Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 22:34   #1201


nove nijanse!
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:44   #1202
Sviđa mi se 21

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:06   #1203
Jel ima kakva dobra maskara za preporučiti, koja bi davala na volumenu, a ne toliko na duljini?
Inače ne kupujem GR proizvode, ali zadovoljna sam njihovim ružem i napokon odlična nijansa koju sam tražila 100 god. pa možda isprobam i još nešto.
chica bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:28   #1204
Thumbs up

Odusevljena sam sa sjajem br. 112:

papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 11:31   #1205
Jel itko naručivao GR ili Flormar sa FB stranice Golden Rose i Flormar Kozmetika Mostar (Maja)? Zanima me za koliko brzo dođe u HR (Zagreb), poštarina i ostalo?
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 13:59   #1206
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Jel itko naručivao GR ili Flormar sa FB stranice Golden Rose i Flormar Kozmetika Mostar (Maja)? Zanima me za koliko brzo dođe u HR (Zagreb), poštarina i ostalo?
Naručila sam kada je tek počinjala, no možda ti pomogne:
šalje Tiskom ili HP-om, po želji, cijene su prema cjeniku na njihovim stranicama. Dođe za par dana (2-3) nakon što pošalje.
Citiram:
"Narudžbe se odsad šalju svaki ponedjeljak navečer, meni proizvodi stižu za nekoliko dana (ovisi, obično krajem tjedna) pa vikendom idem u Hr odakle mogu poslati paket. Na svaku cjelokupnu narudžbu ide 10kn provizije za obavljanje usluge."

Uplatila sam joj unaprijed jer je rekla da ima žena koje naruče i onda ona kupi i više se nikada ne jave, tako da je kužim sa te strane. Bila je stvarno korektna i brinula je o svemu.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:20   #1207
Ok, hvala puno. Pitam za Flormar jer kod nas ga nema offline za razliku od Golden Rosea, a imaju neke zbilja dobre proizvode.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:09   #1208
Kada sam naručivala imala je samo GR. Ako misliš naručivati, javi kakvi su proizvodi (ili napiši koji su ti to zbilja dobri proizvodi), ja ih nikad nisam koristila, a ako mi preporučiš štogod, mogla bih si nešto i naručiti.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 12:11   #1209
Uzela sam jucer novu nijansu, br 21.

Fenomenalna je. Tek je dosla a ja si vec razmisljam o zalihama
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 03:11   #1210
Htjela sam uzeti njihov tekući ruž, ali uživo nije nijansa kao na slici, pa sam uzela lip marker... na ruci ok nijansa, na ustima baš i ne .. pogotovo ako ideš podebljavati ili opereš i opet ideš stavljat... mislim drži se ok, ali u mraku izgleda skoro crno, a kad ideš više slojeva isto tak...
ne znam kaj ću s tim baš iskreno... eventualno za iscrtavanje usta....
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 13:48   #1211
Curke,jel tko već probao ovu novu kolekciju?
Škicam lak za nokte i ruž.
Već je lak razgrabljen nijansa 01.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2019., 07:42   #1212
Kakva im je BB krema???

https://www.instagram.com/p/B1wDFxXh...=1vvjxs0ihh32z
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2023., 14:50   #1213
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Otvoren je webshop u Hrvatskoj: www.goldenrose.hr

Dostava iznosi 25 kn za sve narudžbe do 300 HRK, a iznad 300 HRK je besplatna.

Plaćanje se vrši prilikom dostave u gotovini.

Promotivni kod za 30 % popusta na sve: GOLDEN30 (Ne znam do kada vrijedi.)

Upravo naručila prvu narudžbu. Trebalo bi stići kroz 24 do 48 sati. Javim kako je prošlo.
Ne preporučam nikome. Poslali mi u običnoj kuverti, došlo sve smrskano, obećali povrat novca. Nikad dobila, na mailove više ne odgovaraju. Poslala sam mail i na turskog proizvođaća (na stranicama trgovačkog suda su i vlasnici d.o.o. iz Turske, nisu Hrvati). Čekam još par dana, a onda ću prijaviti inspekciji.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.