Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2022., 08:26   #1
Promjene u ciklusu nakon četrdesete+strah od trudnoće

Drage sve,

prvo, ne znam može li ovo biti samostalna tema, pa mo li moderatore da me premjeste ak treba.

Napunila sam 41.
Nekako si mislim da jos nije vrijeme za menopauzu, pa čak ni onu perimenopauzu..ali evo, mene trenutno muči izostanak menge (kasni 3.dan) i htjela bih vidjeti druga iskustva.

U braku sam, dvoje klinaca. Pazimo se (uvijek) prezervativima i kod nas to funkcionira. Čak ga natjeram i da svrši van mene iako ima prezervativ (ne znam jel to napravi, nekad ne skuzim). Oboje smo slozni da ne bismo vise djece i ne zezamo se.

Uvijek sam imala točno u dan mengu. Bio je to 28.
Ove godine, u 4.mjesecu, dobila sam na 32. dan ciklusa. Danas mi je 31.
Ljudi moji ja vama ne mogu opisati koliko se ja bojim trudnoće. Dođe mi da se nikad ne poseksam više u životu. Toliko sam anksiozna i ustrašena, i čekam ju čekam. filing kao da cu dobiti, a ne dobivam.
Jel me mozete malo tješiti da nisam trudna? Jel ima netko da je slično prolazio ili prolazi?Test jos nisam radila.
tonkica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2022., 12:02   #2
Quote:
tonkica27 kaže: Pogledaj post
Drage sve,

prvo, ne znam može li ovo biti samostalna tema, pa mo li moderatore da me premjeste ak treba.

Napunila sam 41.
Nekako si mislim da jos nije vrijeme za menopauzu, pa čak ni onu perimenopauzu..ali evo, mene trenutno muči izostanak menge (kasni 3.dan) i htjela bih vidjeti druga iskustva.

U braku sam, dvoje klinaca. Pazimo se (uvijek) prezervativima i kod nas to funkcionira. Čak ga natjeram i da svrši van mene iako ima prezervativ (ne znam jel to napravi, nekad ne skuzim). Oboje smo slozni da ne bismo vise djece i ne zezamo se.

Uvijek sam imala točno u dan mengu. Bio je to 28.
Ove godine, u 4.mjesecu, dobila sam na 32. dan ciklusa. Danas mi je 31.
Ljudi moji ja vama ne mogu opisati koliko se ja bojim trudnoće. Dođe mi da se nikad ne poseksam više u životu. Toliko sam anksiozna i ustrašena, i čekam ju čekam. filing kao da cu dobiti, a ne dobivam.
Jel me mozete malo tješiti da nisam trudna? Jel ima netko da je slično prolazio ili prolazi?Test jos nisam radila.

Prebacila sam pitanje u srodnu temu, ovu mozete brisati. Moje isprike, naknadno sam pronasla tu drugu temu.
tonkica27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.