Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 18:24   #321
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Ne znam cure di ste tražile posao al nikada mi ne bi palo na pamet da je našminkana osoba u prednosti  za dobivanjem posla...bar u mojoj tehničkoj struci.

Ozbiljnu firmu uopće  ne zanima koje je boje tvoja šminka, nokti i tvoj vizualni identitet sve dok odgovaraš uspješno na njihova pitanja i imaš profil koji njima odgovara.
Svaka firmi ima raznih djelatnika, našminkanih i ne, s dugom kosom i kratkom bubi frizurom, visokih, debelih, obratno.. bitno je znanje, nastup, utisak kakav ste ostavili, stav.

Poslodavac traži znanje i osobito je važno uklapanje u sredinu ...zato i postoje do sitnice razrađeni psiho testovi, testiranja znanja.

"Picture perfect" je nikakva garancija za dobivanjem posla u imalo ozbiljnijim firmama nevezanim poslovno za estetiku dok za prodavačice po dućanima vjerovatno jest.

Po vašem stavu izgleda da samo lijepi ljudi dobivaju posao (jer ostavljaju prvi pozitivan utisak)...što je naravno čista budalaština.

Slažem se sa upisom Angelsss...u ova dva posta sve je stalo.
Slažem se da šminka nije presudna hoće li netko dobiti posao ili ne, ali dojam koji ostaviš izgledom ipak jest.

Nemalo puta su mi se vrata poslovnog svijeta otvorila baš zbog tog dojma.
A upute da trebaš na poslu izgledati uredno, profesionalno i da se ipak i to gleda sam dobila od muškog i ženskog mentora tokom poslovanja.

Suma sumarum, nebitno je da li se tko šminka ili ne, ali izgled (cijelokupni paket) u poslovnom smislu se ipak (nažalost) gleda
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:52   #322
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Znam i puno obrnutih primjera. Zena se ne sminka i opcenito ne uredjuje nimalo, a okolo kuka kako ona nije lijepa, blago onoj drugoj kolegici (koja je uvijek nasminkana), pa onda s vremenom to predje u tracanje ove nasminkane da je praznoglava i povrsna zbog tog sto se sredjuje...A zapravo bi sa minimum sminke i sredjenim obrvama i ta prva zena bila jednako lijepa. Apsolutno jednako.
100 ljudi 100 čudi, ima svakakvih primjera.
Ja sam odmah tu u prijašnjim postovima bila rekla da se svakoga treba gledati kao jedinku ništa generalizirati.
Ja se šminkam i normalno si izgledam bez.
Nemam protiv niti jednih ni drugih.
Ali ne može nitko reći da su SVE bez šminke isprane. Kao niti da su SVE sa šminkom iskompleksirane.
To ako netko kuka kako si nije lijep a ništa ne poduzima je problem u njemu.
Tu se isto počelo miješati nehigijena i ne našminkanost.
Ako sebe netko ne može vidjeti bez šminke ne treba odmah nametnuti šminku kao da NITKO bez nje nije lijep.
Neka se nitko ne naljuti, ali eto žao mi je ako na ovu temu dođe djevojčica od petnaest godina i pročita takve stvari... Znači tko šiša školovanje i učenje samo se ti uči dobro našminkati jer je to itako ono što će presuditi kod zaposlenja. Naravno da treba držati do sebe bilo muško ili žensko. Ali da žena samo zbog tog u prednosti bez obzira na kvalifikacije? Iako ja hvala Bogu za takve firme ne znam. Zar smo žene mi spale na to? Pa čemu smo se onda i trudile za neka prava...
Znam da neke firme imaju dress code i za muškarce i za žene, ali više u smislu odjeće i normalno da moraš biti čist.
Svatko ima svoje mišljenje i stav, ali žene pa nemojte se oslovljavati s riječi krpa i tako dalje.
Koliko se tu napala cura koja je napisala da ne želi trošiti energiju na šminkanje, ona barem nije rekla da su sve našminkane pune kompleksa. Dok "šminkerice" punom parom prozivaju sve nenašminkane neuglađenima, neurednima, nepristojnima, ispranima itd.


