Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2006., 01:47   #61
Quote:
Natch kaže:
ne znam, uopce se ne mogu zamislit u takvoj situaciji.
zamišljam si tu scenu i glavu...frajer odlazi na wc...ova grabi jaknu......izlazi...zaboravlja cigare ulazi natrag dolazi do stola...pada preko stolice diže se razbarušena..uzima cigare....dolazi on...ona zbunjena i zbezeknuta....sjeda....gleda na sat...
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 01:49   #62
Quote:
outofspace kaže:
Vjeruj mi, 26 mi je godina i mogao sam maznut (kad se moram tak izrazit) one klasične ženske koje lako daju i s čime se hvali večina dečki, ali tu meni nema gušta, jer mi nije stalo do tih ženski. Zadnje 4 godine bio sam vjeran svojim osjećajima prema jednoj djevojci, to je sad prošlost, i smisao ovoga nije u seksu i to sam htio naglasiti da nebi ova rasprava otišla u krivom smjeru.

Ja želim otići i razgovarati s curama o svemu i svačemu a na kraju mi se svi razgovori svedu najčešće o njihovim dečkima.

Moram priznat da si sad zvučim patetično.

Ode ja spavat, sutra (danas) imam ispit, pa da malo odmorim. Hvala svima na raspravi i laku noć.
ajde sretno na ispitu...i ne razmišljaj o ovome više...mi ćemo još malo o ovome....onak razmjenjivati misli...
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 01:52   #63
Quote:
outofspace kaže:

Ja želim otići i razgovarati s curama o svemu i svačemu a na kraju mi se svi razgovori svedu najčešće o njihovim dečkima.

Moram priznat da si sad zvučim patetično.

Ode ja spavat, sutra (danas) imam ispit, pa da malo odmorim. Hvala svima na raspravi i laku noć.
gle, bog nas sve gleda, i vjeruj mi da ce i tebe nagraditi.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 01:53   #64
Evo link samnom u pijanom stanju pa se zabavljajte. Slika je prva s lijeva u petom redu (znači dolje) a ja sam ovaj u lijevom kutu dolje s bradicom i kapuljačom na bež majici:

http://www.default.hr/index.php?cent...&gid=22&page=5
outofspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 01:57   #65
Quote:
outofspace kaže:
Evo link samnom u pijanom stanju pa se zabavljajte. Slika je prva s lijeva u petom redu (znači dolje) a ja sam ovaj u lijevom kutu dolje s bradicom i kapuljačom na bež majici:

http://www.default.hr/index.php?cent...&gid=22&page=5
gle, ako si siguran da si heteroseksualan, predlazem ti da pustis SKROZ bradu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:25   #66
Quote:
outofspace kaže:
Nisam kivan ni na tu curu ni na ženski rod, navikoh na te stvari ( ), no ovo sam napisao iz čisto jednog razloga da kad neka cura od ovih koje ovo pročitaju ne kaže da traži dobrog, pristojnog, pažljivog dečka, jer većina (naglašavam većina) ser. kad to kaže. Svi mi gledamo fizički izgled, i cure vole frajere. Poštujem iskrenost, al mrzim licemjere.
dobar dečko = budala
Aj vi meni lijepo živili! pozdrav
Glupa ti je teorija.

Cure obozavaju dobre decke. Nema tu licemjerja.
Splinter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:26   #67
Quote:
Dolores_Claiborne kaže:
Meni nikad nije bio bitan fizički izgled jer ti osoba postane lijepa tek kad otkriješ ono nešto u njoj. A tipa ako mi je netko zapeo za oko kao jebeno fizički zgodan lik brzo bi mi dosadio jer je presavršen. A najčešće i umišljen Malo ružnjikavo je lijepo Fizičke mane znaju bit lijepe
Tebi ce bit yebeno na tulumu forumasa
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:42   #68
Quote:
outofspace kaže:
Zato što bih bar jednom u životu htio čuti od cure "Čuj, ti mi se jednostavno nesviđaš", a ne ono tipa "ti si super dečko, ali...", "ti spadaš u top 10% dečki, ali", "ti nemaš razloga biti iskompleksiran, ali"!!

