Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2013., 13:03   #2921
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post


KAko je zakopčavaš?
Pa zapravo zakopčavanje aure je vrlo jednostavno
Vizualiziraš veliki patent koji će te zaštiti od negativnosti, nadalje fizički ili vizaulno se sagneš da zakopčaš taj patent on počinje od nožnih pristiju i završava na području krunske čakre.
Kad opasnost prođe potrebno je se ponovo otkopčati
__________________
Kad nekome daš cijenu veću od one koju stvarno ima, on te na kraju proda baš za tu razliku.
only-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 16:50   #2922
Moje zakopcavanje se bazira na kineskoj akunpresuri i sasvim je dovoljno i za npr programiranje.

Ren

http://www.acupuncture.com/images/ren_index.jpg
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 00:10   #2923
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
Emnasut čitam ove tvoje "primjedbe" i slatko sam se nasmijala jer mi se scena slična onoj iz egzorcista već dogodila ali ne na meni osobno nego na osobi kojoj sam radila tretman,
Sto se tocno dogodilo?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 12:53   #2924
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Sto se tocno dogodilo?
na pp, jer se ne radi samo o meni
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 14:41   #2925
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
na pp, jer se ne radi samo o meni
i di je moj pp?

__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 14:53   #2926
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
i di je moj pp?

a evo sad ću,na chatu sam se zadržala
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 20:10   #2927
Uroci

Pozdrav,

Molila bih nekog tko se razumije u tu tematiku da mi objasni kako prepoznati simptome uroka i način na koji se uroci mogu skinuti.

Hvala
Vlatka59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 16:50   #2928
dal vam se dešava npr. u ljubavi da s kojom god osobom budete, ili želite biti, imate hrpu prepreka? malo se pomaknete napred, 10 koraka unazad... i što mislite da je posrijedi? nemoguće da baš s vama nešto nije u redu svaki put, niti je tolko moguće da su svi idioti, jer ipak ima ljudi u normalnim vezama, no, stalno neke kočnice. mislite li da smo mi neki rođeni pod nesretnom zvijezdom, ili da postoje uroci koji odmažu da se stvari pokrenu?
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 17:13   #2929
Zanimju me simptomi, tj. kako prepoznati da li je osoba pod utjecajem uroka. Naime, nekada savršeno racionalan i realan čovjek se pretvorio u totalno neprepoznatljivu osobu. Ponašanje mu je na razini klinca od 16 godina, naglo je smršavio, ispijena je lica i ogromih podočnjaka, pa me zanima dal ima nešto u tome. Sumnjam da je na njega bacila urok ženska osoba koja je već dugo bacila oko na njega. Prije godinu dana, taj je čovjek imamo iznimo nisko mišljenje o toj ženskoj osobi, rugao joj se sa svima koliko je primtivna, neuredna i neobrazovana, a danas je ta ista žena ljubav njegova života i nije ga toga sram. Zaboravio je svoju obitelj i dijete kao da nikad nisu ni postojali. Realna sam osoba i nisam sklopna svim negativnim situacijama u životu pripisivati utjecaj uroka.
Vlatka59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 18:51   #2930
Quote:
Vlatka59 kaže: Pogledaj post
Zanimju me simptomi, tj. kako prepoznati da li je osoba pod utjecajem uroka. Naime, nekada savršeno racionalan i realan čovjek se pretvorio u totalno neprepoznatljivu osobu. Ponašanje mu je na razini klinca od 16 godina, naglo je smršavio, ispijena je lica i ogromih podočnjaka, pa me zanima dal ima nešto u tome. Sumnjam da je na njega bacila urok ženska osoba koja je već dugo bacila oko na njega. Prije godinu dana, taj je čovjek imamo iznimo nisko mišljenje o toj ženskoj osobi, rugao joj se sa svima koliko je primtivna, neuredna i neobrazovana, a danas je ta ista žena ljubav njegova života i nije ga toga sram. Zaboravio je svoju obitelj i dijete kao da nikad nisu ni postojali. Realna sam osoba i nisam sklopna svim negativnim situacijama u životu pripisivati utjecaj uroka.
Znaš kako se kaže, tanka je granica između ljubavi i mržnje, ovdje konkretno između ruganja i "ljubavi života". Nije prvi koji nekoga tobože nije podnosio, a na koncu se zaljubio u njega. Neke strasti su očito postojale i kad joj se rugao i sprdao s njom. "Greblo" ga je nešto oko nje.

