Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2013., 22:17   #61
12.4. u Bestu, Zg? Ima tko kakve info o tome?
__________________
Samo rijetki nađu rijetke!
Taa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 01:22   #62
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post

Osobno, pjesma mi se ne sviđa, jer to nije to.
Nema onu notu ljubavi, gdje možeš se zamisliti i sjetiti nekih stvari uz pjesmu.

Ali svakako će pronaći svoju publiku!
nesto se bilo pisalo da ce izaci i verzija Ludaka koja nije taj MTVDance štih, odnosno Joksi je rekao da ce bit sličnije nečemu šta bi ljudi inače očekivali od njega, jer ako maknemo taj aranžman, pijesma je zapravo jako lijepa i ima dobar tekst, i u ne-disko-treš aranžmanu bi komotno mogla bit na pragu onih njegovih najboljih balada tipa Ljubavi i sl. meni je isto isprve bilo bzvz što je podlegao tim nekim trendovima kakti elektronike, ali ušla mi je u uho i okej mi je.
enivej, tada kada je izlazila pjesma, on je rekao u nekom intervju da će kroz par tjedana izbacit i tu drugu verziju---al toga nigdje, a proslo je vec mjesec i pol od izdavanja prve verzije
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 03:08   #63
Za mogućnost izlaska druge verzije sada prvi put čujem
Možda im je ova odlično prošla, pa zašto kvariti uspjeh.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 10:28   #64
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Za mogućnost izlaska druge verzije sada prvi put čujem
Možda im je ova odlično prošla, pa zašto kvariti uspjeh.
http://www.youtube.com/watch?v=WuaEcDivktM
mislim da je to tu rekao, nemam sad vremena opet preslusavat sve, al to bi trebao bit taj intervju. ko ce ga znat kako oni to kombiniraju
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 14:25   #65
Piše na njegovoj stranici da će nastupiti- 18 listopada 2013. u ZAGREBU.

Da li netko zna vise informacija?
leona_lewis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 15:12   #66
Navodno Arena
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 23:02   #67
Quote:
leona_lewis kaže: Pogledaj post
Piše na njegovoj stranici da će nastupiti- 18 listopada 2013. u ZAGREBU.

Da li netko zna vise informacija?
Nastupit će u sklopu City Centra East(Žitnjak). Nastup počinje u 20h.
kyra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 09:12   #68
http://www.split.com.hr/novosti/zaba...paladium-areni

Quote:
Željko Joksimović, jedan od najpopularnijih izvođača zabavne glazbe u regiji, na Dan žena 8. ožujka nastupa u Spaladium areni. Ulaznice za ovaj koncert u prodaju kreću ovoga petka, a sve do 7. veljače prodaju se po cijenama: 80 kuna parter, 100 gornje i 120 kuna donje tribine. Nakon toga ulaznice će biti 10 kuna skuplje.

Muževi i momci, evo gdje ćete poslati svoje bolje polovice za Dan žena!
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 20:18   #69
najnovija pjesma, savrsen duet sa tonijem cetinskim

https://www.youtube.com/watch?v=ic8ZJbozYFY
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 18:28   #70
http://xfactoradria.com/news/article/id/292
U finalu X-Factor (nedjelja) izvest će novi singl - Ranjena zver - koji najavljuje novi studijski album.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 13:20   #71
Željko Joksimović – novi album 2015. (recenzija)

1. Zvezda = jako dobar izbor pjesme za otvaranje albuma. Pjesma je odlična od njegovog glasa do muzičkog dijela. Riječi ubijaju. 5/5

2. Otvori Mi Oči = ovo mora izdati kao singl i snimiti spot. Stvar je prejebena. Riječi i njegov glas ponovno ubijaju (to vrijedi za svaku njegovu pjesmu i za svaku pjesmu na ovom albumu da se stalno ne ponavljam ). Ima zarazan ritam, odmah poželiš cupkati, a tu je i fina melodijica. 5+/5

