Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2010., 10:55   #521
Drage moje,mi bi sutra trebali na vaganje,pa me zanima zna li netko kakva je pedijatrica u Rijeci na podmurvicama(kod hitne),pliz?
__________________
14.09.-stigao mamin anđeo
osvojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:52   #522
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
Meni treba preporuka za dborog ped u DZ laginjina. Pls. Tko će zamijeniti dr.Nosso?
Druge dvije pedijatrice ce preuzeti zasad, a da li ce dolaziti tko novi, ne znam.
mybabyborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 01:18   #523
Quote:
Technogirl kaže: Pogledaj post
Tko ima kakav info za DZ Siget ? Jel ima više pedijatara ili jedan?
Kakav je?

Još mi je opcija DZ Remetinec, pa ako netko može nešto preporučiti bila bih zahvalna
Imaš 3 pedijatrice u Sigetu..i nemam pojma kaj da ti velim.Nisam ludo oduševljena našom(dr.Đekić),ali ima tamo sve na jednom mjestu i laborantice su suuper.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 10:09   #524
Ja se jučer baš razočrala, htjela bebića upisat kod dr. obersnel, ali ona ima zabranu primanja pacijenata i baš mi je žao, jer ju svi hvale, a i najbliža nam je.
Sestra me uputila kod dr.jurković-petrušić ...ta je 5minuta dalje, ali nitko mi nije nikakvu preporuku za nju dao...pa ima li tko kakve dojmove o njoj za podijelit?
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 12:53   #525
meni ne treba još, ali za 2-3 mjeseca će mi trebati dobar pedijatar, istočni zg, dubrava-sevete
ima netko dobru preporuku?
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 21:44   #526
Quote:
zameomevjetar kaže: Pogledaj post
meni ne treba još, ali za 2-3 mjeseca će mi trebati dobar pedijatar, istočni zg, dubrava-sevete
ima netko dobru preporuku?
mi smo se prijavili u dz u Retkovcu kod dr Andree Kostničer-Pojić...bili smo svega dva puta,ali sam za sad jako zadovoljna-kad pregledava bebu ujedno i objašnjava što gleda i pažljiva je...i sestra je ful ljubazna
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:00   #527
Quote:
mybabyborn kaže: Pogledaj post
Druge dvije pedijatrice ce preuzeti zasad, a da li ce dolaziti tko novi, ne znam.
Jel ima netko saznanja kakve su? Mi bi se prebacili u Laginjinu, nisam bas prezadovoljna - sad smo kod dr. Sprem u Hircevoj
emazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:23   #528
drage mame željela bih vam preporučiti najdivnije stvorenje a to je dr BREKALO-TOMIĆ DUBRAVKA dz LJUBIJSKA-DUBRAVA.DR je predobra.kako je moj mali rođen s appgarom 5-8 on je neurorizično dijete i naravno pregledan je pd vlasi do nožnog nokta-nikada ni jedan problem s uputnicama,dapače nazovem sestru i rečem da mi treba 1,3 5 uputnica i ona napiše ja pokupim to i ne radim gužvu.isto tako super je što je ordinacija za zdravu djecu odvojena od bolesne dijece i zdravu prima od 8-10 i od 14-16 tako da nisu u kontaktu s bolesnom.kada mi je cijenjena prof sa rebra napisala užasan nalaz ja sam plakala i zvala nju i ona je rekla da se smirim da je on skroz ok i da će svi nalazi biti uredu i tako je i bilo.što se tiče dr KOSNIČER-POJIĆ DZ RETKOVEC to je očaj.moja djevojčica je završila zbog nje s upalom pluća i anemijom koju smo lječili 3 god.liječila je dijete 1o dana od viroze bez vađenja krvi i onda nakon 10 dana dala antibiotik,da bi na kraju završili na hitnoj a dijete ima upalu pluća i pitaju na sko joj je pedijatar kad sam rekla pita me dr zar ona nevidi da je dijete anemićno?ja kažem da sam nekoliko puta molila crvenu krvnu sliku ona je rekla da netreba i da nije blijeda,a dežurni dr kaže sad ću ja njoj napisati i štampanim slovima napiše dijete anemično uputiti ga u hematološku ambulantu.kad smo došli kod nje nije znala šta reći.eto to je moje iskustvo i jedino što znam je da dr brekalo sam doživotni dužnik za svu pažnju i dobrotu
marija-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 03:44   #529
Quote:
Technogirl kaže: Pogledaj post
Tko ima kakav info za DZ Siget ? Jel ima više pedijatara ili jedan?
Kakav je?