Eto, zato.
Sjetio si me na onu epizodu Seinfelda. "Slušaj, nisi ti kriv, ja sam, ali..."
W3DR4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:53   #69
"dobar, pažljiv, pristojan, itd"

decko koji je "frajer" moze imati bez problema sve te osobine...

trebas malo poraditi na drzanju, stavu, nacinu na koji pricas, samopouzdanju, odjeci koju nosis i to je sva mudrost..................

samo moras imati osjecaj za feeling hahaha
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:56   #70
Quote:
outofspace kaže:
........
Outofspace,


Sve ti je kako se postaviš. Nema ti tu puno filozofije.

Prvo, o kakvom ti druženju pričaš ? Svaka ti žena hoće nešto više od običnog druženja. Pusti spike onih koje govore da neće. Pucaj ti prvo na nešto više od prijateljstva a ako ti to ne upali onda će ti možda ostati prijateljstvo. Većina nas hoće biti prijateljica ako vidimo da ovo drugo ne ide. .

Drugo, ne moraš ti biti zgodan i atraktivan da imaš zgodnu i atraktivnu curu. Stvar ti je u STAVU, kako se postaviš, držanju, pogledu...

Treće, što si ti mislio postići u tih 20 minuta ? Ja bi na tvom mjestu više šutila i bavila se drugim stvarima. Mene su uvijek palili prodorni pogledi. Uvijek me palilo kada bi me frajer gutao pogledom, kada bi me smireno sa zanimanjem promatrao i kada bi "kontrolirao situaciju". Od njih 10 u društvu, takav bi mi uvijek zainteresirao a što je najvažnije, ne mora biti lijep, Upravo suprotno. Recimo, ja te manekenske tipove uopće ne volim. Moj frajer mora imati neku grubu crtu. To je meni atraktivno a STAV mi je najvažniji.

Nauči ti kako se postaviti i pusti te prijateljske priče. U 20 minuta ne može tebe nitko upoznati. Sa STAVOM ih možeš u tom vremenu zainteresirati a pričom samo odbiti. Pogledom se zaljepi za nju i gledaj cure u oči, pusti njih da pričaju (gluposti naravno) jer ćeš ih ošamutiti !!!
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 02:57   #71
a inace, ti zapravo nisi ljut na cure nego na sebe....
kazem ti poradi na sebi........
kad postanes zadovoljan sobom i pocnes zraciti moci ces dobiti curu koju pozelis........
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 03:05   #72
Quote:
W3DR4N kaže:
Sjetio si me na onu epizodu Seinfelda. "Slušaj, nisi ti kriv, ja sam, ali..."
Dobar stari Sainfeld. Nekad mi je bio smiješan dok nisam skužio da je fakat tak u životu....

Quote:
little_devil kaže:
"dobar, pažljiv, pristojan, itd"

decko koji je "frajer" moze imati bez problema sve te osobine...

trebas malo poraditi na drzanju, stavu, nacinu na koji pricas, samopouzdanju, odjeci koju nosis i to je sva mudrost..................

samo moras imati osjecaj za feeling hahaha
Aha, znači da mi neko samnom komunicirao kao s osobom gore navedene osobine su manje bitnije u odnosu na ove ispod njih ili sam krivo shvatio..!?
joj


20 min joj je trebalo da prvi put pogleda na sat, a između toga i odlaska je pogledala još tri puta.
A frajer koji samo šuti i bulji u ženu je netko bez mozga.
Šta, upalilo bi da sam joj cijelo vrijeme buljio u poveči dekolte umjesto da sam konstantno uspostavljao pogled oči u oči i razgovaro s njom kao osobom.

Opet naglašavam da ovdje nije pitanje o hodanju, barenju, vezama, seksu, već o normalnoj ljudskoj komunikaciji i upoznavanju.

Tuš mi je baš pomogao, a sad u krpe...
outofspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 03:08   #73
Quote:
little_devil kaže:
a inace, ti zapravo nisi ljut na cure nego na sebe....
Da, tu se slažem!
Zato što sam tolko glup da mi ičije mišljenje nešto znači...
outofspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 03:11   #74
Quote:
outofspace kaže:
20 min joj je trebalo da prvi put pogleda na sat, a između toga i odlaska je pogledala još tri puta.
A frajer koji samo šuti i bulji u ženu je netko bez mozga.
Ti si bio u društvu. Pusti druge da više pričaju a nju frajerski promatraj, sa zanimanjem. Gutaj njezine riječi, kopčaš ? Ne moraš ti puno pričati ako si u društvu. Nastoj dobaciti štogot duhovito i pametno a ne nadugo i naširoko o nekim glupostima.

