Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2009., 21:29   #1
Prodaja medicinskih uređaja

molio bih lijepo ako netko zna trgovine gde se prodaju medicinski uređaji, tocnije trazim uredjaj "RESPIRONICS REMstar Auto M series" i nasao sam jednu tvrtku u hrvatskoj iz samobora koja se bavi prodajom i servisom tih uređaja, pa me zanima dali osim njih postoji jos neka tvrtka/trgovina u kojoj bi se mogao naci taj uređaj

cijena uređaja kod nas je preko 14.000kna
nasao sam u slo jednu trgovinu u kojoj je cijena uređaja upola manja, i daleko isplativije mi je otici tamo, ali htio bi jos saznati dali se kod nas moze naci nesto jeftinije, sto zbog blizine, carine, mada s time sveukupni trosak nebi trebao biti veci od 10.000kna, te mi ostane nekih 4000kna sto nije za baciti, ali opet zbog garancije, da ne moram ako slucajno dodje do kvara nositi ga nazad u slo, pa cekati popravak, pa nazad po njega itd...


hvala

poz
Johnny 3 Tears is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 10:22   #2
I ja tražim taj uređaj pa ako mi možeš odg, da li si ga kupio u slo i gdje?
Na žalost, kod nas taj uređaj prodaje jedino eksagrupa.
Obzirom da je uređaj u sad-u cca 5000 kuna nikako da se odlučim uređaj
kupiti kod nas.
Još se nadam da ću naći preko neta nešto jeftinije.
Ne znam da li recimo respironics uređaji od philipsa imaju istu funkciju.
Na ebayu se da naći zasebno uređaj,maska,filteri i sve ostalo što ide uz aparat
ali opet, da li je to to!
Arleta8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 16:51   #3
na kraju sam ipak kupio u hr

racunajuci, sve ove troskove carine, goriva, riskantnog kupovanja preko neta, te slanja istog postom i pitanje u kolko dijelova ce mi to stici, nisam htio riskirati i nebi previse ustedio.
Johnny 3 Tears is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 01:14   #4
Quote:
Johnny 3 Tears kaže: Pogledaj post
molio bih lijepo ako netko zna trgovine gde se prodaju medicinski uređaji, tocnije trazim uredjaj "RESPIRONICS REMstar Auto M series" i nasao sam jednu tvrtku u hrvatskoj iz samobora koja se bavi prodajom i servisom tih uređaja, pa me zanima dali osim njih postoji jos neka tvrtka/trgovina u kojoj bi se mogao naci taj uređaj

cijena uređaja kod nas je preko 14.000kna
nasao sam u slo jednu trgovinu u kojoj je cijena uređaja upola manja, i daleko isplativije mi je otici tamo, ali htio bi jos saznati dali se kod nas moze naci nesto jeftinije, sto zbog blizine, carine, mada s time sveukupni trosak nebi trebao biti veci od 10.000kna, te mi ostane nekih 4000kna sto nije za baciti, ali opet zbog garancije, da ne moram ako slucajno dodje do kvara nositi ga nazad u slo, pa cekati popravak, pa nazad po njega itd...


hvala

poz
Pozdrav

evo ja imam devijaciju u nosu i dijagnosticirali su mi sleep apneu. Izgleda kako stvari stoje unatoč tome što ćemi operacijom ispraviti tu devijaciju svakako ću morati koristiti aparat za disanje dok spavam ( tako mi lječnici savjetuju). Ono što me zanima je upravo to o čemu vi raspravljate. Stoga bi vas zamolio ako se već neko od vas malo detaljnije raspitivao u vezi tih aparata za sleep apneu da mi kažete koja marka aparata spada među kvalitetnije i koliko se kreću cijene tih aparata kod nas. Meni osobno bi bio najzanimljiviji takav aparat koji je volumenom što manji a da ima po mogućnosti i nekakvu autonomiju u slučaju nestanka struje. Ako ima ko kakav savijet molio bi da mi kaže. Inače ako je u nas kao što sam pročitao iz vaših komentara aparat 14 000 kuna a u sloveniji u pola cijene ona se isplati riskirati i otići u sloveniju, to je razlika skoro 1000 eura a ja za te novce trebam mjesec ipo dana žiliti ko magarac na poslu a da ih uštedim treba mi barem pola godine.

pozdrav www.motorobi.com
motorobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 10:39   #5
Kupujem

Kupujem Omronov inhlataor kompresorski za cijenu do max 250 kn i da je dobro očuvan.
Točne specifikacije su u linku...

http://www.medikor.hr/omron/inhalatori/compair-c28-1/
nenarena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.