Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2008., 01:15   #1821
Pozdrav svima.Bez razlike u kojoj starosnoj dobi dobijes psorijazu je strahovit udarac na licnost sa nesagledivim posljedicama,a posebno kada je dobijes u ranoj zivotnoj dobi,u djetinjstvu.stariji kada je dobiju brze se privikavaju na zivot sa njom,za razliku od djece koja veoma tesko podnose ta obiljezja neumoljivog zivota,gledajuci kako radost prolazi pored njih.Zato pozivam naseg novog clana ouluda uzme ucesca na forumu,jer od samosazaljivanja nece imati nikakve koristi,vec stetu.
stella0407popred psorijaticnog artritisa imas jos i reumatoidni artritis,sve u svemu ti se isto hvata,koji je.najbolje je da ti to dermatolog i reumatolog zajedno dijagnosticiraju.
Ja sam vec porucio 6.boca Kalawallejedna boca sa 120 kapsula dovoljna je mjesec dana,kosta 40 USA $.
Jos jedanput molim Vas za misljenje ali prethodno pogledajte ovaj link,WWW.organichope.comjer ima oko dvadesetak fotografija prije i poslije tretmana sa kalavalom.

srdacan pozdrav!
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 13:08   #1822
bas sam sad gledala stranicu, samo sto mi one slike ne djeluju da su od iste osobe...
al u svakom slucaju vrijedi probat i vjerovat u neke rezultate, ne moze nastetit, pogotovo ako je za jacanje imuniteta itd, itd...
al kad sam vidjela one slike, mogu rec da jos mogu bit sretna u koliko manjem omjeru se meni javlja.
tebi sretno i javljaj ima li napretka
stellaa0407 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 13:25   #1823
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.Bez razlike u kojoj starosnoj dobi dobijes psorijazu je strahovit udarac na licnost sa nesagledivim posljedicama,a posebno kada je dobijes u ranoj zivotnoj dobi,u djetinjstvu.stariji kada je dobiju brze se privikavaju na zivot sa njom,za razliku od djece koja veoma tesko podnose ta obiljezja neumoljivog zivota,gledajuci kako radost prolazi pored njih.Zato pozivam naseg novog clana ouluda uzme ucesca na forumu,jer od samosazaljivanja nece imati nikakve koristi,vec stetu.
stella0407popred psorijaticnog artritisa imas jos i reumatoidni artritis,sve u svemu ti se isto hvata,koji je.najbolje je da ti to dermatolog i reumatolog zajedno dijagnosticiraju.
Ja sam vec porucio 6.boca Kalawallejedna boca sa 120 kapsula dovoljna je mjesec dana,kosta 40 USA $.
Jos jedanput molim Vas za misljenje ali prethodno pogledajte ovaj link,WWW.organichope.comjer ima oko dvadesetak fotografija prije i poslije tretmana sa kalavalom.

srdacan pozdrav!
Nebojša, ja osobno ne bih komentirala ove slike, uglavnom iz razloga što sam se već dosta puta uvjerila da prve slike i zadnje slike kod reklamiranja nekih proizvoda uopće nisu od iste osobe i tako sam naravno postala nepovjerljiva prema svima i svemu dok ne vidim vlastitim očima ili ne osjetim na vlastitoj koži, ali ti hoću ovom prilikom poželiti puno, puno sreće i uspjeha u liječenju s ovim preparatom.

