Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2022., 16:55   #1
Area 51 — područje pod nadzorom bića iz 13. dimenzije

Iz same riječi Area 51 možemo dobiti dokaz da se radi o području koje je pod nadzorm bića iz 13 dimenzije. Suradnja između ne samo Američke vojske nego na svjetskom nivou ostvaruje se na tom području sa bićima koja pripadaju vrhu postojanja tačnije 13 dimenziji. Nema od toga dalje ta dimenzija pripada Stvoritelju i bićima njegovog trona.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2022., 17:17   #2
Dude, mogu li i ja dobiti malo te tvoje robe?
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 00:49   #3
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Dude, mogu li i ja dobiti malo te tvoje robe?
Tebi je to

A ima i drugih podforuma, šta ti znaš, sa kojeg je odjela, bilo bi zanimljivo ak on to misli ozbiljno. ?Trolanje? Moraš bit maher za takvu zajebanciju, vidiš da on to "ozbiljno". Ja bi volio da se zajebava, a ak se ne zajebava isto bi volio, baš me zanima daljnji rasplet price.
Imaš na americkom dolaru, zaš nije na kanadskom
__________________
Na korak do aneksije
Kok Pit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 02:09   #4
Quote:
Kok Pit kaže: Pogledaj post
Tebi je to

A ima i drugih podforuma, šta ti znaš, sa kojeg je odjela, bilo bi zanimljivo ak on to misli ozbiljno. ?Trolanje? Moraš bit maher za takvu zajebanciju, vidiš da on to "ozbiljno". Ja bi volio da se zajebava, a ak se ne zajebava isto bi volio, baš me zanima daljnji rasplet price.
Imaš na americkom dolaru, zaš nije na kanadskom
Ja mislim da on to "dešifrira" pomoću one gematrije. Slova su zapravo šifrirana i kad znaš kako dešifrirati, možeš valjda dobiti "poruke". To je moje laičko shvaćanje na osnovu prethodnih diskusija.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 11:47   #5
Quote:
Kok Pit kaže: Pogledaj post
Tebi je to

A ima i drugih podforuma, šta ti znaš, sa kojeg je odjela, bilo bi zanimljivo ak on to misli ozbiljno. ?Trolanje? Moraš bit maher za takvu zajebanciju, vidiš da on to "ozbiljno". Ja bi volio da se zajebava, a ak se ne zajebava isto bi volio, baš me zanima daljnji rasplet price.
Imaš na americkom dolaru, zaš nije na kanadskom
Ne zajebvam se nego sam ozbiljan to su sve kodni nazivi područje Area 51 je jedan od njih sve što treba znati je način dešifrovanja da bi dobio ključnu informaciju. Kao što se na mašine označavaju serijski brojevi koji kad se dešifuju dobiju se ključne informacije o osnovi to jest o patentu na osnovu kojeg je izrađena. Te informacije često budu iskorištene sa orginalnih mašine da se prekopiraju. Sve se može napraviti ako se dešifruje i dobije ključ poput samog orginala Kinezi su već majstorirali na osnovu te tajne proces kopiranja.

