Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 12:52   #41
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Otvaram novu, politički korektniju temu, sa direktnijim pitanjem: što je to što žene smatraju zanimljivim, odnosno, kako od dosadnog muškarca napraviti zanimljivog?
Znam da je poželjan smisao za humor, a i imati dobre rečenice za ulet i small talk. Ja imam slabo prvo i skoro nepostojeće drugo i treće.
Ima li koga tko je bio dosadan, pa kasnije postao zanimljiv ženama?
Pa dosadni dečki privuku dosadne cure, samo je problem što se njima ne sviđa takav tip cure, oni bi neko savršenstvo, pa traže nešto nemoguće.
kocelot is offline  
Old 09.06.2017., 12:57   #42
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
Pa dosadni dečki privuku dosadne cure, samo je problem što se njima ne sviđa takav tip cure, oni bi neko savršenstvo, pa traže nešto nemoguće.
U mom slučaju ne privlačim ni te dosadne.
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 12:59   #43
Hehe mislim da bi trebao malo vise uloziti u sebe kao prvo i postat sebi zanimljivja osoba, mozda malo zvuci sebicno ali tako je. A menje se ici prilagodjavat stereotipu zanimljive osobe.

Radi ono što volis i bavi se onim sto te veseli. Tako da i kad nadjes nekoga kome si zanimljiv bit ce ti lakse komunicirat s tom osobom i sve ostalo sto dolazi u kompletu. S druge strane ako budes slusao savjete budi onakav ili ovakav samo budes izgubio svoj identitet i radio sto je drugima zanimljivo , naravno s vremenom ces doci opet u istu situaciju.
TechB0ne is offline  
Old 09.06.2017., 13:01   #44
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Hehe mislim da bi trebao malo vise uloziti u sebe kao prvo i postat sebi zanimljivja osoba, mozda malo zvuci sebicno ali tako je. A menje se ici prilagodjavat stereotipu zanimljive osobe.

Radi ono što volis i bavi se onim sto te veseli. Tako da i kad nadjes nekoga kome si zanimljiv bit ce ti lakse komunicirat s tom osobom i sve ostalo sto dolazi u kompletu. S druge strane ako budes slusao savjete budi onakav ili ovakav samo budes izgubio svoj identitet i radio sto je drugima zanimljivo , naravno s vremenom ces doci opet u istu situaciju.
Da, ali ono što ja volim i veseli me druge ne privlači.
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 13:02   #45
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Hmm, imaš primjer dobre prve rečenice za ulet?
Mislis po danu ili u nekom klubu ? Ako je navece, mozes je pitati nesto o tom klubu, muzici, kako se zabavlja veceras, ako ima neko neobicno pice pitaj je o tome ili sta god drugo zapazis, mozes reci neki kompliment ako stvarno primjetis nesto sto zelis komplimentirati i sl. prva recenica nije vazna, vazno je sta bude poslije, a kao sto rekoh prica o politici jos posebno navece u nekom klubu u vecini slucajeve nece imati prolaz
orhidej107 is offline  
Old 09.06.2017., 13:04   #46
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Mislis po danu ili u nekom klubu ? Ako je navece, mozes je pitati nesto o tom klubu, muzici, kako se zabavlja veceras, ako ima neko neobicno pice pitaj je o tome ili sta god drugo zapazis i sl., prva recenica nije vazna, vazno je sta bude poslije, a kao sto rekoh prica o politici jos posebno navece u nekom klubu u vecini slucajeve nece imati prolaz
Pa da, nije da ne znam postaviti takva pitanja, i bude OK, ali obično upropastim poslije.
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 13:09   #47
Nisi odgovorio na pitanje - zašto (ili bolje, za što) ti treba žena u životu?
Ovisno o tome ćeš djelovati dalje.
drumforce is offline  
Old 09.06.2017., 13:10   #48
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pa da, nije da ne znam postaviti takva pitanja, i bude OK, ali obično upropastim poslije.
Pa prvo sto imas muda za uletiti si u prednosti nad mnogim muskarcima, slobodno se potapsi po ledjima
Pa eto ako znas tacno u cemu je problem ( komunikacija nakon uleta ) onda poradi na tome.
orhidej107 is offline  
Old 09.06.2017., 13:11   #49
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Pa prvo sto imas muda za uletiti si u prednosti nad mnogim muskarcima, slobodno se potapsi po ledjima
Pa eto ako znas tacno u cemu je problem ( komunikacija nakon uleta ) onda poradi na tome.
Pa nije baš da imam redovno, nego kad skupim dovoljno hrabrosti.
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 13:11   #50
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Otvaram novu, politički korektniju temu, sa direktnijim pitanjem: što je to što žene smatraju zanimljivim, odnosno, kako od dosadnog muškarca napraviti zanimljivog?
Znam da je poželjan smisao za humor, a i imati dobre rečenice za ulet i small talk. Ja imam slabo prvo i skoro nepostojeće drugo i treće.
Ima li koga tko je bio dosadan, pa kasnije postao zanimljiv ženama?
Oduvijek sam bio zanimljiv nekom odredjenom tipu zena ali ne znam zasto. Valjda nesto s ocevima...