Ispijeno lice i podočnjaci dođu i od neurednijeg života, za to nisu potrebni uroci. Čovjek se malo raspustio i eto ti vraga. Ne brine o svom djetetu zato što je neodgovoran, a ne zato što je pod urocima. A to je još gore, od neodgovorne budale teško je napraviti osobu na koju se možeš osloniiti.

Kažeš "nekad racionalan i realan čovjek".... možda sredovječna kriza (drugi pubertet) i puk'o čovjek?
Essy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 19:18   #2931
Quote:
Essy_ kaže: Pogledaj post
Znaš kako se kaže, tanka je granica između ljubavi i mržnje, ovdje konkretno između ruganja i "ljubavi života". Nije prvi koji nekoga tobože nije podnosio, a na koncu se zaljubio u njega. Neke strasti su očito postojale i kad joj se rugao i sprdao s njom. "Greblo" ga je nešto oko nje.

Ispijeno lice i podočnjaci dođu i od neurednijeg života, za to nisu potrebni uroci. Čovjek se malo raspustio i eto ti vraga. Ne brine o svom djetetu zato što je neodgovoran, a ne zato što je pod urocima. A to je još gore, od neodgovorne budale teško je napraviti osobu na koju se možeš osloniiti.

Kažeš "nekad racionalan i realan čovjek".... možda sredovječna kriza (drugi pubertet) i puk'o čovjek?
Očito da je kriza sradnjih godina pojam ili stanje koje ja tek trebam upoznati. Hvala
Vlatka59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 19:26   #2932
Quote:
Vlatka59 kaže: Pogledaj post
Očito da je kriza sradnjih godina pojam ili stanje koje ja tek trebam upoznati. Hvala
Ne znam što bih ti rekla, ali znam ja dosta tih za koje su drugi rekli: "Ma ja nikad ne bi pomislio da on može tako nešto napraviti, uopće nije djelovao kao takav čovjek!" Kao bio je racionalan, "normalan", staložen... pa najednom zahirio.
Essy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 14:06   #2933
dal ste se susreli sa situacijom da sve što pokrenete kako bi došli do nekog/nečeg biva sabotirano? znači odjednom u jednom periodu sve redom neuspjeh.... ko da se netko svim silama trudi da ne dođemo do cilja. šta tada učiniti? odustati pa šta bude bude? ili? mislite li da tada postoji razlog zašto ne dobivamo željen rezultat u željeno vrijeme radi vlastitog dobra, ili jer nas nešto namjerno sprečava u tom?
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 07:35   #2934
Quote:
bluemoon89 kaže: Pogledaj post
dal ste se susreli sa situacijom da sve što pokrenete kako bi došli do nekog/nečeg biva sabotirano? znači odjednom u jednom periodu sve redom neuspjeh.... ko da se netko svim silama trudi da ne dođemo do cilja. šta tada učiniti? odustati pa šta bude bude? ili? mislite li da tada postoji razlog zašto ne dobivamo željen rezultat u željeno vrijeme radi vlastitog dobra, ili jer nas nešto namjerno sprečava u tom?
90% veza je karmicko, a takve veze uvijek bole...tko zna, možda moraš nauciti biti strpljiva, možda ti se vraca nešto što si prije ti radila...razmisli,
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 09:29   #2935
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
90% veza je karmicko, a takve veze uvijek bole...tko zna, možda moraš nauciti biti strpljiva, možda ti se vraca nešto što si prije ti radila...razmisli,
vjeruj mi, sve sam to uzela u obzir. za jedno točno znam da mi je život vratio, i svijesna sam tog, al vratio mi je 5-erostruko, stoga mislim da bi bilo dosta i više sam no strpljiva, čak mislim i previše.
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 09:29   #2936
Quote:
bluemoon89 kaže: Pogledaj post
dal vam se dešava npr. u ljubavi da s kojom god osobom budete, ili želite biti, imate hrpu prepreka? malo se pomaknete napred, 10 koraka unazad... i što mislite da je posrijedi? nemoguće da baš s vama nešto nije u redu svaki put, niti je tolko moguće da su svi idioti, jer ipak ima ljudi u normalnim vezama, no, stalno neke kočnice. mislite li da smo mi neki rođeni pod nesretnom zvijezdom, ili da postoje uroci koji odmažu da se stvari pokrenu?
Mislim da u ljubavi ne postoje uroci, jednostavno moras nauciti nesto iz te situacije i zato si stavljena u nju.
twinkly doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 11:50   #2937
Quote:
twinkly doo kaže: Pogledaj post
Mislim da u ljubavi ne postoje uroci, jednostavno moras nauciti nesto iz te situacije i zato si stavljena u nju.
neznam postoje li općenito ili ne, a ako postoje, onda postoje na svim područjima.
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 13:14   #2938
Urok

