Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 19:39   #921
Nemam tu nijansu ali po mom iskustvu sve Temptalijine fotke su uvijek toplijeg tona nego uživo, ne znam jel do postavki/filtera koje namjesti u fotošopu ili do svjetla/objektiva ali prije da ti je kao prva nego druga (vidim da je dosta toplija).
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 19:42   #922
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Nemam tu nijansu ali po mom iskustvu sve Temptalijine fotke su uvijek toplijeg tona nego uživo, ne znam jel do postavki/filtera koje namjesti u fotošopu ili do svjetla/objektiva ali prije da ti je kao prva nego druga (vidim da je dosta toplija).
e to sam htjela čuti. jer ova prva mi je a druga mi je
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 22:10   #923
prvi put u životu sam se zatreskala u nešto na prvi pogled, do sad sam za ColourPop čula sam tu na forumu u oglasima kad netko nešt prodaje tako da sam noob po pitanju svega no sad sam vidjela najavu za Crushed Crystal Collection i balzami za usne su predivni i sad se više ne snalazim kad to stiže i gdje(kako) se može nabaviti pls pomozite neukoj
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 01:54   #924
Oni prodaju samo preko svoje stranice (doduše ima jedna poljska stranica koja preprodaje ali su im zato cijene više), shipping je 10$ iz USA, što znači da vrijedi onih 22 eura limita ako ne želiš platiti PDV. Zato smo svi naručivali kad je bila akcija free shipping i 2+1 gratis, al svako malo imaju akciju bar za free shipping (tad se isplati uzeti s obzirom da su im cijene po proizvodu oko 5 dolara)
Tigresse is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 21:16   #925
Quote:
Tigresse kaže: Pogledaj post
Oni prodaju samo preko svoje stranice (doduše ima jedna poljska stranica koja preprodaje ali su im zato cijene više), shipping je 10$ iz USA, što znači da vrijedi onih 22 eura limita ako ne želiš platiti PDV. Zato smo svi naručivali kad je bila akcija free shipping i 2+1 gratis, al svako malo imaju akciju bar za free shipping (tad se isplati uzeti s obzirom da su im cijene po proizvodu oko 5 dolara)
ok ovo sve uzimam u obzir, hvala puno na informacijama

sad jedva čekam
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:10   #926
okokok,OOOOKKK...
dižite se iz mrtvih...
NO FILTER CONCEALER....što,gdje,kako, zašto?
da li je dostupno, tko zna više....?
ajmo, vrijeme je za informacije!!!!želim naručitiiii konćilereeee!!!!!!!<3
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:26   #927
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
okokok,OOOOKKK...
dižite se iz mrtvih...
NO FILTER CONCEALER....što,gdje,kako, zašto?
da li je dostupno, tko zna više....?
ajmo, vrijeme je za informacije!!!!želim naručitiiii konćilereeee!!!!!!!<3
Launchani su jučer/jutros ako se ne varam, 6 dolara komad.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:58   #928
super....who's in?
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 11:39   #929
Meni je njihovo sjenilo super dok se nije potrošilo prvih par milimetara površine. Ispod šrot totalni. Možda samo nisam imala sreće.
Početnički entuzijazam prešao je u duboko razočaranje.
U toj fazi euforije narucila sam još 2, ali evo sad već pešest dana katastrofa ovaj što imam.
Recite da tako nije i s ostalima i da mi je kupnja ok i da je samo bad luck s ovim sjenilom
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 16:55   #930
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Meni je njihovo sjenilo super dok se nije potrošilo prvih par milimetara površine. Ispod šrot totalni. Možda samo nisam imala sreće.
Početnički entuzijazam prešao je u duboko razočaranje.
U toj fazi euforije narucila sam još 2, ali evo sad već pešest dana katastrofa ovaj što imam.
Recite da tako nije i s ostalima i da mi je kupnja ok i da je samo bad luck s ovim sjenilom
Ja imam tri njihova i dobri su mi za sada...možda si baš naletila..

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 22:16   #931
Quote:
*Angel* kaže: Pogledaj post
Ja imam tri njihova i dobri su mi za sada...možda si baš naletila..

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Sad mi je malo lakše, nadam se da je ovaj jedan samo faulty. I da će ostali biti ok.
Koje ti imaš?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 09:14   #932
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Sad mi je malo lakše, nadam se da je ovaj jedan samo faulty. I da će ostali biti ok.
Koje ti imaš?
Sequin,Tang i Hanky panky. Hanky panky mi se uopce ne poznaje na ocima..fulala sam skroz.
Zanimaju me ovi korektori sada, moram naruciti uskoro.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 09:36   #933
kak mislis srot? kao osuse se?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 10:04   #934
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
kak mislis srot? kao osuse se?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kao nema pigmentacije. Prije dok je novo je bilo dotakni ga i wooooow, a sad je pritisni koliko voliš sunce ti tvoje i....nista.
To i jesu suha sjenila (nisu kremasta).

I ja sam naručila Sequin, pa onda Game face i La La.
Imam doma Birthday cake.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 10:05   #935
omg javi kakva su ti druga. ja jos uvijek cekam narucit svoja prva colourpop sjenila/ili ista. kad god sam spremna to kaj ja zelim je out of stock


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 11:45   #936
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kao nema pigmentacije. Prije dok je novo je bilo dotakni ga i wooooow, a sad je pritisni koliko voliš sunce ti tvoje i....nista.
To i jesu suha sjenila (nisu kremasta).

I ja sam naručila Sequin, pa onda Game face i La La.
Imam doma Birthday cake.
Probaj malo zagrebati po površini, možda je do onog sloja koji se zna napraviti...
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 12:13   #937
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Probaj malo zagrebati po površini, možda je do onog sloja koji se zna napraviti...
Jok. Probala.
To i inače radim i uvijek pali. Ovdje - ni to, ni smocit kistic ni nanosi prstom ni stavi primer na oko, ništa
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 12:25   #938
Razotkrivanje:

U ruci je kutija, na ruci je swatch.











A ovako je swatch na netu i tako je doista bilo prvo vrijeme. Divna golden rose shimmer nijansa koja se prekrasno nanosi i nosi.



Temptalia:
http://www.temptalia.com/product/col...birthday-cake/

I za kraj ovo:


Unfortunately, due to the low cost nature of our products, we are unable to offer refunds, returns/exchanges for any other reasons. ColourPop reserves the right to refuse any returns at any time.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!

Zadnje uređivanje menni : 29.07.2017. at 12:36.
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 12:49   #939
Ajoj

A divno je sjenilo...
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 23:25   #940
kad će opet free shipping
Arwen OOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.