Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2004., 18:39   #1
Becutan

jako puno poznanica i frendica koristi samo becutan kremu za lice i odusevljeno je ucinkom - nema vise pristica (sta znaci da ih je prije bilo) ni nicega... i ja ne budi ljena kupila tu kremu da probam, medutim ta krema se meni cini full masna i nekako mi to ne ide onda na moju mjestovitu kozu, misljenje?

(da se drzim nivea baby creme i eucerina?)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 18:50   #2
Ja od krema koristin samo običnu plavu Niveu ili Becutan, tu i tamo me vrag natira prominit kremicu, al nikad ne nađem odgovarajuću, jednostavno ove dvi su mi najugodnije i najbolje i ludilo su mi kao podloga za šminku.

Istina Becutan djeluje malo masniji kad ga naneseš, ali čim se upije, ili višak ukloniš maramicom (ili ka ja šugamanom ), ostaje mi onaj lipi ugodni osjećaj na koži, ka da je onako lipo prirodno bebasto nahranjena...
Ja inače imam malo masniju kožu, al ove kreme iako su prilično hranjive, mi u popunosti odgovaraju i za dan i za noć.
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 18:53   #3
@ Elle E znaci imas masniju kozu i becutan ti je pase? niveina je puno manje masna od becutana sta ne?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 19:01   #4
Da čini mi se da je Nivea manje masna, čak mi je prvih nekoliko nanošenja Nivee nakon Becutana koža djelovala malo suho, al to je možda i od zime i suhog zraka pošto je počelo grijanje.

Al Becutan mi ludilo odgovara, koristin ga sigurno oko 7-8 godina, jer ja san ti jedanput u vrime puberteta otišla u dermatologa i on mi je savjetova da jednostavno zaboravim na razno razne kremice proiv prištića, jer je bolje da je krema šta jednostavnija, i on mi je preporučija Becutan.
Naravno ja nekad, baš ka tipična ženska kokš , moran malo eksperimentirat sa drugim kremama, al samo ću ti reć da se uvik vratin Becutanu.
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:02   #5
E vidiš, to sam i ja koristila prije...i rekoh, vidim ima ih opet, za 10 kn - pa sam se pobojala, da se možda nije promijenila (čitaj: pogoršala) receptura? Ali, ak velite da nije - gibam po! Jebo skupe kremice, Becutan je i fino miriškal.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:04   #6
savjetovala bih onima s masnom kozhom da bez obzira na jeftinocu bjezhe glavom bez obzira od te kreme
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:05   #7
Quote:
magic kaže:
savjetovala bih onima s masnom kozhom da bez obzira na jeftinocu bjezhe glavom bez obzira od te kreme
Zake? A s mješovitom te suhom?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:09   #8
zato shto je uzhasno masna.


Osobe s masnom i mjeshovitom kozhom eventualno ju, kao i obichnu plavu Niveu, mogu koristiti kao 'hranjivu masku', dakle drzhati nekoliko minuta i skinuti s lica (hvala Shtefitza ) ali NIKAKO kao kremu koju ce cijeli dan imati na licu, josh kao podlogu za make up.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:19   #9
Quote:
magic kaže:
zato shto je uzhasno masna.


Osobe s masnom i mjeshovitom kozhom eventualno ju, kao i obichnu plavu Niveu, mogu koristiti kao 'hranjivu masku', dakle drzhati nekoliko minuta i skinuti s lica (hvala Shtefitza ) ali NIKAKO kao kremu koju ce cijeli dan imati na licu, josh kao podlogu za make up.
Aha!! Vidiš... a kaj ti se desi ak koristiš tu kremu za podlogu za make - up?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:20   #10
postanesh chovjek~slon.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:21   #11
Quote:
Crow Jane kaže:
Aha!! Vidiš... a kaj ti se desi ak koristiš tu kremu za podlogu za make - up?
Opet eksperimentises
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:48   #12
Quote:
magic kaže:
postanesh chovjek~slon.
To sam si i mislila.

S miteserima?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:50   #13
aha
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 21:51   #14
Quote:
magic kaže:
savjetovala bih onima s masnom kozhom da bez obzira na jeftinocu bjezhe glavom bez obzira od te kreme
E vidiš, meni je i dok mi je koža bila masnija u pubertetu, sad se već stanje lagano unormalilo, Becutan jedini u potpunosti odgovara,i navečer prije spavanja i ujutro prije šminke.
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 22:13   #15
al ti si dalmatinka
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 22:21   #16
Quote:
magic kaže:
al ti si dalmatinka
A takvu me mater napravila!
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2004., 23:18   #17
ovak: ja imam dosta suhu i osjetljivu kozu! probala razne kreme i kremice ali uvijek bi mi se poslije nekog vremena javio neki problem ko zasicenje tom kremom! pristica nikad ni u pubertetu nisam imala osim tu i tamo poneki u PMS-u!
i prije jedno 2-3 god. dobijem uzas alergiju i odem dermatologu!
covjek mi dao kao neke kapi da stane ta alergija-zaboravila kako su se zvale ali alergija nestala kao cudo u 2 dana! A bilo je uzas,crveno,nateceno !
i rekao mi da mazem BELOBAZOM-kupi se u ljekarni,nekih 20-25 kn!
umivam se Penaten kamille baby kupkom !
a sad se zimi navece mazem Becutan kremom!
i svi problemi
__________________
Kissa
kissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2004., 22:57   #18
ja sam koristila te djecje becutan kremice...onu sa mirisom jabuke (mislim da je to becutan) i onu plavu u tubi (wind und wetter tak nekaj...al becutan je).ta plava mi je bila super,pogotovo zimi jer mi je koza znala se ljustit i susit. al kao i vecina zenskog roda,pa tak i ja,prestala s tim i osla eksperimentirat sa drugim kremama jer imam baaaa problematicno lice i mama mi dala kremu od Nature's.
tu kremu ne bi mjenjala...vec koristim drugi komad .osli pristevi,koza meka i cista, fleke odlaze...ma zakon!
iako sve najbolje o becutanu!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2004., 10:30   #19
Quote:
kissa kaže:
i rekao mi da mazem BELOBAZOM-kupi se u ljekarni,nekih 20-25 kn!
ovo nikako nebi savjetovala za koristenje 'na svoju ruku' a jos manje kao njegu jer su to kreme na bazi kortikosteroida.
Bjezi od toga ako ne zagusti pa ti dermatolog propise. I naravno niti jedan ti nece reci da je mozes koristit dulje od 5-7 dana.
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2004., 10:45   #20
Quote:
mrkvich kaže:
ja sam koristila te djecje becutan kremice...onu sa mirisom jabuke (mislim da je to becutan) i onu plavu u tubi (wind und wetter tak nekaj...al becutan je).ta plava mi je bila super,pogotovo zimi jer mi je koza znala se ljustit i susit. al kao i vecina zenskog roda,pa tak i ja,prestala s tim i osla eksperimentirat sa drugim kremama jer imam baaaa problematicno lice i mama mi dala kremu od Nature's.
tu kremu ne bi mjenjala...vec koristim drugi komad .osli pristevi,koza meka i cista, fleke odlaze...ma zakon!
iako sve najbolje o becutanu!




To je bubchen
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.