Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 21:05   #3361
Pozdrav, treba mi prijedlog za neki centar u Rijeci i okolici. Masaza i njega lica ( da bude opustajuce i ugodno iskustvo). Prijateljici bi poklonila pa zelim da bude dobro iskustvo. Hvala 😊
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 23:08   #3362
Quote:
Lecos kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na depilaciji voskom prosle godine! Sve je bilo ok! Bila sam stavljala kod njih trajni lak i trepavice, ali to mi nije bas bilo dobro uradeno! Trajni lak se ogulio u komadu s nokta nakon cca 8 dana, a trepavice na jednom oku su ispale puno brze nego na drugom! Ali sa depilacijom sam zadovoljna
Bila sam na pedikuri, ok je odradjeno, moglo je biti malo detaljnije, al dobro. Cura simpa i ne price puno (sto meni pase). Gotovo unutar 45 min, 100 HRK. Vratit cu se ako ce mi bas biti hitno.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 17:42   #3363
Cure molim vas za dobru preporuku kozmetickog salona u Novom Zagrebu.

Pedikura i depilacija bikini zone me zanimaju.
Trudnica sam i vrlo sam osjetljiva sta se cistoce salona tice, stoga trazim nesto provjereno.
Danas postoje kozmeticki iza svakog ćoška i nemam pojma koji od njih je dobar.


P.s nije na odmet i da cijena nije do neba.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 19:48   #3364
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Cure molim vas za dobru preporuku kozmetickog salona u Novom Zagrebu.

Pedikura i depilacija bikini zone me zanimaju.
Trudnica sam i vrlo sam osjetljiva sta se cistoce salona tice, stoga trazim nesto provjereno.
Danas postoje kozmeticki iza svakog ćoška i nemam pojma koji od njih je dobar.


P.s nije na odmet i da cijena nije do neba.
Ako ti nije problem potegnuti do Španskog... preporučam kozmetički salon Ksenija. Već više od godinu dana idem tamo svaki mjesec na brazilsku i povremeno pedikuru i sve mi je super. Cure su jako drage i dobro rade, i sve je čisto. I frendica je cijelu trudnoću išla tamo. Depilacije rade s lycon voskom i boli manje od šećerne paste (i nju imaju ako ti je draža).
Plavusa132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 21:51   #3365
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Ako ti nije problem potegnuti do Španskog... preporučam kozmetički salon Ksenija. Već više od godinu dana idem tamo svaki mjesec na brazilsku i povremeno pedikuru i sve mi je super. Cure su jako drage i dobro rade, i sve je čisto. I frendica je cijelu trudnoću išla tamo. Depilacije rade s lycon voskom i boli manje od šećerne paste (i nju imaju ako ti je draža).
Koja je fora s tim lycon voskom?
Ja sam do sad isla samo na depilacije zagrijanim voskom. (Ako se uopce tako kaze)
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 22:01   #3366
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Koja je fora s tim lycon voskom?
Ja sam do sad isla samo na depilacije zagrijanim voskom. (Ako se uopce tako kaze)
Prvo se koža premaže uljem pa ide depilacija zagrijanim lycon voskom, on se lijepi samo na dlake, a ulje štiti kožu pa manje boli. Toliko sam ja zapamtila, a google ti vjerojatno može više i točnije reći

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 22:52   #3367
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Prvo se koža premaže uljem pa ide depilacija zagrijanim lycon voskom, on se lijepi samo na dlake, a ulje štiti kožu pa manje boli. Toliko sam ja zapamtila, a google ti vjerojatno može više i točnije reći

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Citala sam opcenito o metodi al nisam o iskustvima iz prve ruke. Ako je manje bolno, kao sta pise, onda je definitivno metoda za isprobati
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:32   #3368
Quote:
didi07 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, treba mi prijedlog za neki centar u Rijeci i okolici. Masaza i njega lica ( da bude opustajuce i ugodno iskustvo). Prijateljici bi poklonila pa zelim da bude dobro iskustvo. Hvala 😊
Stavljam opet! Znaci treba mi preporuka za neki kozmeticki salon u okolici Rijeke. Poklon frendici za vjencanje i ne zelim da izadje razocarana. A ja stvarno nemam iskustva sa salonima. I preporuka mozda za neki spa Opatija ili Rijeka 😉
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 00:20   #3369
Moja kozmetičarka mi je rekla da Lycon fakat puno manje boli i od šećera i od voska, ali da je imala par klijentica s puno uraslih dlaka nakon Lycona. A možda je to zato jer njen salon ne radi s Lyconom
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 07:07   #3370
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Moja kozmetičarka mi je rekla da Lycon fakat puno manje boli i od šećera i od voska, ali da je imala par klijentica s puno uraslih dlaka nakon Lycona. A možda je to zato jer njen salon ne radi s Lyconom

Meni lycon uopce nije bio manje bolan,nisam primjetila razliku...


