Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Kako bi regirale u opisanom slučaju?
Uz neugodu bi se pravila da ne primjećujem. 120 23.62%
Uz ugodu bi se pravila da ne primjećujem. 119 23.43%
Opalila bi mu šamar. 174 34.25%
Opipala bi rukom o čemu se točno radi. 95 18.70%
Glasovatelji: 508. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2007., 14:13   #21
Jao dogodilo mi se to...fuj fuj...
Ugl gurnula sam ga tako sto sam guzu povukla naprijed a onda naglo nazad..i na iducoj stanici izasla
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:19   #22
Bas mi je pred neka 2, 3 tjedna neki strari odvratni tip rajcao kitu u ruku. Prvu sekundu nisam skuzila sta je, onda kad sam malo bolje pogledala vidim da mu nesto cudno strsi trenirka na oderedjenom mjestu.... Pokusam se odmaknuti, ali nemam kamo... Pogledam ga, pomaknem malo ruku, on opet do mene... Poludila sam skoro. Sva sreca da je dosla stanica na kojoj izlazim jer bi inace cijeli tramaj imao sou za gledati.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:27   #23
odmakneš se, napraviš onaj mrki hladni pogled upućen naravno debilu i to je to...stvarno ima svakakvih manijaka tako da sam sretna kad mogu sjediti jer nikad ne znam tko mi može biti iza leđa
no name_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:28   #24
Inače ne podnosim da me netko dodiruje, pogotovo ako ima mjesta.. poživčanim i ak se netko gura, i ne mogu prešutit pa pokažem svoju kulturu
A ovak šta da doživim, dotični se ne bi dobro proveo.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:30   #25
jednom davno,neka baba dođe u tramvaj kod cibone i kaže nekom tipu da se malo pomakne da se može primiti,a on njoj kaže nek mu se primi za kurac,a ona će budem ak će ostati dignut do dubrave

evo ja sam stalno u tramvaju i već sam toliko tipova vidjela kak si drkaju u tramvaju (najčešće u 13.) da više ni ne obraćam pažnju na njih..a ovih priljepaka se riješavam tako da im najčešće stajem po nogama i lupam laktovima,sve kao slučajno
scary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:32   #26
To je odvratno.
Napaljeni konji iskoristavaju guzvu.
Maitreya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:34   #27
Quote:
scary kaže: Pogledaj post
jednom davno,neka baba dođe u tramvaj kod cibone i kaže nekom tipu da se malo pomakne da se može primiti,a on njoj kaže nek mu se primi za kurac,a ona će budem ak će ostati dignut do dubrave
no name_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:37   #28
Ja ne ulazim u bus ili tramvaj ako je gužva
__________________
Muškarci imaju problem za svako riješenje
mrs. God is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:40   #29
Quote:
Saxxona kaže: Pogledaj post
Rijetko se vozim javnim prijevozom, ali u zadnje vrijeme zbog nemogućnosti parkinga u centru grada ponekad koristim u tramvaj. Prije dva tjedna sam stajala u tramvaju i iza mene je stao dečko od nekih 25-30 godina. Bila je gužva, ali je ipak stajao malo preblizu mojoj pozadini. Nakon par trenutaka sam osjetila njegovu muškost koju je bez imalo srama stiskao uz moju guzu. Pravila sam se da to ne primjećujem i nakon dvije stanice sam izašla van gdje sam i planirala. Moji osjećaji su se miješali od ljutnje, preko ugode do srama. Zanima me kako bi vi, drage moje cure, na to reagirale.


