Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2012., 09:45   #6001
Cure ....sad ce te me gadjat s necim al ja idalje stojim na Jasinoj strani ,
nemogu si pomoc ,
al ja njega sve mogu razumit pa cak ak ide sad sve u krivom smjeru
zbog mamice Nele ,
al on vjerujem vise nezna kome moze a kome nemoze vjerovat ,
mislim ako ce mo iskreno njega je dosad svako samo lagao,
da pocnemo od Oca koji je otkrio nakon 20 god. da ima jos jedno djete
-pa ga zatim poslo na more s pretovarenim tankerom ,
pa do mame koja je mutila kako je ona tila ( i to nazalost jos uvjek radi)
pa kris kojem je vjerovao pa zavrsio u zatvoru zbog njega ,
leila za koju je bio siguran da mu nebi lagala -je laga za trudnocu pa na sudu ,
lara ga cilo vrjeme lagala kako ga nevoli vise,
pa sad ona tako iskrena stane na stranu zlocinca ....

Zenska koju vise od svega volis ,
ti se napokon obrati i kaze da zeli bit stobom ,
a pri prvom prilikom ti okrene ledja ,
ma nemozes tu biti pametan nikako nemozes ,
njemu je sad samo bitno da si uzme to sto mu nitko oteti nemoze ,
vlastito djete (iako ovo ponavljam)
i to mogu razumit pa boze moj kako on moze znati da lari moze vjerovati ,
kad njene razloge nemoze razumiti ????
A mislim je i ljepo mjesto za djete , nedaj boze
Gatara dvi pijanice i nesritna mama koja samo cmizdri

A sto se njegovi rjeci tice ,
da nije siguran vise dal joj moze vjerovat i da niksa lose utjece na nju
isto mogu razumit ,
mislim da vi Lara i Jasa fans niste objektvini (kao inace ni ja )
vama je sad u glavi da se nji dvoje nemogu pomirit poslje toga
zao vam je nje zbog zajednicki trenutaka koje su nedavno imali itd.
ali to sto jasa cini je ispravno , pokazuj joj zube ,
zasto se on treba stalno izvlacit i sutjet njoj , i trpit njene glupave zelje
kao naprimjer tu sto je morala irzravnat svetica svoj racun s niksom ,
ziva glupost , nikad ama bas nikad nebi pustila da moja zivotna ljubav
ode jer se zelim s bivsim oprostiti ,
da naglasim NAKON sto sam mu vec sve rekla ,
jer je niksa vec znao sve , al ne on je mislila da moze poravit stvar
ak JOS JEDNOM ponovi da joj je zao i da ga nije tjela povrjedit , mos mislit ,
sad ce on reci 'eto zato sto si mi jooos jednom rekla proslo me'
Ljepo joj je reko nisi trebala onda vise ni dolazit ,
jer me to jos vise pati da te gledam a znam da nisi moja...al ne lara moraaa :kava

Ne iskreno meni nije zao , iako jest naravno dobra mama i sve ,
al svi mi znamo da joj on nece uzet djete zauvjek i mislim
da bi to i ona trebala znati ,
on samo zeli stim da se ona makne od tog kriminalca , i to je ispravno .
Pa on kad god je doso malom morao se prvo rasprvit s gospodinom niksom ,
zasto to vise da trpi , nebi ni ja .....
A malome kod Tate nista nece falit , niti ce nosit traume zbog toga ,
previse je mal jos , a ionako mali treba znat ko mu je prvi otac .
Drugo bi za mene bilo da je djete vece i da trgaju djete izmedju i djete pati ,
ali ovako , nek im pokaze da nemogu kako oni zele .

Ps.
Pa eto vidite kakva je lara fina opet ce pokusat oteti mu djete ,
a ona to vec radi po drugi put ,
zeli pobjeci SKROZ-daleko od njega samo da bude po njenome ,
a Jasa njega nece odvest u drugu zemlju vec u drugu il trecu ulicu
di ce ga ona moci vidjeti .....
Al opet ce se dama slozit s niksom protiv svoje ljubavi
ma nemoze mi je biti zao , nemogu je vise gledat nako neodlucnu i cmizdravu :bljak

EDIT: anci i neznana , zaspala sam sinoc nemoj te mi zamjerit ...

