Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2015., 12:17   #21
Rade duet s Massimom:
https://www.youtube.com/watch?v=bfxv0_2nbUs
Pjesma će se zvati Fuman.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 14:31   #22


Fora stvarčica. Kao što kaže jedan od komentara, za sjesti na terasi i zapaliti đoku.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 09:24   #23


Pošteno, najavni singl s dvostrukog albuma Tipo primitivo i piano primitivo koji će biti objavljen 20.10.

https://www.24sata.hr/show/tonci-hul...m-spotu-541488

Sve će pjesme dobiti spotove (12 pjesama je u pitanju).
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:51   #24
http://www.deezer.com/hr/album/50189712
Iako sutra službeno izlazi, već je na Deezeru objavljen treći studijski album Tipo primitivo / Piano primitivo. Prvi CD su nove pjesme, a drugi CD su nove i stare pjesme u piano izdanju.
Sutra će za sve nove pjesme svi spotovi biti objavljeni na Youtubeu.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:16   #25
Već je u prodaji.
destruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:26   #26
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Već je u prodaji.
Moguće, ali su naveli da je 20.10. službeni datum objave, vjerojatno zato što je petak u pitanju.

Ukoliko bude u Zagrebu promocija albuma, volio bih da im se pridruži Rozga i da zajedno izvedu NPNP, jer meni je ta pjesma totalno u Madre Badessa stilu.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:28   #27
Bila je promocija u art kinu Grič.
destruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:09   #28
Vrhunski album!
Od prve do zadnje pjesme ljepo ukomponirano i zaokruženo u priču.
Muzike svakakve, od Manu Chao priče,reggae,čak i malo dancehall (Čemu nervoza),latino,nekakve etno psihodelije (Misterija) do klasičnih Huljić estrada hitova koji su opet napravljeni na neki uvrnut način(Kakvi san ja kralj,Ciao Ciao).
A i kad se pogleda cijeli paket,što audio,što vizualni ( videospotovi za svaku pjesmu s albuma složeni u jednu priču),bez problema bi se moglo album svrstat u neki art đir,samo šta ljudi nemogu prihvatit činjenicu da bi to mogo bit nekakav art pošto se radi o Huljiću.
Da neko drugi radi identičnu muziku na identični način, vjerojatno bi govorili kako je to super.

Sve u svemu super album,guštanje!
Preparirano is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 17:32   #29
tonči virtuoz

Peter Griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 14:18   #30


Spot je piš
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 20:58   #31
ZAJ MI JE - TONCI & MADRE BADESSA FT. NENO BELAN (OFFICIAL VIDEO 2018) HD

predivna pjesma, odličan duet
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2019., 16:57   #32
DVA PUT SAN UMRA - TONCI & MADRE BADESSA FT. ZAGREBACKA FILHARMONIJA & AK "IVAN GORAN KOVACIC"


u dušu dira, predivno
Dejl Kuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2020., 12:34   #33
genije. BJANKARIJA - bijelo rublje



ima i engleska verzija, iako ne znam čemu, samo par riječi pjevaju neke ženske i jedva ih se čuje

uprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2020., 14:51   #34
^ Izjavio je da ovu numeru pisao za Doru, ali je na kraju nije poslao,jer je uvidio da to nije vise natjecanje glazbenika vec drustvenih mreza pa je tu stvar odlucio iskoristiti za pametnije stvari
Zippy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2020., 17:55   #35
"Kiša ili Rain eklatantni je prikaz u kojem smjeru želim razvijati svoju karijeru u zemlji i svijetu. Svoj novi CD snimat ću u Zagrebu, Splitu, Londonu, Paragvaju. a u ovoj pjesmi moj specijalni gost je Victor Espinola, paragvajski multiinstrumentalist i pjevač, najpoznatiji po sviranju skraćene harfe. Često je nastupao kao gost još jednom svjetski poznatom skladatelju, producentu i pjevaču Yanniju, a Victora mislim involvirati i u svoj bend Madre Badessa",Spot Kiša (Bjankarija) snimljen je prije nekoliko tjedana u režiji Vojana Koceića.
uprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2020., 18:12   #36
Quote:
uprolazu kaže: Pogledaj post
genije. BJANKARIJA - bijelo rublje



ima i engleska verzija, iako ne znam čemu, samo par riječi pjevaju neke ženske i jedva ih se čuje

Meni ovo genijalno

Baš opuštajuće...
Taliman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2020., 18:24   #37
Ugodno iznenađenje od skladbe.
I prvo mi je Yanni pao na pamet kad san cuo onog lika.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2020., 18:35   #38
Tonči megalujka servirao cro trance (+ 12-15% ostalog) na razini iconic svjetskih hitova

iako uvijek njegove stvari bacaju na nešto već poznato, ova mi baca na mix



+

volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2020., 12:23   #39
Čisto savršenstvo i dokaz da pravi najbolje stvari kad radi za svoju dušu i kontra svih struja.

Potpuno je muzički sazreo i sad pokazuje šta sve može i ume sa muzikom.

Još jednom.
Median is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2020., 15:05   #40
toncihuljic_official Vishwa Mohan Bhatt, dobitnik Grammya, sljedeći je gost na CDu koji je u radu... Djelić njegove čarolije u pjesmi Paradiso da vam zagolica maštu...

https://instagram.fzag1-1.fna.fbcdn....df787ab918edfb
uprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.