Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 20:16   #21
Quote:
creat kaže: Pogledaj post
sta je to bitcoin adresa ? pretpostavljam da ubacim tako bitcoin na binance ?
Otovri racun na Binance. Idi u deposit. Idi na bitcoin i kopiraj tu adresu, te nju ubaci u bitcoin mjenjacnicu. To je bitcoin adresa tvog walleta na Binance.
Budi vrlo pazljiv u cijelom procesu, dva puta sve provjeri, jer ako nesto pogrijesis nema nazad, ošle pare.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 20:21   #22
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Otovri racun na Binance. Idi u deposit. Idi na bitcoin i kopiraj tu adresu, te nju ubaci u bitcoin mjenjacnicu. To je bitcoin adresa tvog walleta na Binance.
Budi vrlo pazljiv u cijelom procesu, dva puta sve provjeri, jer ako nesto pogrijesis nema nazad, ošle pare.
Da evo bas sam sad preko viber kontaktirao mjenjacnicu, to je podrska a ne ovo klikanje templatesa, koliki je minimalan ulog probao bi cisto da vidim
creat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 20:31   #23
ok uplatio koliko sad treba cekat da se to pojavi na binance
creat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 13:33   #24
Da li računalima koja rudare kripto valute smeta ako se zaustavljaju na više sati, t.j. da se time puno gubi na efikasnosti obrade?

Očekujem da će uskoro biti jeftinih, pa bi ih koristio za grijanje radionice, a ne bih volio da mi zuje kad sam unutra.
Antonio-Tin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 13:33   #25
Da li računalima koja rudare kripto valute smeta ako se zaustavljaju na više sati, t.j. da se time puno gubi na efikasnosti obrade?

Očekujem da će uskoro biti jeftinih, pa bi ih koristio za grijanje radionice, a ne bih volio da mi zuje kad sam unutra.
Antonio-Tin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 03:47   #26
namjeravam početi eksperimentirati s rudarenjem i stejkanjem, ali ne znam odakle početi... previše je toga na netu

možete preporučit nekakav sajt di je sve objašnjeno kratko, jasno i praktično?
Hvala!
tronplayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 07:09   #27
Quote:
tronplayer kaže: Pogledaj post
namjeravam početi eksperimentirati s rudarenjem i stejkanjem, ali ne znam odakle početi... previše je toga na netu

možete preporučit nekakav sajt di je sve objašnjeno kratko, jasno i praktično?
Hvala!
Ma grupa https://t.me/CroMining u uvodnom postu imaš potrebne informacije
berninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:56   #28
Zanima me način kako vi dokupljujete Bitcoin (ili Ethereum)? Dosad sam to radio nešto preko kartice na coinbase, a nešto preko online mjenjačnice.. no čini mi se da uzimaju preveliku proviziju (sada i veću nego prije).. pa me zanima najpovoljniji način.

Dokupio bih za 1000 kn pa pretpostavljam da je sepa uplata najpovoljniji način.. kod nje me zanima može li netko drugi uplatiti na moj coinbase (imam i gdax) preko internet bankarstva (ili mora baš moje ime biti na uplati), koliko traje dok takva uplata sjedne?

Također, za povlačenje novca iz bitcoina u fiat, koji je najpovoljniji način? I može li se povući i na kunsku debitnu karticu ili mora biti devizna?

Ok, vjerojatno je to sve već odgovoreno.. danima čitam teme i malo je teško od šume vidjeti drvo.. pa ako mogu ipak dobiti odgovor jer lakše je ovako a i za druge da bude na jednom mjestu..
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:05   #29
Htio sam kupiti nešto bitcoina i našao par uputa sa različitim tumačenjem. Da li koristiti novčanik i koji? Gdje je najbolje kupovati obzirom na brzinu i postotak?
bing01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 01:44   #30
Quote:
berninho kaže: Pogledaj post
Ma grupa https://t.me/CroMining u uvodnom postu imaš potrebne informacije
hvala!
tronplayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:47   #31
Quote:
tronplayer kaže: Pogledaj post
namjeravam početi eksperimentirati s rudarenjem i stejkanjem, ali ne znam odakle početi... previše je toga na netu

možete preporučit nekakav sajt di je sve objašnjeno kratko, jasno i praktično?
Hvala!
Skini program Minergate, odabereš valutu koju želiš rudarit, stisneš start mining i to je to. Složiš si wallet, i prebacujes valute na njega. Ja rudarim bytecoin trenutno.
rockyzgib is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 01:23   #32
Pracenje kriptovaluta cijena ?

Ekipa gdje pratite cijene kriptovaluta ?

ja koristim www.cryptocurrencyprices.xyz , live cijene s grafovima..
speedboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 01:30   #33
Imas i ovde...

https://coinmarketcap.com/coins/views/all/

https://coinmarketcap.com/
Dejansss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:45   #34
TradingView?
https://www.tradingview.com/markets/...es/quotes-all/
Dambalaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:06   #35
Pojavio se novi coin, zove se ethereum cash pro, bio je, i još uvek je, aidrop, ja ugrabio jedno 100000 tokena.

E sad, gde ja mogu da pratim kada će to početi da dobija vrednost, kada će se pojaviti neki wallet da to smestim tamo i slično.

I gde bih recimo ja to mogao da prodam kad sutradan tamo negde bude pisalo da 1 taj coin recimo vredi 10$ ().
Gusenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:19   #36
Na njihovoj stranici?
Koga briga za njihov coin osim njih samih?
A ako će itko ići razvijati wallet za njihove coine, gotovo sam uvjeren da će to biti oni sami.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:44   #37
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Na njihovoj stranici?
Koga briga za njihov coin osim njih samih?
A ako će itko ići razvijati wallet za njihove coine, gotovo sam uvjeren da će to biti oni sami.
Pa ček malo, a kako recimo imaš tabele sa uporednim cenama raznih kriptovaluta, kako recimo cenu bitcoina ili ethereuma možeš da vidiš maltene gde god hoćeš?
Gusenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:53   #38
Za Btc i Eth je valjda jasno zasto svugdje mozes vidjeti. I za ostale vaznije kriptovalute.
CMC (https://coinmarketcap.com/) trenutno ima 1530 kriptovaluta. Mislim da ih oni pocnu pratiti tek kada izađu na neku od burza koje prate, tu ti leži i odgovor na pitanje gdje ih možeš prodati. Kad izađu na burzu prodaš ih na toj burzi na koju su izašle.
Za prodaju prije izlaska na burzu nek ti odgovori netko tko više zna, nisam se time bavio.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 12:11   #39
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Za Btc i Eth je valjda jasno zasto svugdje mozes vidjeti. I za ostale vaznije kriptovalute.
CMC (https://coinmarketcap.com/) trenutno ima 1530 kriptovaluta. Mislim da ih oni pocnu pratiti tek kada izađu na neku od burza koje prate, tu ti leži i odgovor na pitanje gdje ih možeš prodati. Kad izađu na burzu prodaš ih na toj burzi na koju su izašle.
Za prodaju prije izlaska na burzu nek ti odgovori netko tko više zna, nisam se time bavio.
Da, logično, hvala na odgovorima.
Gusenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:23   #40
Pitao vec netko: Gdje se moze kupiti nesto koristeci kriptovalute?
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.