Zadnje uređivanje TAci01 : 22.03.2012. at 09:51.
TAci01 is offline  
Old 22.03.2012., 10:16   #6002
I ja sam na Jašinoj strani. Od onog momenta kad je Lara rekla ''Ostajem u krčmi.'' Razumijem ju za Nikšu, što ga nije prijavila, ali to ostajanje tamo ne. Mogla je otići k svojoj majci. Stalno tjera neku svoju tvrdoglavost koja ju ničemu ne vodi. Drugo, ona krčma je stvarno svinjac. Nikako nije mjesto u kojem bi trebalo odrastati jedno dijete. I kad se postavim u Jašinu ulogu, kako on vidi Nikšu, jasna stvar da ne želi da mu dijete odrasta na takvom mjestu s takvim čovjekom.

Iako, način na koji su prikazani svi ti stanovi u Splitu je van pameti. Sve kuće osim Vile Zlatar pare ubožnice.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 22.03.2012., 10:28   #6003
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
I ja sam na Jašinoj strani. Od onog momenta kad je Lara rekla ''Ostajem u krčmi.'' Razumijem ju za Nikšu, što ga nije prijavila, ali to ostajanje tamo ne. Mogla je otići k svojoj majci. Stalno tjera neku svoju tvrdoglavost koja ju ničemu ne vodi. Drugo, ona krčma je stvarno svinjac. Nikako nije mjesto u kojem bi trebalo odrastati jedno dijete. I kad se postavim u Jašinu ulogu, kako on vidi Nikšu, jasna stvar da ne želi da mu dijete odrasta na takvom mjestu s takvim čovjekom.

Iako, način na koji su prikazani svi ti stanovi u Splitu je van pameti. Sve kuće osim Vile Zlatar pare ubožnice.

to sam i ja nedavno komentirala ,
mislim ka da nista bolje ni ne postoji, i da su svi ziva bjeda,
stvarno bezveze , eto jedino blanka ima neki normalan stan ....
TAci01 is offline  
Old 22.03.2012., 10:29   #6004
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post

Ma kad je reka da neće on dirat pare
a Lara njemu da njimka te pare tribaju za život
ka da mu Vuksan da dovoljno nije
ma govno je Jakov
kužin za Nelu
a odakle on ima obraza dirat pare??

ma koji kreten
fuj Zlatari
Fuj Jakove, najjadniji si
ti si nešto krivo spojila...jakova boli briga za pare šta je i reka, on oće maknit maloga od nikše i nije siguran više u larinu sposobnost realne procjene nakon šta je lagala muriji za nikšu...plus su mu tili ovest dite u australiju bez znanja...po meni je u pravu totalno. nije ona krčma za odgajat dite.

ali Alen je kraaljinaaaaaa
koja socjalistička radnica, nabijem i nju i cilu partiju!! maaaarš vankaaaa najbolji glumac u seriji, daleko!!
Lake is offline  
Old 22.03.2012., 10:31   #6005
Nevjerojatno me živcira Nela

A ne bi se složio da je serija katastorfa, nikad nije ni bila

Lara ima najkompleksniju spletku u povijesti hrvatske sapunice

Mislim da je izvučeno iz ove forme jako mnogo, možda se točno unutar cijeline zna zašto je ova epizoda upravo ovakva, jest živiciralo me, ali zavrzlama je nevjerojatna
gareton is offline  
Old 22.03.2012., 10:36   #6006
Umrla sam od smijeha juče kad je Alen pijan upao pred socijalnu radnicu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 22.03.2012., 10:42   #6007
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Našao.

http://www.kazalistekerempuh.hr/?page_id=110

Bokte kako su pokvarili Larin lik. 90% scena s njom želim ili premotat ili bacit nešto u TV.
bas tako , zenska konstantno i bez prestanka cmizdri i place
umjesto da ONA jednom nesto poduzme ,
napravi neki korak , odmakne se od onog idiota Nikse,
ode k Mami ili negdje ,
ali neeeee bolje je sjedit u krmci i cekat sto ce se iduce dogodit

