Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2008., 19:24   #1
Ajmo ustase

http://www.tportal.hr/fset.html

Muka mi je od ovakvih tipovaZanimljivo dok vrh HDZ-a osuduje ustase,hm lokalne podruznice malo drukcije razmisljaju.Najvaznije je da kad su odbili platit racun,vikali konobarima znaju li koje njegov stariKakvi roditelji takva djecaPun mi je kurac svega,zelim izvest drzavni udar imali li zainterisiranih?
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 19:26   #2
Te preseratore koji se kurce sa svojim starim treba fino spakirati u irak pa nek se tamo dere bombasu samoubojici ko mu je stari....
Ša la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 20:19   #3
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/p...8/0088006.html
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 20:21   #4
Evo procitajte link sa net.hr,nemam pojma zasto onaj sa ht-a ne radi.
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 20:25   #5
Jel će hrvatski narod na slijedećim izborima opet glasati za takve?
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 20:28   #6
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Jel će hrvatski narod na slijedećim izborima opet glasati za takve?
Ako opozicija bude blatila heroje Domovinskog rata, tad oće. To je već dokazano.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 20:29   #7
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Ako opozicija bude blatila heroje Domovinskog rata, tad oće. To je već dokazano.
To samo dokazuje koliko smo mi glup narod
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 20:30   #8
- Isto kao i za one koji su nakon izborne pobjede u stožeru SDP-a pjevali Jugoslavenske domoljubne pjesme kao od Vardara pa do Triglava. Isti kujac isto pakovanje i jedni i drugi.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 20:32   #9
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
To samo dokazuje koliko smo mi glup narod
E sad. Ili si ti glup ?
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 20:33   #10
Ali nakon svega što je HDZ učinio za ovu državu, btw na što ova država uopće liči danas? I žalosno je što će mnogi opet glasat za Iveka
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 20:37   #11
Isti pimpek sa mladeži SDP-a u izbornoj noći. Pjevalo se "Od vardara pa do triglava", "Na kordunu grob do groba", itd.

I šta ćeš sad?
__________________
Kad budala postavi pitanje, sto mudraca ne mogu na njega odgovoriti!
balls_of_steel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 21:18   #12
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Ali nakon svega što je HDZ učinio za ovu državu, btw na što ova država uopće liči danas? I žalosno je što će mnogi opet glasat za Iveka
Toliko stete i to nepopravljive koliko je napravljeno od 2000. do 2003. godine i u nesto manjoj mjeri nastavljeno sa Pantovcaka sve do danasnjih dana, ovaj Sanader ne moze napraviti za 10 mandata !
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 21:22   #13
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post
Isti pimpek sa mladeži SDP-a u izbornoj noći. Pjevalo se "Od vardara pa do triglava", "Na kordunu grob do groba", itd.

I šta ćeš sad?



pa ovaj članak nije o pjevanju (primjerenih ili neprimjerenih) pjesama već o divljanju,razbijanju,krađi i pozivanju na imunitet koji daju ćaća i društveno prihvatljiva obitelj
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 21:30   #14
Ne znam jesu li gluplji ti iz mladeži HDZ-a ili vi koji jedva nešto tako dočekate.
Pa udri po svemu.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 21:35   #15
Quote:
Komunalac kaže: Pogledaj post
Toliko stete i to nepopravljive koliko je napravljeno od 2000. do 2003. godine i u nesto manjoj mjeri nastavljeno sa Pantovcaka sve do danasnjih dana, ovaj Sanader ne moze napraviti za 10 mandata !
Daj nemoj bit smiješan. Mi se još oporavljamo od štete koju je HDZ napravil u devedesetima.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 21:54   #16
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Daj nemoj bit smiješan. Mi se još oporavljamo od štete koju je HDZ napravil u devedesetima.
Ako smatras kao stetu u 90-tima obranu i osamostaljenje Hrvatske onda se nikada ni necemo oporaviti, na zaljenje nekih. Jesi li i ti medju njima ? Lako moguce ili jednostavno nemas pojma sto se i kako tada dogadjalo i kako je i od koga Hrvatska pretrpjela najvecu stetu !
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 21:54   #17
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Daj nemoj bit smiješan. Mi se još oporavljamo od štete koju je HDZ napravil u devedesetima.
Batali bre krizu i pričaj nam o svom "avataru".
VrangeL_1917 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 21:57   #18
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Jel će hrvatski narod na slijedećim izborima opet glasati za takve?
Ti mislis da ce netko drugi poboljsati situaciju?
Ša la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 21:58   #19

HDZ je na vlasti samo zbog dijaspore

Moje ime je Niko Kovač. Nikad nisam platio ni lipe poreza Hrvatskoj, mojoj domovini. Moj brat Robert također. I onda neki kažu da nam ne pripada pravo glasa na izborima. E BAŠ ZATO, ADZ i dr.Franjo ovaj dr.Ivo Smranader
mrgixyz** is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 22:02   #20
Quote:
Komunalac kaže: Pogledaj post
Ako smatras kao stetu u 90-tima obranu i osamostaljenje Hrvatske onda se nikada ni necemo oporaviti, na zaljenje nekih. Jesi li i ti medju njima ? Lako moguce ili jednostavno nemas pojma sto se i kako tada dogadjalo i kako je i od koga Hrvatska pretrpjela najvecu stetu !
Govorim o šteti koju nam je HDZ napravil svojim vladanjem. Govorim o uništenju privrede lopovlucima, i to sve nakon rata.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.