Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Zašto Tito uskrsava na DVD izdanju ?
Ima dovoljno kupaca, pa u tržišnoj privredi smo. 8 25.00%
Ma plaćena propaganda, nema toliko Titoljubaca. 6 18.75%
Tito je namjerno izdan kao kontra Vukovaru. 13 40.63%
Slučajnost je to što je izašao u isto vrijeme. 12 37.50%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 32. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2008., 23:48   #41
Anyway, kako je tema (očekivano) otišla kud je otišla, pravac LK.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 23:51   #42
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Nadalje, pa Ustaše su koristili odnosno zloupotrebili isto tako naš grb.
Kraj.
Ko pticice u kavezu proslosti, sto jos zlopotrebno upotrebe ime Ustasa,
kao razlog za pokolj 1,000,000 nevini Hrvata u zadnjih 100 godina.

Vidite kako kosti nevini bez imena, imaju moc bozije prirodne pravde............ mirno spavkajte
UnFaithful is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 23:57   #43
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
Tile je tu vojsku odgojio....

jel oš sad da ti ispričam priču o majci i sinu, kokošama i višalima a da shvatiš.
je, je, a zasto onda zaboravis napomenuti da se je dobar dio te vojske borio i na drugoj strani ? Predsjednik nam je bio stari Partizan, Generali su bili stari Partizani, sve ljudi koji su se borili uz Tita jos od pocetka, a i vecina obicnih vojnika je bila 'odgojena' u JNA. Kako to onda da su se borili na nasoj strani, zar ih nije Tito odgojio da mrze hrvate ?
diseased is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 00:06   #44
Quote:
diseased kaže: Pogledaj post
je, je, a zasto onda zaboravis napomenuti da se je dobar dio te vojske borio i na drugoj strani ? Predsjednik nam je bio stari Partizan, Generali su bili stari Partizani, sve ljudi koji su se borili uz Tita jos od pocetka, a i vecina obicnih vojnika je bila 'odgojena' u JNA. Kako to onda da su se borili na nasoj strani, zar ih nije Tito odgojio da mrze hrvate ?
Tuđman je još šesetineke skužio da Tile nije baš najpošteniji i najnormalniji 'otac', a dečki što su pod prijetnjom zatvora služili vojsku ne možeš uzimat u obzir...


Tile je najveći zlotvor Hrvatima. Tu činjenicu ništa ne može izbrisati ma koliko se vi trudili...
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 00:12   #45
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
Tile je najveći zlotvor Hrvatima. Tu činjenicu ništa ne može izbrisati ma koliko se vi trudili...
Stogod, nemozes mu prepisivati zlocine koji su se dogodili desteljecima nakon njegove smrti ma koliko god ti se trudio.
diseased is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 00:16   #46
Quote:
Tropolon kaže: Pogledaj post
Da, jer u druge ročne vojske svijeta išlo se na odsluženje vojnog roka dragovoljno. Jedino u SFRJ je to bila prisila.

Kao što ti ne možeš izbrisati činjenicu da je upravo Tito zaslužan za prevođenje Hrvatske na stranu sila pobjednica nad fašizmom čime je osigurana opstojnost hrvatskog naroda i države.
A to svojem narodu jedino zločinac može učiniti.

__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 00:21   #47
Fudbal, nogomet i jos ponesto - u izdanju Slobodne.
Kako tumacite taj dvd i je li fudbal stavljen slucajno na prvo mjesto umjesto nogometa?
Meni sve to smrdi na beogradsku financijsku stimulaciju.
Opet ce nam Srbi dolaziti u velikom broju na more.
el pistolero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 00:22   #48
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
A čemu se smiješ? Zato što je rekao istinu?
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 01:47   #49
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Hodam gradom i svako malo čujem kad pijana bagra pjeva Jasenovac i ine pjesme, pa im nitko ništa ne uradi.

Još nikad nisam čuo da je netko išao gradom i pjevao "druže Tito"

Kakve veze imaju Tito i Vukovar...jedno je sigurno, Tito zasigurno nebi dopustio da se dogodi Vukovar, nego bi "brkate đenerale koji samo znaju da viču pali" poslao i gdje im mjesto-GOLI OTOK
A bilo bi jako dobro da nam jos kazes u kojem to gradu ti svako malo cujes pijanu bagru (za razliku od trijezne ispravne ljevicarske gamadi) i gdje (po ulici, u lokalu, ... nadopuni ) .

A zasto bi u Hrvatskoj pjevali "druze Tito", kada smo od njega imali samo sranja i klanja ?