Naše tijelo je jedini "dom" do kraja života! Zato radite što, kako i koliko želite! Dok god se vi osjećate sigurne i sretne u sebe!
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:09   #323
pa ovisi gdje radis, ja radim u beauty industriji naravno da je bitno kako sam nasminkana. prije toga sam radila u modnoj industriji, isto je bilo bitno. ali da, i ja isto nalazim u svim tim bransama neke koji su ono, ko s broda dosli, no moram priznati, dosta su stariji od mene, i vec izgradili svoju karijeru. ne znam kako su izgledali u mladosti ili pri ulasku u to sve kada si se morao dokazati, i svatko ti u bilokojem trenutku dodje i komentira kak ti suknja stoji lol. pricam naravno o poslovima gdje si u dodiru s klijentima. ne u backstageu.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:16   #324
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post

Suma sumarum, nebitno je da li se tko šminka ili ne, ali izgled (cijelokupni paket) u poslovnom smislu se ipak (nažalost) gleda
Slažem se cjelokupni paket...znanje, stav, uklapanje u sredinu i uredan izgled.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:33   #325
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
pa ovisi gdje radis, ja radim u beauty industriji naravno da je bitno kako sam nasminkana. prije toga sam radila u modnoj industriji, isto je bilo bitno. ali da, i ja isto nalazim u svim tim bransama neke koji su ono, ko s broda dosli, no moram priznati, dosta su stariji od mene, i vec izgradili svoju karijeru. ne znam kako su izgledali u mladosti ili pri ulasku u to sve kada si se morao dokazati, i svatko ti u bilokojem trenutku dodje i komentira kak ti suknja stoji lol. pricam naravno o poslovima gdje si u dodiru s klijentima. ne u backstageu.
Da, pa i govori se uglavnom o ozbiljnim poslovima gdje se radi s klijentima te predstavljas svoju firmu ili svog klijenta negdje. Ne znam kako je to nekima neshvatljivo. I nije da poslodavac od tebe ocekuje tonu pudera, crveni ili ruzicasti ruz, tus na ocima, sjenilo itd. Ocekuje vrlo decentnu sminku koja ce prikriti umor, pristice, i dati licu mrvicak svjezine. Ako imas savrsen ten, onda naravno da ne, ali ako imas podocnjake do poda, ocekuje da to malko korigiras. Ne ocekuje to od tebe u privatno vrijeme, ali u radno vrijeme da.
Na primjer, da si klijent kojeg mora zastupati odvjetnica i imas preporuku za dvije podjednake strucnjakinje...koju bi radije uzeo? Pa ja onu koja ima lijepu frizuru i mrvicu decentne sminke. Radije nego neku urednu, al bez sminke, a recimo sa podocnjacima. Mislim da ce ostaviti bolji i profesionalniji dojam i pridonijeti uspjehu klijenta (mene).

Mislim sta ja znam, moje vidjenje. Ne kazem da sam u pravu, subjektivna sam kao i svi drugi. Izrazito sam vizualan tip, pa eto... Zao mi je da je tu toliko nesporazuma na temi, mislim da rijetki citaju s razumijevanjem pa nehotice izvuku neke stvari iz konteksta koje onda zvuce strasno, a pisac to nije uopce htio reci. Naravno da je najbitnije ono sto sam covjek misli o sebi i kako se osjeca u vlastitoj kozi
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:41   #326
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Slažem se cjelokupni paket...znanje, stav, uklapanje u sredinu i uredan izgled.
Nitko nikad ni nije tvrdio drugacije. Sminka moze biti samo slag na torti, to jest nekad ona presudna sitnica zbog koje ce te poslodavac gledati u jos boljem svjetlu. I npr. ponuditi posao bas tebi.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:49   #327
Izjednačavanje higijene i šminke me podsjetilo na jednu epizodu Obsessive Comuplsive Cleaners.

https://www.youtube.com/watch?v=yfTXDk5ihHA

Ok, ovo su krajnosti. Ženska koja ne čisti ni kupaonicu ni druge stambene prostorije, ne mijenja plahtu redovito...ali se redovito šminka.
Urednost i šminka nemaju veze jedno s drugim.
Neki dan baš čitam nešto na buzzfeedu o higijenskim navikama...kao neki poll...dosta ljudi ne pere ruke poslije male nužde, pere zube jednom dnevno...to je higijena. A ne šminka.