Ja se dozivljavam kao punog sumnji u sebe, a moja zena kaze da se zaljubila u moju samouvjerenost.



U svakom slucaju, to samosumnjanje za mene blokira horizont humora i small talka, barem inicijalno, tako da ja inicijalno uvijek, ako nista, barem sumnjam da sam dosadan. Kasnije tek postanem siguran u to

Cuo sam neki dan super ulet: "gdje si ribo, ko ti mijenja vodu?". Ako to uspijes isfurat u startu, dalje je sve small talk

Uglavnom mislim da ti trebas ciljati da tebi *ona* bude zanimljiva, umjesto da ti *ispadnes* zanimljiv njoj, pa nisi nekakav artikl i to jos nekakav fejk plasticni iz kine koji ce funkcionirat dva dana i onda prdnut kad potrosi fore s forum.hr.

E sad, ako si ti "prepametan" (vrhunski artikl, samo da to netko oce skuzit) a ona "prosjecna" (da je barem toga svjesna pa da se ti ne moras toliko trudit oko ostavljanja dojma), to je vec poprilicno nemoguci pocetni okvir
addx is offline  
Old 09.06.2017., 13:18   #51
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Da, ali ono što ja volim i veseli me druge ne privlači.

A koliko si ti milijardi ljudi upoznao da možeš dati tu izjavu
1obblak is offline  
Old 09.06.2017., 13:20   #52
..duplić
izabela f is offline  
Old 09.06.2017., 13:21   #53
Quote:
1obblak kaže: Pogledaj post
A koliko si ti milijardi ljudi upoznao da možeš dati tu izjavu
Uvijek negdje ima. Ali govorim o ovima koji su mi dostupni, ne zanima me ima li neka kineskinja koja priča i misli isto što i ja.
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 13:21   #54
Ovo sa ribom i vodom-preeeeeeeeeeloš ulet, nije čak ni duhovit i potpuno je isfuran.
Ne, nemoj ga koristiti.
E sad, ne možeš biti posve nezanimljiv, ono da si skkroz prazan i bezidejan..i ja bi ti mogla reći što žene/cure vole kod tipova ali tada bi sve žene strpala u ladicu sa oznakom ISTO..a to nismo
Ali onako općenito mogu ti reći da neopterećenost, opuštenost, duhovitost dobro prolaze..Meni su uvijek bili zanimljivi neki geekovi, sa očalama, koji su onak neopterećeni, čak malo smotani u početnoj komunikaciji
I volim kad muškarac čita <3
i Ima smisao za humor..

Ali ja nisam mjerilo za sve žene
Istina je ovo za izgled , jbg, poradi malo na tome, jednako smo vizualni bez obzira na spol..i naravno da kad uđeš negdje da ćeš prije tako privući pažnju žena, onako neverbalno jel
izabela f is offline  
Old 09.06.2017., 13:24   #55
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
Ali onako općenito mogu ti reći da neopterećenost, opuštenost, duhovitost dobro prolaze..
Ovo mi fali...
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 13:29   #56
Ne znam jel protiv pravila da ubacim nesto sa prosle teme od autora, jer su jako slicne, a prosla je zakljucana zbog mizoginije, a ovo nema nikakve veze sa mizoginijom. Ako je protiv pravila onda se izvinjavam i nek moderator obrise

Quote:
Već je na puno tema utvrđeno da na ovome podforumskom prostoru postoje dva tabora razdvojena stavom o tome je li bilo tko bolji od nikoga. Odgovor na tvoje pitanje jednostavno ovisi o pripadnosti taboru: onaj iz dajštodaš-tabora, onaj kojemu je pička pička, smatrat će pametnim baš svaki pokušaj dolaska do iste.
Ovakvo razmisljanje mi nikada nije bilo jasno. Cim nesto aktivno pokusas ne bili upoznao neku curu, odmah si neki ocajnik koji nema nikakvih kriterija i bio bi sa bilo kojom zenskom koja prva pristane.
Samo sto to ne moze biti dalje od istine, i nema nikakve logike, to ljudima kao ti nije vazno.
Neko ko ce biti toliko ocajan i u tolikoj nejebici, je vrlo vjerovatno muskarac koji ne prilazi NIKOME i ne pokusava NISTA, sto je i razlog zasto je upao u nejebicu i ocaj.

Samo zato sto odes na koncert za koji nisi zainteresiran ne bili upoznao neku curu, uopste ne znaci da ti je bilo tko bolji od ikoga. To bi jedino imalo logike kada bi na tom koncertu bila jedna jedina cura.
A posto ce ih biti puno, to sto pricas nikakve logike nema.

Quote:
Onaj, pak, tko želi/treba/traži nekoga, a ne bilo koga, pokušat će ti - dakako, uzalud - objasniti kako je poprilično blesavo otići na koncert za koji si temeljito nezainteresiran vjerujući u statistički slabo izglednu opciju da upravo tamo nađe neku koja je, unatoč očito različitim glazbenim ukusima, u svemu drugome upravo onakva kakvu trebaš i želiš.
Glupost. Ako je nekome kriteriji da mora slusati istu muzika, taj je jako izbirljiv i glupira se, to uopste nije vazno. Eto pitaj ljude oko sebe za koje mislis da su u sretnom braku / vezu koliko od njih slusa istu muziku, pa ces vidjet da to sto si napisao veze sa vezom nema

Quote:
Zato jer kad se bude pojavil na koncertu Depeche Moda i curke skuze da ga boli uho za tu muziku nego je ondje samo da pojebe nekaj, odjebale ga budu u startu.
A to ce skuziti kako ? Zene znaju citati misli ? Nisam znao da imaju takve moci
Jesi svjestan da na koncertu Depeche Moda ne moras pricati o Depeche Modu ?

Quote:
Najuncikovitiji nacin za upoznavanje / imanje neceg sa nekim je kroz slicne svjetonazore, hobije, zanimanja, pa cak i muziku.
To stoji ako ne pricamo u "uletima" nego drugim nacinima upoznavanja kao sto ti rece kroz hobije, druzenja i sl. Ako govorimo u uletima, to nema veze. Osim ako ti nije kriterij da cura mora slusati istu muzika kao i ti, sto je meni bedasto.

Quote:
Ostalo je ocajno, jedno, depresivno forsiranje.
Jadni su ljudi koji misle da je upoznavanje sa nekim novim jadno. Ocaj ? Gdje to nadje ? Kakva vrsta ocaja ? Seksualni ? Seksualno su ocajni oni koji ne mogu doci do seksa duze vrijeme. A to nikakve veze sa nikakvim koncertima nema.
orhidej107 is offline  
Old 09.06.2017., 13:29   #57
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Ovo mi fali...
Oke, to nije ništa što se ne može riješiti..osim humora, to ili imaš ili nemaš i ako nemaš nemoj ni pokušavati:-)

Na ovom drugom radi, može se. I u teretanu možeš, i pročitati koju knjigu možeš, naučiti nešto novo možeš, baviti se nekim fora hobijem možeš..
Nisi odgovorio čime se baviš i šta te zanima?

Aha..sada vidim da si pokrenuo temu o premametnim muškarcima..mislim da znam onda u čemu je catch..nisam po temi išla, uvodni post mi je dovoljan.
izabela f is offline  
Old 09.06.2017., 13:34   #58
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
Oke, to nije ništa što se ne može riješiti..osim humora, to ili imaš ili nemaš i ako nemaš nemoj ni pokušavati:-)

Na ovom drugom radi, može se. I u teretanu možeš, i pročitati koju knjigu možeš, naučiti nešto novo možeš, baviti se nekim fora hobijem možeš..
Nisi odgovorio čime se baviš i šta te zanima?
Studiram filozofiju, čitam povijest, pratim geopolitiku...
Imam svoj smisao za humor, ali ga izbjegavam koristiti, osim u muškom društvu, haha.
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 13:36   #59
Za početak bi bilo zgodno da shvatiš da su ženske ljudska bića.
calea is offline  
Old 09.06.2017., 13:37   #60
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Studiram filozofiju, čitam povijest, pratim geopolitiku...
Imam svoj smisao za humor, ali ga izbjegavam koristiti, osim u muškom društvu, haha.
Pa kakva je situacija na faksu? Koliko ima žena na tvojoj godini, a koliko muških? Pretpostavljam da je većina žena.
Zar ne možeš tamo komunicirati sa ženama i možda dogovoriti kakav izlazak?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.