Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2015., 12:34   #1481
Quote:
Biznismen75 kaže: Pogledaj post
..... su šanse 1:1000000000
A on Yeeeeeesssss!!!! Ipak je moguće
Naravno da je moguće.
Što više vjeruješ to je mogućije
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 13:37   #1482
Nada umire posljednja.
timid atenjanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 13:44   #1483
Nije uopće problem naći osobu za vezu, ali je problem naći onu s kojom želiš vezu.

Pa samo forum obiluje divnim ljudima, a ti isti ljudi su ovi oko nas - idu u Konzum i Lidl, lijevaju gorivo na pumpi, sjede na kavi, šetaju parkom (danju ), plaćaju račune u pošti

Ali ako gledamo samo očima, nikada nećemo progledati.
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 15:11   #1484
Quote:
baby-bluz kaže: Pogledaj post
Nije uopće problem naći osobu za vezu, ali je problem naći onu s kojom želiš vezu.

Pa samo forum obiluje divnim ljudima, a ti isti ljudi su ovi oko nas - idu u Konzum i Lidl, lijevaju gorivo na pumpi, sjede na kavi, šetaju parkom (danju ), plaćaju račune u pošti

Ali ako gledamo samo očima, nikada nećemo progledati.
Plaćaju kazne za krivo parkiranje ....
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 15:37   #1485
Quote:
bricki kaže: Pogledaj post
Plaćaju kazne za krivo parkiranje ....
tu barem imaš nešto za početak razgovora, znaš ono "ako odeš odmah platiti biti će manje...". Što ćeš u Konzumu, komentirati kako si rajčice danas posebno crvene?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 18:53   #1486
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
tu barem imaš nešto za početak razgovora, znaš ono "ako odeš odmah platiti biti će manje...". Što ćeš u Konzumu, komentirati kako si rajčice danas posebno crvene?
Eto ... nekad ima i koristi od te kazne za parkiranje ...
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 22:20   #1487
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
tu barem imaš nešto za početak razgovora, znaš ono "ako odeš odmah platiti biti će manje...". Što ćeš u Konzumu, komentirati kako si rajčice danas posebno crvene?
Zašto ne? originalnost se može iskazati na razne načine. I u raznim prostori(ja)ma
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 22:55   #1488
Quote:
baby-bluz kaže: Pogledaj post
Zašto ne? originalnost se može iskazati na razne načine. I u raznim prostori(ja)ma
Naravno...ali je prolaznost daleko manja kada moraš forsirati. Uostalom osim ako baš ne gledam da kad već moram čekati u redu imam barem i zgodnu guzu ispred sebe nije baš svaki puta ni prilika. Ni svaki stoti
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 23:14   #1489
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Naravno...ali je prolaznost daleko manja kada moraš forsirati. Uostalom osim ako baš ne gledam da kad već moram čekati u redu imam barem i zgodnu guzu ispred sebe nije baš svaki puta ni prilika. Ni svaki stoti
Onda ajde u teretanu
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 12:27   #1490
Quote:
baby-bluz kaže: Pogledaj post
Onda ajde u teretanu
Čisto dobar savjet. Nije da ću ga poslušati, lijen. Ali nisam ja ni tema, drugi bi mogli
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 01:32   #1491
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ali da se netko vjenčao za prvu osobu koja mu je ikad bila ljubav/simpatija/sviđala mu se.... i da su skupa od 18, to baš i ne. Ne znam niti jedan takav primjer.
ja ih znam par
cak jedna draga mi ah nije bas susjeda no zenska par blokova dalje
se sa 17 i morala uz pravomoc majke
nazalost najebala od muza kasnije al sta sad...

ima ih jos, samo mi se vise cini da su to prve veze i onda
se kefenjaju, pa mlada cura zatrudni i onda je brak "A MUST"
iako su takvi primjeri vise sa sela/manjih mjesta
ali ima ih

Quote:
Meadow kaže:
Sama teorija da je kompatibilnu osobu za ozbiljnu vezu i brak najbolje naći kad si jako mlad i da tada imaš najviše sreće i najbolje možeš izabrati... je čista glupost. Ja stvarno ne znam tko je to s 18, 20 godina išao na prve dejtove s nekim tko mu se sviđao, i htio otkriti ima li tu mjesta istom životnom stilu, svjetonazoru itd. Tko s 20 uopće razmišlja o braku, tko traži partnera za brak? Tražiš dečka/curu s kojim ćeš se ludirati, dječja posla. Da ne kažem da ni ti ni on niste zreli individualno, i sama mogućnost da s 20 upoznaš budućeg muža/ženu je ravna dobitku na lotu.