Sunce ćaćino i tebi isto puno sreće i uspjeha s ribicama
zuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 14:31   #1824
Quote:
Sunce ćaćino kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Trenutno sam na terapijama s Garra rufa ribicama, prošlo je tjedan dana od prvog tretmana, što znači da sam na trećini (21 dan).
Jesi u Umagu ili u Puli?
Moja žena je bila u Umagu i bila je zadovoljna jedno vrijeme, ali smo te godine išli na skijanje i valjda joj se zbog toga brže vratilo (zbog hladnoće)
Inače nadam se da će ove godine, negdje u rujnu opet.
Ajde javljaj kako ti je...
Pozdrav svima
florence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:28   #1825
Quote:
stellaa0407 kaže: Pogledaj post
hvala ljudi!

a stavrno ne mogu vjerovat za sta se sve naslo lijeka, a za ovo nase smece nista...
a surfajuci netom nasla sam taj neki anthralin koji isto navodno pomaze da se makne na bar po godine, al vjerujem da kod nas toga jos nema...
u svakom slucaju - katastrofa! al sta ces...
Anthralin=dithranol=cignolin je odavno kod nas dostupan.Prepiše ti ga liječnik,a u ljekarni ga sprave (magistralni pripravak).
Evo malo podataka o upotrebi:http://www.farmakologija.com/materia/d_ap.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Dithranol
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:36   #1826
Quote:
stellaa0407 kaže: Pogledaj post
bas sam sad gledala stranicu, samo sto mi one slike ne djeluju da su od iste osobe...
al u svakom slucaju vrijedi probat i vjerovat u neke rezultate, ne moze nastetit, pogotovo ako je za jacanje imuniteta itd, itd...
al kad sam vidjela one slike, mogu rec da jos mogu bit sretna u koliko manjem omjeru se meni javlja.
tebi sretno i javljaj ima li napretka
Psorijaza je autoimuna bolest i bilo kakvo jačanje imuniteta je kontraproduktivno-pogoršat će upalu.
Biljke i dodaci koji se koriste (uključujući i navedeni Polypodium leucotomos) za tretman psorijaze su imunomodulatori (što znači da reguliraju-čitaj slabe upalni odgovor koji je sastavna komponenta imunološkog odgovora) nipošto imunostimulatori.
Imunostimulatori (ehinacea,astragalus,withania somnifera...) su kontraindicirani.
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:06   #1827
Pozdrav.

Bilo bi dobro da nas moderator koji se toliko razume u internet uopste proveri ove linkove kao i adrese koje su date na njima.

Ocigledno se radi o totalnom prikrivanju istine.

Koliko sam ja uz pomoc vrsnih strucnjaka i poznavaoca interneta proverio nijedna adresa i tel broj nisu registrovani u USA.

To bi takodje trebalo proveriti za spisak lokalnih distributera koje su naveli na sajtu.

Nezaboravite da je on line trgovina najpodloznija prevarama.

Kakav sertifikat oni poseduju. Gde im je sertifikat da pakovanje sadrzi tacno ono i samo ono sto su naveli.

Kako ce te proveriti i ako na pakovanju koje dobijete pise neki broj nekog sertifikata i neke institucije.

O cuvenim slikama PRE-POSLE takodje ne bih iznosio komentar. Mislim da vredjaju neciju inteligenciju.

Samo apelujem na obazrivost ( od prevare stetne za ljudsko zdravlje ) .

Pozdrav
IZLECENI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 17:02   #1828
Quote:
IZLECENI kaže: Pogledaj post
Pozdrav.


Koliko sam ja uz pomoc vrsnih strucnjaka i poznavaoca interneta proverio nijedna adresa i tel broj nisu registrovani u USA.



Nezaboravite da je on line trgovina najpodloznija prevarama..


Ti ove stvari nemas prava komentarisati,jer ih neces koristiti.
Na kraju ti si udaljen u prosjeku 500km.od nas pa si zahebo pojedine clanove,pa nek me zahebe i onaj koji je daleko i onaj koji je daleko 50.000.

ti tvoji vrsni strucnjaci su isti koji su satobom zajedno tvrdili da ima 700 vrsta prsorijaze.

Ti o prevarama ne govori.
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 17:19   #1829
Zaboravih ,Ni tvoje ime niti brojeve telefona neznamo .pa smo ostali zivi,niti si ih javno i samoinicijativno prijavio .
sjeti se da sam te nekada prozivao da na forumu ostavis svoje generalije sa JMG.
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 17:38   #1830
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post

od nas pa si zahebo pojedine clanove,pa nek me zahebe i onaj koji je daleko i onaj koji je daleko 50.000.