I da, mislim da žene bez šminke mogu biti lijepe i izgledati njegovano - ako se tuširaju redovito, peru zube, peru i sređuju kosu, uređuju obrve i brkove i nokte...Da, skoro svaka žena izgleda bolje i svježije s minimumom šminke, ali ne voli to svaka. Moja mama npr. nikad se nije šminkala, ne podnosi išta na licu.

Ja se ne šminkam sad baš svaki dan, znam si dati jedan radni dan pauze od mejkapa, ali definitivno se šminkam kad znam da ću se na poslu susresti s više ljudi nego inače, ili kad je neka profesionalnija ili svečanija prilika. Mislim da s tim nekako zaokružujem svoj profesionalni nastup, barem se tako osjećam, volim to.
Ali za ovak po doma vikendom - nema šanse. Više volim preparativu nego dekorativu (a i mnogo vas, koliko vidim po komentarima).
I kad se šminkam ne pretjerujem - BB/CC ili puder, rumenilo, malo maskare, nešto na usne. Pisala sam na ŽK kako sam oduvijek mislila da to i je cilj šminke - ne zakamuflirat do neprepoznatljivosti, nego poboljšati prirodan izgled. A onda je došlo konturiranje i groteskno iscrtavanje obrva. To mi je bezveze malo.
EloiseInMoscow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:50   #328
I ja sam hostesirala, čak i par slikanja imala... Sada imam vlastitu firmu koja ima salon njege jednu podružnicu.
Njegujem tijelo, karakter i um jer ako se covjek samo na jedno fokusira i možda jednom nekome ne bude u tome po mjeri kako se onda ta osoba osiječa? Vjerujem da užasno ....
Svatko neka radi što želi, samo mislim da nije ok izražavati se SVE nenašminkane su ovakve, SVE našminkane onakve, SVE žene, SVI muškarci itd

Iako mene jedino na ovoj temi bilo zasmetalo kada se bilo pomiješalo nehigijena i ne našminkanost. I kada su se davali karakterni epiteti nepristojna. Po meni i nije ok kada žena za ženu napiše naziv krpa. Oprostite ali nije
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:53   #329
Quote:
EloiseInMoscow kaže: Pogledaj post

Ja se ne šminkam sad baš svaki dan, znam si dati jedan radni dan pauze od mejkapa, ali definitivno se šminkam kad znam da ću se na poslu susresti s više ljudi nego inače, ili kad je neka profesionalnija ili svečanija prilika. Mislim da s tim nekako zaokružujem svoj profesionalni nastup, barem se tako osjećam, volim to.Ali za ovak po doma vikendom - nema šanse. Više volim preparativu nego dekorativu (a i mnogo vas, koliko vidim po komentarima).
I kad se šminkam ne pretjerujem - BB/CC ili puder, rumenilo, malo maskare, nešto na usne. Pisala sam na ŽK kako sam oduvijek mislila da to i je cilj šminke - ne zakamuflirat do neprepoznatljivosti, nego poboljšati prirodan izgled. A onda je došlo konturiranje i groteskno iscrtavanje obrva. To mi je bezveze malo.
Slažem se sa boldanim.

Ja nastojim biti uredna i čista, šminku stavim minimalnu svaki dan. Međutim, ako znam da ću taj dan imati sastanak ili razgovor sa nekim poslovnim partnerima ipak ću se dodatno potruditi.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:58   #330
Smile

Quote:
EloiseInMoscow kaže: Pogledaj post
Izjednačavanje higijene i šminke me podsjetilo na jednu epizodu Obsessive Comuplsive Cleaners.

https://www.youtube.com/watch?v=yfTXDk5ihHA

Ok, ovo su krajnosti. Ženska koja ne čisti ni kupaonicu ni druge stambene prostorije, ne mijenja plahtu redovito...ali se redovito šminka.
Urednost i šminka nemaju veze jedno s drugim.
Neki dan baš čitam nešto na buzzfeedu o higijenskim navikama...kao neki poll...dosta ljudi ne pere ruke poslije male nužde, pere zube jednom dnevno...to je higijena. A ne šminka.

I da, mislim da žene bez šminke mogu biti lijepe i izgledati njegovano - ako se tuširaju redovito, peru zube, peru i sređuju kosu, uređuju obrve i brkove i nokte...Da, skoro svaka žena izgleda bolje i svježije s minimumom šminke, ali ne voli to svaka. Moja mama npr. nikad se nije šminkala, ne podnosi išta na licu.

Ja se ne šminkam sad baš svaki dan, znam si dati jedan radni dan pauze od mejkapa, ali definitivno se šminkam kad znam da ću se na poslu susresti s više ljudi nego inače, ili kad je neka profesionalnija ili svečanija prilika. Mislim da s tim nekako zaokružujem svoj profesionalni nastup, barem se tako osjećam, volim to.
Ali za ovak po doma vikendom - nema šanse. Više volim preparativu nego dekorativu (a i mnogo vas, koliko vidim po komentarima).
I kad se šminkam ne pretjerujem - BB/CC ili puder, rumenilo, malo maskare, nešto na usne. Pisala sam na ŽK kako sam oduvijek mislila da to i je cilj šminke - ne zakamuflirat do neprepoznatljivosti, nego poboljšati prirodan izgled. A onda je došlo konturiranje i groteskno iscrtavanje obrva. To mi je bezveze malo.
E ovo je lijepo napisano
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 20:00   #331
Quote:
SweetBabyDolly kaže: Pogledaj post
Iako mene jedino na ovoj temi bilo zasmetalo kada se bilo pomiješalo nehigijena i ne našminkanost. I kada su se davali karakterni epiteti nepristojna. Po meni i nije ok kada žena za ženu napiše naziv krpa. Oprostite ali nije
Slazem se. Nije nimalo u redu. I zao mi je ako sam i ja napisala kakve takve teske rijeci na temi, nisam to sigurno bas tako mislila. Volim dramaticno izrazavanje pa zaboravim da ga neki shvacaju predoslovno. Vjerujem da je i ovu rijec krpa netko koristio, a da nije to bas tako ruzno mislio.

Ovo je jedan od ljepsih i pristojnijih pdf-ova na forumu gdje su sve cure stvarno drage i nesebicne, bar koliko ja uspijevam primjetiti.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 20:01   #332
Ne znam tko šta tvrdi al stiče se utisak da su nenašminkane u startu izbačene iz konkurencije.

I ne bi se složila da ako imam dvije podjednake kandidatkinje ( teško vjerovatno) da je veća šansa zaposlenja našminkane.

Šminka je samo djelić prezentacije, gdje je tu ekspresija lica, simpatičnost, stav, stas...

Sad možemo raspravljat o miljun kombinacija...našminkana debela il nenašminkana elegantna koja ostavlja bolji utisak
il ružna, a našminkana nasuprot prosječnoj nenašminkanoj...

Pušenje...meni bi recimo bilo izuzetno važno pitanje da sam poslodavac.

Uostalom ako će se za radno mjesto zahtjevati ful uređenost tko kaže da je itko isključiv po tom pitanju.








Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 20:08   #333
iako jako volim svoj trenutni posao nekad sam ljubomorna kad cujem da netko tko radi u labosu dodje i sa zmazanom kosom u repu i nikad se ne sminka. onako, fali i meni malo te neopterecene atmosfere na poslu.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 20:27   #334
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Ne znam tko šta tvrdi al stiče se utisak da su nenašminkane u startu izbačene iz konkurencije.

I ne bi se složila da ako imam dvije podjednake kandidatkinje ( teško vjerovatno) da je veća šansa zaposlenja našminkane.

Šminka je samo djelić prezentacije, gdje je tu ekspresija lica, simpatičnost, stav, stas...

