Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2018., 15:42   #81
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Mislio sam na to da je trenutno takva situacija u kojoj je Ceca mnogo jača od Dragane, ali nije uvijek bilo tako niti je mnogo jača kad se gleda cijela karijera.
a to trenutno traje otkad? kad je zadnji put dragana bila popularnija od cece? otkad je izdala Kukavicu 1993. ceca je preokrenula cijelu scenu naopačke i postala #1. dragana je u to vrijeme bila na prvom mjestu s kojeg je svrgnula brenu jer je bila jako inovativna. ona je imala prva vizualni album, koreografije i skupe spotove, bila je prva prava pop zvijezda na ovim prostorima. puno je ulagala u karijeru, ali ceca ju je do sredine 90-ih stigla. ceca je imala tri ogromna koncerta (marakana 2002., ušće 2006. i 2013.) što većina izvođača ne doživi nikad.
najiskrenije se ne sjećam kad je zadnji put dragana bila popularnija od cece. koji su to albumi i koji hitovi? koji koncerti? veći je raspon godina cecine dominacije, nego kad je dragana bila popularna. i danas svi koji slušaju narodnu glazbu spominju cecu kao broj 1, draganu stvarno rijetko čujem negdje.

Quote:
Karleuša je posebna priča, istina je da nema nijedan hit, ali je trenutno megapopularna, čak je i Ceca postala pressirana zbog toga.
ovo za karleušu - istina i ne samo to. čak se i sve više i više pjevača koji su nekoć bili cecini 'glasnogovornici' priklanja karleuši: aca lukas, dara, mira škorić... ali to je zato jer su im karijere u opasnosti pa žele ostati relevantni. kao i dragana mirković i lepa brena koje unatoč svom nekadašnjem zvjezdanom statusu nemaju baš zagarantirane hitove.

ceca nikad u karijeri nije doživjela flop (30 godina). kao ni seka aleksić koja ima toliko puno hitova da joj neka svađa ili mirenje s karleušom nisu potrebni kao recimo dari.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 15:53   #82
Dragana je bila mega popularna u svoje vrijeme, kad pitam staru tko je bila najpopularnija pjevačica u njeno vrijeme ona će reći Dragana, ne Ceca, danas je drugačija stvar. Je da je Ceca imala "rupu" između Ušća 1 i autograma Poziv (kad je objavila album Ljubav živi), ali sa Pozivom se izdigla iz pepela i od tad žari i pali estradom.
Peter Griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 16:03   #83
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
Karleuša je danas najpopularnija pjevacica iako nema velikih hitova za karijeru koja traje jako dugo ali danas je na no1 i šiša Cecu na veliko i definitivno je čeka Ušće jako blizu kako je najavila
ŠTA????????

a ti se razumiješ u scenu ko mara u krivi kurac kakvo crno ušće hahahahahaha
pa bekuta je gurala karte ljudima u ruke da napuni arenu, a već sljedeći vikend joj je otkazan koncert u nekom klubu jer je prodala samo par ulaznica.

nijedan straight muškarac neće otići na karleušin koncert, kao ni peder koji drži do sebe. šta će uvozit pedere iz azerbajdžana da napuni ušće?!? kao ni jedna iole razumna žena koja je svjesna da taj zdepasti, debeli trol bez čela nema ništa za ponuditi. dvospolac cijelu svoju karijeru živi na račun cecinog imena.

Quote:
Peter Griffin kaže: Pogledaj post
Dragana je bila mega popularna u svoje vrijeme, kad pitam staru tko je bila najpopularnija pjevačica u njeno vrijeme ona će reći Dragana, ne Ceca, danas je drugačija stvar. Je da je Ceca imala "rupu" između Ušća 1 i autograma Poziv (kad je objavila album Ljubav živi), ali sa Pozivom se izdigla iz pepela i od tad žari i pali estradom.
pa tako bi i moja rekla, ali to je bilo do albuma fatalna ljubav koji je izašao 1995. a dragica je na vrhuncu svoje popularnosti bila 1994. kad je izašla ta kazeta sa spotovima.

ma mislim o čemu mi uopće pričamo dovoljno je pogledati preglede za stare draganine i cecine hitove, ceca ima preko milijardu pregleda na svom kanalu. brojke ne lažu!
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 16:56   #84
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
ŠTA????????

a ti se razumiješ u scenu ko mara u krivi kurac kakvo crno ušće hahahahahaha
pa bekuta je gurala karte ljudima u ruke da napuni arenu, a već sljedeći vikend joj je otkazan koncert u nekom klubu jer je prodala samo par ulaznica.

