Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2015., 20:14   #61
slazem se, sve se da uskladit vjezbom i to sad ja mogu osobno rec a dobro je i psihicki - ne treba sad bit health ili gym freak al bar 2x po sat tjedno kad stignes i malo pomalo steknes naviku i mozda ti se cak jednom pocne i svidjati!
a mozda u neko doba bude love i za tu korekciju koju bi si voljela priustiti, nikad ne znas
kad sam bila zadnje u zg bila sam na razgovoru s jednim uvazenim plasticnim kirurgom glede smanjenja sisa, rekao mi je da je u svakom slucaju jako uputno vjezbati da se ne samo smrsavi pa da se vidi na cemu si onda nego i da se koza stegne, onda je lakse i kirurgu i preciznije moze korigirati tako da je to uputno cak i bez viska kila
a zaista se toliko bolje psihicki osjecam i bolje si izgledam, stanem u odjecu od prije 11g, manje je celulita (strije me i ne diraju pretjerano ali se mazem s kremom s iherba), ne mogu ni izreci koje je to veselje
chiasm is offline  
Old 06.07.2015., 20:27   #62
Ja bi cak rekla da su mi psihicke blagodati draze od fizickih. Imam super ekipu za vjezbanje
i trcanje. Idemo na vecere, druzimo se. A bez pretjerivanja mogu reci da nakon dva poroda
imam super trbuh a za to je zasluzeno vjezbanje! Da me nije sram stavila bi sliku ovako cete mi
morati vjerovati na rijec :P
fairy wings is offline  
Old 06.07.2015., 20:36   #63
Vece,test napisan vidjecemo rez sledeci ponedeljak..ja sam danas poludila od vrucine,dok sam isla kuci gledam kako mi kapljice znoja idu niz ruku to mi se desava skoro nikad..usla u stan sve zamracxeno a ja kuvam,upalim klimu a kako mi je mali stan ona direktno u mene pa ne znam sta je gore..evo sad sam otvorila balkon i jos je sparina i nema se vazduha...e da jos sam i kuvala pa znaci 100 stepeni..
Pridruzujem se grupi bez gornjeg dijela al nisam obdarena ni sa zadnjim ali opet udjem u kupaci pa boze moj,uglavnom biram neke sa volanima ne bih li zavarala tudje oci
Pinkstripes is offline  
Old 06.07.2015., 20:45   #64
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Ja bi cak rekla da su mi psihicke blagodati draze od fizickih. Imam super ekipu za vjezbanje
i trcanje. Idemo na vecere, druzimo se. A bez pretjerivanja mogu reci da nakon dva poroda
imam super trbuh a za to je zasluzeno vjezbanje! Da me nije sram stavila bi sliku ovako cete mi
morati vjerovati na rijec :P
e ja nemam nikog, u gym idem s muzem pa se opet super osjecam pogotovo navecer kad uopce nema guzve, raspalim si muziku i ode sat i pol kao nista!
mislila sam da ce mi bit tlaka ic i 3x kao sto mi je bilo kad sam isla s 19 i 24g u zg (na kraju sam jedva 2x odlazila, ponekad i jednom) a odem bez problema 5x, najdraze mi je od svega sto je gym 0-24 ali rado cu trcati i u prirodi/parku kad preselim, po gradu mi cisto nije fora izmicati se )

Mad, ako ne volis kretanje, yoga je dusu dala za istezanje koze! pocetnicki tecaj je super ideja pa malo po malo a definitivno je super za psihu!
chiasm is offline  
Old 06.07.2015., 20:48   #65
na brzinu sam pisala. imam super ekipu tamo ali pomaze mi vjezbanje da se ispusem. odlicno mi dodje kad sam ljuta, tuzna ili nesto da izbacim to iz sebe. mislim da postanes ovisan
fairy wings is offline  
Old 06.07.2015., 20:53   #66
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Prva! : D

Edit: Fail... :rofl :


Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Nastavno na mirtochkin problem. Sigurno manje trazis badic od mene. Jer cvarci su ipak cvarci : durica
Pa ja evo ne znam... Uvijek sam htjela nositi one čvrste košarice koje ekšli fino zaoble , ali te košarice uvijek imaju jastuk kojeg bi se i moj Dormeo posramio pa onda kipim na sve strane.
A moja frendica s čvarcima ih uvijek nosa...

Na kraju završim s običnim nepodstavljenim trokutićima (dvostruka tkanina) i to mi najbolje stoji, samo što bi tele tvrdoglavo nešto drugo za promjenu. Inače obožavam donji dio koji je mrvicu plići i veže se sa strane jer mi se sve drugo urezuje pa opet kipim...

A i nekako se vodim time da što više badić pokriva, zapravo naglašava nedostatke.

Ali kupila sam badić u H&Mu. Samo gornji dio. Donji je iz NY i sad ću još uzeti trokutiće koje sam vidjela u Lidlu i miksat.


Nema veće sreće!

Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
ispravak netočnog navoda - ima ona itekako problem, samo njen problem je u pametnoj glavici, a ne u dojkama : D


opet vizualiziram ono.. ono o čemu si neku večer i uživo pričala : facepalm:
1.
2.

