Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2012., 17:52   #2801
Quote:
tiburon kaže: Pogledaj post
O.K. to kuzim, znaci nema nekog vremenskog ogranicenja.
Koliko ja znam, ne.
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 18:17   #2802
Quote:
luliana kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam, ne.
Tnx
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 16:46   #2803
Quote:
tiburon kaže: Pogledaj post
O.K. to kuzim, znaci nema nekog vremenskog ogranicenja.
nemoj ga koristiti po ljeti, posebno ako si na moru i/ili provodiš puno vremena na otvorenom i na zimovanju bi valjalo prestati (i koristiti kreme s visokim SPF) da ti se slučajno ne bi pojavile fleke. Inače možeš koliko hoćeš

Tijekom drugog tjedna primjene koža mi se počela dosta jako mastiti, sad čekam dalje
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 17:36   #2804
Quote:
sunčica kaže: Pogledaj post
Tijekom drugog tjedna primjene koža mi se počela dosta jako mastiti, sad čekam dalje
Možda da koristiš svaku drugu večer? Ja ću tako ako primjetim isušenost ili pojačano mašćenje. U svakom slučaju, čini mi se da ga je odlično imati za tretiranje prištića u nastanku !
Heartbeat Pinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 21:04   #2805
jel koristi netko termalnu vodu nakon depilacije? nek podijeli iskustva
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 23:24   #2806
Quote:
sunčica kaže: Pogledaj post
nemoj ga koristiti po ljeti, posebno ako si na moru i/ili provodiš puno vremena na otvorenom i na zimovanju bi valjalo prestati (i koristiti kreme s visokim SPF) da ti se slučajno ne bi pojavile fleke. Inače možeš koliko hoćeš

Tijekom drugog tjedna primjene koža mi se počela dosta jako mastiti, sad čekam dalje
e, hvala, znam to za lito i spf
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 18:48   #2807
Ako nekog zanima, tijekom 11. mj. u ljekarnama imate popust od 20% na cijelu Cold i Trixera liniju.
Ja sam danas u Farmaciji uzela Cold set (krema za ruke, balzam za usne, univerzalnu cold kremu i cold sapun) za samo 90-ak kuna
Inače obožavam tu liniju, idealna mi je sad za zimu
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 17:54   #2808
Nisam znala da je i balzam za usne u paketu, baš sam namjeravala uzeti kremu za ruke, ali kako mi je ponestalo balzama ovo mi dobro dođe, hvala za info.
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 18:50   #2809
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Ako nekog zanima, tijekom 11. mj. u ljekarnama imate popust od 20% na cijelu Cold i Trixera liniju.
Ja sam danas u Farmaciji uzela Cold set (krema za ruke, balzam za usne, univerzalnu cold kremu i cold sapun) za samo 90-ak kuna
Inače obožavam tu liniju, idealna mi je sad za zimu
Kakva ti je univerzalna cold krema? Da li njome mažeš i lice?
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 18:57   #2810
Quote:
luliana kaže: Pogledaj post
Kakva ti je univerzalna cold krema? Da li njome mažeš i lice?
S njom isključivo mažem samo lice, ali koristim je samo kao noćnu kremu jer mi je prejaka za dan
Super je za ljuskanje područja oko nosa i onaj osjećaj zatezanja lica, mene je spasila u svega par dana
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 18:59   #2811
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
S njom isključivo mažem samo lice, ali koristim je samo kao noćnu kremu jer mi je prejaka za dan
Super je za ljuskanje područja oko nosa i onaj osjećaj zatezanja lica, mene je spasila u svega par dana
Aha, znači premasna je za dan?
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 11:25   #2812
Quote:
luliana kaže: Pogledaj post
Aha, znači premasna je za dan?
Meni osobno je; super mi je za navečer jer se onda tijekom noći lijepo upije i ujutro mi je faca mekana i svježa
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 16:43   #2813
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Meni osobno je; super mi je za navečer jer se onda tijekom noći lijepo upije i ujutro mi je faca mekana i svježa
ok, hvala ti na odgovoru
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 16:44   #2814
Uzela sam taj cold paket, sve mi je odlicno osim balzama koji mi isusuje usta i ostavlja nekakav cudan bijeli sloj. Uzasan je zapravo. Ostalo odlicno

Sent from my Lumia 800 using Board Express
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 17:00   #2815
Meni je lice prošle zime doslovce spasila Trixera + Selectiose BALSAM - izuzetno bogata krema koja vraća masnoću koži. Sva sam se osušila nakon trećeg poroda i ovo mi je bio spas - najprije sam ju koristila i navečer i po danu, a kasnije samo navečer. Imam ju i sada i ponekad ju koristim navečer. Cijena? Oko 160-170 kn za 200 ml, a sad još ide 20% dole u studenome. Morat ću ponoviti kupnju!


e, jel neka koristila trixeru i cold kremu? zanima me razlika za kožu lica..... i koja je količina kreme u cold setu?

Zadnje uređivanje astra3 : 17.11.2012. at 17:27.
astra3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 19:54   #2816
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Ako nekog zanima, tijekom 11. mj. u ljekarnama imate popust od 20% na cijelu Cold i Trixera liniju.
Ja sam danas u Farmaciji uzela Cold set (krema za ruke, balzam za usne, univerzalnu cold kremu i cold sapun) za samo 90-ak kuna
Inače obožavam tu liniju, idealna mi je sad za zimu
odo sutra po ovo, valjda cu naci

jel zna netko gdje mogu kontaktirati Avène? a da nije fb stranica
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 00:55   #2817
molim vas, koja je razlika između Cleanance K i Triacneal kreme? za kakvu kožu je koja bolja?
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 18:18   #2818
Cure, lijepo bih zamolila ako ima koja tester Avene Couvrance (svijetla/srednja nijansa), a da bi ga htjela poklonit?
__________________
Potpis is under construction :)
Ivaaa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 19:03   #2819
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
molim vas, koja je razlika između Cleanance K i Triacneal kreme? za kakvu kožu je koja bolja?
Ako imaš upalne akne onda Triacneal. Ako ne, onda Cl.K Triacneal izaziva puno jače orožnjavanje kože tako da bih ga ja preporučila samo gore navedenom obliku problema. Cleanance K meni jako povoljno djeluje na komedone.
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 19:09   #2820
Quote:
overburdened kaže: Pogledaj post
Ako imaš upalne akne onda Triacneal. Ako ne, onda Cl.K Triacneal izaziva puno jače orožnjavanje kože tako da bih ga ja preporučila samo gore navedenom obliku problema. Cleanance K meni jako povoljno djeluje na komedone.
tnx
a da li cleanance k išta radi flekicama?
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.