To područje nije jedinstveno postoji još sličnih područja sa drugim kordinatama i uvjetima, koja bi mogla imati iste funkcije širom svijeta.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 13:06   #6
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Ja mislim da on to "dešifrira" pomoću one gematrije. Slova su zapravo šifrirana i kad znaš kako dešifrirati, možeš valjda dobiti "poruke". To je moje laičko shvaćanje na osnovu prethodnih diskusija.
Nije u pitanju klasična gematrija ali ima sličnost.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 16:08   #7
Sekhem, jesi čuo za "Cooperov dokument"?
satir_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 18:03   #8
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Sekhem, jesi čuo za "Cooperov dokument"?
Prvi put čujem od tebe pa sam ga pronašao poslije na internetu i pročitao neke detalje.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 10:46   #9
Pročitaj ga temeljito. Na žalost, na inernetu ima puno skraćenih verzija.
satir_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2022., 17:30   #10
Što je to 13. dimenzija? Zapravo, što je to dimenzija? S tim pojmom se dosta kroz protekle godine razbacivalo ovdje na forumu pa ajde da to prvo razbistrimo.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2022., 18:42   #11
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Što je to 13. dimenzija? Zapravo, što je to dimenzija? S tim pojmom se dosta kroz protekle godine razbacivalo ovdje na forumu pa ajde da to prvo razbistrimo.
To sam i sam htio pitati.
satir_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2022., 19:32   #12
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Što je to 13. dimenzija? Zapravo, što je to dimenzija? ...
Stanje svijesti. Energija koja vibrira na nižim frekvencijama, niže dimenzije, i energija koja vibrira na višim frekvencijama, više dimenzije.
Svijet je u nama, u našoj svijesti, pa tako i nastaje u nama, iz naše svijesti, u našoj svijesti. Taj je svijet onakav kakvom frekvencijom vibriramo. Ne može biti drukčiji.
Više dimenzije odraz su višeg stanja svijesti, energije koja vibrira na višim frekvencijama.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2022., 19:48   #13
Ja mislim da se u druge (više?) dimenzije može doći i pomakom svijesti pomoću enteogena iliti psihodelika. Neki su "odlutali" u te dimenzije, recimo uzimajući dimetiltriptofan (dmt). U našoj stvarnosti (naše tri dimenzije prostora i jedna vremena) bili su odsutni možda svega par minuta, 5 do 10 minuta, ali ondje su proveli dane, tjedne, mjesece, pa čak i godine. Njemački teoretski fizičar Burkhardt Heim je postulirao čak 12 dimenzija (u 6. bi bila naša nelokalna svijest, a duh u 9. do 12.). E sad, kakva je to trinaesta dimenzija, i da li ona postoji, nemam pojma.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2022., 11:10   #14
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Stanje svijesti. Energija koja vibrira na nižim frekvencijama, niže dimenzije, i energija koja vibrira na višim frekvencijama, više dimenzije.
Svijet je u nama, u našoj svijesti, pa tako i nastaje u nama, iz naše svijesti, u našoj svijesti. Taj je svijet onakav kakvom frekvencijom vibriramo. Ne može biti drukčiji.
Više dimenzije odraz su višeg stanja svijesti, energije koja vibrira na višim frekvencijama.
O kojoj energiji govorimo? Električnoj, toplinskoj ili nekoj drugoj? Kako se ona mjeri? O kakvom vibriranju govorimo? O kojim frekvencijama (u Hz)?
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2022., 15:10   #15
Tesla je radio s energijom etera. Neki spominju eter, neki svijest, neki ljubav, neki boga. Ista stvar.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2022., 16:38   #16
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Tesla je radio s energijom etera. Neki spominju eter, neki svijest, neki ljubav, neki boga. Ista stvar.
I kako se mjeri? Koja joj je mjerna jedinica? Kako se računa vibriranje? Što je uopće vibriranje te energije?
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2022., 11:26   #17
Kako niko ne primjećuje da je na Metatronovoj kocki prikazano 13 realiteta (dimenzija) kao i da je ako gledamo simboliku posljednje večere zajedno sa Isusom 13 osoba na slici a ne samo 12 apostola. Trinaest je taj broj koji je bitan.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2022., 17:00   #18
Hajd' pojasni to malo.
satir_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2022., 19:48   #19
Pošto iz svog životnog iskustva imam čist doživljaj multiverzuma što znači da nije u pitanju samo jedan univerzum nego bezbroj njih tako sam se osvjedočio da postoji jezgra koja je izvor svih postojećih univerzuma. Ta jezgra je ultimativna realnost u osnovi temelj multiverzuma je jedan beskrajni fraktal koji je odraz zlatnog presjeka. Držim da ima istine u tome što je napisao LLSkylights samo bih pojasnio da je svijest poput spirale zlatnog presjeka, a tako i nivoi postojanja (Dimenzije) što je viša dimenzija to je život u njoj složeniji harmoničniji sa većim stupnjem razvijenosti u svakom pogledu. Što si udaljeniji od Izvora postojanja i što više kršiš pravila to je sve više Kaosa prisutno.

Nije nikakvo čudo kada bića iz viših nivoa postojanja komuniciraju sa manje razvijenijim iz nekih razloga.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2022., 03:35   #20
"13 dimenzija" = nekonceptualna svijest
__________________
.
Thorh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.