21.12.2008., 14:49   #10
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ne mozes tako postaviti topic, jebemu.

Bitan je vas odnos inace... kako to mislis - na samo?
U kakvom drustvu se inace vidjate da je sada potrebno naglasiti na samo?
I bilo bi dobro da nam napises zasto ti tip uopce treba na samo. Mislim, ok.... vjerojatno bi ga pojebala kasnije , ali svejedno nam to napisi da ti znamo dati odgovore.

Joooo-j , dodje mi da ovaj cas zatvorim topic zato sto nije dobro postavljen.
Nemojte vise postavljati ovakve topice... ili lijepo ispricajte pricu (bitan je kontekst, bitan) i recite sto vas zanima... ili topic nemojte postavljati uopce.

A sad, Afro... cekamo tvoje odgovore na pitanja pa cu ti mozda editirati uvodni post, vidjet cemo.
Da, stvarno post nije dobro postavljen.... Na konkretno pitanje se može dat 122 odgovora...
Što ja znam sad?! Kakvi su odnosi mene i nje bili prije?
Smo prijatelji, prvi put se vidimo, bivši par?!
Sigurno da mi to kaže cura koju prvi put vidim, nasmijao bi se i otišo..... Ostalo ovisno o situaciji
__________________
_-_Help yourself_-_
Logicus is offline  
Old 21.12.2008., 18:15   #11
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
Jasno ko sunce!Jedno posve prosto pitanje...pa me zanima sto pomislite,VI DECKI,kad vam zenska kaze,A JEL MOZE DA SE VIDIMO NA SAMO?Ajd recimo cak da je kava u pitanju...ali sto vam to daje na znanje???
Treba joj lovu posudit.
nemoralan is offline  
Old 21.12.2008., 18:22   #12
okej nisam dečko, ali ja kao žena kad velim tipu da ga hoću vidjeti nasamo u stvari govorim hoću seks
itaak is offline  
Old 21.12.2008., 18:26   #13
Quote:
itaak kaže: Pogledaj post
okej nisam dečko, ali ja kao žena kad velim tipu da ga hoću vidjeti nasamo u stvari govorim hoću seks
e vidiš a kad meni to cura veli "na samo" ja pomislim odma da se oće jebat
freeze is offline  
Old 21.12.2008., 18:32   #14
pa to ti je to... sam kaj neke tak vele da bi tipa brže vidle na samo pa onda sve nekaj okolišaju kao nisu one tak mislile.. podli ženski trikovi
Pa ak neću odmah seks onda neću tak formulirat pitanje nego ga mal ublažit.. tipa a da mi popijemo kavu nekad? Ak mu se zažare oči , a ja neću odmah seks onda dodam- samo kavu

puuuno jasnije nego vidjeti se nasamo
itaak is offline  
Old 21.12.2008., 18:33   #15
Quote:
itaak kaže: Pogledaj post
pa to ti je to... sam kaj neke tak vele da bi tipa brže vidle na samo pa onda sve nekaj okolišaju kao nisu one tak mislile.. podli ženski trikovi
Pa ak neću odmah seks onda neću tak formulirat pitanje nego ga mal ublažit.. tipa a da mi popijemo kavu nekad? Ak mu se zažare oči , a ja neću odmah seks onda dodam- samo kavu

puuuno jasnije nego vidjeti se nasamo
e to je okej, naglasit da nebu niš
freeze is offline  
Old 21.12.2008., 18:41   #16
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
Jasno ko sunce!Jedno posve prosto pitanje...pa me zanima sto pomislite,VI DECKI,kad vam zenska kaze,A JEL MOZE DA SE VIDIMO NA SAMO?Ajd recimo cak da je kava u pitanju...ali sto vam to daje na znanje???
ja mislim da to nemre bit niš dobrog
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 21.12.2008., 18:44   #17
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
Jasno ko sunce!Jedno posve prosto pitanje...pa me zanima sto pomislite,VI DECKI,kad vam zenska kaze,A JEL MOZE DA SE VIDIMO NA SAMO?Ajd recimo cak da je kava u pitanju...ali sto vam to daje na znanje???
ja obicno pomislim da je rijec o nekom preseravanju i necem vaznom sto mi mora reci

sto se moglo izvesti i puno diskretnije i ljepse



osim naravno ako nije rijec o nekome koga jako jako dobro poznam
curi, dobrom prijatelju ili slicno

ne znam sto bi bilo tako vazno da me netko drugi povuce na samo da mi nesto kaze

eh, da, naravno
ovisno o odnosu s doticnom osobom, ponekad pomislim i da je neka jako losa vijest
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 21.12.2008., 19:16   #18
Moguče da dobiješ šamar, a možda če ti trebati fudrin.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 21.12.2008., 20:05   #19
'Oće da ga namlati
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 21.12.2008., 20:15   #20
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
'Oće da ga namlati
Zato kad se ide na taj kobni susretn "NA SAMO" obavezno povest par frendova da promatraju situaciju iz prikrajka.
Sto je sigurno, sigurno.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger