Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2008., 21:38   #21
Quote:
annerri kaže: Pogledaj post
Misliš ili....?

Znam...

Šta se tu ima misliti uzmeš lovu i na Karibe??? Ma užitak je zagarantiran sve dok imaš love...
Legija1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 21:49   #22
A jel se zna tko bi protiv koga ratovo ?
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 21:50   #23
Quote:
annerri kaže: Pogledaj post
Naravno da hoće, zbog čega se trenutni demokrati u USA nekome čine različiti od konzervativaca? U USA postoji čovjek, konzervativac, koji govori godinama protiv naoružavanja, ratova u tuđim zemljama, o socijali i zdr. zaštiti u svojoj zemlji. Ali svi o McCainu i Obami. Vražja varka. Niste shvatili da pušu u isti rog?

Jel' sad na pravom mjestu? Post. Oj strahote!

Ipak se nadam da neće. Zašto?
Pa zato, jer napokon dolazi do kvalitetnih euro-azijskih-integracija koje je dvaput, do sada u dva w.w., "zna-se-tko" priječio.
Nadalje, i u samoj staroj Europi - rađa se novi integrirajući i revitalizirajući koncept "Mediteranske Europe" koji će, povezan s Azijom, napraviti čuda.
USA će to teško otrpjeti, i tu će onda trebati mudrosti spriječiti tog "kauboja" (iz Texasa) da ne izazove "nešto nepovratno", dakle, izvan njihove već dobro poznate "strategije kontroliranih kaosa" po svijetu.
Ima nade ljudi ... jer ovise o energiji Istoka, a do iste silom više ne mogu ...

Zadnje uređivanje Johnny_B. : 15.11.2008. at 23:50.
kondor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:37   #24
Joj, jebali vas ratovi. Smrt ratu, sloboda narodu.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 23:19   #25
Da bi došlo do takvog rata moraju se stvoriti najvažniji preduvjeti,a to je preživljavanje onih koji se odluče započeti taj rat.Život na Marsu koliko znam nije moguć tako da ćemo još pričekati na WW3.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 23:28   #26
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Da bi došlo do takvog rata moraju se stvoriti najvažniji preduvjeti,a to je preživljavanje onih koji se odluče započeti taj rat.Život na Marsu koliko znam nije moguć tako da ćemo još pričekati na WW3.
mislim da nije slučajno što sve veći broj nacija ulaže u svemirske programe..sumnjaju na najgore pa stvaraju odstupnicu.
__________________
što znam znam, što ne znam guglam
guglaj ovo:Svašta za vidit
kokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 08:19   #27
Quote:
Legija1987 kaže: Pogledaj post
Eto čovjek pametno zbori...a i ako nebude rata bar će se nauživati tih par godina pa ko ga je....
Nego šta, pa kad mogu oni, mogu i ja iznijet nešto love na djevičanske otoke i uživat u "djevicama".A ovi tu ljevičari nek ratuju, kad se vratim bit ću veći branitelj od njih.Ako se ne vratim onda ću im pisat iz dijaspore.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 08:46   #28
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Nego šta, pa kad mogu oni, mogu i ja iznijet nešto love na djevičanske otoke i uživat u "djevicama".A ovi tu ljevičari nek ratuju, kad se vratim bit ću veći branitelj od njih.Ako se ne vratim onda ću im pisat iz dijaspore.
I po forumima srat kako se: "niposto nije smjelo stat prije Zemuna".
__________________
Ćetrdeset ćetri skakaća ćuvaju ćemernu ćupriju i ćućeći ćekaju ćitav dan po ćelopeku ispod košćele kaće se oćitovat...
Naša Kvačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 08:49   #29
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
I po forumima srat kako se: "niposto nije smjelo stat prije Zemuna".
Ako se kokanova ispuni neću imat kome srat,jerbo Evrope neće bit, pa ni foruma hr.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 09:32   #30
mene zanima kuda budu zbrisali nakon WW3 Paveliči i slična stoka ako nebude Australije i Amerika

Amerika i Engleska bit će zemlja proleterska
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 11:58   #31
Sumnjam da će doći, od zadnjeg rata prošlo je gotovo 64 godine, ako do sad nije bilo većih ratova (ne ubrajam one na ovim prostorima) onda vjerojatno neće ni u budućnosti, barem ne bližoj...
adrian'85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 18:29   #32
Quote:
adrian'85 kaže: Pogledaj post
Sumnjam da će doći, od zadnjeg rata prošlo je gotovo 64 godine, ako do sad nije bilo većih ratova (ne ubrajam one na ovim prostorima) onda vjerojatno neće ni u budućnosti, barem ne bližoj...
bit će rata obzirom da je on proizvod ljudske gluposti a ljudske gluposti danas ne fali
__________________
što znam znam, što ne znam guglam
guglaj ovo:Svašta za vidit
kokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 18:33   #33
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
bit će rata obzirom da je on proizvod ljudske gluposti a ljudske gluposti danas ne fali
da, da kako izgleda ne fali.!
__________________
Hrvatska je jedina država na svijetu u kojoj agresori i teroristi sjede u saboru i primaju plaću dok su generali u zatvoru i pobjednicka vojska na rubu eksistencije.
zidarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 20:56   #34
21.12.2012
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 08:43   #35
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
21.12.2012

To su rekli i za 17.07.2007. i 16.06.2006.....
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 10:33   #36
Quote:
casio kaže: Pogledaj post

To su rekli i za 17.07.2007. i 16.06.2006.....
I za 01.01.2000 i 18.08.2008.......
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 13:26   #37
Ja slusam samo prognoze Babe Vange
Gunner1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 16:31   #38
Hoće jer su pametni ljudi izumrli. Glupani rađaju još veće glupane i do rata mora doči.
747 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 20:48   #39
boli mene kurac za rat...ja sam iz Like
đed mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 13:35   #40
Quote:
casio kaže: Pogledaj post

To su rekli i za 17.07.2007. i 16.06.2006.....
Nisam napisao 12.12.2012 nego 21.12.2012. I nije to moja ideja nego prognoza juznoamerickih starosjedilackih naroda koji su do toga datuma dosli ali odvojeno jedni od drugih. Sad kako je to 30. rodjendan moga mladjeg brata, ja sam skuzio da je moj brat Antikrist (cak i prije nego je dosao iz knjiznice sa clanskom iskaznicom No. 666). Dakle ja imam veze u trenutku sudnjeg dana a vi ih nemate. Ako zelite imat, lako se dogovorimo. Ne morate prodati dusu vragu-mozete njegovom bratu!!!
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.