.

Ne znam sto se srdite gospodine.
Mozete li malo bolje prevesti sta ste hteli da kazete u gornjem postu. Jel greska u kucanju ili je u pitanju sleng ili mozda neka ruzna rec.

Pa i vi komentarisete ono sto necete da koristite???? i u cemu je tu problem, ili ste umislilii da Vi mozete da zabranjujete nekome nesto.

Broj telefona ne smem da ostavim takvi su uslovi foruma. Ime mi je Bane rodjen sam 25.01.1973 god . Mislim da sada trenutno kada bih i hteo da ostavim JMBG to mi ne bi dozvolio nas mili moderator jer bi to znacilo propagandu.

A sto vi ne ostavite Vas JMBG i broj tel. I Vi ste savetovali ljude sta da koriste i davali kojekakve recepte. I Vi snosite moralnu odgovornost za to. Sta ako je nekome pozlilo od primene vasih recepata.

Poooozdrav

Zadnje uređivanje polly : 14.01.2008. at 20:11.
IZLECENI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 18:01   #1831
Quote:
phyto kaže: Pogledaj post
Psorijaza je autoimuna bolest i bilo kakvo jačanje imuniteta je kontraproduktivno-pogoršat će upalu.
Biljke i dodaci koji se koriste (uključujući i navedeni Polypodium leucotomos) za tretman psorijaze su imunomodulatori (što znači da reguliraju-čitaj slabe upalni odgovor koji je sastavna komponenta imunološkog odgovora) nipošto imunostimulatori.
Imunostimulatori (ehinacea,astragalus,withania somnifera...) su kontraindicirani.

ma e... fakat sam onda nepismena u vezi ove psorijaze, sto se ona ne javlja padom imuniteta? mislim, svaki put kad se razbolim, ona dodje ili se pogorsa, pa nije valjda da je to slucajno...ne kuzim...
a kako ti sve ovo znas ako smijem pitat?
stellaa0407 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 18:15   #1832
phyto je čovjek velika znanja a usput i fitoaromaterapeut...

imaš na wikipediji puno o psorijazi, to je bolest imuno sustava-ali ne zato što on ne radi-vec zato sto radi pretjerano.

krivo se shvaca da psorijazu uzrokuje slab imunitet vec naprotiv imuno sustav nam prejako radi.

a ona se pogorša ako se razboliš jer imunitet pojačano radi zbog borbe protiv prehlade--što nam uzrokuje još jače plikove po tijelu.
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 18:17   #1833
Quote:
stellaa0407 kaže: Pogledaj post
ma e... fakat sam onda nepismena u vezi ove psorijaze, sto se ona ne javlja padom imuniteta? mislim, svaki put kad se razbolim, ona dodje ili se pogorsa, pa nije valjda da je to slucajno...ne kuzim...
a kako ti sve ovo znas ako smijem pitat?
Pozdrav za stelu.

Nemas univerzalni odgovor vezan za psorijazu. Sto nekome uzasno smeta to drugome ne utice uopste. Terapija koja je kod nekoga dala bolje rezultate kod nekoga ne daje nikakve. Neko ko je zahvacen uzasno puno moze da reaguje isto kao i neko ko je zahvacen sa par tackica. Postoje neke uopstene stvari koje su slicne kod svih. Tu bi trebalo da spada STRES kao negativan ili sunce-more kao pozitivan uticaj mada i za ovo moze neko da se javi i da kaze da na njega ne utice uopste.
Kao sto nema dva ista coveka na planeti tako i nema i iste bolesti kod ljudi.

Zato mislim da ti je najbolje da paznju usmeris na precizno detektovanje svih onih cinioca koji ti bar malo pomazu ali i odmazu, i da ih kao takve novootkrivene odbacis tj primenis.

