Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2008., 20:06   #21
Quote:
kutna garnitura kaže: Pogledaj post
nemoj jebat?
sto i vasi ganjaju dobre aute?
vasi bar karaju legalno
Ee, ne karaju svi, samo onaj niži stalež koji se nije zamonašio, i koji nema ambiciju da napreduje u arhijerejskoj karijeri, već se zadovoljava lovom od krštenja i sahrana. Oni koji se opredele za celibat mogu da visoko doguraju, ali zato nema legalnog seksa
aleksije radicevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 20:08   #22
Quote:
kutna garnitura kaže: Pogledaj post
nemoj jebat?
sto i vasi ganjaju dobre aute?
vasi bar karaju legalno
Ma jok pitali smo mi našeg popa kako svi pričaju o tom isusu pa da nam kaže koliku je on kitu imao a pop nam rekao 25cm zato se božić i slavi 25.. A mi onda pitali popa pa koliku je pope imao pravoslavni isus a on nama kaže pa 15cm.
dajmimeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 20:13   #23
Quote:
dajmimeda kaže: Pogledaj post
Ma jok pitali smo mi našeg popa kako svi pričaju o tom isusu pa da nam kaže koliku je on kitu imao a pop nam rekao 25cm zato se božić i slavi 25.. A mi onda pitali popa pa koliku je pope imao pravoslavni isus a on nama kaže pa 15cm.
mislis 7
14 im je nova godina
kutna garnitura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 20:14   #24
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Ee, ne karaju svi, samo onaj niži stalež koji se nije zamonašio, i koji nema ambiciju da napreduje u arhijerejskoj karijeri, već se zadovoljava lovom od krštenja i sahrana. Oni koji se opredele za celibat mogu da visoko doguraju, ali zato nema legalnog seksa:D
pa sto tako kod vas - sto manje kara on je na vecoj funkciji?
kod nas obratno
kutna garnitura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 20:21   #25
Quote:
kutna garnitura kaže: Pogledaj post
mislis 7
14 im je nova godina
psss nemoj tako jer će te netko banat
dajmimeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 21:54   #26
Ajmo datumski spojit blagdan, pravoslaci nek ga malo pomaknu unaprijed 7 dana, a mi unazad 7 dana, pa čemo imati trostruko manje troškova (2 božića i N.godina na isti dan), a i bit će veselije kad je više slavljenika, a tu spadaju i ateisti, koji slave samo N.godinu
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 10:54   #27
Zato što u Pravoslavnoj crkvi nema celibata, puno su rjeđi slučajevi pedofila i privlačenja poremećenih osoba među svećenstvo. Ipak, nedostatak je nacionalizam crkvi, pogotovo SPC koji je kod katolika nešto manji.
__________________
Ponosan na srpski rod i hrvatsku domovinu
mio standard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:56   #28
Quote:
mio standard kaže: Pogledaj post
Zato što u Pravoslavnoj crkvi nema celibata, puno su rjeđi slučajevi pedofila i privlačenja poremećenih osoba među svećenstvo. Ipak, nedostatak je nacionalizam crkvi, pogotovo SPC koji je kod katolika nešto manji.
Ja bih rekao da su jednaki i u pravoslavlju, i katolicizmu, i islamu ako hoćeš, samo je poanta u tome da su i pravoslavlje i islam puno zatvorenije i konzervativnije crkve prostorno ograničene na ne razvijene zemlje ili zemlje u razvoju u kojima demokratska svijest još nije na visini. Porazni su rezultati ispali npr u VB i republici Irskoj kada je ispalo da je veći postotak protestantskih svećenika imao takve afere nego katoličkih iako se suprotno vjerovalo, a najviše takvih slučajeva je otkriveno u SAD-u, Kanadi, Australiji i Zapadnoj europi. Da je pravoslavna crkva tamo raširena, vjerojatno bi bila situacija kao sa protestantima u VB. No pored toga, takvi svećenici i osobe su u promilima samo dobivaju veliku medijsku pozornost. U neku ruku je to dobro jer se prokazuje valjda najgore zločince koji u ime Boga zadovoljavaju svoje poremećene potrebe, a u neku ruku i nije dobro, jer se ostavlja dojam da je velik broj svećenika-pedofila pa i dodje do ovakvih bolesnih konstatacija da katolička crkva privlači poremećene osobe. Nikaj nije samo crno ili samo bijelo.
__________________
Frend Perry
Plavi Princ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 18:08   #29
zdravo drustvo pisem iz makedonije tacnije iz skoplja hteo sam samo da vaz pozdravim moram ic vidimo se uskoro
 
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 20:18   #30
Quote:
Spiridon80 kaže: Pogledaj post
zdravo drustvo pisem iz makedonije tacnije iz skoplja hteo sam samo da vaz pozdravim moram ic vidimo se uskoro
pozdravi makedonke
__________________
što znam znam, što ne znam guglam
guglaj ovo:Svašta za vidit
kokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 21:19   #31
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
pozdravi makedonke
Uzvraćam pozdrav
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 00:24   #32
Quote:
đed mraz kaže: Pogledaj post
najnovija vijest iz svemira je slljedeca:
kako imamo embargo na katolicki bozic, premijer se nije ocitovao o pravoslavnom bozicu pa sad navodno velika skupina Hrvata planira slaviti bozic - ali pravoslavni!
sto mislite koliko ta ideja ima temelja...koliko ce se ostvariti ili je to jos jedna od podvala dart vejdera i mracnih sila....

evo ja osobno - ja cu prvi slaviti pravoslavni bozic kad vec ne smijem svoj...
zna li netko koji su obicaju...dal se isto puca ispred crkve ko kod nas...kupio ja kilu ipo oni MEGA petarda..jebate pukne ka puska


nisi ti baš sav svoj..nije ni čudo da si baniran
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.