E, baš sam to komentirala s frendicom, ja ne mogu vjerovat da svaki put kad je onak fakat gužva neki drparoš nastoji "iskoristit situaciju"! Pa zar stvarno toliko bolesnika ima oko nas? Još dobro da je tvoj imao 25-30 god, al kad se okreneš i ugledaš ljigavu staru facu... fuj!!
Kad sam bila klinka, uglavnom sam šutjela i nastojala se izmaknut, no to je najgore što možeš napravit. Poslušala sam savijet jedne, ajde recimo to tako - kompetentne osobe za takva i slična pitanja, i najbolje što možeš napravit jest oštro i glasno ga opomenut (a katkad sam po potrebi svojevoljno dodala i malo bezopasnog fizičkog nasilja ) i uopće skrenut pažnju na njega u masi. Svaki put bi se taj neko bez ijedne riječi pokunjio ko mali miš i izletio van na prvoj stanici. Čudne su to psihe ljudi, a najgore ti je prepustit im se i trpit strah i nelagodu, rađe mu pokaži zube i ti njemu to zauzvrat priušti !
__________________
KLIKNITE ZA SPAS BEBA TULJANA!
Arian Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 15:00   #30
Strašno sam osjetljiva na bilo kakvo s moje strane neodobreno dodorivanje ili još gore!
I dok sam se češće služila javnim prevozom,rješavala sam to obavezno,šamarčinom i dizanjem takve vike,da bi dotični iskakao iz tramvaja ili autobusa prije zaustavljanja.
Ne treba tim ljigavcima gledati kroz prste.
Svejedno dali je mlad ili star,zgodan ili ne.
Takvo šlatanje je ponižavanje prve klase.
No jednom je bilo izuzetno zgodno.
Ljigavac nije skužio,da je na metar udaljenosti od mene stajao jedan kolega,pa ga je taj propustio kroz šake.Bilo mi je izuzetno zadovoljstvo vidjeti njegov krvavi nos!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 18:10   #31
Quote:
Saxxona kaže: Pogledaj post
Rijetko se vozim javnim prijevozom, ali u zadnje vrijeme zbog nemogućnosti parkinga u centru grada ponekad koristim u tramvaj. Prije dva tjedna sam stajala u tramvaju i iza mene je stao dečko od nekih 25-30 godina. Bila je gužva, ali je ipak stajao malo preblizu mojoj pozadini. Nakon par trenutaka sam osjetila njegovu muškost koju je bez imalo srama stiskao uz moju guzu. Pravila sam se da to ne primjećujem i nakon dvije stanice sam izašla van gdje sam i planirala. Moji osjećaji su se miješali od ljutnje, preko ugode do srama. Zanima me kako bi vi, drage moje cure, na to reagirale.
Ovu spiku odi prodavati na Teens
verrazano is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 20:39   #32
ne znam je li to moj bolesni um u pitanju ili što li... al imam osjećaj da su forumaši ovdje previdjeli jedan detalj. pokretačica teme navodi da je između ostalog osjetila i ugodu, a odmah zatim pita kako bi mi reagirali. meni se čini da ona traži nekog tko je to isto osjetio i potvrdu da je to normalno.

ili se varam?

Quote:
Moji osjećaji su se miješali od ljutnje, preko ugode do srama. Zanima me kako bi vi, drage moje cure, na to reagirale.
Calathea Zebrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 21:57   #33
a boze moj kupite auta..ili nadite jebace s autima???? moze i s klimom hah
dobaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 22:32   #34
Quote:
scary kaže: Pogledaj post
jednom davno,neka baba dođe u tramvaj kod cibone i kaže nekom tipu da se malo pomakne da se može primiti,a on njoj kaže nek mu se primi za kurac,a ona će budem ak će ostati dignut do dubrave



evo ja sam stalno u tramvaju i već sam toliko tipova vidjela kak si drkaju u tramvaju (najčešće u 13.) da više ni ne obraćam pažnju na njih..a ovih priljepaka se riješavam tako da im najčešće stajem po nogama i lupam laktovima,sve kao slučajno


Ja još nikad nisam vidila tipove koji drkaju u tramvaju, a nije da ne koristim zetove usluge (čak i 13-icu, npr. danas ).