Pozdrav.
IZLECENI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 20:15   #1834
Quote:
IZLECENI kaže: Pogledaj post

Samo apelujem na obazrivost ( od prevare stetne za ljudsko zdravlje ) .

Pozdrav
obazrivo bi primjetila
kak si posijao tak sada žanješ

a o tvojim certifikatima neću, ne večeras
da certifikat
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 22:53   #1835
Lijek za psoriazu

Na prodaju lijek koji lijeci psoriazu i provjereno je neutralise. Radi se o tecnosti koja je uradjena po recepturi.Lijek se daje pod garancijom da uspjeva
Postoje dvije vrste tecnosti: Jedna koja se nanosi na kozu i druga koja se pije.
Cijena prve je za 100 ml -15 EUR
Cijena druge je za 100 ml -20 EUR.

reklamiranje, zakupi baner
boljanici is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 15:54   #1836
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post
Zato pozivam naseg novog clana ouluda uzme ucesca na forumu,jer od samosazaljivanja nece imati nikakve koristi,vec stetu.
Dragi forumaši, hvala na savjetima za prestanak samosažaljevanja, no bojim ste da ste me malo predramatično shvatili. Nije da ja sad provodim život sjedeći zatvorena od ljudi u svojoj mizeriji. Živim normalno, studiram, radim, idem van... Psorijaza me ne sputava u smislu da ne bi učinila nešto što želim. Uvijek se trudim ispuniti svoje želje i ciljeve, problem je što vjerujem da bi bila mnogo uspješnija u toj realizaciji i u svemu što činim da me ne prati ogroman osjećaj nesigurnosti. Pokušavam što je više moguće ignorirati taj osjećaj, ali on je tu već toliko dugo, toliko je ukorijenjen i toliko je jak da jednostavno nisam sposobna boriti se protiv njega. Nisam ni najmanje sretna zbog toga, i nije da se ne trudim, ali to je predugo u meni da bi moglo nestati ili čak samo smanjiti se, bilo odjednom bilo postepeno. I prema dosadašnjem iskustvu, niti bilo tko drugi, sa psorijazom ili bez nje, ne bi mi mogao pomoći po tom pitanju.
Ali u svakom slučaju, lijepo je da postoji ovakvo mjesto i ljudi s kojima se može o svemu tome popričati
Utjeha, koliko god mala bila, ipak je utjeha
oulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 18:57   #1837
slabe su te utjehe kad neke situacije moraš izbjegavat,moraš se ponašat nekad ne kako želiš nego kako ti psiha,koja je pod utjecajem toga nalaže da se ponašaš. s godinama je možda malo lakše ali nikad nije lako.bar meni.a kad lito tek dođe...
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 15:24   #1838
Quote:
oulu kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši, hvala na savjetima za prestanak samosažaljevanja, no bojim ste da ste me malo predramatično shvatili. Nije da ja sad provodim život sjedeći zatvorena od ljudi u svojoj mizeriji. Živim normalno, studiram, radim, idem van... Psorijaza me ne sputava u smislu da ne bi učinila nešto što želim. Uvijek se trudim ispuniti svoje želje i ciljeve, problem je što vjerujem da bi bila mnogo uspješnija u toj realizaciji i u svemu što činim da me ne prati ogroman osjećaj nesigurnosti. Pokušavam što je više moguće ignorirati taj osjećaj, ali on je tu već toliko dugo, toliko je ukorijenjen i toliko je jak da jednostavno nisam sposobna boriti se protiv njega. Nisam ni najmanje sretna zbog toga, i nije da se ne trudim, ali to je predugo u meni da bi moglo nestati ili čak samo smanjiti se, bilo odjednom bilo postepeno. I prema dosadašnjem iskustvu, niti bilo tko drugi, sa psorijazom ili bez nje, ne bi mi mogao pomoći po tom pitanju.
Ali u svakom slučaju, lijepo je da postoji ovakvo mjesto i ljudi s kojima se može o svemu tome popričati
Utjeha, koliko god mala bila, ipak je utjeha
razumijem što osjećaš i sigurna sam da ti je ova bolest na neki način odredila ličnost. I sama se još uvijek pokušavam pomiriti sa situacijom da imam psorijazu iako sam je dobila puno, puno kasnije, već kao, ajmo reć, formirana osoba.
Pomirila sam se s tim da više nikad neću moći xy stvari koje sam volila, ali mi ipak teško pada činjenica da u određenim situacijama svojom pojavom izazivam začuđene ili sažalne poglede ili da pri nekim situacijama moram napravit uvod tipa: znate imam to i to i ne možete ovo dobit od mene.
No ja sam friška s ovom bolesti, pa će mi s vremenom i to valjda lakše padat.
evo,samo da znaš da nas ima još koji nisu baš u potpunoj pomirbi sa situacijom
zuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 15:41   #1839
Dobar dan, evo da se javim nakon duljeg vremena. Nisam imao volje javljati se, kad bih došao na ovaj podforum, nekak mi se nije baš dalo pisati svoje male crtice između 2 posta od "izlečenog" koja zauzimaju svaki po pola ekrana.

