Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2004., 18:55   #21
alessandro lakovi za nokte - zalsno ali istinito. nakon jednog dana izgledajuz grozno (osim onog whitening laka - on je super)

loreal kreme za lice - od svih sam dobila alergiju. zanimljivo a garnier mi pase

nivea i sunsilk samponi za kosu - od prvih dobuila perut a od drugih masnu kosu koje nikako da se rijesim

lorealdvostruka maskara - bourjois je sto put bolja i bolje se skida

vichy termal mat - alergija - opet

mislim da je zasad to to
debelakrava is offline  
Old 04.02.2004., 19:38   #22
a, eto meni lipfinity od MF bio super trajan i odličan....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 04.02.2004., 21:48   #23
...ona nivea u spreju mi uzasno smrdi..

..fructis samponi..kos ami bude naelektrizirana

..garnierov tonik i sve ostalo za masnu kozu..grozno

..elizabeth arden krema ona 8 hour ..smrdi po konjima..i jos sma je dobila za rockas..al sam je dala mami..fujjjjjjj

a nemam pojma kaj jos..bum napisala
Hana_ is offline  
Old 04.02.2004., 23:06   #24
Quote:
moje najvece razocaranje u kozmetici je bilo kad sam prvi i zadnji put poljubio nasminkanu curu.
papak
croft is offline  
Old 04.02.2004., 23:32   #25
Quote:
debelakrava kaže:
vichy termal mat - alergija - opet
kako dobijete od vichya alergiju to mi nije jasno
Gloria Trillo is offline  
Old 05.02.2004., 00:06   #26
Quote:
seti kaže:
moje najvece razocaranje u kozmetici je bilo kad sam prvi i zadnji put poljubio nasminkanu curu.

prvo sam joj kusnuo obraz, u ustima mi ostao neki prah bljutavog okusa. presao sam na usta i poskliznuo se na neku ljigavu, ljepljivu premaznu smjesu. ne znajuci kud bi dalje od muke, krenuo sam joj ljubiti oci, ali sam naisao na gorkast sloj crnog premaza sto se ljustio sa trepavica u grudicama
iz cistog ocaja presao sam usnama na njen vrat, da bi se skoro zagrcnuo od ljutog okusa na njenoj kozi, mirisnog ali fuuujj okusa. nit je alkohol nit je hrana. sve se nadajuc da jos ima nade zagnjurim lice u njenu kosu i ubodem se na strsece vlasi, totalno neprirodno ukrucene i sljepljene nekim .. ljepilom? lakom? ostrog okusa

dora is offline  
Old 05.02.2004., 00:30   #27
ja se stvarno čudim muškarcima kak se oni naviknu na tu našu šminku...al stvarno

nakon toga mi i nije tak čudno kad kukaju zobg svake sitnice u nečem drugom...ak su uspjeli prihvatit šminku, svaka im čast
Clea is offline  
Old 05.02.2004., 02:02   #28
mi ti se, dragi seti, šminkamo da privučemo muškiće koji će nas onda ljubiti nenašminkane......

Joj, ja užasno jako jako volim kupovati šminku i onda me uvijek peče savjest jer se zapravo rijetko šminkam....

Samo za večernj izlaske...gotovo nikada za dan i nikad kad samo idem u kno, na kavi ili na cugu s nekim...

Znam, znam, nisam normalna...