3. Ne Daš Mi Mira = ovu pjesmu sam prvi put čula na koncertu i već tad mi je ušla u uho, do kraja pjesme sam je već zapamtila. Po hiži ju stalno pjevušim, pogotovo refren. Također mora biti singl i dobiti spot. 5+/5

4. Isto Je = odlična. Znam da se ponavljam ko papagaj, ali glas, melodije i riječi pogotovo refren ponovno ubijaju. To je tako kad netko ima talent pa uvijek zna napisati dobru pjesmu i otpjevati. 5/5

5. Ranjena Zver = fina pjesmica, sviđa mi se disko zvuk koji prevladava, a i ono tuturu- tuturu je previše cool. 5/5

6. Nisam Te Zbog Lepote Volio = WOW, milina je ovo slušati. 5+/5

7. Znam = još jedna fina pjesmica, lajkam refren. 5/5

8. Dama = vokalni snečing je prevelik. Dance dio od 2:47 – 3:12 je predobar. 5/5

9. Olovni Vojnik = vokalno, muzički i tekstualno predivna. Samo njegov glas i klavir bez ikakvih finesa. 5/5

10. Nisam Znao Da Ti Kažem = već sam na 10.- toj pjesmi i još nema na vidiku pjesme koja je loša ili teror za uši kao kod mnogih drugih domaćih i stranih izvođača, pa da ju moram preskočiti ili u najgorem slučaju i izbrisati. 5/5

11. Zabluda duet s Tonijem Cetinskim = jednom riječi masterpiece. Definitivno jedan od najjačih dueta ikada. „Mesec je u znaku škorpije, to je moje vreme“ hehe 5+/5

12. Nerado = Stih „Ovu pesmu pevam ali nerado“, ma sad malo pjeva gluposti. Samo neka on pjeva ovu pjesmu i nerado jer je pjesma genijalna. 5+/5

13. Ludak Kao Ja = Izvanredna. Brza baš po mojoj mjeri. Stih „Ja bih tebi dao ljubav jer meni više ne treba“ ubija. 5+/5

14. Ludak Kao Ja (acoustic) = Odlična je i ova laganija verzija, ali meni je ipak draža dance verzija. 5/5

Cjelokupna ocjena: 5+/5

Moram priznati da mi je ovaj album spasio ovo ljeto. Hvala ti Željko na ovom fenomenalnom albumu!
Album me toliko oduševio da si moram odmah poslije i ostale njegove albume pustiti.


Ne zameri ovoj zveri
sto sve su meni bas po meri
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 14:21   #72
Nisam te zbog lepote voleo je masterpiece!
leona_lewis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 15:17   #73
Quote:
leona_lewis kaže: Pogledaj post
Nisam te zbog lepote voleo je masterpiece!
Snečira me ta
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 15:20   #74
Nella- a imali išta 5- ili 4?
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 15:22   #75
Quote:
čovjekzg kaže: Pogledaj post
Nella- a imali išta 5- ili 4?
nema
Željko je najbolji
I to što ljudi kažu da im je odbojan jer je umišljen...jebeno mu se može! Ima i zašto biti
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 15:51   #76
ajd nek mi netko nakelji njegovu najbolju pjesmu pa da i ja čujem šta to taj lik nudi
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 15:51   #77
Apsolutno potpisujem Nellu, leonu i Simps. Izvrstan album, pjesme su stvarno super. Meni su osobno naj Nisam te zbog lepote voleo, Olovni vojnik, Zabluda, Ne daš mi mira...
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 16:47   #78
Zabluda mi je najdraža s albuma.

A dobre su i Isto je, Zvezda, Ranjena zver i Ludak kao ja.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 16:51   #79
Znam njegove luđak kao čovjekzg i nije love a thing i pre su mi
al odbojan je
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 16:52   #80
I meni je antipatičan.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.