Ovako, ja sam se javio prošle godine s onom kremom Psorex iz biljne apoteke Kajtezović u Bihaću. Mazao laktove i neke dijelove vlasišta jedno mjesec i pol. Na desnom laktu mi ostale dvije točkice, a na lijevoj podlaktici malo više, međutim površina od cca 6x4 cm prepolovila se na dva dijela promjera recimo jedan i pol cm između kojih je nakon dva mjeseca nemazanja jedan cm potpuno zdrave kože. U vlasištu osjećam na dodir još jednu tvrdu kvržicu, ali me ne svrbi niti se širi za sad.
Opet počeo mazati prije tjedan dana, i rezultati su odmah vidljivi.
Krema malo smrdi, ali šta ćeš, i mi smrdimo pa živimo.

I ja sam u početku bio, ne malo, skeptičan, da di će jedna Suada biti pametnija od hrpe školovanih farmaceuta diljem svijeta. Skontao sam da ona to i nije, jer niti ona nezna sastav kreme. Osnovni njezin sastojak je ljekovito blato (takvog sličnog ima u Čižićima na otoku Krku, isto tako smrdi otprilike).

Neda mi se više pisati, pozdrav svima.

Evo našao sam link od onog mog prijašnjeg posta di je prvi dio priče
https://www.forum.hr/showthread.php?t=89527&page=61
Rocky64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 10:34   #1840
Ljudi, bez veze mi je da tu drukam za nekakvu kremu i nagovaram vas. Znam da ste skeptični i mislite odmah da vam netko hoće izmusti lovu, ali netko bi trebao to isprobati. Najbolje bi bilo da to učini jedan od vas s dosta postova na ovom podforumu u kojeg imate povjerenja, pa netka ispriča svoje iskustva. Evo recimo JA bi bio dobar pokusni kunić .

Više se neću javljati na ovom podforumu, ako netko nešto hoće pitati neka mi pošalje privatnu poruku. Svakodnevno sam aktivan na podforumu dionica, a o psorijazi želim što manje razmišljati i što manje se zamarati s tim.

Lijep pozdrav svima, znam kako vam je otprilike iz vlastitog iskustva. Nađite nekakav autobus koji ide u Bihać i dajte šoferu da vam kupi kremu. Vjerujte meni nije žao niti jedne lipe.

Evo na http://www.bhtelecom.ba/imenik_bht.html sam našao :

Prezime Ime Broj telefona Adresa
Kajtezović Suada (037) 312-602 BIHAĆKIH BRANILACA 22 Bihać

Edit: Kad sam spomenuo da Suada nezna sastav kreme mislio sam na sastav ljekovitog blata koje koristi.

Zadnje uređivanje Rocky64 : 18.01.2008. at 12:23.
Rocky64 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.