nijedan straight muškarac neće otići na karleušin koncert, kao ni peder koji drži do sebe. šta će uvozit pedere iz azerbajdžana da napuni ušće?!? kao ni jedna iole razumna žena koja je svjesna da taj zdepasti, debeli trol bez čela nema ništa za ponuditi. dvospolac cijelu svoju karijeru živi na račun cecinog imena.
ja sam samo rekao ono što je J.K izjavila a to je da će opet biti Ušće i realno danas bi puno više prodala karata nego prije par godina

Dragana Mirkovic sigurno u ovo doba više neće imati hitova kao što su to njezine starije pjesme ali Zašto me Tražiš joj za sada ide dobro.
Možda bi i imala da se malo modernizira ali po meni u ovo doba to joj više nije potrebno, ionako je rekla da ona ni ne želi snimati nove pjesme ali mora jer fanovi stalno traže
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:04   #85
Draganina Luče moje era je bila megauspješna (usporediva s Cecinim Pozivom)......Zašto me tražiš trenutno megahit.

Veliki koncerti u Srbiji su mjerilo popularnosti, al ne donose neku zaradu, vjerujem da se karte prodaju za siću i da pevaču ne ostane neka cifra, Dragana je daleko bogatija (zbog muza velikim dijelom, al i Ceca lovu duguje Arkanu i krađama)

Dragana je imala po bugarskoj slejaž koncerte s 50 000+ ljudi..istina da ju Ceca snečira koncertima na Ušću.

Ceca ima brdo megahitova, al hitovi relevantne Gage su nekako 'kvalitetniji'
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:05   #86
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
u.

Ceca ima brdo megahitova, al hitovi relevantne Gage su nekako 'kvalitetniji'
Daleko kvalitetniji
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:23   #87
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post

pa tako bi i moja rekla, ali to je bilo do albuma fatalna ljubav koji je izašao 1995.

Nesto mi govori da vam je ovo omiljeni album ili se varam?


---------------------

Ne znam sto se bogatstva tice nije nijedna stekla milione pevanjem nego udajama (kao i Brena). Draganin je bas bogat a za cecu ne znamo sta sve ima ali to joj je naravno prvenstveno arkanova ostavstina (kao i dugovi i tuzbe). Ceca dize velike pare za nastupe ali opet sumnjam da je dovoljno da se moze mjeriti sa biznisom draganinog muza.

A sto se popularnosti tice tu ne moze prici ceci iako nije dragana nepopularna ima i ona i dalje hitove i jos je aktualna i nije niposto za baciti ali ceca je šiša žestoko pogotovo kod najmladjih generacija jer je od 2013. naovamo neusporedivo popularnija
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:29   #88
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post

A sto se popularnosti tice tu ne moze prici ceci iako nije dragana nepopularna ima i ona i dalje hitove i jos je aktualna i nije niposto za baciti ali ceca je šiša žestoko pogotovo kod najmladjih generacija jer je od 2013. naovamo neusporedivo popularnija
Apsolutno, ceca se super prilagodila ovoj mladoj generaciji
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:34   #89


hahahah
Peter Griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:39   #90
Quote:
Peter Griffin kaže: Pogledaj post


hahahah
Hahahahh dara ikona

https://m.youtube.com/watch?v=nhH0tPVgJzU

Ali brenu je original! A zasto Zuhra prica ovako koga ona imitira
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:42   #91
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Hahahahh dara ikona

https://m.youtube.com/watch?v=nhH0tPVgJzU

Ali brenu je original! A zasto Zuhra prica ovako koga ona imitira
baš sam to gledao, najjača imitacija

sad molim vas tišina gazdarica granda priča, saša je sad nebitan ti si samo pomoćnik
Peter Griffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:45   #92
Ajde dajte molim vas uspoređujete Karleušu sa ovim damama. Karleuša je više sponzoruša, karijeru stekla isključivo skandalima, svađa sa Cecom i na njezinoj grbači i svađa sa ostalim na sceni, skidanje i ono što je radila sa križem (povraća mi se kada se toga sjeim)...
Nedavno izjavila neće da čuje ni priča ni ti da je iko pita o Ceci, a kasnije sama napala Cecu na instagramu samo zbog toga što je dotičnu Lepa Brena spomenula u svom filmu, hej ljudi... pa dobro je već neko rekao: Jelena Karleuša - jedina žena koja umjesto mozga ima polni organ.

Dragana i Ceca - dame i dive sa kojima se ova ne može mjeriti. Pogotovo Dragana, žena bez skandala i bez mrlje u svojoj karijeri i u privatnome životu. Ceca je imala taj problem što joj je muž kriminalac, ali on je sada pokojni. Ona je udovica. I trebala bi napokon zatvoriti knjigu prošlosti i okrenuti sa ka budućnosti, što je najgore, ona je "zapela" između.
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:55   #93
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
Dragana Mirkovic sigurno u ovo doba više neće imati hitova kao što su to njezine starije pjesme ali Zašto me Tražiš joj za sada ide dobro.
Možda bi i imala da se malo modernizira ali po meni u ovo doba to joj više nije potrebno, ionako je rekla da ona ni ne želi snimati nove pjesme ali mora jer fanovi stalno traže
svakako, a dragana je i sama izjavila da neke njene pjesme s godinama postaju klasici i traže se na nastupima. evo to je i slučaj s pjesmom 'zašto me tražiš' koja je već postala moderni klasik i počela dobivati više dnevnih pregleda nego neki aktualni hitovi (kao što je luka navela).

Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Draganina Luče moje era je bila megauspješna (usporediva s Cecinim Pozivom)......Zašto me tražiš trenutno megahit.

Veliki koncerti u Srbiji su mjerilo popularnosti, al ne donose neku zaradu, vjerujem da se karte prodaju za siću i da pevaču ne ostane neka cifra, Dragana je daleko bogatija (zbog muza velikim dijelom, al i Ceca lovu duguje Arkanu i krađama)

Dragana je imala po bugarskoj slejaž koncerte s 50 000+ ljudi..istina da ju Ceca snečira koncertima na Ušću.
iz tih era sredinom 2000-ih ima megahitova: osim luče moje, pečat na usnama, eksplozija itd... ne može sad nitko reći da to nisu hitovi kad svi znaju te pjesme i kad ih i danas puštaju.

ona ima taj prepoznatljiv zvuk u svojim pjesmama koji je ona uvela na scenu svojom muzikom. neki bi rekli da su joj stare pjesme dated, ali ja bih prije rekao da obilježavaju jedan period. jer doslovno kad počne neka starija pjesma, onaj karakterističan zvuk na početku te odmah podsjeti na draganu.

Quote:
Ceca ima brdo megahitova, al hitovi relevantne Gage su nekako 'kvalitetniji'
rekao bih da su draganine pjesme više 'autentične'. ne znam kako bih se izrazio, ali mislim da ima dosta publike koja se naziva pravim folk sladokuscima i da nekako više priznaju draganu kao folk pjevačicu nego cecu.

Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Nesto mi govori da vam je ovo omiljeni album ili se varam?
omg da, al ne znam otkud ti to znaš

Quote:
Ne znam sto se bogatstva tice nije nijedna stekla milione pevanjem nego udajama (kao i Brena). Draganin je bas bogat a za cecu ne znamo sta sve ima ali to joj je naravno prvenstveno arkanova ostavstina (kao i dugovi i tuzbe). Ceca dize velike pare za nastupe ali opet sumnjam da je dovoljno da se moze mjeriti sa biznisom draganinog muza.

A sto se popularnosti tice tu ne moze prici ceci iako nije dragana nepopularna ima i ona i dalje hitove i jos je aktualna i nije niposto za baciti ali ceca je šiša žestoko pogotovo kod najmladjih generacija jer je od 2013. naovamo neusporedivo popularnija
tako je.
nisam upoznat s biznisom njenog muža pa ne mogu sad govoriti da sam sto posto siguran koja ima više para. pa naravno, dragana je megazvijezda. ali isto tako morate znati da je prije poziva ceca imala hitove kao što su: lepi grome moj, gore od ljubavi, kad bi bio ranjen, nagovori, mačkarada, doktor, tačno je...

Quote:
Peter Griffin kaže: Pogledaj post


hahahah
hahahaha predobro

a vidi brene i goce božinovske u pozadini
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 17:59   #94
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post

Dragana i Ceca - dame i dive sa kojima se ova ne može mjeriti. Pogotovo Dragana, žena bez skandala i bez mrlje u svojoj karijeri i u privatnome životu. Ceca je imala taj problem što joj je muž kriminalac, ali on je sada pokojni. Ona je udovica. I trebala bi napokon zatvoriti knjigu prošlosti i okrenuti sa ka budućnosti, što je najgore, ona je "zapela" između.
Lol, Ceca je imala tu sreću što joj je muž kriminalac koji je kontrolisao sve medije u to vrijeme i zabranio Marini Tucaković da piše tekstove za Draganu. A Ceca je nastavila sa prevarama i poslije njegove smrti jer je uvijek imala podršku državnog vrha, ima je i danas.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:02   #95
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Hahahahh dara ikona

https://m.youtube.com/watch?v=nhH0tPVgJzU

Ali brenu je original! A zasto Zuhra prica ovako koga ona imitira
HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAH

i mene zanima zašto zuhra ovako krešti ('NASTAVI!!!' ) možda glumi neku novinarku iz tog doba?

i tko je to još u publici, vidim i anu bekutu, sanju đorđević, tvoju fejv nedu ukraden...

Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Ajde dajte molim vas uspoređujete Karleušu sa ovim damama. Karleuša je više sponzoruša, karijeru stekla isključivo skandalima, svađa sa Cecom i na njezinoj grbači i svađa sa ostalim na sceni, skidanje i ono što je radila sa križem (povraća mi se kada se toga sjeim)...
Nedavno izjavila neće da čuje ni priča ni ti da je iko pita o Ceci, a kasnije sama napala Cecu na instagramu samo zbog toga što je dotičnu Lepa Brena spomenula u svom filmu, hej ljudi... pa dobro je već neko rekao: Jelena Karleuša - jedina žena koja umjesto mozga ima polni organ.

Dragana i Ceca - dame i dive sa kojima se ova ne može mjeriti. Pogotovo Dragana, žena bez skandala i bez mrlje u svojoj karijeri i u privatnome životu. Ceca je imala taj problem što joj je muž kriminalac, ali on je sada pokojni. Ona je udovica. I trebala bi napokon zatvoriti knjigu prošlosti i okrenuti sa ka budućnosti, što je najgore, ona je "zapela" između.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

bravo mislim da se taj prokleti transvestit ne bi uopće trebao spominjati na temama ovih zvijezda jer je upravo tako i stekla 'slavu'.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:03   #96
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Ajde dajte molim vas uspoređujete Karleušu sa ovim damama. Karleuša je više sponzoruša, karijeru stekla isključivo skandalima, svađa sa Cecom i na njezinoj grbači i svađa sa ostalim na sceni, skidanje i ono što je radila sa križem (povraća mi se kada se toga sjeim)...
Nedavno izjavila neće da čuje ni priča ni ti da je iko pita o Ceci, a kasnije sama napala Cecu na instagramu samo zbog toga što je dotičnu Lepa Brena spomenula u svom filmu, hej ljudi... pa dobro je već neko rekao: Jelena Karleuša - jedina žena koja umjesto mozga ima polni organ.

Dragana i Ceca - dame i dive sa kojima se ova ne može mjeriti. Pogotovo Dragana, žena bez skandala i bez mrlje u svojoj karijeri i u privatnome životu. Ceca je imala taj problem što joj je muž kriminalac, ali on je sada pokojni. Ona je udovica. I trebala bi napokon zatvoriti knjigu prošlosti i okrenuti sa ka budućnosti, što je najgore, ona je "zapela" između.
https://m.youtube.com/watch?v=DDa0TqlwqOI

General je pogodio u sridu!
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:03   #97
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Lol, Ceca je imala tu sreću što joj je muž kriminalac koji je kontrolisao sve medije u to vrijeme i zabranio Marini Tucaković da piše tekstove za Draganu. A Ceca je nastavila sa prevarama i poslije njegove smrti jer je uvijek imala podršku državnog vrha, ima je i danas.
lol. Pa ako je imala podršku državnog vrha zašto je onda završavala u zatvoru i u kućnom pritvoru i plaćala milijunsku odštetu tom "državnom vrhu", tj - državi? Koliko im je platila do sada bi bila bogatija od Dragane. I još uvijek ju isti tuže za nešto? Dajte molim vas, uozbiljite se.
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:04   #98
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Lol, Ceca je imala tu sreću što joj je muž kriminalac koji je kontrolisao sve medije u to vrijeme i zabranio Marini Tucaković da piše tekstove za Draganu. A Ceca je nastavila sa prevarama i poslije njegove smrti jer je uvijek imala podršku državnog vrha, ima je i danas.
+++++++++++

ali barem smo dobili najbolji spot snimljen na ovim prostorima (idi dok si mlad).
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:08   #99
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
lol. Pa ako je imala podršku državnog vrha zašto je onda završavala u zatvoru i u kućnom pritvoru i plaćala milijunsku odštetu tom "državnom vrhu", tj - državi? Koliko im je platila do sada bi bila bogatija od Dragane. I još uvijek ju isti tuže za nešto? Dajte molim vas, uozbiljite se.
pa zato jer u državnom vrhu postoje dvije struje. jedan dio političara je štitio cecu, drugima je ona predstavljala sve ono što ne valja u srbiji i povezivali su je s korumpiranim političarima. nisu potrajali.

a to kad je plaćala odštete je bilo već kad je 'dogorelo do nokta'. kojekakve prijetnje otmicama i sl... a i to je ništa u odnosu na cifru koju je 'zaradila' hihi.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:10   #100
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAH

i mene zanima zašto zuhra ovako krešti ('NASTAVI!!!' ) možda glumi neku novinarku iz tog doba?

i tko je to još u publici, vidim i anu bekutu, sanju đorđević, tvoju fejv nedu ukraden...
viki miljković, đani, saša popović, snježana đurišić, sale matić i drugi

kako su sve bili opušteni i ležerni tada, zlatno doba granda, dok se danas svaki njihov izdanak drži kao da je 30 godina na sceni
Peter Griffin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.