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
nemam dupe. nemam sisa. prije sam imala nešto struka. već 4 godine nemam. ja sam tragedija na 2 noge i odbijam nositi kupaći : (
Ti si luda!
mirtochka is offline  
Old 06.07.2015., 21:12   #67
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
na brzinu sam pisala. imam super ekipu tamo ali pomaze mi vjezbanje da se ispusem. odlicno mi dodje kad sam ljuta, tuzna ili nesto da izbacim to iz sebe. mislim da postanes ovisan
slazem se, nema boljeg ispuhavanja, neki bi sad mozda rekli ima ali enivej, zakon je
chiasm is offline  
Old 06.07.2015., 21:50   #68
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Evo jedno rješenje i za sisate i za nesisate... Topless. :z ubo:
To mi je inače bila praksa sa mojom standardnom sirotom dvojčicom, ali bojim se da sad, iako su četvorka, nisu baš za golo prikazivanje zbog radi naime - curi mlekeco.

Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
Sad su mi cice super, da je bar i ostatak tijela u skladu s njima :l ol:
ne znam što ću sa trbuhom dok se odvažimo do mora, sise su nikad bolhe, guzica je standardna, ali moj strukić se pritajio..

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
a sad mi je žao ko psu što si nisam kupila jedne trokutiće samo da se slikam u njima ono ljeto dok sam dojila. da mi ostane slika za uspomenu iz jedinog razdoblja kada sam actually imala sise :facep alm:
Idem onda odma sutra kupit trokutiće!

Inače nisam imala problema s badićima, na sirotu dvojčicu uvijek nosila nepodstavljene trokutiće (ne volim osjećaj mokrih sisa) ili bez ičeg, a dolje brazilke ili na vezanje sa strane..
Ove godine neam pojma sto cu. Opet bih nešto što nije podstavljeno, ali sad raspolažem sa duplo više sisa pa ne mogu nijedan stari badić, a opet nikako da malog skinem dovoljno dugo sa sise da odem vidjet što ima u gradu. I htjela bih donji dio ipak malo višeg struka jer imam par friških strija koje ne bi smjele na sunce...
muukigirl is offline  
Old 06.07.2015., 22:00   #69
sirota dvojcica? dvojka je najljepsa velicina i ja bih dala odmah sad svu svoju kozmetiku da mi je nazad s 4 na 2 a pola za 3
chiasm is offline  
Old 06.07.2015., 22:04   #70
ej, ej, ti si bar dvojčice imala. ja 70-75 A. A. ono, ne-po-sto-je-će. strašno. manje ih ne može biti - onda bi bile udubine.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 06.07.2015., 22:20   #71
evo ne lazem, u ovom trenutku bih se mijenjala i nosila grudnjake futrane s maramicama
smeta me kako bole za vrijeme pms-a, kako moram paziti na svaki dekolte, kako mi je hrpa majci malo i kako se grozim spustanja, to je samo dio problema
ajde, na trojku ne bih frnjila ali ovo mi je previse
chiasm is offline  
Old 06.07.2015., 22:24   #72
Mirtichka hoces se ti pohvaliti curama ili cu ja?
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 06.07.2015., 22:25   #73
trokutiće sam zadnji put nosila sa 10-11 god. četvorka sam bila krajem osnovne. će netko da mu doniram višak
hellie is offline  
Old 06.07.2015., 22:58   #74
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Mirtichka hoces se ti pohvaliti curama ili cu ja?
Već sam se pohvalila da sam kupila badić!
mirtochka is offline  
Old 07.07.2015., 00:19   #75
I ja mrzim tražiti kupaći, ustvari mrzim ga isprobavati u onim kabinama, kad se pogledam u ogledalo guzica mi je kao trokrilni ormar a celulit kao hrastova kora . Sise zarolam kao sarmu i ubacim u grudnjak , nakon dva poroda i dizanja i gubljenja težine i dalje je trojka samo sad u sarma obliku
Prošle godine sam išla na power plate tri puta tjedno plus pola sata kardio na traci ili bicikli i baš sam se super stesala. U maju sam krenula i na LPG tretmane tako da sam prošlo ljeto ponosno paradirala po plaži. Ovo ljeto nažalost nisam stigla ništa od toga .
Dok sam imala koliko toliko normalne skrivala sam ih a sad se kupam u toplesu i nimalo me nije briga, ionako se kupam na osamljenim mjestima a kome smeta nek me ne gleda
sobarica is offline  
Old 07.07.2015., 06:22   #76
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Već sam se pohvalila da sam kupila badić!

Ok budem ja
Sestra mirtochka je nasla cabi oko kojeg je u nedjelju nastala panika. Naravno da ga je vratila u kozmeticki kutak. tako da sada ima dva!
Jutro svima
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 07.07.2015., 06:29   #77
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Mirtichka hoces se ti pohvaliti curama ili cu ja?
ja vec pomislila da ce napisat da je trudna
forzaMILAN is offline  
Old 07.07.2015., 06:39   #78
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 07.07.2015., 06:59   #79
O boze
Akvarela is offline  
Old 07.07.2015., 07:00   #80
znala sam da će se pokrenuti badići pred ljeto

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ej, ej, ti si bar dvojčice imala. ja 70-75 A. A. ono, ne-po-sto-je-će. strašno. manje ih ne može biti - onda bi bile udubine.
imam i ja 32A, a jebiga
imaš onih super push-up badića koji naprave dvojku od jedinice, ako hoćeš fejkati baš sam našla jedan lijepi u Women's Secretu
a ako ne - ili se pomiriti s tim i biti zadovoljan samim sobom - ili pod nož
nema drugog.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.