Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2017., 20:33   #21
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post


Danas je teško naći curu s kojom, ako je imalo poznaješ, možeš zamoliti da sjednete, popričate, da iskreno kažeš da ti je super i pitaš da li možete biti prijatelji, a s vremenom nešto više, dođe to spontano. Danas se tako malo ljudi trudi uzeti par tjedana vremena za druženje i upoznavanje i zaista, ali zaista tako je malo danas cura, s kojima doslovce voliš pričati i pričati prije nego se razvije u nešto dublje i gdje onda imate zaista divan odnos. Ja stvarno u zadnjih 10 godina nisam upoznao više od 10-20 takvih djevojaka (ne kažem da su mi bile cure).

Misli li itko kao ja? Vjerujem da da, zapravo ne sumnjam. Život ne bi smio biti kompliciran kao što mnogi rade sami sebi, a samo treba tako malo, razgovora i poštovanja da sve krene svojim putem. Zbog ove sam teme došao na ovaj forum. Kao što vidite nisam probirljiv kao osoba, tražim samo poštovanje, radost, iskrenost, opuštenost, a danas toga zaista zaista onako u dušu ima jako malo i to se obićno primjeti u uvodnih 10 minuta razgovora s nekom curom. Volim biti s curama kojima je osmijeh na licu i dobrota u srcu, obožavam biti s takvim ljudima.
Ima puno dobrih, iskrenih i zanimljivih cura. Tvoj je problem sto ti to ne vidis.
jamesbond is offline  
Old 17.06.2017., 22:29   #22
Ako si i sam dobar covjek naici ces i na sebi slicne, bez obzira na spol. Svatko vidi svijet kroz sebe, tako se i tebi cini da je nesto tesko naci sve ono nabrojano. Ma jednostavno ne treba komplicirat, zivot se odvija i bez stalnog promisljanja i kompliciranja. Sve je u redu.
MladaDama is offline  
Old 17.06.2017., 22:43   #23
Imaš puno vjerskih fanatika. Oni se skupljaju po misama i tam možeš nać vrhunskih komada koji će skup s tobom marširati po gradu za tuđe živote! Tim putem bi ja krenuo u potragu za dobrim ljudima aka komadima!
Joshua is offline  
Old 18.06.2017., 02:05   #24
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
A nisam ni lik kojem bi štetilo egu da ima cura veću plaću
što ćeš mi kupiti ako budem s tobom?
Hunny B is offline  
Old 18.06.2017., 03:02   #25
Autor ima tri problema. Prvi je da je pre opsiran, a zapravo prilicno neodredjen i rijetki forumasi ce mu to procitati do kraja.

Drugi problem se tice same teme, a to je pogresno konstruiran naslov. tj. naslov teme kao i sama tema bazirana na nebulozama. Naime naslov glasi "teško je danas naci dobre ljude (cure)". Neznalcima je UVIJEK bilo tesko ono sto ne znaju postic. Jel se autor mozda sjeca proslog zivota, pa sudeci po tome zakljucuje da je u ovome teze "nac dobre cure" nego u proslome?! Cisto sumnjam da je to slucaj. Osim toga, ljudi i drustvo konstantno napreduju i mijenjaju se. Na pojedincu je da iskoristi vlastitu inteligenciju i prilagodi se vremenu i rijesavanju problema koji se postavljaju pred njim.

Treca stvar (problem) je ta da zivucih ljudi (pa tako i cura) na svijetu ima sve vise. Prema tome i postotak tih "dobrih" po autorovim gore opisanim kriterijima danas ima vise nego jucer. To sto autor ne uspijeva stupiti u kontakt sa vecim uzorkom cura od kojih ce filtrirat njemu odgovarajuce je njegov istinski problem u cijeloj prici.