Edit:
uopce neznam sto je vama , bas je pravooo mjesto za djete
TAci01 is offline  
Old 22.03.2012., 10:47   #6008
Joj, draga Taci, puno ti hvala na ovim postovima koje pišeš. Istina da sam ja od trenutka kad sam pročitala sav onaj sadržaj radnje koja će se tek dogoditi postala sve više zbunjena, da nisam znala više što bih mislila jer mi se ta slika koju sam o svemu napokon izgradila tako ipak svaki čas mijenja, malo je ovakva, malo onakva (počela mi je stvarno nebulozno djelovati), no ovo što si spomenula dosad, posebno u ovom predzadnjem postu, me opet toliko navodi na promišljanje. Ono dubinsko. Onda automatski uviđam da možda ovo sve što sam i ja sama dosad pisala ipak nije potpuno izgubilo smisao, ponajprije što se tiče lika Jakova, da stvarno nije uzalud, a uz to uspijevam proširiti onu perspektivu gledanja koju najviše zastupam što je šire moguće. Zato sam pak u pet sekundi opet dobila želju da jučerašnju epizodu svejedno pogledam pa vjerojatno i hoću.

I Nicole, slažem se i s tobom. Pronalazim velik dio svojih razmišljanja u ovome što si sad napisala.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •

Zadnje uređivanje Estrella Azul : 22.03.2012. at 11:09.
Estrella Azul is offline  
Old 22.03.2012., 10:54   #6009
Bravo TAci za post .
Ma, da je Lara htila u jednoj sek. bi resila sve te probleme.,..uzela malog i isla zajedno s Jakovom zivjet negde vani iz te krcme i stvar rijesena,..tako neznam koji je djavo da jos ostaje tamo s onim nevidjenim ludjakom i cisti one prasne case u konobi.
A sad neka trpi i Jakov je pravo u svemu, od Korcule radi sve protiv njemu,m..i di so one reci koje mu je izgovorila da je on jedini, da ga voli bla bla da NE ZELI BITI BEZ NJEGA ni sek. vise gde je sve to nestalo? Sve zaboravlja cim se pojavi neko ko hoce nauditi njenom zlatnom Niksi! Pa onda neka bude snjim i zivi ako tako hoce a dite neka da Jakovu i ca marija,..ako je takva tuka...!
I vidim da nismo vidjeli komplet "sex" scenu,.s pocetkom onog kissa...tako,da ce sad uz svako scenu njih dvoje prikazivati jos ostale djelcice kad se budu prisjecali..i to tako sve do negde 140ep kad se budu sjetili da je dosta i da se pomire..bla bla.
Stvarno vrlo se nadam,da nece biti ovakav scenarij ali sve se bojim da ide tacno ka tom pravcu....

Jedino me Jr. nikad nije iznervirio i ostaje dalje naj profesionalniji lik u seriji..GOO mali
neznana89 is offline  
Old 22.03.2012., 11:00   #6010
Kajgana

E moj Jakove, samo ti slusaj mater, daleko ces dogurati, za kratko vreme ces od - neocekivano - najednom postalog mucka od muskarca postati kajgana
hercegicka is offline  
Old 22.03.2012., 11:00   #6011
@neznana, potpuno si u pravu za Zlaju. I istina - ovo ostalo što si spomenula također stoji. Na kraju krajeva, možda stvarno ne možemo očekivati neke savršene i smislene postupke s Jašine strane kad ga je i sama Lara dovela do te točke, tj. do te situacije u kojoj je sad. + ona bome sve više i više pod izlikom da samo želi učiniti ono što je ispravno čini potpuno suprotno. Iz te njezine tvrdoglavosti su počeli proizlaziti toliki pogrešni postupci.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 22.03.2012., 11:03   #6012
TAci01
Zasluzila si svih 10 smajlica !
pinky63 is offline  
Old 22.03.2012., 11:06   #6013
Quote:
pinky63 kaže: Pogledaj post
Zasluzila si svih 10 smajlica !
Definitivno!
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 22.03.2012., 11:22   #6014
e da,ona zgrada gdje je lejlin stan, jel to ona zgrada na znjanju gdje sevka stanuje???
__________________
S planete dosade kupim članove posade, idemo na put do granica spoznaje. :)
Lenny Angels is offline  
Old 22.03.2012., 11:39   #6015
ako jakov i dobije skrbništvo nad malim, di ce njih dvoje živjet? Isto kod cvitke u onom sobičku?
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Old 22.03.2012., 11:39   #6016
o jari kači in steklem polžu :-)

