Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2007., 02:25   #1
Pita od jabuka

Molim vas recept za pitu od jabuka. Ne znam je li tema već bila, pregledala sam petnaetak stranica i nisam naletjela na ovu temu. Hvala!
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 02:50   #2
ja kupim jufke....obicno ima 12 listova......ja uzmem tri pa na rub stavim fil i mrvicu mastim rastopljenim puterom i zarolam , sijecem na komade kolke hocu i redam u tepsiju....tako i sa ostalim jufkama....
a fil : narendam jabuke, stavim da se malo prodinstaju da izgube vodu, dodam malo secera, vanilin secer,orahe i cimet....
zalijem agdom...odprilike,to ne znam mjeru....i preko zalijem kad se ono ispece..
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 04:13   #3
ovo je s onim tvrdim biskvitom D

tijesto:

20 dkg maslaca
1 jaje + 1 žumanjak
15 dkg šecera
35 dkg brašna
1 prašak za pecivo
1 vanili šecer
malo soli
korice limuna izribat

podijelis tijesto na dva jednaka dijela...razvaljas
(donje tijesto mozes stavit u protvan pa prstima izravnat, gornje tijesto ti moze bit i u mrvicama...kako zelis)

na donje tijesto kilu jabuka naribanih,,,ja od oka metnem
10 dkg mljevenih badema ( po zelji)...
secera kolko volis
cimet/klincic
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 10:41   #4
Magorov recept
3 recepta
Kolac od jabuka
Lijene pite
Pita od jabuka

Na vrhu lijevo imaš opciju pretraživanja weba i foruma, stavi opciju da se pretražuje forum i recepata k'o u priči, ne moraš prelistavati stranice i stranice postova
__________________
Generation X
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 12:10   #5
a šta vi smatrate pitom?
meni je to ustvari štrudla, odnosno nadjev u onim tankim korama.... (neki smatraju pitom nešto drugo...)

ja kupim kore.. ako mi se razvlačim svoje al to mi se obilčno ne da. kupim tenine kore ako nisam u blizini bosne da kupim neke njihove koje su puuuno bolje od teninih...

nadjev je obično ribane jabuke, malo limunovog soka ak mi jabuke nisu dovoljno kisele, šećera, cimeta i ponekad malo oraha i grožđica....

na jednu ili dvije kore (ovisi kak sam raspoložena) stavljam nadjev, zarolam i u tepsiju.
i pečem na 220 otprilike...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 13:11   #6
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
a šta vi smatrate pitom?
meni je to ustvari štrudla, odnosno nadjev u onim tankim korama.... (neki smatraju pitom nešto drugo...)
Da tipkamo na cyberbulevaru onda bi pita bila slastica od vučenog tijesta. Kada se pitanje postavi ovdje, mislim da se podrazumijeva kolač koji ima slojeve prhkog ili miješanog tijesta između kojeg se nalazi punjenje od jabuka. Štrudla je štrudla i nema veze s pitom.
Sve što sam navela je u skladu sa zagorskim porijeklom moje mame, pa iako općenito pita je nešto u slojevima s punjenjem (ni pita mađarica nema veze ni s vučenom ni s prhkom pitom, već više liči na tortu), postoje razlike u interpretaciji obzirom na porijeklo.
__________________
Generation X
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 13:50   #7
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Da tipkamo na cyberbulevaru onda bi pita bila slastica od vučenog tijesta. Kada se pitanje postavi ovdje, mislim da se podrazumijeva kolač koji ima slojeve prhkog ili miješanog tijesta između kojeg se nalazi punjenje od jabuka. Štrudla je štrudla i nema veze s pitom.
Sve što sam navela je u skladu sa zagorskim porijeklom moje mame, pa iako općenito pita je nešto u slojevima s punjenjem (ni pita mađarica nema veze ni s vučenom ni s prhkom pitom, već više liči na tortu), postoje razlike u interpretaciji obzirom na porijeklo.
ovako.. ako je razvučeno tijesto- onda je to za mene pita. ili štrudla. meni ta dva naziva znače isto. koliko znam u bosni bi to bila pita i motala bi se kao burek... (pazi opisa )
a ako je neko prhko tijesto u pitanju meni je to onda jednostavno kolač. u ovom slučaju-kolač od jabuka...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 17:13   #8
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ovako.. ako je razvučeno tijesto- onda je to za mene pita. ili štrudla. meni ta dva naziva znače isto. koliko znam u bosni bi to bila pita i motala bi se kao burek... (pazi opisa )
a ako je neko prhko tijesto u pitanju meni je to onda jednostavno kolač. u ovom slučaju-kolač od jabuka...
Meni je pita ono s jufkama,oliti kupovnih ili sama napravis i punjena necim, u ovom slucaju jabukama...jedini sinoniom mi je savijaca od--------

Strudla mi je kad je tijesto kao biskvit,ono urolano............npr..makovnjaca..
Ima i ona lijena pita....to je ono s prhkim tijestom, al je to samo ime...nije to pita
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 16:49   #9
bok. stara tema novi problem
treba mi, naime, recept za pitu (pitu, ne štrudlu!) od jabuke koja se radi sa uljem umjesto maslaca, margarina...
hvala!
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 16:56   #10
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
bok. stara tema novi problem
treba mi, naime, recept za pitu (pitu, ne štrudlu!) od jabuke koja se radi sa uljem umjesto maslaca, margarina...
hvala!
misliš na ovakvo tijesto?