A da ne govorim o slučajevima kad je cura možda i ozbiljnija u tom pogledu, i možda odgajana u tom duhu, da se želi ranije udati, pa spomene brak... nju proglase udavačom, i odjebu. Tako rade ti "mladi dečki želji ozbiljne veze i braka, jer traže svoju ljubav života". Kasnije možda i uvide da su bili u krivu, ali prođe voz.
ovo sam i ja mislio
ali nekak mi se cini u zadnje vrijeme da je hit biti u braku sto mladji
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:25   #1492
gdje su danas ljudi s ove teme? ima li tko uparen tko bi htio podijeliti svoje iskustvo?
kikuchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:41   #1493
Uvijek sam vjerovala kako ljude upoznajemo na raznim mjestima. Od čekaonica u Domovima zdravlja do redova na blagajni Konzuma. Danas, nije tako. Veliki broj ljudi koje sam zadnjih godina upoznala, upoznala sam radi posla. U ovim godinama stvorila sam neki svoj zatvoreni krug ljudi i teško u njega primam nekog novog. Isto tako, nisam sigurna da bi netko više želio biti u njemu.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 11:44   #1494
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Uvijek sam vjerovala kako ljude upoznajemo na raznim mjestima. Od čekaonica u Domovima zdravlja do redova na blagajni Konzuma. Danas, nije tako. Veliki broj ljudi koje sam zadnjih godina upoznala, upoznala sam radi posla. U ovim godinama stvorila sam neki svoj zatvoreni krug ljudi i teško u njega primam nekog novog. Isto tako, nisam sigurna da bi netko više želio biti u njemu.

:klap:
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 21:02   #1495
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Uvijek sam vjerovala kako ljude upoznajemo na raznim mjestima. Od čekaonica u Domovima zdravlja do redova na blagajni Konzuma. Danas, nije tako. Veliki broj ljudi koje sam zadnjih godina upoznala, upoznala sam radi posla. U ovim godinama stvorila sam neki svoj zatvoreni krug ljudi i teško u njega primam nekog novog. Isto tako, nisam sigurna da bi netko više želio biti u njemu.

Dio krivnje pada na pametne telefone, ljudi u domovima zdravlja u redovima na blagajni i sličnim mjestima svi tipkaju ili bulje u mobitele.
Nercjeger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 21:07   #1496
Ma buljim kao u mob, a vidim sve zgodne muskarce.
Mob je spas kad moram dugo cekati, a dosadni ljudi oko mene.

Nemam problema s koketiranjem kad naide netko zanimljiv.

P.s ja se nekako nadam da ljudi iznad 30 izlaze u nocne klubove, a ne u domove zdravlja.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 08:27   #1497
Quote:
Biznismen75 kaže: Pogledaj post
Ma svi mi na kraju imamo ono što duboko želimo
Podsvijest usmjerava naša stremljenja i to je tako
Ah, to bi bilo taako lijepo.
Ali ja još nisam ponovno vidjela onog tipa koji je bio ispred garaže
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 10:27   #1498
Quote:
kikuchi kaže: Pogledaj post
gdje su danas ljudi s ove teme? ima li tko uparen tko bi htio podijeliti svoje iskustvo?
U 30tima - upoznao djevojku na vorum haeru, prekinuo dugogodišnju vezu zbog nje. Pre neki dan proslavili prfu godisnjicu braka.

Bome me oženila.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 10:50   #1499
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
U 30tima - upoznao djevojku na vorum haeru, prekinuo dugogodišnju vezu zbog nje. Pre neki dan proslavili prfu godisnjicu braka.

Bome me oženila.
Hajd' nek' te je oženila, to je lijepo za čuti ovdje na forumu.

Sretno i želim vam da proslavite još puno godišnjica.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 11:12   #1500
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
U 30tima - upoznao djevojku na vorum haeru, prekinuo dugogodišnju vezu zbog nje. Pre neki dan proslavili prfu godisnjicu braka.

Bome me oženila.
Mislim da je ovo bar 20ti put da sam to procitala, a nije da te stalkam. Od kad si se ozenio zvucis ko djevac koji je nedavno razdjevicen i jos uvijek ne moze vjerovati sto se dogodilo


Bome te ozenilo
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.