Sad možemo raspravljat o miljun kombinacija...našminkana debela il nenašminkana elegantna koja ostavlja bolji utisak
il ružna, a našminkana nasuprot prosječnoj nenašminkanoj...

Pušenje...meni bi recimo bilo izuzetno važno pitanje da sam poslodavac.

Uostalom ako će se za radno mjesto zahtjevati ful uređenost tko kaže da je itko isključiv po tom pitanju.








Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Pa da to je to...koliko ljudi toliko primjera.
Maryah svi se ponekad dramatično izrazimo. Nemam ja ništa protiv nikoga i ovdje smo da diskutiramo.
Ja se šminkam svakodnevno iako je to minimalna šminka, ali svejedno sam htjela iskazati mišljenje na tako neke stvari... Pogotovo skrenut pažnju na generaliziranje
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 20:30   #335
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
iako jako volim svoj trenutni posao nekad sam ljubomorna kad cujem da netko tko radi u labosu dodje i sa zmazanom kosom u repu i nikad se ne sminka. onako, fali i meni malo te neopterecene atmosfere na poslu.
A dobro prljava kosa vec ima sa higijenom ( izuzev oni kojima ekstremno masti pa si ne mogu pomoći)
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 20:45   #336
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
iako jako volim svoj trenutni posao nekad sam ljubomorna kad cujem da netko tko radi u labosu dodje i sa zmazanom kosom u repu i nikad se ne sminka. onako, fali i meni malo te neopterecene atmosfere na poslu.
Ja recimo nikad nisam bila ljubomorna na ljude i poslove gdje si osamljen, previse sam drustvena osoba i to bi me ubilo, cak i kratkorocno.
Imala sam periode na bivsem poslu gdje sam dosta znala biti sama kad sam boravila u uredu i nikad nisam dosla npr u trenerci, nenasminkana i neuredjena.
Mislim da opcenito osobe koje ne drze u tom pogledu do sebe, jednostavno ne drze, i isto bi se ponasale i da rade na drugom radnom mjestu. Meni osobno sminkanje nije neophodno i kad mi stvarno svane dan da mi se ne da, ne sminkam se. Ali, to ne znaci da ne drzim do sebe.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:58   #337
Blago onim curama koje mogu ako hoće izletit van bez imalo šminke i izgedati normalno

Ja bez malo maskare nema šanse da igdje idem, jer imam spuštene kapke i baš izgledam tužno i umorno tako, makar nisam ni jedno ni drugo to mi je baš koma.

A imam inače dosta suhe oči i jako osjetljive, znaju mi se i upaliti lako, tako da bi mi dobro došla pauza od maskare nekoliko dana, pa još bolje i tjedana, ali ne mogu si to priuštiti nažalost, svaki dan idem na posao, čak i vikendom negdje uvijek idem pa i onda nosim maskaru, barem malo.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:19   #338
Šminkam se od svoje šesnaeste godine, ponekad jače, ponekad manje, ali uvijek je tu barem maskara i nekakva crta oko očiju, a ako ten zafrkava ili sam nekakva sivkasta i nikakva, onda nabacim i puder..dakako da ima dana kad imam volju za full tretman, e onda idemo korak po korak i natrpam baš svašta (i uživam kao malo prase). Dakako da se krema pred šminkanje i pošteno čišćenje navečer apsolutno podrazumijevaju. Tko nema tu naviku, bolje da se ne šminka jer ju čeka vrlo ružno iznenađenje nakon određenog broja godina...
Anyway, vezano za ovu temu, jednog ljeta sam s mužem bila na moru na jednom malom zabačenom otoku. Čitave dane bili smo ili na plaži ili u kući. Nema kafića, nema ničega-i tako sam ja rekla da se neću šminkati nego ću dati svojoj koži da diše. I sve ok. Nakon 2 tjedna vraćamo se u ZG, i ja se fino našminkam. Muž me ugleda i mrtav hladan mi kaže "ipak su žene puno ljepše kad se našminkaju". I ja stojim i ne znam dal da se nadurim ili da prasnem u smijeh. I onda skužim da se čitav život šminkam upravo zato jer sam bitno ljepša kad sam našminkana. I onda fino prasnem u smijeh i kažem mu da je u pravu
Btw radim u pravosuđu, kod nas je dresscode vrlo važan, pa samim time i šminkanje. Ako niste prirodna ljepotica, zaboravite na prirodne fore...morate biti ne samo njegovane, nego i dotjerane. Znam da to može biti gnjavaža...
__________________
za mene je trash nešto toliko loše da prelazi onu granicu kvalitete i postane dobro, nešto ko naš sabor npr.
DaniNovak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:49   #339
Ovo me sve podsjetilo na jedan strip:


