Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 20:05   #1
Vegetarijanstvo - kako i zašto?

Nisam sigurna ali mislim da nema ista tema ovuda...
Ja sam osobno vegetarijanac vec 2 ipo godine, i nemam nikakvih problema zbog toga, naprotiv, samo se osjecam bolje.
Pa eto da pitam par pitanja:
Ima li vas ovdje vegetarijanaca/vegana, ako ima zasto ste postali?
Jesu li razlozi osobne prirode ili je jednostavno prevladala dobra volja protiv ubijanja zivotinja?
I ako itko hoce, moze podjeliti koji vegetarijanski recept ovdje
Ako niste vegetarijanac, sto mislite o njima?
Balonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:09   #2
de ljudi ubijaju životinje otkad je svijeta i vijeka.. tak da mislim da su i vegetarijanci na neki način, odlijepili
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:09   #3
mislim da je u vrijeme puberteta ljudima potrebno meso (i ostali proizvodi nastali od životinja) za pravilan razvoj, a kasnije se slažem da je vegetarijanstvo zdraviji način života
__________________
Ja bi da letim, da proždirem zrak, da hodam po njemu izgubljen i sam....
b-bejb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:26   #4
Mislim da neki vegani i vegeterijanci imaju plitka moralna stajališta
looki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:31   #5
ja imam frendicu vegetarijanku. osobno mislim da nikad ne bih mogl postat vegetarijanka ili vegan, ali opet, sad u zadnej vrijeme i ne jedem baš meso, ne paše mi...
__________________
...Beg 4 Me...
Lamb Of God is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:43   #6
Neznam baš bili osobno moga bit vegetarijanac jer žderem mesinu stalno Ali imam prijatelja koji je već 2 godine vegetarijanac, kaže da je to zbog nekih njegovih uvjerenja jer ne želi jest nešto šta je imalo život isto ko i on, ako ćemo tako onda nebi smio jest ništa Uglavnom kaže da mu soja zamjenjuje meso tojest da ima nekakve slicne hranjive sastojke u šta nisam baš uvjeren. Druga stvar je da većina vegetarijanaca jede ribu, pa i riba je jebena živina Fali vegetarijance drž' se mesine
Materijalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:44   #7
Quote:
Balonka kaže: Pogledaj post
Jesu li razlozi osobne prirode ili je jednostavno prevladala dobra volja protiv ubijanja zivotinja?
kak ti molim te volis zivotinje kad im pojedes svu hranu?
__________________
Boze kako godine lete...
tony_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:49   #8
Vegeterijanstvo je nebulozni ekstremizam. Budalaštvo. A o veganima da ne načinjem, to bi valjda bila podvrsta hipija.
DefCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:53   #9
de šta su vegani sad ?
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:57   #10
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
de šta su vegani sad ?
Vegan je naziv za osobu koja ne jede ni stvari koje daje neka od životinja, tipa mliječni proizvodi, jaja i tako dalje
Materijalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:58   #11
ja nisam vegetarijanka, ali jedna cura iz mog razreda je. ugl. ona nam stalno nešto sere ako pod odmorom kupimo sendvić, pizzu i sl... to ne podnosim... osobno, mene boli briga šta netko jede, poštujem ako je netko vegetarijanac, ali ne volim kad mi pokušava utuvit u glavu da je moj način života pogrešan

inače, ne shvačam ljude koji su kao vegetarijanci i svima moraliziraju o tome, a nose npr. kožne cipele, kupuju proizvode testirane ne životinjama i sl.
mrzim takvo licemjerje, mislim da ako netko ima neki stav, treba se toga držati do kraja, a ne samo u nekim djelovima... normalno, ako je netko vegetarijanac jel jednostavno ne voli meso, to je druga stvar
__________________
¤[..Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..]¤ :))*
_Mia_ =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:02   #12
ne podržavam vegetarijanstvo
__________________
I live for the weekend, I live for the hardstyle baby!
sarič is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:31   #13
jeeeej, ajmo tigru uskratiti da lovi antilope n shit te mu dajmo da jede mrkvu i papriku
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 21:49   #14
a vi mozete ubivat bespomocne jadne biljke sram vas bilo...
ustvari...vise za mene i normalne
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:08   #15
ja neman nikakvo mišljenje o vegeterijancima ali osobno ne jeden meso previše jer mi je žilavo...ribu jeden ko luda jer je obožavan ali mesu nije mi napeto
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:15   #16
Quote:
ST! kaže: Pogledaj post
a vi mozete ubivat bespomocne jadne biljke sram vas bilo...
ustvari...vise za mene i normalne
normalne?, daj sinko fakat si mi smiješan, s tim svojim izjavama...koliko ti uopce imaš godina? 5?, 6?
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:30   #17
ja sam vegetarijanka 2 i pol godine... i zaista, al zaista se nemam snage stalno boriti s okolinom koja mi objasnjava kako sam ja glupa sto sam vegetarijanka i da jedem hranu zivotinjama. meni se to svida i dobro mi je ovako... jedno vrijeme sam imala nekih zdravstvenih problema i svi su odmah to povezali s vegetarijanstvom,ali sada sam super. neki prijatelji su to super prihvatili, a od nekih sam stvarno umorna jer uvijek imaju neke komentare.
__________________
ESC with me...
Unfaithful** is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:39   #18
Ja nikad ne bi mogla postati vegetarijanka niti želim Možda to ima veze s tim što ne volim životinje (već vam vidim komentare).Ali kao i u svemu ko voli neka izvoli?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:47   #19
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
normalne?, daj sinko fakat si mi smiješan, s tim svojim izjavama...koliko ti uopce imaš godina? 5?, 6?
Čovjek koji odbija jesti uobičajenu hranu ne smatra se normalnim. Ili možeš nekako pobiti taj argument?
DefCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:50   #20
ja sam bila vegetarijanka pola godine al sam imala zdrastvenih problema pa mi doktor reko da bi bilo vrijeme da počnem jesti meso.
-_-'
bila sam vegetarijanka jer mi je jednostavno glupo da ljudi ubijaju životinje da bi prehranili sebe. jer isto tako bi i životinje mogle ubijat ljude i prehranjivat sebe.
zamislite da vas kokoš pojede jel.
duhh.
isto mi je i kad vidim ljude da nose krzno.
-_-'

kad malo narastem mislim opet bit vegetarijanka.
idač is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.