Rjesenje svih njegovih problema se namece samo od sebe, a to je da prilazi vecem broju cura na bilo koje nacine od kojih ce vec naic na vise tih "dobrih" koje ce njemu odgovarati.
deboto po bota is offline  
Old 18.06.2017., 10:28   #26
Odgovori

Hvala svima koji ste pročitali cijelu temu i dali lijepe osvrte i komentare (neki nisu pa se neću ni truditi odgovoriti na neke provokacije, analize ili forumaške trikove koji kod mene ne pale ni privatno, a kamoli na netu, a kakve prokužim u trenu, a vidjeli ste što mislim o uštogljenosti i ljudima koji vode život prema analizama drugih, jedna od natuknica da se ljudi trebaju opustiti). U svakom slučaju dobro ste se raspisali, nisam to očekivao i drago mi je:

Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Možda je takvima kao ti koji nemaju nikakav kriterij osim da je vitka
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
A sto ti zapravo zelis?
Meni cura može biti lijepa u licu ili lijepe građe (a da mi je simpatična) i svidjeti će mi se. Može biti s većim ili manjim oblinama, svejedno mi je, sve ima svoje čari i nikad nisam generalizirao niti sam kad sam u vezi imao osjećaj da bi kontru od one koja mi se sviđa. Međutim odgovor na tvoj komentar bio bi karakter, to mora imati, osmijeh na licu, ono istinska dobrota i vedar pogled na svijet, gdje je ne muće tračevi tko ima kakav posao, što tko misli o nama, je li ja imam veću plaću ili zašto ona ima veće obrazovanje. To su gluposti, razumiješ? Kad je netko divna osoba dosta ti je samo da ste si vi simpa i bit će vam baš dobro. Kroz život mi se sviđala masa cura baš zato što su divne osobe bile. Jedino što nikad nisam bio s jačim curama, a niti bi se ja njima svidio jer sam i sam vitke građe pošto volim sport u slobodno vrijeme tako da preferiram kad ljudi ne nabace kilograme preko mjere, ostalo je manje više nebitno ako ima simpatije.

Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Razdjevicit se!
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Autor ima tri problema. Prvi je da je pre opsiran, a zapravo prilicno neodredjen i rijetki forumasi ce mu to procitati do kraja.
Dva primjera kad ljudi žele biti duhoviti ili generalizirati, a na kraju ispadne da su se namjerili na osobu koja zna psihologiju debelo preko granica njihovih mogućnosti. Odgovor je ne i ne. Od 18 godine život usprkos nenormalnim potrebama znao sam kojim putem želim, nikad nisam imao problem s time da se obratim curama i vjeruj mi apsolutno me nije briga tko će pročitati moj post ili ne ili misliti bilo što o meni. Ova tema bila je savjet/preporuka kako svijet treba gledati i da li su ljudi svjesni da je masa stvari teško generaliziranje u životu koje nema smisla ni povoda. Dalje od toga mi se ne da, nisam se došao nikome opravdavati, iz teme je sve jasno, tko čita zna.


Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Pa to uopće ne zvuči loše. Ja ako nađem jednu godišnje koja me ne živcira, to je dobra godina, a gdje su tek drugi kriteriji..
Da, tako nekako ispada (ako ćemo na godišnjoj razini), ali ja nisam pričao samo o curama koje su takve, već i konkretno ljudima bili oni u vezi ili ne, strašno je malo danas vidjeti ljudi koji nisu opterećeni novcem, dnevnom rutinom koja ne smije odstupati, koji ne daju da im posao uništi dan, koji uzmu vremena za svoje bližnje i ako imaju loš dan, nabace osmijeh na lice jer trebali bi znati, kao što sam napisao, kad te život udara ostavi to iza sebe, što mu duže pustiš duže će ti gore bit. Mene cure ne živciraju, samo ima ljudi s kojima volim više ili manje pričati.

Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Sorry frende, pročitao sam napreskokce, ali ti patiš od teških deluzija po pitanju međuljudskih odnosa. Neće se nitko prilagođavati tvojim pravilima.
Ja nemam pravila, ne gledam kakav mi susjed ima auto, ne gledam koliko ima novaca, ne komentiram život drugih ljudi i nemam dnevnu špagu po kojoj radim. Dakle promašeno kolega. Poštujem svaku osobu, samo ima ljudi s kojima volim više ili manje biti u društvu. Dakle ne sudim nikome i nije mi namjera nikoga bila isključiti ili povrijediti, ali razumjet ćeš me da ću biti manje dobro društvo ljudima koji varaju, tračaju ili su čangrizavi, jer smatram da se svako ljudsko biće treba tretirati ravnopravno, a životu pristupati s optimizmom i osmijehom na licu. To je bila poanta teme.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ima puno dobrih, iskrenih i zanimljivih cura. Tvoj je problem sto ti to ne vidis.
Vidim ja, problem je što u mojoj sredini ima tako malo takvih ljudi, odnosno danas ljudi premalo pričaju na stalnoj bazi da više njih konstantno viđaš i družiš se.

Quote:
MladaDama kaže: Pogledaj post
Ako si i sam dobar covjek naici ces i na sebi slicne, bez obzira na spol. Svatko vidi svijet kroz sebe, tako se i tebi cini da je nesto tesko naci sve ono nabrojano. Ma jednostavno ne treba komplicirat, zivot se odvija i bez stalnog promisljanja i kompliciranja. Sve je u redu.
U potpunosti se slažem, hvala ti. I hvala što si pročitala cijelu temu (vjerujem da jesi, očito je, vidi se po tvom komentaru), međutim shvatila si da one natuknice nisu moji prohtjevi, već jednostavno gluposti koje sam nabrojao, a koje zaista ljudima ne bi trebale biti bitne kod uspostavljanja kontakta? Zapravo siguran sam da si shvatila, lijep komentar. Hvala u svakom slučaju na savjetu.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Imaš puno vjerskih fanatika.
Fanatizam u nijednom obliku me ne privlači, sviđa mi se kad su ljudi ono što jesu po sebi, a ne kad im je nešto umjetno ugrađeno ili kada društvo utječe na njih. Čovjek se kroz život mora naći (svatko od nas) da bi morao biti istinski u samom sebi, a onda i s drugima.

Quote:
Hunny B kaže: Pogledaj post
što ćeš mi kupiti ako budem s tobom?
Ne znam zašto bi bila samnom, ali vidim sarkazam ili zezanciju Lovaš nisam (bar ne ja osobno) i ona koja bi bila samnom, brzo bi bila pročitana i ne bi se ta okoristila na meni brzo, ne bi imala ni priliku Međutim ako bacimo sve na stranu i stavim iskren odgovor, onda bi išlo ovako:

"Na prvom susretu ništa, jer bi tek curu upoznavao i susret bi vjerojatno bio spontan i moguće u društvu ili prolazu, eventualno bi se išlo na piće ili ostvarilo kontakt i razgovaralo, a kroz razgovor čovjek sazna masu stvari, s obzirom da se nemam čega sramiti u vezi sebe, nemam ni tabu tema, tako bi saznao je li cura romantična, voli li cvijeće ili čokolade, bombonjere, medeke ili što već. Na temelju toga bi na prvom službenom izlasku curi kupio dvije ruže (ne zanimaju me one budalaštine o parnim i neparnim ružama, ja ne slijedim pravila i rutine, dva je simboličan broj, cura će sigurno shvatiti zašto dvije) i čokoladu, bombonjeru ili medeka, što već voli. Definitivno se ne bi razbacivao (osim ako baš tad ima rođendan ili neki bitan dan). Razbacivanje odbija koliko i škrtost, ja nisam nijedno od toga".

Hvala svima na komentarima. Žao mi je što odgovaram masovno. Veseli me toliko razgovora na temi, iznenađen sam.
Nasmijan is offline  
Old 18.06.2017., 14:19   #27
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
to mora imati, osmijeh na licu, ono istinska dobrota i vedar pogled na svijet,
i što još mora?