Najgori su agresivni idioti koji ti se pokušaju nabijati o guzicu, ruke, nogu, leđa (ovisno već o visini) a ako ih podlaktiš ili im se izdereš još te hoće tući. Jel tko to doživio?
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 22:36   #35
Quote:
Calathea Zebrina kaže: Pogledaj post
ne znam je li to moj bolesni um u pitanju ili što li... al imam osjećaj da su forumaši ovdje previdjeli jedan detalj. pokretačica teme navodi da je između ostalog osjetila i ugodu, a odmah zatim pita kako bi mi reagirali. meni se čini da ona traži nekog tko je to isto osjetio i potvrdu da je to normalno.

ili se varam?

E, pa zasad očito nitko od odgovarača nije osjetio ugodu niti išta slično!
Osjećam jedino bijes, a ugodu bih možda osjetila da dotičnog napasnika izbacim kroz prozor jurećeg tramvaja (po mogućnosti ako će još odletiti pod tramvaj koji stiže punom brzinom iz suprotnog smjera)!!!
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 22:46   #36
Imaj jedan lik koji sjedne u bus na stepenice i hvata žene za stopala i uživa damu gnječe ruku cipelama.... ja bi sve takve poremećene pred zid i

..... i dedek/stari truli panj koji šlata za rit... samo mu otvorit prozor u tramvaju i on pobjegne od propuha...
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 22:59   #37
zato bi zene trebale nauciti neke osnove samoobrane, nositi paper spray i tasere
__________________
:zubo:
_inzinjer_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 23:03   #38
Quote:
Arian Girl kaže: Pogledaj post


E, baš sam to komentirala s frendicom, ja ne mogu vjerovat da svaki put kad je onak fakat gužva neki drparoš nastoji "iskoristit situaciju"! Pa zar stvarno toliko bolesnika ima oko nas? Još dobro da je tvoj imao 25-30 god, al kad se okreneš i ugledaš ljigavu staru facu... fuj!!
Kad sam bila klinka, uglavnom sam šutjela i nastojala se izmaknut, no to je najgore što možeš napravit. Poslušala sam savijet jedne, ajde recimo to tako - kompetentne osobe za takva i slična pitanja, i najbolje što možeš napravit jest oštro i glasno ga opomenut (a katkad sam po potrebi svojevoljno dodala i malo bezopasnog fizičkog nasilja ) i uopće skrenut pažnju na njega u masi. Svaki put bi se taj neko bez ijedne riječi pokunjio ko mali miš i izletio van na prvoj stanici. Čudne su to psihe ljudi, a najgore ti je prepustit im se i trpit strah i nelagodu, rađe mu pokaži zube i ti njemu to zauzvrat priušti !

Tako sam se ja jednog riješila. Kad sam ga osjetila, okrenula sam se naglo prema njemu i na glas mu rekla"Na sljedećoj stanici ideš ti dolje ili ja? Jedno od nas izlazi!" izašao je on....

Svojevremeno je Zagrebom kružila priča kako je na Remizi ženska izašla iz tramvaja, a po tamnom kaputu cijedila se sperma. Ne znam je li istina, ili samo priča....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 23:55   #39
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
Tako sam se ja jednog riješila. Kad sam ga osjetila, okrenula sam se naglo prema njemu i na glas mu rekla"Na sljedećoj stanici ideš ti dolje ili ja? Jedno od nas izlazi!" izašao je on....

Svojevremeno je Zagrebom kružila priča kako je na Remizi ženska izašla iz tramvaja, a po tamnom kaputu cijedila se sperma. Ne znam je li istina, ili samo priča....
Ne bi me zacudilo ni da je istina jer moje dvije jaranice su vidjele lika kako drka u tramvaju..
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 00:05   #40
Pa sad u ovim godinama....ne bih si to dopuštao....ali do nekin 17-tak....volio sam se tu i tamo malo očešati...o kakvu zgodnu curku...tek toliko da osjetim...da li je to tako dobro kak izgleđe....
fukcnblaster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger