Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 14:04   #81
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Dakle, tvoje pitanje je - kako biti privlačan manje inteligentnim ženama?
Pa da, ovim običnima, koje ne čitaju i koje provode dane na Facebooku.
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 14:05   #82
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nisi. Zadnji post u kojem sam te pitala konkretno na djevcima je ostao neodgovoren.

Josuha, novac je uvijek potreban. Uz izgled. Jebu samo bogati i lijepi
Ma novac je najbitniji u svemu ali ne tolko baš za jebanje sa ženama.To ako si nabildan i namazan uljima nije bed. Onda ti žene daju i novac. Dolaze po tebe sa autom.Kupuju ti majice na bretelice. Daju ti hranu. Ma milina.
Joshua is offline  
Old 09.06.2017., 14:07   #83
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma novac je najbitniji u svemu ali ne tolko baš za jebanje sa ženama.To ako si nabildan i namazn uljima nije bed. Onda ti žene daju i novac. Dolaze po tebe sa autom.Kupuju ti majice na bretelice. Daju ti hranu. Ma milina.
jao
ti to iz iskustva Joshua?
Ako si takav kupim ti ja majicu i dam ti papati i sve
izabela f is offline  
Old 09.06.2017., 14:08   #84
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
jao
ti to iz iskustva Joshua?
Ako si takav kupim ti ja majicu i dam ti papati i sve
Ma ne. Imam frenda koji je takav. Da viš kak sline i nude mu sve! Jako je interesantan suprotnome spolu.
Joshua is offline  
Old 09.06.2017., 14:09   #85
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma novac je najbitniji u svemu ali ne tolko baš za jebanje sa ženama.To ako si nabildan i namazan uljima nije bed. Onda ti žene daju i novac. Dolaze po tebe sa autom.Kupuju ti majice na bretelice. Daju ti hranu. Ma milina.
Gle, ja ne bi tvrdila nešto što iskustan forumski puk nije naveo kao bitno. Ak dečki vele da je tak, tak je. Ak si ružan i siromašan, nisi uparen. Jebemu, josuha već smo razgovarali o ovome.
calea is offline  
Old 09.06.2017., 14:11   #86
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma ne. Imam frenda koji je takav. Da viš kak sline i nude mu sve! Jako je interesantan suprotnome spolu.
i ti si interesantan

evo autore teme, uči:-)
izabela f is offline  
Old 09.06.2017., 14:13   #87
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Gle, ja ne bi tvrdila nešto što iskustan forumski puk nije naveo kao bitno. Ak dečki vele da je tak, tak je. Ak si ružan i siromašan, nisi uparen. Jebemu, josuha već smo razgovarali o ovome.
Pa ako si ružan i siromašan onda spasa tu nema. Živiš mirno sam i sve 5.Ja ne govorim o uparivanju nego interesantnosti suprotnome spolu. Velim ti lijepo ako si nabildan i namazan uljima interesantan si po defoltu. E sad ak si ružan normalno da si neinteresantan. A ak si siromašan nisi interesantan ni samome sebi. Pa to je sve logično.Ovaj momak nije ružan i nije siromašan. On samo treba mišiće i ulje kako bi postal interesantan ženama.
Joshua is offline  
Old 09.06.2017., 14:15   #88
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ako si ružan i siromašan onda spasa tu nema. Živiš mirno sam i sve 5.Ja ne govorim o uparivanju nego interesantnosti suprotnome spolu. Velim ti lijepo ako si nabildan i namazan uljima interesantan si po defoltu. E sad ak si ružan normalno da si neinteresantan. A ak si siromašan nisi interesantan ni samome sebi. Pa to je sve logično.Ovaj momak nije ružan i nije siromašan. On samo treba mišiće i ulje kako bi postal interesantan ženama.
a ak si ružan i namazan uljima a imaš para
izabela f is offline  
Old 09.06.2017., 14:16   #89
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
i ti si interesantan

evo autore teme, uči:-)
Istina.Jesam.Često sam im interesantan jer sam blizu njega i pokušavaju preko mene doć do pogleda na njegov torzo.
Joshua is offline  
Old 09.06.2017., 14:17   #90
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ako si ružan i siromašan onda spasa tu nema. Živiš mirno sam i sve 5.Ja ne govorim o uparivanju nego interesantnosti suprotnome spolu. Velim ti lijepo ako si nabildan i namazan uljima interesantan si po defoltu. E sad ak si ružan normalno da si neinteresantan. A ak si siromašan nisi interesantan ni samome sebi. Pa to je sve logično.Ovaj momak nije ružan i nije siromašan. On samo treba mišiće i ulje kako bi postal interesantan ženama.
Koliko mišićav treba biti, umjereno ili kao Arnold?
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 14:17   #91
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ako si ružan i siromašan onda spasa tu nema. Živiš mirno sam i sve 5.Ja ne govorim o uparivanju nego interesantnosti suprotnome spolu. Velim ti lijepo ako si nabildan i namazan uljima interesantan si po defoltu. E sad ak si ružan normalno da si neinteresantan. A ak si siromašan nisi interesantan ni samome sebi. Pa to je sve logično.Ovaj momak nije ružan i nije siromašan. On samo treba mišiće i ulje kako bi postal interesantan ženama.
Ah, primi moje isprike, nisam ulovila da nije siromašan. Je, onda samo mišići i ulje.
calea is offline  
Old 09.06.2017., 14:18   #92
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
a ak si ružan i namazan uljima a imaš para
Može. Ali moraš onda platiti par zgodnih nabildanih da trče skupa s tobom kako bi oni privukli prvo poglede i tek onda ti nastupaš.
Joshua is offline  
Old 09.06.2017., 14:18   #93
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Istina.Jesam.Često sam im interesantan jer sam blizu njega i pokušavaju preko mene doć do pogleda na njegov torzo.
ahahahahaha, jebemu kavu sam prolila po spisu sad..
nego jel zna on šta beknut ili se samo maže i napinje mišiće..
izabela f is offline  
Old 09.06.2017., 14:19   #94
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
ahahahahaha, jebemu kavu sam prolila po spisu sad..
nego jel zna on šta beknut ili se samo maže i napinje mišiće..
Ne mora pričati, ima prijatelja koji priča za njega.
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 14:20   #95
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pa da, ovim običnima, koje ne čitaju i koje provode dane na Facebooku.
Aha.
Onda ne moraš ništa puno raditi na sebi. Samo trebaš imati puno love.
Kupiš hotel, neka bijesna kola i zanimljiv si.

https://www.tportal.hr/showtime/clan...uscic-20170608

Iskreno, mislim da zajebavaš, odnosno trollaš.
Studiraš filozofiju, misliš da si strašno pametan, a ideal žene ti je lijepa i priglupa. Ful nelogično.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 09.06.2017., 14:20   #96
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Ne mora pričati, ima prijatelja koji priča za njega.
Jos ako seksa za njega, di ces bolje.

Kaj su ti prijatelji danas. :klap:
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.06.2017., 14:21   #97
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Može. Ali moraš onda platiti par zgodnih nabildanih da trče skupa s tobom kako bi oni privukli prvo poglede i tek onda ti nastupaš.
čekaj, nije logično..tada će ženke pokupitti ti nabildani i lijepi a ružan ostaje suh
o kavom se napstupu točno radi, plesna točka, monolog, recitacija
izabela f is offline  
Old 09.06.2017., 14:21   #98
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Koliko mišićav treba biti, umjereno ili kao Arnold?
Ovisi o tome koliko si visok. Što si niži to je bolji da su mišići veći.
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
ahahahahaha, jebemu kavu sam prolila po spisu sad..
nego jel zna on šta beknut ili se samo maže i napinje mišiće..
Zna se zaderati kada ga baš jako žene gledaju:Šta gledaš! To ih još više zainteresira!
Joshua is offline  
Old 09.06.2017., 14:22   #99
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Jos ako seksa za njega, di ces bolje.

Kaj su ti prijatelji danas. :klap:
Ja bih unajmio tipa da priča za mene, kad bi to bilo moguće.
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 14:23   #100
@calea

Jedino što sam mogao naći je - "Ok. Gdje je nestalo samopouzdanje i opuštenost putem? I čemu idealiziranje nepoznatih cura? Moš odgovorit samo na prvo pitanje, jer drugo nastaje poradi nedostatka prvog".

I onda si me pitala opet za samopouzdanje. Pa ne znam, moguće da samopouzdanja nikad nije ni bilo, jer kao što sam ti napisao, sve cure s kojima sam imao nešta, upoznao sam u društvu, dakle uz razgovor i zezanciju, skužio sam da imam šanse i prošlo je. jebeno svaki puta, ALI.. ovako da sam samcat uletavam curama koje mi se sviđaju, to je mission impossible
mark 88 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.