Mislim da je meni pola gušta (ako ne i više) u samom posjedovanju nekog superfinog ruža, kreme ili sjajila...
Da, da...I have some serious issues...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 05.02.2004., 07:29   #29
eto npr nasa dora

pojavila se jednom i skroz me zainteresirala. pa se sjedoh do nje i tako mi liepo pricasmo i bas bi sve bilo krasno da nije bila obojana. vidjelo se da bi i ona nesto, ali ne more kad je posipana i opiturana, dok bi covjek to poskidao, smirglpapirom, razrjedjivacem ili cime vec to skidate sa sebe, triput bi se okrenuo zeludac. a slatka je inace, ma ne kuzi kako joj ratne boje kvare izgled

hmmmmm a mozda ni nije slatka, zapravo je nikad nisam vidio bez maske cak ni to ne bi smetalo jer ima bomba-tijelo, ali opet nemres se ni mazit dok su boje po faci, zamazao bi se sav

bila je jedna predivna svojedobno, na izletu u planini s nama planinarima. bas mi se svidjla onako odozada i s malo daljeg. onda je pala kisa, okrenula se, a iz ociju dva grda crna potocica. kako prestrasno
seti is offline  
Old 05.02.2004., 08:02   #30
Quote:
Michelle_24 kaže:
također! nikamo ne idem bez njega
Mozda ne mislimo na isto. Moje je pregusto, ono, namazem usta i opce nemrem micat njima. I onda mi usne isusi i ... ono, koma. Kaj ja to onda imam?? Moje nema prozirnu tubicu
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Old 05.02.2004., 08:39   #31
lipfinity.. horor... i oil of olaz touch, dnevna kremica sa nekim crnim polopcem... nikad mi lice nije bilo gore.....
one niveine maske za lice mi takoder ne odgovaraju nikako... lice me nakon njih pecka...
maxfaktorove maskare mi ne pasu..

i to je, mislim, to..
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Old 05.02.2004., 10:36   #32
Quote:
debelakrava kaže:
lorealdvostruka maskara - bourjois je sto put bolja i bolje se skida
daj mi samo reci kakve su kod tebe trepavice ... duge, kratke ...

grazie, sorry na off topicu
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Old 05.02.2004., 11:56   #33
grozne trepavice imam - na tatu. kratke, plave i prema dolje
debelakrava is offline  
Old 05.02.2004., 12:27   #34
Oces rjesenje - trk u kozmticki salon, minival i bojanje trepavica. Izgledaju ti nakon toga kao da su ti stalno uvijene i koda ima maskaru. Super, isprobano
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Old 05.02.2004., 14:32   #35
Quote:
seti kaže:
vidjelo se da bi i ona nesto
A ti seti seres li ga seres Fakat skini mi se malo.
dora is offline  
Old 05.02.2004., 15:00   #36
da sam musko svidjale bi mi se lijepe nenasminkane cure..

ali ja sam zensko i volim se tu i tamo ponekad nasminkati
Hana_ is offline  
Old 05.02.2004., 19:07   #37
i oni flasterići od Nivee kad sam ga skinula s nosa, mislila sam da više nikada neću povratit svoju prirodnu, boju nosa. da ću ko pijanac hodat sa crvenim i natečenim nosom okolo.

Ugl. ako ih već i kupite, nemojte ih upotrijebit neposredno prije izlaska. jer, nećete izać u dogovoreno vrijeme
sweet Irma is offline  
Old 05.02.2004., 21:05   #38
Razmisljam, ali tesko se prisjecam...Uglavnom bio je neki trajni ruž od Artdeco-a, to je bila ziva katastrofa. Onda flastercici od Nivee i šampon i regenerator iz Lusha.
lahor is offline  
Old 05.02.2004., 21:56   #39
Joj, ti flasterčići su prodavanje magle...meni bilo isto kao i prije njega.....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 06.02.2004., 03:05   #40
puno pudera je zavrsilo u smecu jer boja nije bila dobra.
i nikad upotrebljeno-malo,mislim super malecko sjajilo roza od deluxe cosmetic,koje me kostalo 26$...jos ne kuzim kaj je u njemu 26$...
i da-narucene farbe za kosu iz zagreba od welle-koje su trebale biti exotic burgundy red...a ispale smede...a skuplje su bile nego ove ovde skupe!!!!!!!!!!!!!!!!!sve zavrsilo u smecu!
AFRODITA69 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.