Naravno Tito bi ih sve poslao na Goli otok u slucaju da ne bi dovoljno glasno i cesto vikali pali ! A drugi razloga za slanje na Goli bi bio sto Vukovar ne bi osvojili (razrusili) za tri tjedna max, a nego bi ime trebalo tri mjeseca !
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 01:49   #50
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Op pukla te teorija zavjere.
Bilo bi sjajno da se radi o teoriji zavjere, ali kada je SD u pitanje onda nema govora o teoriji zavjere nego se iskljucivo radi o namjeri !
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 01:51   #51
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
Da zamaže oči... jerbo ni u najluđim snovima Tile se ni nadat nije moga da će Hrvatska bit država za se, a u prilog čemu ide i ona izjava o Savi, tijeku i smjerovima..

Sto se pokazalo u punom sjaju kada se RH pokusala osamostaliti, odnosno odvojiti (izaci iz sastava) od SFRJ,!


Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
a jebiga ...opet sam fulala točan odgovor
Kao i vrlo cesto do sada !
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 01:58   #52
Quote:
Tropolon kaže: Pogledaj post
Da, jer u druge ročne vojske svijeta išlo se na odsluženje vojnog roka dragovoljno. Jedino u SFRJ je to bila prisila.

Kao što ti ne možeš izbrisati činjenicu da je upravo Tito zaslužan za prevođenje Hrvatske na stranu sila pobjednica nad fašizmom čime je osigurana opstojnost hrvatskog naroda i države.
A to svojem narodu jedino zločinac može učiniti.
Aha, ali niposto radi interesa Hrvatske ili za Hrvatsku nego samo i iskljucivo za interese Jugoslavije, da ne kazem Srbije (poznato je ono njegovo: "morao sam pustiti Srbima da se izdovolje" a ti se raspitaj ili potrazi kome je to i kojom prilikom rekao, pa ga samo i dalje opravdavaj kada je RH u pitanju)!
Tesko da se moze Titu pripisati osiguranje opstojnosti hrvatskog naroda, jako jako tesko ! Jedino mozda sto nakon 1945. godine ipak ga nisu mogli ubijati u tolikoj mjeri kao do tada !
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 02:16   #53
tito = bandit i zločinac

Za mene je josip broz bandit i zločinac...kratko i jasno...
I dok je god u Zagrebu "Trg maršala tita" nema istine i mira...
__________________
Pozdrav svima... El Ingenioso Hidalgo Don Quijote de la Mancha
dalmatino enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 10:15   #54
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Simba, reci mi onda, zašto je donesen ustav iz '74?
- Onaj koji je pratio Yugu od 45 do 90 vidio je da je ta neprirodna država opstajala samo zbog volje jednog čovjeka i diktatora Tita. Naravno i blokovske situacije u svijetu. Te zbog toga što je svijetu bilo bolje da postoji takva država u kojoj stabilnost počiva na diktaturi, nego da se oni moraju baviti raspadanjem te države u krvi i ratu. Na koncu su moral izagristi kiselu jabuku.

- Svako malo kroz povijest su komunističko-nacionalni lideri u Srbiji radili određene pobune i pokušaj da se nešto dobije za Srbiju, čak i da se sruši Tito. Slučaj Ranković, Đilas. U takvoj neslobodnoj državi u općim trendovima traženja više sloboda i demokracije počevši od gušenja pobune u Mađarskoj koncem 50-ih, onda u 60-im okupacija Čehoslovačke. Inače koncem 60-ih je bio Hippy pokret, općenito građanski pokreti u svijetu, seksualna revolucija, itd.. itd...
- Tako koncem 60-ih je došlo do velike krize vlasti u SFRJ. Praxis u Srbiji, Proljeće u Hrvatskoj. Nakon pustih godina tiranije Tito je posjekao tada sve one koj isu se bunili i popustio. Dopustio je više sloboda republikama da bi spriječio buduće "nacionalističke pokrete". Nakon toga se htio povući. Međutim poslušnički kadar koji je ostao nakon čistki s početka 70-ih jednoglasno na kongres uaklamacijom i frenetičnim pljeskom su predložili ga kao doživotnog predsjednika i maršala, te ga predložilo 3. put za orden narodnog heroja... Tako da nije mogao odstupiti i razočarati razdragane sljedbenike i poslušnike koji su u njegovoj sjeni nastavili vladati i ubirati plodove radničkoga rada.
- Ta država se morala raspasti, jedini način da opstane je bila diktatura.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 10:32   #55
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Serijal o Titu ? Mogli su staviti serijal o Anti Paveliću ?
Ljudi se ipak ne vole poistovjećivati s luzerima, nisu zanimljivi...


Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Ili se radi o financiranome političkome projektu, kojeg je netko financirao znajući unaprijed da će se slabo prodavati osim što ćemo poglavito mi u Splitu na svakoj trafici gledati maršala sa osmjehom na licu.
Treba vas podsjetit da biste, da se luzeroida pitalo, danas gledali Berluskonijeve plakate odasvud...

Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Hoće li se i naša djeca igrati partizana i Nijemaca kao i mi kad smo bili klinci ? Čak i pjesma je bila "Neću da budem Švabo, Švabo neću da budem," Nitko nije želio biti Švabo...
Djeca će se igrat ustaša i četnika, s obzirom da će partizanski okupatori biti izbrisani iz svijesti slobodoljubivog hrvatskog naroda. I pjevat će: "Neću da budem Srbo, Srbo da budem neću..."

Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Kad će završiti WW2 u Hrvatskoj ?
Kada konačno sve banditske čete budu poražene i stjerane u zaborav, narod će moći konačno odahnuti i shvatiti da je taj rat sretno završen ulaskom oslobodilačkih trupa Trećeg Reicha u Moskvu i London...
jationo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 10:40   #56
Quote:
buzinho kaže: Pogledaj post
Samo ću reč da je idiot svatko tko podržava Josipa Broza, jer je upravo on napravio največi zločin protiv Hrvata 1945., veći od Vukovara. Onda si možete zamisliti na šta je Bleiburg ličio.
Vi anti-antifašisti često imate problema s abecedom, trebalo bi napraviti neko istraživanje na tu temu... Da vam boljševici nisu onemogućili školovanje zbog toga što ste pravi Rvati?

Quote:
buzinho kaže: Pogledaj post
I onda kad vidim mladog antifašista kako plače za Yugoslavijom, prebio bih njega i glupe roditelje.(ne podržavam fašizam ni ustaštvo već domoljubje)
Zašto bi mlatio antifašiste ako nisi fašist?
jationo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 11:11   #57
Quote:
jationo kaže: Pogledaj post
Vi anti-antifašisti često imate problema s abecedom, trebalo bi napraviti neko istraživanje na tu temu...
a vi antifašisiti imate problema s pojmovima. anti-antifašisti ne postoje
Quote:
jationo kaže: Pogledaj post
Zašto bi mlatio antifašiste ako nisi fašist?
zato što to nisu antifašisti već komunisti. i nama koji smo antikomunisti je baš gušt mlatiti komunjare
Pataren is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 11:21   #58
još jedna tema tipova koji svaku večer imaju spiritističke seanse zazivanja idiota prošlosti....ovaj Balkan je fakat u govnima
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 11:34   #59
Quote:
Komunalac kaže: Pogledaj post
Bilo bi sjajno da se radi o teoriji zavjere, ali kada je SD u pitanje onda nema govora o teoriji zavjere nego se iskljucivo radi o namjeri !
...da se zaradi lova.

I evo su i mukte reklamu dobili.

Zadnje uređivanje Cuka : 27.10.2008. at 11:43.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 12:01   #60
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Upravo je nevjerojatno živjeti u Hrvatskoj. Kada Večernji izdaje serijal o Vukovaru i vukovarskim braniteljima. Upravo je nevjerojatno da Slobodna dalmacija izdaje serijal o Titu ?
- Koliko je to "slučajno", koliko je to namjerno ?
- Serijal o Titu ? Mogli su staviti serijal o Anti Paveliću ? Franji Josipu ? O Bože nisu se mogli dosjetiti pa nasuprot Vukovaru postaviti serijal 7 ofenziva iz NOB-a ?
- Kako nikada nije ništa slučajno, mislim da i ovoga puta se radi o namjernim namjerama.
- Ili je to u stilu ravnopravnosti građana, čista kopija ravnopravnosti naoda i narodnosti koja je postojala u SFRJ-u.
- Šetaš se gradom i sa svake trafike Slobodne Dalmacije smiješi ti se Tito u raskošnom DVD serijalu. Uštipneš se da se zapitaš koja je ovo godina ? Pogledaš, ono 2008 ?! Socijalizam u kanti za smeće kao i SFRJ.
- Kako sve počiva na tržišnoj privredi valjda izdavač ima računicu da će prodati cijelu nakladu porati mnogo pobornika i štovatelja lika i djela druga Tita ?
- Ili se radi o financiranome političkome projektu, kojeg je netko financirao znajući unaprijed da će se slabo prodavati osim što ćemo poglavito mi u Splitu na svakoj trafici gledati maršala sa osmjehom na licu.
- Koliko je sve ovo povezano sa dnevnom politikom, Bleiburg/Jasenovac, partizani/komunisti/ustaše ?
- Hoće li se i naša djeca igrati partizana i Nijemaca kao i mi kad smo bili klinci ? Čak i pjesma je bila "Neću da budem Švabo, Švabo neću da budem," Nitko nije želio biti Švabo...
- Zapravo naša djeca će se igrati partizana i ustaša...
- Kad će završiti WW2 u Hrvatskoj ?
uh steta kaj mi je to promaklo, ja bi ga bila kupila
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.