Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2009., 20:59   #361
Pa kaj Bog ionak nezna moje grijehe?
u čemu je poanta da ja baš MORAM sve reći svečeniku?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Batcaverozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 21:04   #362
Quote:
skytronic kaže: Pogledaj post
ŽutiKaputich. Nekada svećenici sami procijene da čovjek (bilo žena ili muškarac) koji dođu na ispovijed nisu potpuno iskreni u svojoj ispovjedi. Tada oni svojim pitanjima pokušavaju potaknuti iskrenu i potpuni ispovijed. Danas mnogi nisu ni svjesni koliki je grijeh ne ispovijedati se, te smatrati mnoge stvari normalnima (pod time mislim na ovo što je svećenik upitao tvoju prijateljicu). Zar misliš da je njima laku slušati te naše gadosti koje radimo, zar nitko od vas nikada nije razgovarao sa svećenikom kao sa prijateljem, postavio nekoliko pitanja koja vas zanimaju, o životu, svemu? Njima je ano i rečeno da : sve što oni svežu na zemlji da će biti svezano i na nebu, te da što odriješe na zemlji da će biti odriješeni i na nebu. To je njihovo poslanje i oni to rade.
A dobra si! Koji si razred, 2.osnovne? Sto ti mislis zasto je on trazio detaljan opis njenih grijesnih sexualnih radnji? Zbog oprosta?
Ne brini, nije mu jadnom tesko palo slusati!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.