Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2008., 19:19   #121
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
aaaaaa?vec godinama imam oko 56kg i prije 2 god sam se u rekordnom vremenu od 1mj udebljala do 62kg,visoka sam cca167cm, i ja se vratila kuci,svi koji me znaju nisu me 3 mj vidili, rekli kako super izgledam sad kad sam nabacila koju kilu(ja si mislim nije to koja kila),ali i sama sam se osjecala ok tako osim sto sam morala kupovat novu odjecu
al jebiga brzo je to otislo i sad sam na starom
A očito sam ja imala tu nesreću da uvijek nabasam na ljude koji imaju potrebu komentirati druge. I tvoja obitelj ima normalno razmišljanje za razliku od mojih kojima su samo anoreksičarke prihvatljive. Bilo ako bilo,svi su mi nabacili komplekse...
ella6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 19:40   #122
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post

eto zivim sa svim tim,samo velim to s hodom me uvijek bacalo u depru
Ja sam isto pretjerano hodala prema unutra ali sam to popravila. Tu i tamo mi i danas pobjegne, najviše kad stojim pa se zaboravim.
Jednostavno počneš drugačije hodati i kad ti uđe u naviku riješila si problem
Mene je majka upozoravala i tjerala me da to popravim, nije mi baš bilo pravo zbog tih komentara, ali sad mi je drago da mi je govorila.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 20:12   #123
Quote:
ella6 kaže: Pogledaj post
A očito sam ja imala tu nesreću da uvijek nabasam na ljude koji imaju potrebu komentirati druge. I tvoja obitelj ima normalno razmišljanje za razliku od mojih kojima su samo anoreksičarke prihvatljive. Bilo ako bilo,svi su mi nabacili komplekse...
Daj molim te, trebaš upoznat moju rodbinu da vidiš što su hilbilisi spemni svakodnevno nabijat komplekse...

Mene strah sad kad razmislim mijenjala bih si uši, nos, ramena, dlakavost trbuha (ne puno, al ja bih onak beba gladak trbuh), i naravno noge...

Cico Kranjčar u mladim danima bi mi pozavidio brijem
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 03:18   #124
Vidim da je tu dosta baš i ne pretjerano psihološki nastrojenih obitelji. Grr. Baš oni koji bi nas trebali mazit i pazit i govorit koliko smo divni, nabijaju komplekse.
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 11:34   #125
Hm...moje iskustvo je dosta drugačije: moja obitelj nikad nije radila frku oko moje težine (koja je poprilična). Moja mama je vjerovala da mi ne treba nabijati komplekse zbog toga što sam jača kako ne bih slučajno popizdila i počela gladovati. Moji su me uvijek prihvaćali takvu kakva jesam... ali me baš i nisu pripremili na to kako okolina reagira... Mene i danas izbezumi kako me netko može prosuđivati samo na temelju fizičkog izgleda...ono, poludim i ništa mi nije jasno...jednostavno nisam navikla... Najviše me povrijedilo to što mama od mog dečka misli da sramotim njihovu obitelj sa svojom težinom...dan kad mi je to izjavila, bio mi je najgori dan u životu...
Miss Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 18:15   #126
Quote:
ella6 kaže: Pogledaj post
A očito sam ja imala tu nesreću da uvijek nabasam na ljude koji imaju potrebu komentirati druge. I tvoja obitelj ima normalno razmišljanje za razliku od mojih kojima su samo anoreksičarke prihvatljive. Bilo ako bilo,svi su mi nabacili komplekse...

hej ti si sama sebi lijepa i ako se osjecas super u svom tijelu nemoj se obazirati na druge,nazalost i na ove najblize,
nedaj da ti drugi nabijaju to u glavu
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 18:18   #127
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ja sam isto pretjerano hodala prema unutra ali sam to popravila. Tu i tamo mi i danas pobjegne, najviše kad stojim pa se zaboravim.
Jednostavno počneš drugačije hodati i kad ti uđe u naviku riješila si problem
Mene je majka upozoravala i tjerala me da to popravim, nije mi baš bilo pravo zbog tih komentara, ali sad mi je drago da mi je govorila.
i ja sam dosta popravila hod ali primjeti se jos uvijek
sad me to toliko nebrine, kao prije,dosta sam osjetljiva po prirodi pa mi je uvijek bilo bed kad bi me ismijavali zbog toga, al danas si velim kako sam bila luda jer sam plakala,to je stvar njihova neodgoja i nekulture ili cega vec
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 22:15   #128
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
i ja sam dosta popravila hod ali primjeti se jos uvijek
sad me to toliko nebrine, kao prije,dosta sam osjetljiva po prirodi pa mi je uvijek bilo bed kad bi me ismijavali zbog toga, al danas si velim kako sam bila luda jer sam plakala,to je stvar njihova neodgoja i nekulture ili cega vec
Mene nitko nije ismijavao, jedino je majka prigovarala
U svakom slučaju, drago mi je da sam popravila.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 23:40   #129
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
hej ti si sama sebi lijepa i ako se osjecas super u svom tijelu nemoj se obazirati na druge,nazalost i na ove najblize,
nedaj da ti drugi nabijaju to u glavu
Hvala ali nažalost moje samopouzdanje je već odavno otišlo u nepoznatom smjeru...
ella6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 01:57   #130
Quote:
ella6 kaže: Pogledaj post
Hvala ali nažalost moje samopouzdanje je već odavno otišlo u nepoznatom smjeru...
Samopouzdanje se uvijek može izgraditi.
Ne odustati.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 16:28   #131
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
ne bi fala... te imaju već unaprijed prostudirane položaje, poze i ritam pri kojem pokazuju najmanje 'kritičnih' točaka. da ne spominjem horor koji nastane kad se predloži jebačina uz upaljenu barem jednu malu sićušnu žaruljicu ili, nedajbože, pred zrcalom.
Bojim se da ste vas dvoje profulali temu. Svojim kometarima joj ne pridonosite, a i čini mi se da prepoznajem nešto kompleksaško u vama.
__________________
...Fly me to the moon and let me play among the stars....08.11.2008.
cvjetak zanovjetak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 16:48   #132
Quote:
Miss Piggy kaže: Pogledaj post
Najviše me povrijedilo to što mama od mog dečka misli da sramotim njihovu obitelj sa svojom težinom...dan kad mi je to izjavila, bio mi je najgori dan u životu...
ma neka te ta izjava podsjeti koliko ima jadnih i iskompleksiranih ljudi, a koliko si ti imala srece sto si odgojena u normalnoj obitelji!! ma tko je ona da ce tebi govorit da nekog sramotis... ona sramoti sama sebe!
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 16:56   #133
što se fizičkih kompleksa tiče to ih u biti i nemam, više neke tihe želje da to i to bude bolje.. ali generalno mislim da smo svi manje više jednako ljepi i šta sad.. imam problema s kilama ali to ne smatram kompleksom nego jednostavno nešto s čim se moram borit..
ali što se ovih ostalih kompleksa eh to je gadna stvar s kojom se borim, manje više uspješno.
nešto kao "nisi dovoljno dobra", makar je to ironično jer sam u manje više svim stvarima kojih sam se prihvatila bila.. najbolja! ali eto, to je tako s nama ženama


moram priznat da mi je više naškodila ljudska ljubomora, a trebalo mi je tako dugo da skuzim kako su ljudi pakosni kad su ljubomorni

u osnovnoj (i srednjoj ali tamo nije bilo ljubomornih) sam bila najbolja u prirodnim predmetima i zbog tog su me neki doslovno mrzili a ja sam to shvaćala kao sve drugo, ukljucujuci da ne valjam per se, osim kao ljubomoru.
onda neke frendice koje se jednostavno ne mogu nosit što sam ljepša od njih, ali i ja sam bila takva u srednjoj prema ljepšim od mene- sve su to teenage sranja

a najmanje samopouzdanja imam kad se (neki put) trebam opustit i zabavljat.. valjda sam control freak, iako sam i to puno smanjila i nije uvijek.. al neki put zabrijem neki paranoja film
bebana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:03   #134
Quote:
Miss Piggy kaže: Pogledaj post
izgleda...ono, poludim i ništa mi nije jasno...jednostavno nisam navikla... Najviše me povrijedilo to što mama od mog dečka misli da sramotim njihovu obitelj sa svojom težinom...dan kad mi je to izjavila, bio mi je najgori dan u životu...


ajme majko, taj dan ti ne bi bio najgori da nisi sebe deprimirala nego shvatila da pričaš sa nekom sajko glupačom ja bi joj rekla da se ja sramim što je poznam
bebana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:13   #135
Ja imam malo pjegica po nosu i malo oko njega.Uglavnom prije se nisam mogla smisliti zbog istih i dalje mi se to nekad desi,ali živim s njima.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 20:59   #136
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Samopouzdanje se uvijek može izgraditi.
Ne odustati.
A probat ću. Drž` mi fige.
ella6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 20:25   #137
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Samopouzdanje se uvijek može izgraditi.
Ne odustati.
evo, pitaj mene!!!
necu ti ni reci koliko kg imam viska ali, napokon sam shvatila da me zaboli za tamo neke budale
ne volim se uvijek ali, nitko nije 100% zadovoljan sa sobom a bome ni savrsen pa ni ja ne tezim tome
vandea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 20:30   #138
za svaku zenu bilo bi idealno da si nadje nekoga kome je stalo do nje. kad se cura osjeca voljeno, zeljeno, sretno i lijepo, automatski zaboravlja na komplekse. radi se jednostavno o tome da ljubav pomaze osobi da stvori pozitivnu sliku o sebi i zaboravi na negativnu koju je stekla zbog nesretnog stjecaja okolnosti tijekom odrastanja.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 20:30   #139
Quote:
Miss Piggy kaže: Pogledaj post
Hm...moje iskustvo je dosta drugačije: moja obitelj nikad nije radila frku oko moje težine (koja je poprilična). Moja mama je vjerovala da mi ne treba nabijati komplekse zbog toga što sam jača kako ne bih slučajno popizdila i počela gladovati. Moji su me uvijek prihvaćali takvu kakva jesam... ali me baš i nisu pripremili na to kako okolina reagira... Mene i danas izbezumi kako me netko može prosuđivati samo na temelju fizičkog izgleda...ono, poludim i ništa mi nije jasno...jednostavno nisam navikla... Najviše me povrijedilo to što mama od mog dečka misli da sramotim njihovu obitelj sa svojom težinom...dan kad mi je to izjavila, bio mi je najgori dan u životu...
vjerujem da ti je tesko ali, ako te on izabrao...ma, kokos, znam ja takve....za ppocetak mijenjaj nick i pogledaj se u ogledalo i nemoj mi reci da na tebi nis nije ok
meni je najvise pomoglo prvo to sto sam se ispravila, u zadnje sam se vrijeme sva zgrbila jer sam tako mislila da se manje vide kile
mos mislit
ispravila se i vec izgledam bolje a sad bome krecem i na skidanje i to ne jer me briga sto drugi kazu nego da si mogu kupiti neku robicu normalnog broja i to u prvom ducanu a ne da moram lutati i onda zivcana odustati
vandea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.