Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2010., 00:45   #1241
Ev' još jedan, Estetika Moderna(rade od 1980-te ). Pa ak netko ima kakav feedback neka se javi.*nastavlja s čitanjem topika*
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 21:58   #1242
Quote:
pearl_ kaže: Pogledaj post
jel zna netko neki dobar salon u Osijeku? Išla bih na trajnu depilaciju, a nikad nisam bila kod nijednog kozmetičara tako da uopće nemam iskustva thnx!!
isto pitanje, ali Dubrovnik
__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 09:25   #1243
Ništ, od ovog salona Anđela mi se nije svidio odgovor na mejl, ko da su malo konfuzni, izgleda da ću morat kod Estetike Moderne, a i oni vjerovatno više iskustva imaju. Prvo ću ionako obavit manja mjesta i vidjeti što se dešava. Javim dojmove.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 10:23   #1244
Quote:
Šima kaže: Pogledaj post
Odlučih se pokušati. Dakle tip kože 2-3. Radila lice kod dermatologice, sa Nd:YAG Cool Glide laserom.
Gdje si išla, i s kakvim razmacima između tretmana?
Avance is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 18:53   #1245
Da li postoje kakve opasnosti kod trajne depilacije prepona, zbog limfnih cvorova? Da li je nekom uspjelo trajno rijesiti se dlacica na preponama ovih putem, da li je boljelo, da li su se vratila nakon nekog vremena? Koliko je potrebno tretmana dok odu skroz (tamne dlake na svijetloj kozi)?
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 10:27   #1246
OK, odlučila sam se za elektroepilaciju u navedenom salonu u ST-u, samo mi je malo(puno)bed jer bi morala otputovati tamo dlakava. Mislim, znam da za elektroepilaciju nije bitno da je dlačica tamna ali opet bi radije da se ove dlake koje me iritiraju baš vide, a ne da mi skinu one sitne bijele i da se onda proširi površina dlakavosti u slučaju neuspjelog tretmana. Sad čekam da narastu ili ove koje su izbjeljene ponovo pocrne. Može mi netko objasniti kako to oni rade, pod kakvim svijetlom i sl?Je li netko tako sredio grudi, tj.oko bradavica?

Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 11:37   #1247
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
OK, odlučila sam se za elektroepilaciju u navedenom salonu u ST-u, samo mi je malo(puno)bed jer bi morala otputovati tamo dlakava. Mislim, znam da za elektroepilaciju nije bitno da je dlačica tamna ali opet bi radije da se ove dlake koje me iritiraju baš vide, a ne da mi skinu one sitne bijele i da se onda proširi površina dlakavosti u slučaju neuspjelog tretmana. Sad čekam da narastu ili ove koje su izbjeljene ponovo pocrne. Može mi netko objasniti kako to oni rade, pod kakvim svijetlom i sl?Je li netko tako sredio grudi, tj.oko bradavica?

Ciao!Tek sam sad vidila ovu temu.Ako nisi rezervirala termin i još si neodlučna,javi mi se na pp...
Za cure tamniji dlaka,moja preporuka je IPL govorim iz vlastitog iskustva ja sam se oterasila tog viška na bikini zonu prije par godina i sada sam mirna čim skupim dovoljno love i ostalo ide ča
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 12:58   #1248
Ovaj salon koristi IPL+RF, a to je navodno slabije od čisto IPL lasera, uostalom elektroepilacija je jedina trajna metoda, tj. nakon nekih 5-6 tretmana bi trebala biti trajna ali i ne mora biti(ovisi o više čimbenika).