Još mi je opcija DZ Remetinec, pa ako netko može nešto preporučiti bila bih zahvalna
naša je dr.kindy
žena je

zakon! zabavna je sa djecom,sve objasni,čak mi je dala i priv.br moba jedne druge doktorice kod koje moramo na pregled....ma žena je super!!
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 08:10   #530
Quote:
zameomevjetar kaže: Pogledaj post
meni ne treba još, ali za 2-3 mjeseca će mi trebati dobar pedijatar, istočni zg, dubrava-sevete
ima netko dobru preporuku?
Meni treba preporuka za doktoricu bas u Sesvetama jel mi je to najblize mjestu stanovanja...

Pliz..vidim da ih u domu zdravlja ima 6..pa ako bilo tko ima neki info - makar i negativan da bar znam kod koga da NEidem..

Hvala!
__________________
..after all, life goes on...
traxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 23:01   #531
Toplo preporučam dr.Mišević na Kozjaku (tj Rebar).Doktorica i sestra super, mali Dom zdravlja, nema gužvi.
pity is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 23:32   #532
Quote:
traxxy kaže: Pogledaj post
Meni treba preporuka za doktoricu bas u Sesvetama jel mi je to najblize mjestu stanovanja...

Pliz..vidim da ih u domu zdravlja ima 6..pa ako bilo tko ima neki info - makar i negativan da bar znam kod koga da NEidem..

Hvala!
Mi smo kod dr. Šešo-Šimić i zadovoljni smo. Sestra nije baš nešto, ali to mi nije ni toliko važno.
Super mi je što dr. ne daje olako antibiotik dok su mi druge dvije dr. (obje prezimena na B., ali ne znam sada točno kako) nafilale dijete antibioticima dok je naša bila na GO.
Sve što pitaš detaljno objasni i sve što (paranoično) želiš pregledati, da ti uputnicu (makar kaže da ona ne bi).

Ona je prije radila na Rebru i dobar je dijagnostičar.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 01:08   #533
Quote:
Alhambra kaže: Pogledaj post
Bok svima,
uletit ću ko padobranac

Može li mi netko dati preporuku za pedijatra/pedijatricu u domu zdravlja Kruge?

Ne znam nikoga tamo i ako mi ne pomognete, morat ću bebu upisati na blef, a to nikako ne volim

Hvala
dr Nada Vidović-Živanović, super pedijatrica, a stručnjak je i za homeopatiju te nikako nije sklona šopanju antibioticima. Znam puno mama koje djecu vode k njoj (mnoge žive prilično udaljeno od Kruga) i prezadovoljne su njome
__________________
26.02.2010. stigla je moja ljubav, moja curica žurilica Anja
vexy315 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 20:03   #534
Quote:
marija-zg kaže: Pogledaj post
drage mame željela bih vam preporučiti najdivnije stvorenje a to je dr BREKALO-TOMIĆ DUBRAVKA dz LJUBIJSKA-DUBRAVA.DR je predobra.kako je moj mali rođen s appgarom 5-8 on je neurorizično dijete i naravno pregledan je pd vlasi do nožnog nokta-nikada ni jedan problem s uputnicama,dapače nazovem sestru i rečem da mi treba 1,3 5 uputnica i ona napiše ja pokupim to i ne radim gužvu.isto tako super je što je ordinacija za zdravu djecu odvojena od bolesne dijece i zdravu prima od 8-10 i od 14-16 tako da nisu u kontaktu s bolesnom.kada mi je cijenjena prof sa rebra napisala užasan nalaz ja sam plakala i zvala nju i ona je rekla da se smirim da je on skroz ok i da će svi nalazi biti uredu i tako je i bilo.što se tiče dr KOSNIČER-POJIĆ DZ RETKOVEC to je očaj.moja djevojčica je završila zbog nje s upalom pluća i anemijom koju smo lječili 3 god.liječila je dijete 1o dana od viroze bez vađenja krvi i onda nakon 10 dana dala antibiotik,da bi na kraju završili na hitnoj a dijete ima upalu pluća i pitaju na sko joj je pedijatar kad sam rekla pita me dr zar ona nevidi da je dijete anemićno?ja kažem da sam nekoliko puta molila crvenu krvnu sliku ona je rekla da netreba i da nije blijeda,a dežurni dr kaže sad ću ja njoj napisati i štampanim slovima napiše dijete anemično uputiti ga u hematološku ambulantu.kad smo došli kod nje nije znala šta reći.eto to je moje iskustvo i jedino što znam je da dr brekalo sam doživotni dužnik za svu pažnju i dobrotu
žao mi je što si imala loše iskustvo kod doktorice kod koje sam ja upisala svoje dijete-kod nje sam završila zato što u Grižanskoj i Ljubijskoj više ne primaju pacijente...
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 00:11   #535
Quote:
Soon Li kaže: Pogledaj post
naša je dr.kindy
žena je