Quote:
i vjeruj mi apsolutno me nije briga tko će pročitati moj post ili ne ili misliti bilo što o meni.
da te nije briga, ne bi sad ovdje pisao eseje.

Quote:
Ova tema bila je savjet/preporuka kako svijet treba gledati i da li su ljudi svjesni da je masa stvari teško generaliziranje u životu koje nema smisla ni povoda.
imaš svoj pogled na svijet i shodno tome zašto imaš potrebu ako te nije briga bilo koga savjetovati ovom temom kako svijet treba gledati?!
pa svi mi imamo svoj pogled na svijet,ne možeš po svome mijenjati ljude.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 18.06.2017., 15:35   #28
Procitah cijelu temu i moj zakljucak je da previse filozofiras, zvucis ogorceno na danasnjicu, trudis se pokazati kako si bistar decko na mjestu iako nisi isao na fax ( osobno ne smatram da je fax mjerilo necijeg znanja i ambicija, no pisem sada ovo jer si sam cijeli odlomak potrosio na to), zelis se svidjeti curama na nacin da bi im na prvi (pravi) dejt nosio ruze i bombonjere
Trazis dobru vedru curu a ti mi se kroz temu ne cinis takav, bar ne vedar
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Old 18.06.2017., 16:01   #29
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
i što još mora?

da te nije briga, ne bi sad ovdje pisao eseje.

imaš svoj pogled na svijet i shodno tome zašto imaš potrebu ako te nije briga bilo koga savjetovati ovom temom kako svijet treba gledati?!
pa svi mi imamo svoj pogled na svijet,ne možeš po svome mijenjati ljude.
Nisam ja rekao da nešto mora, ja sam rekao s kakvim ljudima se volim družiti, tebi nitko ne brani da "ti moraš" ili "ti mijenjaš" ti to spominješ ne ja. Ja samo spominjem kako ljudi kompliciraju sebi život. Zašto pišeš stvari koje nisu istinite. Stradao ego pa kontriraš, ko tenisačica a, drmaš odmah po lopti kontra? Svašta. Čuj ja ti ne branim da budeš kakva želiš, ne smeta to mene nimalo, ali ja ipak volim vidjeti vedre i vesele ljude koji se ne nerviraju glupostima razumiješ. Ako ti i dalje vidiš problem oko toga, na žalost to je tvoj problem, nije moj, nisam nikoga prozivaom ti si mene. Ako ti ne možeš vidjeti kako su neke stvari budimo realni u današnjem društvu komične pa čak i glupe ja ti tu ne mogu pomoći. To moraš sama shvatiti, kako čovjek sazrijeva sam kroz to prolazi, ako si ti sa 31 godinom (ako su to godine) još u fazi kad to ne možeš razumjeti ja ti zaista ne znam što reći. Jednom ćeš shvatiti da društvo ne bi trebalo kontrolirati pojedinca niti mu stavljati norme, niti obrnuto. Dakle gdje je problem ako pojedinac traži vedre i super osobe koje gledaju pozitivno na život?

Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Trazis dobru vedru curu a ti mi se kroz temu ne cinis takav, bar ne vedar
Ma kad sam čitao teme po forumu i svi pišu kako nisu zadovoljni poslovima, ili kako se zadovolje prolaznim vezama jer ih vrijeme pritišće ili društvo? Ili kako imaju probleme u vezi zbog različitih primanja i obrazovanja, čuj meni ti je to glupo. Ja sad radim, radim od 4 intervjua onaj koji mi je na prvu sjeo, to ne znači da ne mogu upisati studij bilo kada (nema veze zašto ga nisam upisao) ja znam. Inače tema je zašto si ljudi tako kompliciraju život, zašto se zadovoljavaju stvarima koje im u životu ne nose nešto, zašto troše svoj i tuđi život, umjesto da su iskreni i krenu dalje i na kraju zašto se više ne smiju i nisu optimistični. Ja jesam inače vedra osoba, ali nije da poznam nekoga ovdje pa da pričam viceve, radim grimase i šaljem to na net, ma nije ti svijet spreman za to Usput od kud ti da sam došao po ijednu curu? Reci gdje si to pročitala Pitao sam za iskustva ljudi koji razmišljaju slično meni, ako ne razumiješ valjda nismo tolko slični, ali dobro nisam to ni očekivao
Nasmijan is offline  
Old 18.06.2017., 16:21   #30
Pitanje je tko je danas dobar a tko ne. Važno je po meni samo međusobno poštovanje i sve je ok. Definitivno da su se ljudi promjenili ali vjerojatno smo se i mi s njima promjenili stoga je bitno iz dana u dan tražiti takve koji nas čine sretnima i uz koje mi možemo biti "mi". Ništa nema goreg od ljudi koji ne prihvaćaju tuđe slobode, mišljenja, stavove. Ako vam se ne sviđa nečiji stav oko nečeg ne mora zbog toga ta osoba biti loša već samo treba gledati pozitivne strane vrline osobe. S druge strane nekad nam bude tako loše i usamljeni smo da hoćemo biti u nekom društvu pod svaku cijenu. Ne treba žuriti već u odnose prijateljske ulaziti s već jasno postavljenim očekivanjima od te druge osobe.
dalmatinac91 is offline  
Old 18.06.2017., 16:22   #31
Pitanje je tko je danas dobar a tko ne. Važno je po meni samo međusobno poštovanje i sve je ok. Definitivno da su se ljudi promjenili ali vjerojatno smo se i mi s njima promjenili stoga je bitno iz dana u dan tražiti takve koji nas čine sretnima i uz koje mi možemo biti "mi". Ništa nema goreg od ljudi koji ne prihvaćaju tuđe slobode, mišljenja, stavove. Ako vam se ne sviđa nečiji stav oko nečeg ne mora zbog toga ta osoba biti loša već samo treba gledati pozitivne strane vrline osobe. S druge strane nekad nam bude tako loše i usamljeni smo da hoćemo biti u nekom društvu pod svaku cijenu. Ne treba žuriti već u odnose prijateljske ulaziti s već jasno postavljenim očekivanjima od te druge osobe.
dalmatinac91 is offline  
Old 18.06.2017., 16:43   #32
U potpunosti se slažem s ovim, jednakost i međusobno poštovanje je bitno, pogotovo kad se radi o vedrim ljudima i kad su teme ugodne. Nema ništa bolje nego kad te ljudi prihvate kakav jesi i ne osuđuju. Ako se nađe takva cura, uvijek je s njom gušt pričati, tema u izobilju non stop, još ako imate dosta zajedničkog stvarno super. Dalje je više manje lako.
Nasmijan is offline  
Old 18.06.2017., 17:12   #33
Nasmijani, vidi se da si pametan, pa se nemoj obazirati na povremena klošarska dobacivanja ovdje, ipak je forum hr poznat kao trolovsko gnijezdo.
Revolucion is offline  
Received Infraction
Old 18.06.2017., 17:12   #34
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
Nisam ja rekao da nešto mora, ja sam rekao s kakvim ljudima se volim družiti, tebi nitko ne brani da "ti moraš" ili "ti mijenjaš" ti to spominješ ne ja. Ja samo spominjem kako ljudi kompliciraju sebi život. Zašto pišeš stvari koje nisu istinite. Stradao ego pa kontriraš, ko tenisačica a, drmaš odmah po lopti kontra? Svašta. Čuj ja ti ne branim da budeš kakva želiš, ne smeta to mene nimalo, ali ja ipak volim vidjeti vedre i vesele ljude koji se ne nerviraju glupostima razumiješ. Ako ti i dalje vidiš problem oko toga, na žalost to je tvoj problem, nije moj, nisam nikoga prozivaom ti si mene. Ako ti ne možeš vidjeti kako su neke stvari budimo realni u današnjem društvu komične pa čak i glupe ja ti tu ne mogu pomoći. To moraš sama shvatiti, kako čovjek sazrijeva sam kroz to prolazi, ako si ti sa 31 godinom (ako su to godine) još u fazi kad to ne možeš razumjeti ja ti zaista ne znam što reći. Jednom ćeš shvatiti da društvo ne bi trebalo kontrolirati pojedinca niti mu stavljati norme, niti obrnuto. Dakle gdje je problem ako pojedinac traži vedre i super osobe koje gledaju pozitivno na život?
smaraš jako.
upravo si me izanalizirao i popljuvao uzduž i poprijeko,na temelju čega i na konto čega to samo ti znaš.
nemam namjeru ulaziti s tobom u daljnje dubioze,tvoji postovi dovoljno govore o tebi.
toliko od mene.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 18.06.2017., 17:14   #35
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
smaraš jako.
upravo si me izanalizirao i popljuvao uzduž i poprijeko,na temelju čega i na konto čega to samo ti znaš.
nemam namjeru ulaziti s tobom u daljnje dubioze,tvoji postovi dovoljno govore o tebi.
toliko od mene.
Haha, tako to ide, kad naletiš na nekoga tko zna pametno misliti i ne boji se reći naglas. Tko je jak taj to može podnijeti, a slabići i nikogovići izbjegavaju raspravu.
Revolucion is offline  
Received Infraction
Old 18.06.2017., 17:23   #36
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Nasmijani, vidi se da si pametan, pa se nemoj obazirati na povremena klošarska dobacivanja ovdje, ipak je forum hr poznat kao trolovsko gnijezdo.
Hvala ti na savjetu, uzet ću to na znanje, primjetio sam čudne stvari na dosta mjesta (moram priznati). Ali veseli me da ima super ljudi.

Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
smaraš jako.
upravo si me izanalizirao i popljuvao uzduž i poprijeko,na temelju čega i na konto čega to samo ti znaš.
nemam namjeru ulaziti s tobom u daljnje dubioze,tvoji postovi dovoljno govore o tebi.
toliko od mene.
Kaj sam ti napravio? Nisam te analizirao samo ne razumijem zašto si tako pogrešno shvatila temu i mene jer mi se učinilo da ti napadaš, a i ono za tenisačicu je bila šala. Nije mi namjera bila uvrijediti te uopće, niti se moraš maknuti iz teme, naprotiv, možeš mene ignorirati i pričati s drugima ako ti ne odgovara pisati meni. Ja sam pisao o sebi, možete i vi drugi o sebi ili svojim stavovima?
Nasmijan is offline  
Old 18.06.2017., 17:25   #37
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post

Kaj sam ti napravio? Nisam te analizirao samo ne razumijem zašto si tako pogrešno shvatila temu i mene jer mi se učinilo da ti napadaš. Nije mi namjera bila uvrijediti te uopće, niti se moraš maknuti iz teme, naprotiv, možeš mene ignorirati i pričati s drugima ako ti ne odgovara pisati meni. Ja sam pisao o sebi, možete i vi drugi o sebi ili svojim stavovima?
Pa opisao si tip ljudi kojem ona pripada, negativno, pa time povrijedio njene ego...ljudi su navikli da im se tapše po leđima i titra oko njih, naročito žene. Ali što je još gore, i muškarci su postali takvi. Fale one dobre stare muške rasprave, gdje se jasno misli i odlučno govori.
Revolucion is offline  
Old 18.06.2017., 17:31   #38
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
Upoznavanje:
Najmanji je problem prići nekoj curi, svaka vitka cura obično je ili slatkica ili zgodnica i nije teško pogoditi zašto će ti se takva cura svidjeti, kao što nije ništa loše u tome ako ti za oko zapne cura sa atributima ili umjerena ili ekstremna kombinacija svega. Osobno sam uvijek težio tome da se ljudi bar malo trude oko sebe i za svoju bolju polovicu......