Kad samo pomislim ... eto, mogli su se već svađat oko toga ko će odnjeti smeče ili barem gdje će iznajmit stan (Dinko ima dobrih ideja, a kako će bit i drukčije kad je gradonačelnik) ali NE, treba od Lare napravit tuku koja treba instruktora za logičko razmišljanje i od Jaše bezosječajnog kretena (i materinu kajganu, copyright Hercegička ) a od gledatelja budale koje se svađaju koji od ovih fiktivnih shizofreničara je u pravu ili barem traže opravdanje za njihove postupke (koji su ništa drugo nego ekstenzije perike zvane LI).


malinada is offline  
Old 22.03.2012., 11:40   #6017
Jos nekako i mogu shvatiti zasto nije prijavila Niksu,na stranu to sto takva dobrica i cvilidreta cini kazneno djelo skoro kao i on sta je zapalio jer skrivanjem postaje suucesnik u zlocinu, ali ajde neka joj bude nije bilo ozbiljnijih posljedica osim za Toncijev dzep pa je manje bitno ali to sto nakon svega ona ostaje camiti s Niksom u onoj birtiji je van svake pameti,cak ni moguci gubitak djeteta ju ne navodi da nesto promijeni,odseli se ako nigdje onda kod mame koja ima bar stalni posao ili da si kupi kakav stancic,NESTO da ucini,ali ne nije ni dijete toliko bitno koliko da se Niksi ne povrijede osjecaji,zato dok god ona ko mazga slijepo slijedi Niksu Jakov ima pravo raditi to sta radi,pa ne moze mirno promatrati kako mu dijete odgaja kriminalac ali najgore od svega netko tko Jakova ne priznaje kao pravog oca mislimNiksa je sinoc nekoliko puta ponovio da je on otac a ne Jakov,dok se Lara privijala uz njega,ma mars
Mozda se varam,mozda ona veceras ipak odluci uzeti stvar u svoje ruke ali nekako mi nije tako izgledalo dok je naslanjala glavu na junacka prsa legionara
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 22.03.2012., 11:42   #6018
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
ako jakov i dobije skrbništvo nad malim, di ce njih dvoje živjet? Isto kod cvitke u onom sobičku?
Iskreno ne znam sta je gore ona birtija ili onaj stancic ali mozda ce Jakov biti toliko normalan da iznajmi kakav pristojan sobicak
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 22.03.2012., 11:42   #6019
Quote:
Lenny Angels kaže: Pogledaj post
e da,ona zgrada gdje je lejlin stan, jel to ona zgrada na znjanju gdje sevka stanuje???
nije...ono su kaskade na mejama...
e da, i to sam primjetila, da i ovi pokušavaju malo ''opjevat'' splitskog gradonačelnika ko i oni u ruži vjetrova, sve više i više sličnosti i poveznica primjećujem
samo čekamo da lejla zatrudni pa da dinko objavi razvod
inače, dinko sve bolje i bolje glumi, on mi je najbolji u seriji daleko!
Lake is offline  
Old 22.03.2012., 11:52   #6020
ma meni je ovo sve tako nebulozno da ja ne znam ko je normalan ovo smislio

i teško da ću uopće nastavit gledat ovo sranje da prostite

taman kad mi se jakov počeo sviđat i kad sam počela mislit da sam u zabludi u vezi njega od početka, oni naprave ovako nešto i ne da potvrde moje mišljenje o njemu, nego ga srozaju do dna.

jakov je egoistična pizda, naivan, nepouzdan i sve ono što sam o njemu tvrdila.
i koliko god lara sad bila glupa i tvrdoglava, on je ovo sve trebao riješit na drugačiji način, a ne sakrit se iza mamine suknje i ganjat neke inate jer se nije mogao strpit i smireno pričekat da lara riješi to s nikšom.

i nek on ima prava koliko oće na zlaju, ali nije se toga sjetio dok mu je bilo najvažnije preotet laru nikši. sad je odjednom zlaja najvažniji
ko da nije 2 godine živio u krčmi
gdje je onda bila sveta zlatar familija
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.