Sent from my iPhone using Tapatalk
tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 08:49   #3371
Mislim da urastanje ovisi o tome koliko su ti čvrste koža i dlake, a manje o načinu čupanja. Na običnom vosku nisam nikad bila. Prije kad sam išla neredovito šećer me je dosta bolio, a lycon ipak malo manje prva dva puta. Sad idem već godinu dana svaki mjesec i skoro ništa ne osjetim s lyconom, samo kao lagano peckanje, kao s aparatićem za čupanje po nogama. To je smatram najbitnije, redovitost bez obzira na metodu čupanja.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:29   #3372
Preporuka za salon koji radi dobru pedikuru i trajni lak na rukama i nogama?po mogucnosti zapadni dio zagreba

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 12:24   #3373
Quote:
fashfit kaže: Pogledaj post
Preporuka za salon koji radi dobru pedikuru i trajni lak na rukama i nogama?po mogucnosti zapadni dio zagreba

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
I mene zanima također.
lil sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:40   #3374
Bok cure, ima li netko za preporučiti stručnjaka/inju za čišćenje lice? Mislim na mehaničko. Imam loše iskustvo iz mladosti kad sam imala cistične akne i bila sam na pražnjenju pora kod nestručne kozmetičarke i danas imam ožiljke na liniji čeljusti. A pore mi se stalno pune, imam sitnih prištića i prištića koje bi trebalo prvo osloboditi iglom, pa me baš zanima imate li nekoga u Zagrebu tko je stručnjak za čišćenje?
josaphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 21:39   #3375
Quote:
fashfit kaže: Pogledaj post
Preporuka za salon koji radi dobru pedikuru i trajni lak na rukama i nogama?po mogucnosti zapadni dio zagreba

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk


Mogu preporuciti studio Larimar na Preckom (krizanje Zagrebacke i Petrovaradinske). Koriste CND Shelack, cure su strucne i pedantne, a trajni lak mi potraje stvarno tjednima dok nokat ne izraste. Mislim da je fora u tome sto ga stave tak da je pri korijenu nokta tanji sloj, onako da bas lijepo izgleda a i teze ga je ostetiti ili slucajno zaguliti, ako ovaj opis ima smisla

Ja sam pred vjencanje isla u neki salon na Selskoj jer sam dobila kupon, napravile su mi tamo takav uzas, doslovno je lak isao preko ruba nokta. Sutradan sam otrcala u Larimar da mi maknu tu strahotu. Bila sam prezadovoljna, tada su mi radili french. Sad i dalje idem tamo iako sam se preselila na drugi kraj grada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:52   #3376
Moja iskustva

Zbog ove teme sam se odlucila napraviti account na forumu :klap:
Gdje da pocnem?

Imam JAKO problematicnu kozu. Imam akne od svoje desete godine. Pila sam Roakutan ili kak se vec pise i Doksiciklin. Roakutan mi je pomogao ali su mi se oci pocele susit pa sam se odlucila da ne bum nastavila sa tim uzasnim tabletama. Doksiciklin nije nista napravio - samo sam si organizam napumpala antibioticima. Na kraju sam pila cetiri godine antibejbi pilule i pomogle su mi dok sam ih pila. Sprijecile su kakti najgore ali jos uvijek imam akne i oziljci su ostali. Bila sam u (po meni) jako puno kozmetickih salona i skupila sam dosta dojmova koja sada zelim podijeliti tu sa vama. Radila sam sve i svasta i na kraju odlucila da to vise nije za mene sto se tice redovnog odlaska.


Salon Marina u Vrbiku (mislim da je sad Amelie?)- totalno antipaticne zenske OSIM ove cure koja mi je cistila lice. Ne znam kako se zove ali bila je presimpaticna i odlicno je odradila ciscenje lica. Uspjela je moje katastrofalno lice dotjerati koliko je mogla ali je otisla pa sam otisla i ja. Super su odradivale depilacije svega i svacega i cijene su mi bilo ok. Sad su Amelie? Nisam tamo bila vec par godina pa ne mogu reci kakav je salon sada ali ako je ona ista ekipa onda vrijedi pokusati, I guess

Kozmeticki Salon Diva Plus - trebao bi biti negdje blizu ekonomskog faksa. Ovak, hah, prvi tretman - savrsen. Nakon prvog tretmana sam imala jako lijepu kozu i nikakve upale. U meduvremenu sam dobila cisticnu aknu s kojom sam dosla i zamolila ju da mi istu ne dira sto je ona, jer je ona faking profi, totalno ignorirala i od tad imam brazdu na tom mjestu. Nikad se vise nisam vratila. Prvi put super - drugi put uzas. Vlasnica i teta (zena sa kratkom plavom kosom) su bila uzasno umisljene i neljubazne. Nije mi bilo jasno zasto jer sam ja fkt i prepristojna ali ajd. Mozda zato sto nisam bila ekskluzivna klijentela koja nije imala novaca za njihove skupe kreme

Malo mi je bed iduci salon tak opisati ali nisam nikako mogla naci kako se zove preko neta i skroz sam zaboravila ime... radi se o salonu u Dubravi koji se nalazio u nekoj kuci na kraju neke ulice hahah uzasna sam. Vlasnica me depilirala - dobila sam podljeve. Prvi i zadnji put da sam iskoristila kupon za kozmeticki salon. Depilaciju je odradila sa voskom a rekla sam da bi ja secernu pastu imala sam najgore podljeve i pristice ikad. Never again.