...Ja stvarno u zadnjih 10 godina nisam upoznao više od 10-20 takvih djevojaka (ne kažem da su mi bile cure).
Sa takvim razmisljanjem ova brojka od 10-20 na 10 god je opravdana. Sve ostalo napisano ti je opticka varka
Sto sam sa tim htjela reci? Uvijek ce nam netko promaknuti,dok se bavis 1 osobom jer se povodis za svojim okom sokolovim i nadnaravnom procijenom karaktera.
Svatko ima svoje mane,vjerujem da ih i ti imas,kako ima i dobrih decki tako ima i dobrih cura,samo sto se vecinom upare dobri sa losim.Zar je doslo vrijeme da se momci zene?
space_xd is offline  
Old 18.06.2017., 17:40   #39
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pa opisao si tip ljudi kojem ona pripada, negativno, pa time povrijedio njene ego...ljudi su navikli da im se tapše po leđima i titra oko njih, naročito žene. Ali što je još gore, i muškarci su postali takvi. Fale one dobre stare muške rasprave, gdje se jasno misli i odlučno govori.
Ne bi znao kud cura pripada i prihvaćam ljude kakvi god da jesu, nije se ona izjasnila, ali nisam naviknut da se dira u mene (pogotovo ako nije istina) tako da s nekim ljudima zavisno kako mi pristupe pričam više ili manje, ali ne zamjeram nikome, nisam ni njoj. Dosta sam direktan dečko, iako nije mi namjera bila je uvrijediti. U pravilu sam uvijek iskren i direktan, problem je što mnogi kritiku ili mišljenje shvate kao uvredu ako se ne podudara sa njima, zato što nemam tabu tem. Desi mi se da me ljudi preozbiljno skuže ili kao da se opravdavam, a ja sam samo iskren. Nije prvi put. Valjda mi nitko nije zamjerio, ponavljam nisam apsolutno nikome ništa zamjerio, samo ima komunikacija koje volim i ne volim voditi.

Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Sa takvim razmisljanjem ova brojka od 10-20 na 10 god je opravdana. Sve ostalo napisano ti je opticka varka
Sto sam sa tim htjela reci? Uvijek ce nam netko promaknuti,dok se bavis 1 osobom jer se povodis za svojim okom sokolovim i nadnaravnom procijenom karaktera.
Svatko ima svoje mane,vjerujem da ih i ti imas,kako ima i dobrih decki tako ima i dobrih cura,samo sto se vecinom upare dobri sa losim.Zar je doslo vrijeme da se momci zene?
Haha, nije da sam brojao, rekao sam napamet Ovo za optičku varku je dobro hahaha Pa ne znam ak dođe prava cura vrijedi se za prav i ženit, kaj ne?
Pa gle ako si u vezi a naiđeš na kvalitetne osobe, valjda još postoji muško žensko prijateljstvo, normalno nesmiješ si dopustit da delaš gluposti, na taj način gradiš dobra društva oko sebe.
A kaj je s curama, se udaju ovih dana?
Svatko ima mušice, ali ja sam si dao vremena i truda poraditi na sebi kao osobi prije nego sam si tražio posao, lakše se nositi sa životom kada znaš što želiš. U globalu sam zadovoljan, nemam postupaka iz prošlosti zbog kojih bi trebao žaliti nešto.

Zadnje uređivanje Nasmijan : 18.06.2017. at 18:02.
Nasmijan is offline  
Old 18.06.2017., 17:45   #40
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ima puno dobrih, iskrenih i zanimljivih cura. Tvoj je problem sto ti to ne vidis.
Sve skoro su hladne, ne da im se upoznavat ili se ne javljaju.

Toliko sam ja vidio, za druge ne znam
FilipWoggy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.