zakon! zabavna je sa djecom,sve objasni,čak mi je dala i priv.br moba jedne druge doktorice kod koje moramo na pregled....ma žena je super!!
Kod iste pedice smo meni se žena čini ok, samo nekak je još smotana , posebno je muče ove neke birokratske stvari, mene je slala na komisiju za bolovanje, a onda su se ovi čudom čudili da zakaj sam došla kad imam još pravo biti na bolovanju bez komisije.. ali dobro to su gluposti, bitno je da je žena dobar doktor, a za sada mi se čini da je ok.. mene je oprala kad smo prvi put ušli u njezinu ordinaciju jer je L držala u ruci mobitel i igrala se s njim.. odmah mi je rekla ''mama, maknite to djetetu iz ruke.. nema nikakve potrebe da se dijete igra mobitelom''
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 08:31   #536
Quote:
marija-zg kaže: Pogledaj post
drage mame željela bih vam preporučiti najdivnije stvorenje a to je dr BREKALO-TOMIĆ DUBRAVKA dz LJUBIJSKA-DUBRAVA.
upravo tako ali žena ima zabranu primanja pacijenata...štoviše, mora otpustiti cca njih 250...mi probali prek žnjore i nismo mogli
__________________
1.07.'09. L ; 30.01.'13. J
linazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 10:44   #537
bok!
bila na pregledu na rebru na ENG. i dobila nalaze.
piše pod dijagnozu: normacusis bil; normothonio labyrinthi bil.

pretpostvaljam da to znači da je u redu nalaz.
jer zna tko?

nema mi doktora ovaj tjedan da mu donesem nalaz a ne da mi se kod nj zamjene...
deflinic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 10:49   #538
Quote:
tete kaže: Pogledaj post
Dr. Ries, Vinogradska


Odličan doktor
nocturama3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 11:55   #539
Quote:
hera86 kaže: Pogledaj post
dr.Geber ili dr Ajduk, Vinogradska, toplo preporučam.
dodala bih i

doc. dr. sc. Tomislav Baudoin

moj malac operirao 3 mandulu i stavljo ventilacijske cjevčice, isti dan išao doma nakon operacije.
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 12:06   #540
Quote:
teta mina kaže: Pogledaj post
dodala bih i

doc. dr. sc. Tomislav Baudoin

moj malac operirao 3 mandulu i stavljo ventilacijske cjevčice, isti dan išao doma nakon operacije.
ja bih rekla za njega da je najveći ORL stručnjak za djecu u Hrvatskoj. Osim što se za njega trgaju svi roditelji, kolege kažu da mu nema ravnog.

Čula sam da radi i privatno.

Mi smo sasvim slučajno došli kod njega na pregled, operirali smo kod njega mandule..

Što se same VInogradske i uvjeta na odjelu tiče, za mene kao majku malog djeteta to je čisti horror
Ali doktoru idu sve pohvale!

Osobno zazirem od Rebra jer su dežurni liječnici malome 2x pogrešno uzeli bris.....
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.