Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2008., 14:45   #41
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Ma ovaj forum je totalna rupa. Ljudi poput Kruleta se baniraju, a zamjenjuju ih prištavi kanadski pubertetlije opsjednuti Luburićem, Pavelićem i NDH. Dno dna.

Kakav bezobrazluk, čovjek kaže istinu da se kler Katoličke crkve diljem svijeta sustavno bavi jebačinom malodobne djece, te da se ta praksa kasnije štiti i zataškava, i odmah ban.
A jebiga, kojim tempom zataškavaju i plaćaju odštete, teško da će se dokazat da se sustavno bave jebačinom malodobne djece A i ispričali su se

Mislim da je i Krule očekivao ban. Svaka čast
Silajn is offline  
Old 08.11.2008., 14:48   #42
Žao mi je kruleta, bio je originalan,i istina sto Sinbad kaže, njega su trajno banirali,a ekipa neo ustasa ostaje naravno
snezana mk is offline  
Old 08.11.2008., 14:49   #43
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Ma ovaj forum je totalna rupa. Ljudi poput Kruleta se baniraju, a zamjenjuju ih prištavi kanadski pubertetlije opsjednuti Luburićem, Pavelićem i NDH. Dno dna.

Kakav bezobrazluk, čovjek kaže istinu da se kler Katoličke crkve diljem svijeta sustavno bavi jebačinom malodobne djece, te da se ta praksa kasnije štiti i zataškava, i odmah ban.


Pa uvijek su zbog istine padale glave.
secretly is offline  
Old 08.11.2008., 15:04   #44
Quote:
secretly kaže: Pogledaj post


Pa uvijek su zbog istine padale glave.
da, da istina boli....
kokan is offline  
Old 08.11.2008., 15:06   #45
- A vi koristite Kruleta za svoje ciljeve, koji lešinari. Inače vas boli patka za njim. koje licemjerstvo.
Albatros is offline  
Old 08.11.2008., 15:10   #46
Ma muka mi je od tih "velikih vjernika" koji toliko zdusno brane Crkvu. Da je Isus ziv vjerojatno bi se sam pribio na kriz kad bi vidio u sta se pretvorio njegov nauk, gdje su nestala njegova ucenja. Od toga nije ostalo nista.

Crkva odavno ne zivi vjeru kakvu je Isus propovijedao. Ako je ikada i zivjela?? I sigurno bi bio "presretan" kad bi vidio u kakvom bogatstvu zive svecenici, a narodu propovijedaju skromnost, skrusenost, poniznost...

Postoji li veceg licemjerja?? Nije li jedna od glavnih poruka: "PRAKTICIRAJ STO PROPOVIJEDAS."
Oprostite mi, ali ja to na primjeru crkvenjaka NIGDJE NE VIDIM,

I tko kriv narodu sto je glup i ne voli cuti pravu istinu??
Ljepse je sa glavom u pijesku.
secretly is offline  
Old 08.11.2008., 15:11   #47
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- A vi koristite Kruleta za svoje ciljeve, koji lešinari. Inače vas boli patka za njim. koje licemjerstvo.
Ja Kruleta ne koristim za nista...meni je Krule od danas simbol borbe za ISTINU.
secretly is offline  
Old 08.11.2008., 15:18   #48
Quote:
secretly kaže: Pogledaj post
Ja Kruleta ne koristim za nista...meni je Krule od danas simbol borbe za ISTINU.
- Tebi nisam namijenio ono što sam napisao. Znaju oni kojima je to upućeno.
Albatros is offline  
Old 08.11.2008., 15:29   #49
Quote:
secretly kaže: Pogledaj post
Ja Kruleta ne koristim za nista...meni je Krule od danas simbol borbe za ISTINU.
Ja tu nisam dugo i ne znam puno za ovog tipa ali ako je tebi i drugima toliko zao za njim, sto ne otvorite svoj forum i uvedite svoja pravila koja ce vam dopustit da pricate svoju istinu. Dobio je ban ovdje, na vasem forumu sigurno nece pa....
The Big Dipper is offline  
Old 08.11.2008., 15:30   #50
Ljudi, recite mi da se šalite sa otvaranjima ovakvih tema na Ludoj Kući, i oprostit ću vam...
Johnny_B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.