Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 19:35   #1
Doživio sam prosvjetljenje

Neki dan, mislim da je bilo prekjučer sjedeći na klupi ispred kuće i slušajući cvrkutanje ptica osjetio sam Božiju milost koja mi je prošla prvo kroz glavu a onda i kroz cijelo tijelo i osjetio sam se opet kao Božije dijete

Od sad ću živjeti u dobroti, više neću činiti zlo, neću se tući, neću slamati ženska srca, prestajem pušiti cigare i travu, piti alkohol

Obavjestio sam curu koja je bila naivna i dala mi svoju nevinost da sam doživio prosvjetljenje i da želim s njom razgovarati i da sam se promjenio, isprva mi nije vjerovala, ali je onda shvatila i rekla kako joj se Gospa ukazala i kako samo ona zna koliko me je voljela, nije me još nazvala da razgovaramo jer trenutno nema vremena ali bude uskoro

Trebam je uvjeriti da mi oprosti sve što sam joj radio i da tako skinem prokletstvo sa sebe jer je to razlog zašto nemam sreće poslije nje, i da onda mogu krenuti u miru i ljubavi dalje kroz život

Pomirio sam se i sa jednim momkom s kojim sam se potukao prošlo ljeto jer pošto živimo u istoj sredini nema smisla da se gledamo preko nišana kad se sretnemo bolje je da smo si dobri

I vama isto kažem da primite na znanje da kad god osjetite potrebu da na nekog povisite ton, udarite nekoga, ponizite ili povrijedite na bilo koji način nemojte to uraditi nego uvijek pokušajte na lijep način jer inače će vam poslije biti teže zbog lošega dijela kojeg ste vi uradili nego onome kome ste uradili to, ja to najbolje znam iz osobnog iskustva

u životu sam bio i povrijeđivan i povrijeđivao sam i znate šta je gore od toga dvoje, ovo drugo je gore, osjećam se gore kada povrijedim nekoga ko to nije zaslužio nego kada mene netko povrijedi

Budući da ste mi svaku temu do sada zaključali ne očekujem ni sada puno bolje, ali jedno znajte svaki put kad mi zaljkučate temu to je vaš poraz jer je očigledno da me nemožete pobjediti u raspravi
Romanticni is offline  
Received Infraction
Old 23.05.2017., 20:37   #2
Poprilicno si kontadiktoran. Prvo kazes kako sve treba na lijep nacin, a na kraju se onda bahatis kako te nitko nemoze pobijediti u raspravi, jer kao ti valjda sve znas najbolje.
salevart is offline  
Old 23.05.2017., 20:39   #3
Postoje i gore stvari od zaključane teme.
Nemoj doći do njih.
Meadow is offline  
Old 23.05.2017., 20:39   #4
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Poprilicno si kontadiktoran. Prvo kazes kako sve treba na lijep nacin, a na kraju se onda bahatis kako te nitko nemoze pobijediti u raspravi, jer kao ti valjda sve znas najbolje.
i šta je tu kontradiktorno?
Romanticni is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.