Ako si to obavila u Splitu mogu znati gdje?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 14:46   #1249
mene zanima podrucje zadra i splita! rijesila bi se brcica.imace koristim trakice za dep. lica. pa ono......helppppppp tko je najbolji odstranjivac dlaka na tome podrucju!

marona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 14:47   #1250
Je u Splitu (IPL) u salonu PREŽENCA Toplo preporučam,cure su prva liga A za elektroepilaciju poznam curu,vrhunska stručnost,jeftinije nego u ostalim salonima. Ako si zainteresirana,za nju kontakt priko pp
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 14:53   #1251
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
Je u Splitu (IPL) u salonu PREŽENCA Toplo preporučam,cure su prva liga A za elektroepilaciju poznam curu,vrhunska stručnost,jeftinije nego u ostalim salonima. Ako si zainteresirana,za nju kontakt priko pp
ti si bila kod TE cure? kakve su cijene?
marona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 14:58   #1252
Kod nje na tretmane nisan bila,jer mi to ne bi pomoglo....bila sam na IPL jer to je barem za sada najbolje riješenje za one koje su "obdarene" tamnim i jačim dlakama...znaći ako si se brijala do sada ovo je izvrsno riješenje
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 15:03   #1253
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
Kod nje na tretmane nisan bila,jer mi to ne bi pomoglo....bila sam na IPL jer to je barem za sada najbolje riješenje za one koje su "obdarene" tamnim i jačim dlakama...znaći ako si se brijala do sada ovo je izvrsno riješenje
Zaboravila sam napisat kakve su cijene sada, ne znam,ali ako ne nađeš nikoga u blizini,može na pp njen kontakt,pa će ti ona sve objasnit
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:22   #1254
ja sam bila negdje u 4.mj na laseru pazuha i do sada mi je bilo fantastično,a onda su se nakotile u zadnjih 2 tjedna ko u priči. znam da je sad kasno,ali čisto me zanima jel ima negdje za napraviti tretman pazuha za manje od 1000kn (meni je radila laser i IPL) da ih odem na jesen do kraja potamaniti,inače imam izuzetno bijelu kožu ispod ruke i jaaako tamne dlake
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 01:31   #1255
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
Je u Splitu (IPL) u salonu PREŽENCA Toplo preporučam,cure su prva liga A za elektroepilaciju poznam curu,vrhunska stručnost,jeftinije nego u ostalim salonima. Ako si zainteresirana,za nju kontakt priko pp
Imaju li website ili nešto gdje mogu vidjeti koje opcije imaju i kakve su cijene? Nisam iz ST-a i ne mogu otići "naslijepo".

I kako ti elektroepilacija ne bi pomogla, a IPL da?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 10:42   #1256
Pozdrav,
imam problem sa viskom dlaka po cijelom tijelu,sad bih to rjesio nekako,vec sam isao na tretman lasersko uklanjanje dlaka,radio sam samo po vratu i nije mi bas pomoglo,sad me zanima da li postoji ijedna metoda da ukloni dlake trajno ili da barem smanji broj dlaka,ja sam nasao ove dvije stranice koje se bave sa tim pa me zanima vase misljenje u vezi toga:
http://www.vigshop-hr.com/ultrahairaway_depilacija.php
http://www.elos.hr/index.php?kat=3&podkat=5
costaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 08:47   #1257
Jedno pitanje...Da li moraju za elektroepilaciju dlake biti crne?Meni je zbilja neugodno da tako dlakava putujem, a ako ih izbijelim imam osjećaj da mi tamo ništa neće skinuti jer ih neće vidjeti(vrlo bijele puti sam). I da li ih moram izbrijati pa da budu u fazi rasta kad odem na skidanje ili to nije bitno?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 11:08   #1258
Quote:
No ,da ta dlačica zaista više ne bi rasla potrebno ju je tretirati u točno određenoj, anagenoj, fazi njenog ciklusa rasta.Kako je poprilično kratko vrijeme trajanja te faze,potrebno je dlačicu tretirati i nekoliko puta prije nego je stvarno zauvijek uklonimo.
Evo...Zar ovo znači da bi si morala izbrijati nadušnicu pa da dlake budu"u fazi rasta"?

Please odgovorite jer uskoro idem.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 11:47   #1259
mislim da da , ali najbolje ti je da to tamo pitaš.....di već ideš
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 11:59   #1260
Ma glupo mi je to pitati preko fona. Ali ja si ne želim brijati lice, što mi onda preostaje...Ništa. Osim lasera, za koji isto dlačice moraju biti u fazi rasta.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.