Tamo u pubertetu i do prije dvije godine stvarno nisam išla nikud bez korektora ili pudera jer nemam super ten. Što sam starija i ajmo reć "zrelija", to više shvaćam koliko energije žene troše na gluposti.
Imam sreću da sam se zaposlila kod normalne šefice koja je tako reći "ex celebrity" i uglavnom radimo s takvim ljudima. Jedino kaj je njoj, a i meni bitno je da sam čista i mirišljava. Dolazim odjevena kak god želim i kak se taj dan osjećam. Nekad se zrihtam i dolazim u ful mejkapu i fensi haljinama, nekad se zamotam u hudicu i traperice.

I dalje stavljam puder na lice, ali ne pada mi na pamet radit full makeup ako mi se to taj dan zbilja neda, po ovoj vrućini posebno. Dogodilo se da sam došla i bez trunke šminke na licu, i pogodite kaj - bilo je bitno samo da sam projekt završila na vrijeme i da su klijenti dobili količinu informacija koju su tražili.

Mislim da je psihički i fizički balans izuzetno bitan. Netko tko nije siguran u svoj izgled i pun je kompleksa to se itekako vidi i osjeti. Imaš žena koje su daleko od savršenstva, ali su toliko izgradile taj svoj karakter i zrače nekom pozitivnom energijom da je na kraju potpuno nebitno dal su našminkane.

Imam jednu frendicu koja je u zadnjih godinu dana malo zabrijala na hare krišnu, dredove, ne korištenje deterđenata nego sve prirodno, bez šminke, bez histeriziranja da je obrijala noge. Bila sam protiv toga, međutim ona je trenutno lijepša no ikad - fizički i psihički.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 14:23   #340
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Ovo me sve podsjetilo na jedan strip:


Tamo u pubertetu i do prije dvije godine stvarno nisam išla nikud bez korektora ili pudera jer nemam super ten. Što sam starija i ajmo reć "zrelija", to više shvaćam koliko energije žene troše na gluposti.
Imam sreću da sam se zaposlila kod normalne šefice koja je tako reći "ex celebrity" i uglavnom radimo s takvim ljudima. Jedino kaj je njoj, a i meni bitno je da sam čista i mirišljava. Dolazim odjevena kak god želim i kak se taj dan osjećam. Nekad se zrihtam i dolazim u ful mejkapu i fensi haljinama, nekad se zamotam u hudicu i traperice.

I dalje stavljam puder na lice, ali ne pada mi na pamet radit full makeup ako mi se to taj dan zbilja neda, po ovoj vrućini posebno. Dogodilo se da sam došla i bez trunke šminke na licu, i pogodite kaj - bilo je bitno samo da sam projekt završila na vrijeme i da su klijenti dobili količinu informacija koju su tražili.

Mislim da je psihički i fizički balans izuzetno bitan. Netko tko nije siguran u svoj izgled i pun je kompleksa to se itekako vidi i osjeti. Imaš žena koje su daleko od savršenstva, ali su toliko izgradile taj svoj karakter i zrače nekom pozitivnom energijom da je na kraju potpuno nebitno dal su našminkane.

Imam jednu frendicu koja je u zadnjih godinu dana malo zabrijala na hare krišnu, dredove, ne korištenje deterđenata nego sve prirodno, bez šminke, bez histeriziranja da je obrijala noge. Bila sam protiv toga, međutim ona je trenutno lijepša no ikad - fizički i psihički.
+1

Mislim da je dovoljno rečeno.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.