Quote:
outofspace kaže:
Opet naglašavam da ovdje nije pitanje o hodanju, barenju, vezama, seksu, već o normalnoj ljudskoj komunikaciji i upoznavanju.
Eto ti greške. Zato se žena biće i pokupila.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 03:11   #75
Quote:
outofspace kaže:
Dobar stari Sainfeld. Nekad mi je bio smiješan dok nisam skužio da je fakat tak u životu....



Aha, znači da mi neko samnom komunicirao kao s osobom gore navedene osobine su manje bitnije u odnosu na ove ispod njih ili sam krivo shvatio..!?
joj
krivo si shvatio.....

ukratko i ravno u bit....

ako hoces biti privlacan moras biti oboje...... radi na sebi, na osobnosti(bitnije) i izgledu(stilu) i tada ces dobiti cure koje zelis (pretpostavljam da naravno poput svih i ti trazis one zgodne sa puno samopouzdanja)

eto...

moras biti sve i moras imati sve...kao i svi mi drugi ljudi koji se trudimo biti sto bolji i sto privlacniji
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 03:15   #76
Quote:
outofspace kaže:
Evo link samnom u pijanom stanju pa se zabavljajte. Slika je prva s lijeva u petom redu (znači dolje) a ja sam ovaj u lijevom kutu dolje s bradicom i kapuljačom na bež majici:

http://www.default.hr/index.php?cent...&gid=22&page=5
Meni izgledas normalno pa ne kontam zast nisi dosad sevio. Vjerojatno ti pristup ne stima onda. A to se osjeti. Mi ti cure stvarno volimo decke, ali koji usput i dobro seve
Zato se baci na posao, ljubav ces kad-tad nac
__________________
Da nije našla muškarca, žena bi pripitomila neku drugu životinju...
Crax GP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 03:18   #77
Quote:
outofspace kaže:
Da, tu se slažem!
Zato što sam tolko glup da mi ičije mišljenje nešto znači...

totalna frustriranost i totalno si u krivu.......

u danasnje vrijeme nije dovoljno da budes samo dobar, pa sto ti je, konkurencija je ogromna, zene su samopouzdanije, dizu kriterije, traze sve...........

to sto ti govoris da je dobar decko=papak; kreten=frajer je glupost.......
decko moze biti i dobar i brizan i pametan i samouvjeren i zgodan i frajer u isto vrijeme...a vjeruj mi, takvih ima sve vise
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 03:18   #78
Quote:
Crax GP kaže:
Meni izgledas normalno pa ne kontam zast nisi dosad sevio. Vjerojatno ti pristup ne stima onda. A to se osjeti. Mi ti cure stvarno volimo decke, ali koji usput i dobro seve
Zato se baci na posao, ljubav ces kad-tad nac

Vidiš da on takve još ne traži. Lijepo je nekoliko puta ponovio da ovdje nije pitanje o hodanju, barenju, vezama, seksu, već o normalnoj ljudskoj komunikaciji i upoznavanju. Eto outofspace, pa ti komuniciraj i dalje.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 03:25   #79
E, jbg onda, onda ce si i nac takvu kakav je i on pa ce obadvoje bit nezadovoljni jer ce oboje mislit da zasluzuju vise, bolje, jace...

Mislim, kak uopce netko moze normalno komunicirat, a da ne prica o sexu (kod mene u drustvu je 70% zajebancije na temu sexa ) A kak mos pricat o tim stvarima ak ih nisi nikad probo?
__________________
Da nije našla muškarca, žena bi pripitomila neku drugu životinju...
Crax GP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 03:27   #80
Quote:
Crax GP kaže:
Mislim, kak uopce netko moze normalno komunicirat, a da ne prica o sexu (kod mene u drustvu je 70% zajebancije na temu sexa ) A kak mos pricat o tim stvarima ak ih nisi nikad probo?
Ne znam ni ja . Ni meni to baš nije jasno. Ali evo vidiš, ima nas svakakvih.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.