http://jedozovniduo.blogspot.com/201...a-od-sira.html


ja ne stavljam ulje nego topljeni maslac,ali možeš zamijeniti uljem.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 20:20   #11
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
ovo je s onim tvrdim biskvitom D

tijesto:

20 dkg maslaca
1 jaje + 1 žumanjak
15 dkg šecera
35 dkg brašna
1 prašak za pecivo
1 vanili šecer
malo soli
korice limuna izribat

podijelis tijesto na dva jednaka dijela...razvaljas
(donje tijesto mozes stavit u protvan pa prstima izravnat, gornje tijesto ti moze bit i u mrvicama...kako zelis)

na donje tijesto kilu jabuka naribanih,,,ja od oka metnem
10 dkg mljevenih badema ( po zelji)...
secera kolko volis
cimet/klincic
Ja neki dan radijo slično ali:
a) U tijesto još dodati žlicu vrhnja (uz brašno, prašak za pecivo, maslac i šečer) Kad se tijesto zamijesi ostaviti jedno pola sata u foliji u frižideru.
b) Jabuke narezati na ploške (dakle oguliti, na četvrtine, očistiti i narezati na ploške), pošpricati jih limunovim sokom (da ne posmeđe jelte), dodati cimeta i dvije žlice grožđica, malo šečera.... (može badem, mogu mljeveni orasi...ma sve može...)
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 23:49   #12
U Hrvatskoj je pita sa prhkim tijestom i

Meni najdraza verzija
http://www.damijenestoslatko.bloger....ka/692040.aspx
Posluziti obavezno uz tuceno slatko vrhnje ili kuglicu sladoleda od vanilije


Makovnjaca i orahnjaca su digano tijesto i nemaju veze ni sa pitom ni sa strudlom A najmanje s biskvitom
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 00:07   #13
Ja sve pite radim sa ovim tijestom u koje ide poprilično dosta ulja al ispadne vrlo prhko:
http://veganskirecepti.blogspot.com/...d-bresaka.html
Nešto je "teže" jer je kaloričnije i ne da se baš valjati sa valjkom, ja ga gnječim dlanovima da stane u pekač, a gornji sloj trgam, al zadovoljna sam rezultatom. Nije posebno fino ali voće izrazito dođe do izražaja.
__________________
blog |Golden Era of TV, folks. We're in it, and Teen Wolf is part of it~Price
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 15:21   #14
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
ne, mislim na prhko tijesto napravljeno s uljem.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 16:46   #15
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ne, mislim na prhko tijesto napravljeno s uljem.
Probaj ovako:
350 gr brašna, 2 jaja, 130 gr blagog maslinovog ulja, a u nedostatku takvog neko drugo jestivo ulje po izboru, 130 gr šećera, 5 gr praška za pecivo, malo soli, ribana limunova korica i vanilija

Odvoji žumanjke od bjelanjaka, tuci žumanjke sa laganim dodavanjem ulja, kao da hoćeš napraviti majonezu. Kada potrošiš svo ulje i kada si dobila kremu, dodaj i razmućene bjelanjke, Ostavi neko vrijeme u hladnjaku ili na 5-10 minuta u zamrzivač. Kasnije dodaj sve ostale sastojke i umijesi prhko tijesto. Nastavi dalje s njim kako želiš, radi pitu ili što već ...
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 18:25   #16
Quote:
pizza kaže: Pogledaj post
...Nije posebno fino ali voće izrazito dođe do izražaja.
Ovo ja zovem iskrenošću i predlažem bukalin za iskrenost......
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 23:18   #17
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Probaj ovako:
350 gr brašna, 2 jaja, 130 gr blagog maslinovog ulja, a u nedostatku takvog neko drugo jestivo ulje po izboru, 130 gr šećera, 5 gr praška za pecivo, malo soli, ribana limunova korica i vanilija

Odvoji žumanjke od bjelanjaka, tuci žumanjke sa laganim dodavanjem ulja, kao da hoćeš napraviti majonezu. Kada potrošiš svo ulje i kada si dobila kremu, dodaj i razmućene bjelanjke, Ostavi neko vrijeme u hladnjaku ili na 5-10 minuta u zamrzivač. Kasnije dodaj sve ostale sastojke i umijesi prhko tijesto. Nastavi dalje s njim kako želiš, radi pitu ili što već ...
hvala
probam sutra pa javim!
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 22:32   #18
Unhappy pita

zna li netko jednostavan recept za pitu od jabuka. neki bez grožđica, oraha ili nečeg takvog.
jura 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 22:42   #19
Guglaš pita od jabuka i nađeš 100 recepata?
http://www.coolinarika.com/recept/821653/
http://allrecipes.com/recipe/apple-pie-by-grandma-ople/
http://www.jamieshomecookingskills.c...itle=apple-pie
Izbaciš grožđice i gotovo.
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.