Ljudi, molim pomoc. Jucer ujutro mi je prisla ciganka i nicim izazvana rekla draga curo, ti nosis na sebi urok. Naravno da nisam vjerovala, ali potom mi je pol sata pricala o mom zivotu, proslosti, bez da me ista pitala. Pogodila je uglavnom sve, jedino kaj je fulala bilo je to da je rekla da imam sestru i brata, a u biti imam dva brata. Pogodila mi je sve, od a do z, cak i da imam velikih problema s bolovima u ledjima, a to nikako nije mogla predpostavitii. Nije me trazila nikakve novce, samo je rekla da me nesreca prati nekih 5-6 godina, da me urekla frendica s kojom sam razmjenjivala odjecu, a takva je jedna jedina. E sad, rekla mi je da ako ne zelim izmedju ostalog da mi bol iz ledja ode u noge, idem skinuti taj urok negdje.
Jednostavno ne bih se salila s time, jer definitivno se neke stvari poklapaju.
Isla bih negdje, ali gdje? Jel znate vi nekog s podrucja zg-a i okolice.
Ponavljam, zena me nije trazila bas nista!
Coco1992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 19:29   #2939
Quote:
Coco1992 kaže: Pogledaj post
Ljudi, molim pomoc. Jucer ujutro mi je prisla ciganka i nicim izazvana rekla draga curo, ti nosis na sebi urok. Naravno da nisam vjerovala, ali potom mi je pol sata pricala o mom zivotu, proslosti, bez da me ista pitala. Pogodila je uglavnom sve, jedino kaj je fulala bilo je to da je rekla da imam sestru i brata, a u biti imam dva brata. Pogodila mi je sve, od a do z, cak i da imam velikih problema s bolovima u ledjima, a to nikako nije mogla predpostavitii. Nije me trazila nikakve novce, samo je rekla da me nesreca prati nekih 5-6 godina, da me urekla frendica s kojom sam razmjenjivala odjecu, a takva je jedna jedina. E sad, rekla mi je da ako ne zelim izmedju ostalog da mi bol iz ledja ode u noge, idem skinuti taj urok negdje.
Jednostavno ne bih se salila s time, jer definitivno se neke stvari poklapaju.
Isla bih negdje, ali gdje? Jel znate vi nekog s podrucja zg-a i okolice.
Ponavljam, zena me nije trazila bas nista!
Poslala sam ti preporuku, isto tako ako je još nekome potrebna pomoć možete mi se obratiti putem poruke i dat ću vam kontakt gospodina koji radi skidanje uroka, magije,uklanja blokade.
__________________
Kad nekome daš cijenu veću od one koju stvarno ima, on te na kraju proda baš za tu razliku.
only-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 09:20   #2940
Hej imam jedno važno pitanje! Da li je ovo urok?! i da li netko zna što je to?! To je susjeda ostavila na svome kućnom pragu prije povratka u inozemstvo! Mi nismo u dobrim odnosima sa njom, ni ovi drugi susjedi! Bili smo se jako posvađali s njom i njezinim mužem oni su čak i policiju pozvali na mojeg oca! I mi više ne razgovaramo! Stvarno me zanima što je ovo, jer moj susjed kaže da je to urok!! Slika: C:\Users\Nina\Desktop\IMG_0631.JPG
nikolinanina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.