Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2017., 14:50   #661
Nije li to malo preskup preparat za skidanje sminke?
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 17:20   #662
Kokosovo ulje? Nema jeftinijeg, oko 100 kn za litru
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 10:08   #663
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Kokosovo ulje? Nema jeftinijeg, oko 100 kn za litru
:klap::klap:
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:03   #664
Ma koristim ga za njegu kose jednom mjesecno znaci stoji mi neiskorišteno...pa rekoh da ga bar za nešto iskoristim dok se ne pokvari...
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 19:13   #665
Jeste zadovoljni ovim uljem? Kupila bi si ga najprije za kosu.
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:52   #666
Pozdrav!
Što kažete na ovo ulje
http://www.tvornicazdravehrane.com/d...nka-nutrigold/

da li je moguća tako niska cijena za tu količinu ili je iz njega isprano sve što valja?
Aly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:01   #667
Ako ti treba za prženje hrane, onda je dobro. Then again, suncokretovo kupiš za pet puta manje novca, a jednako je kvalitetno.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 14:23   #668
Aly, ja koristim to Nutrigoldovo kokosovo ulje. Nema ni okusa ni mirisa, ne znam jel tako treba bit Meni to ne smeta jer ne volim okus kokosa
pinkpantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 01:44   #669
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
Pitanje, možda je glupo, ali kažu da nema glupih pitanja.

Koristila sam kokosovo ulje kao mazalicu za tijelo, na vlažnu kožu. Efekt njege je bio odličan, ali ono što me natjeralo da ga prestanem koristiti je - smrad. Dakle, kad bi ga namazala, mirisao je kao kokos. Ali onda bi se uvukao u robu i taj miris bi se pretvorio u najgori smrad ikad. Trebala sam robu prati 2-3- puta da ga se riješim. Trudila sam se oblačiti tek nakon što se maksimalno upije i nije mi jasno.

Je li imao tko takvih problema?
Legla u krevet i pitam se odakle dolazi smrad carapa kad ih nema po sobi, pa si njuskam noge da nije to a nije jer sam okupana, izasla u hodnik provjeriti ima li smrdljivih tenisica i na kraju shvatila da taj ustajali miris cini kokos koji se upio u pidamu i posteljinu. Danas je drugi dan koristenja, jucer nisam skuzila.
naonao is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2019., 18:11   #670
Quote:
Doreen Mana kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je tko pisao, ali najjeftinije kokosovo ulje je- u Lidlu.
Netko tko ima iskustva i razumije se u te stvarčice, može mi pliz reći kakva je kvaliteta tog ulja? Hvala!!!
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2020., 19:15   #671
Kokosovo ulje

Dosta sam čitala o kokosovom ulju i za šta ga sve žene koriste (skidanje šminke, losion za tijelo, izbjeljivanje zuba, maska za kosu,...) tako da sam i ja odlučila kupiti i isprobati. Međutim, kad sam isprobala shvatila sam da meni ne odgovara ni za jednu pomenutu svrhu. Pa me zanima imate li neki novi način na koji bih ga mogla iskoristiti, da ne bacim džaba
Neko Novi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2020., 05:46   #672
Vecina dermatologa su protiv njega u koristenju za lice jer je iznimno komedogen, vecina tih preporuka s pinteresta, YTubera i sl. je bez ikakvih osnova i u rangu stavljanja maske od sobe bikarbone na lice ili trljanja lica limunom...
Ja ga stavljam u smjesu boje za kosu, povremeno na kosu, tj. donji dio duzine i vrhove kao pakung prije pranja, mazem nokte,ruke i noge prije spavanja i u tu svrhu je ok.
Sunlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 10:29   #673
Quote:
Neko Novi kaže: Pogledaj post
Dosta sam čitala o kokosovom ulju i za šta ga sve žene koriste (skidanje šminke, losion za tijelo, izbjeljivanje zuba, maska za kosu,...) tako da sam i ja odlučila kupiti i isprobati. Međutim, kad sam isprobala shvatila sam da meni ne odgovara ni za jednu pomenutu svrhu. Pa me zanima imate li neki novi način na koji bih ga mogla iskoristiti, da ne bacim džaba
Kuhaj s njim

Poslano sa mog SM-P605 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2020., 19:08   #674
Quote:
Neko Novi kaže: Pogledaj post
Dosta sam čitala o kokosovom ulju i za šta ga sve žene koriste (skidanje šminke, losion za tijelo, izbjeljivanje zuba, maska za kosu,...) tako da sam i ja odlučila kupiti i isprobati. Međutim, kad sam isprobala shvatila sam da meni ne odgovara ni za jednu pomenutu svrhu. Pa me zanima imate li neki novi način na koji bih ga mogla iskoristiti, da ne bacim džaba
Piling za tijelo: ekstra djevicansko kokosovo pls kava. Odlično!
Bea28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2020., 11:40   #675
možete li mi preporučiti kvalitetno budjet kokosovo ulje?

do sad sam koristila kernnel ekstra djevičansko kokosovo ulje i činilo mi se kvalitetno, ali ga rijetko koristim...istekne mu rok trajanja dok sam na 80% teglice

znači, tražim nešto jednako kvalitetno samo jeftinije (može i manje pakiranje)

pikiram nešto od ovog:

1. ekstra djevičansko kokosovo ulje 300ml - hladno prešano nutrigold – 23 kn (tzh)

2. ekstra djevičansko kokosovo ulje 300ml EKOZONA – 35 kn (bio&bio)

3. spominjano lidlovo, a zadnji put sam vidjela da neka žena kupuje u bipi sva oduševljena (koristi ga za sve)
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2020., 16:41   #676
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
možete li mi preporučiti kvalitetno budjet kokosovo ulje?

do sad sam koristila kernnel ekstra djevičansko kokosovo ulje i činilo mi se kvalitetno, ali ga rijetko koristim...istekne mu rok trajanja dok sam na 80% teglice

znači, tražim nešto jednako kvalitetno samo jeftinije (može i manje pakiranje)

pikiram nešto od ovog:

1. ekstra djevičansko kokosovo ulje 300ml - hladno prešano nutrigold – 23 kn (tzh)

2. ekstra djevičansko kokosovo ulje 300ml EKOZONA – 35 kn (bio&bio)

3. spominjano lidlovo, a zadnji put sam vidjela da neka žena kupuje u bipi sva oduševljena (koristi ga za sve)

Koristim TZH Nutrigold (što u kozmeticke svrhe, što za papanje) i zadovoljna sam.
Bea28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2020., 18:55   #677
Quote:
Bea28 kaže: Pogledaj post
Koristim TZH Nutrigold (što u kozmeticke svrhe, što za papanje) i zadovoljna sam.
hvala!
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2020., 18:22   #678
kokosovo ulje je odlicno, mada mi vise izgledao ako mast ) poslie tusiranja nanosim na kozu, nema ljepljivog ni masnog sloja koji mi je gadljiv, samo prekrasna koza i mekana
__________________
“You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”
kalipoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2020., 15:04   #679
Ima li netko da ga koristi a da ima problematicnu kožu tijela?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.