Salon Femines? - opet se ne mogu sjetiti ugl. salon je na Gračanima u nekoj zgradici. Tete su jako drage ali mi je lice bilo kao i prije tretmana- kao da mi ga nije ocistila. Drugi put sam otisla iz pristojnosti i nakon toga nikad vise.

Salon Anuška negdje blizu Samobora. JEBENI UZAS. Izmasakrirala mi je lice i imala sam upale kojih se nisam mogla rijesiti jos dva tjedna. NAdam se da su to smece od salona zatvortili jer sam tamo jednom - jer mi je uspust - isla raditi nokte i dobila sam osip po rukama nakon toga.. zavrsila kod dermatologa.. radilo se o nehigijeni tj. prljavim instrumentima se koristila.

Salon Kleopatra blizu Jaruna... radila sam tam nokte tri puta... nisu bas previse entuzijasticne oko posla, higijena je upitna. Nokti su bili skroz ok,drzali su tri tjedna. Ovo je bilo prije Anuške jer sam nakon Anuške prestala ici na nokte.

E sad... dugooooo sam citala ovu temu i odlucila se otici u Runolist na ciscenje lica. Presudila je cijena jer sam namjeravala ici redovito pa mi je sve preko 250 kn bilo previse. Dvoumila sam se izmedu Kale i Runolista i na kraju je presudila cijena.
Cure su jako, jako drage. Isla sam na mehanicko ciscenje lica pola godine kod jedne jako drage cure. Prvi put sam bila jako zadovoljna ali sam se nakon drugog puta vec malo razocarala. Pocela sam dobivati upale jer smatram da mi nije dovoljno dugo parila lice ili je trebala pariti jos jednom. Lezala sam do dva sata na stolu i dosta dobro je ocistila lice mkr bi se to dalo jos bolje ali sam si mislila "joj polako, nisi bila dugo.. bude to". Nakon svakog od narednih tretmana sam imala upale koje su trajale po tjedan dana i zadnji put sam si rekla da vise ne bum dolazila jer mi je pipkala lice sa rukama bez rukavica i smrdila je po cigaretama. Ja sam pusac... ali to mi je veliki no-go. Znam da ne moze uvijek sve biti savrseno ali sam joj ispricala sva svoja iskustva i rekla koliko mi je bitno da je salo sterilan po tom pitanju ali eto... ali sam narucila frendicu za depliaciju jer to odrade super

Ne znam vise sta pisem... zasad sam odustala od kozmetickih salona. Mozda probam Kalu... jer su recenzije dosta dobre. Odlucila sam se da cu svakako ici do klinike Poliderma sa nadom da ce mi ukloniti oziljke i flekice ali to tek na zimu. Budem javila kak je bilo

Pokusala sam fkt sve.. Diva Plus je bila skupa tako da sam pokusavala i ne biti skrta ali imam ogranicen budzet i ne mogu si tu pomoci
Higijena je najveci problem i to sto jako cesto ignoriraju sve za sto ih molis da ne diraju. Nadam se da sam nekima mogla pomoci (=
zupastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:56   #3377
Tek sam sad skuzila da je post ogroman - stvarno se ispricavam kaj morate toliko citati
zupastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 14:15   #3378
žao mi je radi tvojih loših iskustava, ali moram priznati da ni ja još nisam naišla na kozmetički salon u kojem sam bila zadovoljna što se tiče njege lice.. zato razmišljam odlaziti u polikliniku Jakić ili neku drugu privatnu, iako su cijene daleko veće, mislim da su ipak stručniji. Posebno pilinge lica i kiseline, te neke zahtjevnije tretmane ne bih radila u "običnim" kozmetičkim salonima.
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 14:38   #3379
Zupastar, nemoj ići u Polidermu. Bila sam kod njega dosta puta, i frajer fakat prodaje maglu. Enormne cifre, gura svoje kremice i pizdarijice i naplaćuje i zrak.
A ako ti je stalo do ljubaznosti osoblja (meni je) onda ju u Polidermi nebuš dobila.

Preporuku ti ne mogu dati jer ne pohodim više kozmetičare, ni za što.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 16:48   #3380
Quote:
josaphine kaže: Pogledaj post
Bok cure, ima li netko za preporučiti stručnjaka/inju za čišćenje lice? Mislim na mehaničko. Imam loše iskustvo iz mladosti kad sam imala cistične akne i bila sam na pražnjenju pora kod nestručne kozmetičarke i danas imam ožiljke na liniji čeljusti. A pore mi se stalno pune, imam sitnih prištića i prištića koje bi trebalo prvo osloboditi iglom, pa me baš zanima imate li nekoga u Zagrebu tko je stručnjak za čišćenje?
Arnika definitivno (iza Arena centra)
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.